DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 4 z 35
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 35
 #875855  autor: Rebeliant
 07 lip 2016, 23:28
Divhash, nie wiem do jakich danych mają dostęp konsule z BOK. Aktywowała mi bonusy podczas rozmowy, czyli musiała zerknąć w moja kartotekę. Ja się tym nie martwię, że im się nie chcę tego sprawdzać, jutro wyjeżdżam na urlop i jak znalazł transfer. :-)
 #876218  autor: forum_tg
 10 lip 2016, 13:45
w jaki sposób można sprawdzić stan wykorzystania minut/danych? są jakieś kody, albo wysłanie smsa?
 #876223  autor: asdaf
 10 lip 2016, 14:32
Ja wiem tylko że można sprawdzić po zalogowaniu na orange.pl i w aplikacji mobilnej. W tej drugiej nawet lepiej bo pokazuje niemal na bieżąco zużycie transferu i minut.
 #877429  autor: motyl27
 16 lip 2016, 09:59
Ja sprawdzam pod ×500 pod 2 stan konta potem jeszce raz 2 i jest stan minut.
Dane sprawdzałem przez Mój Orange.
 #878160  autor: Wiesiu79
 20 lip 2016, 22:11
Witam
Mam pytanie jak wygląda taka rejestracja numeru? Tzn czy np skanują dowód osobisty albo wymagają jakiegoś ksero? Czy wystarczy tylko podać nr telefonu , imię i nazwisko i PESEL i ew. okazać dowód tożsamości? Pytam bo nie chcę przypadkiem ujawnić za dużo danych :)
 #878254  autor: Konoko
 21 lip 2016, 16:12
Wiesiu79 pisze:Witam
Mam pytanie jak wygląda taka rejestracja numeru? Tzn czy np skanują dowód osobisty albo wymagają jakiegoś ksero? Czy wystarczy tylko podać nr telefonu , imię i nazwisko i PESEL i ew. okazać dowód tożsamości? Pytam bo nie chcę przypadkiem ujawnić za dużo danych :)
Nie dawaj dowodu do skanowania, dane na nim to potrzebne są do zaciągnięcia kredytu a tu rejestrujesz tylko kartę sim( numer telefonu). Rejestrowałem 14lipca, po wydrukowaniu formularza z zarejestrujnumer.pl i wypełnieniu (nr tel, nr karty sim, imię, nazwisko,PESEL) i odznaczeniu zgody 2 x nie , data,podpis .W salonie Orange po odczekaniu 45minut w kolejce do konsulki daję formularz, pokazuję smsa że numer nie rejestrowany i okazuję dowód. Konsulka zerka na smsa , sprawdza dane z dowodu z formularzem ,oddaje dowód i wpisuje do kompa(systemu) dane z formularza, data,podpis,pieczątka i czy chcę xero,potwierdzam. W trakcie kserowania formularza dostaję smsa że numer został zarejestrowany i aby dostać bonus to itd. To wszystko kilka minut. Przy rejestracji NJU Mobile tak samo do momentu aż dostaję xero formularza z informacją ,że rejestracja nastąpi w ciągu 7 dni, minął tydzień i po sprawdzeniu smsem nadal mam że numer nie jest rejestrowany..
W Play i Faktmobile wygląda to inaczej
 #878261  autor: musiolek
 21 lip 2016, 17:08
Pawelek0787 pisze:Czy macie jakieś pomysły na wykorzystanie 1000 minut? :)
Usługa "zbieraj minuty" w starych taryfach Play ;)

Pytanie z innej beczki, a mianowicie:
Czy można w jakiś sposób przedłużyć termin ważności pakietu internetowego przyznanego za rejestrację karty sim :?:
 #878319  autor: Pawelek0787
 22 lip 2016, 08:22
Musiołek, niestety usługa już nie działa, mam jeszcze starter w 36i6, gdzie jest podobna usługa "Mówisz Masz", ale tam można zgromadzić max 120 min, które już mam :) Czy macie jeszcze jakieś pomysły? :)
 #878385  autor: Konoko
 22 lip 2016, 16:09
Konoko pisze:
.... Przy rejestracji NJU Mobile tak samo do momentu aż dostaję xero formularza z informacją ,że rejestracja nastąpi w ciągu 7 dni, minął tydzień i po sprawdzeniu smsem nadal mam że numer nie jest rejestrowany..
[/quote] :cheers: O dzięki Ci Wielki Telepolis, jeśli to Ty sprawiłeś, że po 7 godzinach od napisania postu otrzymałem długo oczekiwany SMS od NJU , że numer został zarejestrowany .
W tym czasie powtórnie odwiedziłem salon Orange by dowiedzieć się ile trwa typowo rejestracja w NJU , czy napewno wysyłają sms z potwierdzeniem i czy napewno jeszcze trwa rejestracja bo może formularz zaginął( zdarza się to nawet dużym samolotom pasażerskim). A konsulka po sprawdzeniu w kompie-systemie , że numer jest nie rejestrowany i zaproponowała rejestrację . A co by było gdyby tam wybrał się mój brat i zgodził się i wypełnił formularz ze swoimi danymi??? Czy w systemie nie ma informacji o tym, że numer w trakcie rejestracji???
 #878482  autor: musiolek
 23 lip 2016, 01:21
Pawelek0787 pisze:Musiołek, niestety usługa już nie działa, mam jeszcze starter w 36i6, gdzie jest podobna usługa "Mówisz Masz", ale tam można zgromadzić max 120 min, które już mam :) Czy macie jeszcze jakieś pomysły? :)
U mnie usługa ZB na dwóch SIMach w PlayFresh działa jak należy od wielu lat. Na portalu aukcyjnym jeszcze niedawno widziałem sporo ofert odsprzedaży aktywnych (i niby nieużywanych) kart SIM z włączoną usługą (stare) "Zbieraj minuty".
 #878892  autor: mediolan
 25 lip 2016, 20:10
zarejstrowałem numer w orange i informacji żadnej na telefon nie dostałem, czyli nie wysyłam na razie im sms-a, za to 4GB sie pojawiły na 30 dni - za co...?
 #879343  autor: rudymax
 28 lip 2016, 10:15
Pytałem w moim osiedlowym Ruchu. Można rejestrować Orange i VM. Nie robiłem tego, ale byłem zapytać. Otrzymałem odpowiedź twierdzącą. Placówka widnieje w wykazie zarówno jednego jak i drugiego operatora. Nie wiem ile placówek Ruchu jest w moim mieście, ale w wykazie jest tylko ta jedna.
 #879346  autor: kasztel421
 28 lip 2016, 10:38
Ja zarejestrowałem wczoraj w kiosku Ruchu bez problemu, bez kolejek w 2 min. Od razu otrzymałem dodatkowe 4 Gb na 30 dni i oczywiście możliwość aktywacji BONUSU. Ciekawostką jest fakt, że jakiś czas temu aktualizowałem dane w Orange, tj. adres, nr dowodu itd. W rozmowie poprzez czat, konsul zapewnił mnie że numer jest zarejestrowany. Z ciekawości wysłałem esa o treści "numer" pod 80190 i okazało się, że pomimo aktualizacji danych i zapewnieniu na czacie o zarejestrowanej karcie, nr telefonu nie jest zarejestrowany.
 #879442  autor: kaspeed
 28 lip 2016, 18:46
Powinieneś dostac 10gb za rejestracje karty.No u mnie nr tez poazywało jako nie rejestrowany pani z BOk dzwoniła i dali ręcznie.Ale dali tylko 1000min

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
  • Strona 4 z 35
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 35
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 35