DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 47 z 102
  • 1
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 102
 #878819  autor: meswak
 25 lip 2016, 14:58
Na jaką taryfę najlepiej zmienić z posiadanej play fresh all inclusive połączenia i sms do play aby móc przedłużyć posiadane obecnie środki bonusowe kodami z nakrętek sprite?
Czy ważność konta wtedy się skróci? Mam nadzieję, że środki bonusowe nie przepadną...
 #878831  autor: sylwekZolkusza
 25 lip 2016, 15:56
meswak pisze:Na jaką taryfę najlepiej zmienić z posiadanej play fresh all inclusive połączenia i sms do play aby móc przedłużyć posiadane obecnie środki bonusowe kodami z nakrętek sprite?
Czy ważność konta wtedy się skróci? Mam nadzieję, że środki bonusowe nie przepadną...
zanim co kolwiek zrobisz, doładuj przez facebooka profil play, co najmniej za pięć zł, dopiero ewentualnie następnego dnia zmieniaj taryfę na, FORMUŁA Play na Kartę, wpisz i zatwierdź kod *163*10# lub zaloguj się do Play24 i wybierz FORMUŁĘ Play na Kartę,po zmianie taryfy nie zapomnij włączyć stan darmowy w play kodem *188#
 #878835  autor: bolek2004
 25 lip 2016, 16:12
Po co ma ładować telefon? Bez sensu, jeśli już to zmiana najpierw na formułę play na kartę co skróci ważność do 14 dni, a potem aktywacja bonusu za staż co wydłuży ważność konta do roku.
 #878845  autor: reboot
 25 lip 2016, 17:23
Maciej Loret pisze:EDIT: No i niestety dostałem tylko 100zł na konto promocyjne, 10169MB (skąd taka dziwna liczba?) i RWK.
10 GB to 10240 MB, a różnica między 10240 a 10169 to 71 MB.
Wydaje mi się, że tak jak ludziom nalicza 20 MB niezależnie ile danych pociągnęli, tak samo jest z tymi 71 MB - ja mam 2048 MB na karcie, na której na sztywno korzystam z LTE w RBM7, więc nic nie schodzi i też czasami mam 1977 MB w panelu, więc różnica to właśnie te 71 MB.
Pewnie za dzień czy dwa wróci z powrotem do poziomu 10240.

WKS
 #878918  autor: bolek2004
 25 lip 2016, 21:44
Błąd z naliczaniem i tak już naprawili, znaczy pokazuje że wykorzystano 20MB ale w pierwszej linijce mamy ile poszło, zlicza jak należy mimo że pisze że wykorzystano tylko 20MB.
 #878972  autor: w12
 26 lip 2016, 10:17
Dzień dobry forumowiczom.

Pod koniec czerwca zarejestrowałem 4 karty w orange a teraz chciałbym je przenieść do play.
I tu mam pytania.

Jaka taryfa będzie aktywna po przeniesieniu numerów?

Czy w formule play na kartę [*163*10#] bez uruchamiania żadnej z 4 usług [sms, 3w1, 4w1, unlimited] doładowując konto kwotą 10 zł ważność połączeń wychodzących będzie 50 dni czy 10 dni?

Pozdrawiam.

https://www.youtube.com/watch?v=y1xfTfy3gwQ
 #878974  autor: sylwekZolkusza
 26 lip 2016, 10:24
A dzisiaj wieczorem prezentacja nowej oferty
Tym razem nie będzie konferencji, ale będzie Renata, która przed kamerą opowie trochę o rejestracji prepaidów, a po chwili zaprezentuje ofertę, którą dla Was wspólnie z ekipą przygotowała. Ok. 21 zapraszam zatem z popcornem i czymś mocno schłodzonym przed komputerowe telewizorki. Stream na blogu i YouTube. Z Facebooka chyba zrezygnujemy skoro nas kompletnie tam nie słychać. No chyba, że ktoś z Was wie jak to technicznie ogarnąć, żeby było nas słychać to proszę o sygnał. blog play.
 #878975  autor: w12
 26 lip 2016, 10:35
sylwekZolkusza pisze:zapytanie.
przy przenoszeniu zaznacz, że chcesz formuła play na kartę starter, doładowanie za 5 zł i więcej daje 50 dni na rozmowy wychodzące, nie zapomnij włączyć stanu darmowego w play, *188#
Dziękuję bardzo za odpowiedź.

2 numery chciałbym właśnie w takim ustawieniu o jakim pisałem powyżej, dla jednego numeru chciałbym włączyć usługę sms a ostatni numer ma działać w unlimited.

Rozumiem że dostanę bonus 200 zł, 20 GB na 60 dni dla każdego numeru?

Stan darmowy należy włączyć przed bonusem czy nie ma to znaczenia?

Pozdrawiam.

https://www.youtube.com/watch?v=y1xfTfy3gwQ
 #878988  autor: sylwekZolkusza
 26 lip 2016, 11:46
zapytanie pisze:
sylwekZolkusza pisze:zapytanie.
przy przenoszeniu zaznacz, że chcesz formuła play na kartę starter, doładowanie za 5 zł i więcej daje 50 dni na rozmowy wychodzące, nie zapomnij włączyć stanu darmowego w play, *188#
Dziękuję bardzo za odpowiedź.

2 numery chciałbym właśnie w takim ustawieniu o jakim pisałem powyżej, dla jednego numeru chciałbym włączyć usługę sms a ostatni numer ma działać w unlimited.

Rozumiem że dostanę bonus 200 zł, 20 GB na 60 dni dla każdego numeru?

Stan darmowy należy włączyć przed bonusem czy nie ma to znaczenia?

Pozdrawiam.
stan darmowy, jest to osobna usługa i włączamy kiedy chcemy, na pewno po każdej zmianie taryfy, włącz przed bonusem za rejestrację, nie włączaj usługi bez limitu tej za 25 zł, bo nie będziesz miał możliwości wykorzystać bonusu za rejestrację i przeniesienie, włącz po wyczerpaniu, bonusy można przedłużyć promocyjnym doładowaniem ze strony facebooka profilu play, lub promocją z nakrętek z fanty,sprite lub coca coli.
 #879090  autor: reboot
 26 lip 2016, 22:11
marcinek243 pisze:100gb na karcie data również przepadło. Nie załączył się darmowy pakiet 250mb.
Coś więcej? Na razie wszystkim po raz pierwszy po 30 dniach 250 MB zsumowało się ze 100 GB. Jak to było w Twoim przypadku?

WKS
 #879093  autor: Gregrin
 26 lip 2016, 22:19
marcinek243 pisze:Nie załączył się darmowy pakiet 250mb. Możliwe że z powodu braku jakiegokolwiek doładowania?
Opisz trochę dokładniej o które przedłużenie chodzi (pierwsze czy kolejne). Kiedy aktywowałeś starter, kiedy pojawił się pakiet, kiedy włączyłeś bonus za rejestracje.
Ja zarejestrowałem kartę przy kupnie a następnego dnia widziałem ze pakiet się pojawił i włączyłem bonus. Od tego czasu było jeno przedłużenie bez problemu (10.08) będzie kolejne.
Ja obstawiam jakiś błąd w systemie bo ostatnio ostro w nim grzebali. Pisz reklamacje.
 #879094  autor: njuken
 26 lip 2016, 22:22
reboot pisze:
marcinek243 pisze:100gb na karcie data również przepadło. Nie załączył się darmowy pakiet 250mb.
Coś więcej? Na razie wszystkim po raz pierwszy po 30 dniach 250 MB zsumowało się ze 100 GB. Jak to było w Twoim przypadku?
Na mojej karcie PINK 9 wczoraj 2 raz już przedłużył. Jak będę miał możliwość sprawdzę datę ważności. Nowe oferty PINK z podwyżką nie mają już tego bonusu i coś mi się wydaje że wszystkie nowo aktywowane startery PINK będą z tą nową, gorszą ofertą.
 #879100  autor: Gregrin
 26 lip 2016, 22:40
njuken pisze:Nowe oferty PINK z podwyżką nie mają już tego bonusu i coś mi się wydaje że wszystkie nowo aktywowane startery PINK będą z tą nową, gorszą ofertą.
Regulamin do PINK jest jeden i jest ze stycznia wiec jeśli coś nie działa to reklamacja...
 #879102  autor: jarekt
 26 lip 2016, 23:00
Powiem (napiszę) tak: około 15 czerwca w Play zorientowano się, ze popełniono straszliwą gafę (na swoją czyli Play niekorzyść).

Gafa polega na tym, że w taryfie PInK (internetowej/data) przyznano aż 100GB za rejestrację bo ktoś z Play pomyślał (przeanalizował), że nie będzie ich i tak łatwo przedłużyć (w PInK nie ma pakietów - dopiero od jutra w tej nowej odsłonie będą), a doładowaniami nikomu się to nie opłaci więc te 100GB można dać bo i tak większość z nich nie skorzysta a potem nie przedłuży (bo to nieopłacalne), a 100GB brzmi nieźle (lepiej niż 10GB czy 20GB czy 50GB).

Osoba odpowiedzialna za te 100GB w PInK nie zajrzała jednak do cennika tej oferty (i oczywiście jej też nie znała za dobrze) - bo tylko w cenniku jest zapis o darmowych i cyklicznych pakietach 250MB/500MB, które skutecznie przedłużają przez rok co miesiąc te 100GB bonusu za rejestrację.

W dodatku w PInK dostaje się również RWK...

Starter Play PInK z 12GB na rok kosztuje 50zł. To ile jest wart starter 100GB na rok (w dodatku te 100GB jest dostępne od razu)?

W Play włączono czerwony alarm i po cichu dokonano drobnej modyfikacji w systemie bilingowym i wyłączono cykliczne pakiety 250MB/500MB - usługa od 15 czerwca nie aktywuje się (powinna się aktywować w ciągu 24h od aktywacji startera - zapalić na zielono w P24 - i wtedy po każdych kolejnych 30 dniach dodawać pakiet 250MB/500MB i sumować z tymi 100GB).

Na szybko przygotowano również nową ofertę PInK, która wchodzi jutro...

Osoby świadome napiszą reklamację i pewnie Play ją uzna (przywróci pakiet cykliczny i odda 100GB) - a reszta czyli jakieś 99% będzie żyła w błogiej nieświadomości...
Ostatnio zmieniony 27 lip 2016, 00:17 przez jarekt, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Strona 47 z 102
  • 1
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 102
  • 1
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 102