DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
  • Strona 125 z 136
  • 1
  • 123
  • 124
  • 125
  • 126
  • 127
  • 136
 #872076  autor: remi89
 17 cze 2016, 07:18
Gregin, dzięki za info, ale klamka już zapadła mój nr powędruje do NJU na abo.

P@weŁ
 #877898  autor: jowi
 19 lip 2016, 10:26
Witam, przenoszę się z Orange do Play lub T-mobile. Zależy mi na telefonie i abonamencie z jak największą liczbą GB. Upatrzyłam w Play Samsunga A5 za 559 do tego abo za 75zł, gdzie wszystko jest bez limitu na 2 lata lub w T-mobile- 69,99 przez ROK, internet 5 GB (tyle mam obecnie i rzadko zdarza mi się przekroczyć) i Huawei P9 Lite za 449... Co jest bardziej korzystne?
 #877937  autor: f0ku5
 19 lip 2016, 17:12
Na pewno przeniesienie do Playa nie będzie korzystne pod względem przyjemności korzystania z sieci ;)
 #879636  autor: skril
 29 lip 2016, 16:34
Witam,
Mam pytanie:
Ojciec obecnie jest w play na umowie bezterminowej(Kiedyś mu sie skonczyla i tak przeszedł)
Chce umowe z telefonem bo obecny sie uszkodził.

Play na przedłużenie zaproponował 40zł no limit + 1gb to tego j5 za 119zł lub p8 lite za 219zł

orange na przejscie zaproponował 45zł no limit + 1gb do tego j5 49zł, lg k10 59zł, lumia 640 49zł, wszystko jedno razowo, inne z ratami.

CO o tym sądzicie czy warto? Ewentualnie co polecacie, radzicie? CO mozna uzyskać?
Dodam że chce placić 40zł, chce oferte z telefonem.

Dzięki
 #879848  autor: Smilodon
 30 lip 2016, 18:22
Witam

Moglibyście doradzić jakąś dobrą ofertę na kartę? Będę przenosił numer z tmobile i odrazu raczej rejestrował w jakiejś innej sieci. Czego szukam to:
-nielimitowane sms do wszystkich
-Internet 1gb+ dobrze było jakby się sumował
-cena do 20 ostatecznie 25 miesięcznie
-ważność konta przedłużana na miesiąc
 #879859  autor: cyanoone
 30 lip 2016, 18:58
skril pisze:Play na przedłużenie zaproponował 40zł no limit + 1gb to tego j5 za 119zł lub p8 lite za 219zł
Ja bym napisał wypowiedzenie umowy. Może trochę zejdą z ceną tych telefonów.
Smilodon pisze:-nielimitowane sms do wszystkich
-Internet 1gb+ dobrze było jakby się sumował
-cena do 20 ostatecznie 25 miesięcznie
-ważność konta przedłużana na miesiąc
Mobile Vikings 19
>No limit sms i mms do wszystkich na miesiąc.
>No limit rozmów do Play i w sieci na miesiąc.
>2 GB na miesiąc.
>19 zł do wykorzystania na dowolne cele ważne rok.

Jak pewnie widzisz po doładowaniu masz bonusy, a cała kasa jest na koncie ;)

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #880130  autor: Maaciek10
 01 sie 2016, 12:37
Cześć, szukam oferty na rozmowy i sms w ilośći +/- 100min/sms, mogą być nielimitowane i internet podstawowy tak z 2gb - tu jest prosta sprawa,
ale dodatkowo interesuje mnie możliwość dokupienia pakietów na internet około 10gb i internet/rozmowy w europie oczywiscie w mniejszych ilosciach niż w krajowych.
Czyli chodzi o tanią podstawową taryfę z możliwościa dokupienia pakietów. za rozbudowany pakiet chciałbym się zmieścić w około 50 zł, za podstawowy myśle że można za 20-30 znaleść. Jak sam patrzyłem to chyba Nju ma coś takiego. Macie coś do polecenia?
 #883787  autor: Roxanus
 22 sie 2016, 17:41
Witam serdecznie, czy moglibyście mi doradzić gdzie jest najlepsza oferta na Iphone 6 plus (nie s) 16GB w abonamencie? Czy są jakieś specjalne oferty, albo się szykują:)? Bardzo dziękuję za każdą odpowiedź.
 #884258  autor: TheQuake
 25 sie 2016, 16:16
Cześć, mam obecnie ofertę Play 55GB za 35 zł, gdyby nie dość niskie prędkości zostałbym tu. Niedawno w okolicy pojawił się nadajnik Orange, z którego chciałbym wziąć ofertę tylko sim, ale ich oferty są gorsze niż to co teraz mam w Playu. Jest szansa na nową ofertę internetu w Orange w niedługim czasie? Oferta internetu w nju mobile (40GB za 29 zł) byłaby świetną ofertą gdyby tylko dodawali noce bez limitu. Co polecacie?
 #888604  autor: Prezesek
 25 wrz 2016, 09:26
Witajcie,

Posiadam na siebie ok. 8 numerów, Plus, Orange i T-mobile oferty prywatne oraz firmowe - w grudniu na kilku numerach kończą się umowy i nie wiem co mam zrobić... Przyznaję się bez bicia - nie jestem na bieżąco z aktualnymi ofertami operatorów, a muszę coś ostatecznie wybrać i tutaj liczę na Waszą pomoc.

Moje potrzeby kształtują się następująco:

- plany bez limitu do wszystkich sieci sms/mms/stacjonarne
- Internet współdzielony minimum 15 GB lub po 5 GB na wybranych kartach
- umowa bez telefonu (chyba, że cały koszt umowy będzie tańszy po sprzedaży teefonu)
- usługi muszą być na firmę, abym mógł wrzucić wszystko w koszty.
- posiadam 2 karty dostepu do Internetu (40 GB oraz 30 GB), drugą kartę dokupiłem, ponieważ w połowie miesiąca kończył się transfer... obecnie wykorzystuję max. 30 GB miesięcznie).
- zasięg wszystkich sieci mam bdb - nie ma więc znaczenia jaka sieć

Obecnie płacę jakoś 420-500 zł miesięcznie (chyba?) za ok 8 numerów i uważam, że jest to zdecydowanie za dużo. :)

Z góry dziękuję za pomoc! :)
 #889861  autor: Ruben
 03 paź 2016, 08:39
@Prezesek,
sugeruję wysłać zapytania o ofertę do konsultantów biznesowych poszczególnych operatorów.
Kilka m-cy temu w Plusie miałem taką propozycję od konsultanta biznesowego dla min. 3 numerów przenoszonych:
- cena: 19pln netto/numer, umowa na 24m-ce w tym 6m-cy gratis czyli średnio 15pln netto,
- no limit w kraju,
- 30GB współdzielone na wszystkie numery.
Oferta Play była porównywalna tylko internetu mniej i niewspółdzielony pakiet. Od Orange była nieco droższa ale oferowali więcej internetu tylko też niewspółdzielonego.

Jeżeli jesteś zainteresowany szczegółami od Plusa, to na PW podeślij maila, to udostępnię.
 #892005  autor: macc
 18 paź 2016, 14:28
Przestań z tą reklamą, że premium najtańszy. W nju mam za 24 zł 30 gb internetu. Nju wymiata te twoje premium
 #892561  autor: Ruben
 22 paź 2016, 15:41
Nie rozumiem dlaczego proponując oferty tzw. dużych operatorów wszystko jest w porządku a w przypadku polecania małych operatorów, pomimo ich dobrej oferty padają zarzuty o reklamę.

@macc, czy oferta nju, którą podałeś jest dostępna przy przeniesieniu numeru, czy może dopiero po określonym stażu? Temat dotyczy wyboru oferty więc warto zaznaczać takie rzeczy żeby zainteresowany miał pełną informację.
 #892567  autor: f0ku5
 22 paź 2016, 16:48
Ruben pisze:Nie rozumiem dlaczego proponując oferty tzw. dużych operatorów wszystko jest w porządku a w przypadku polecania małych operatorów, pomimo ich dobrej oferty padają zarzuty o reklamę.
Może dlatego, że kolega KarolK nie robi nic innego na swoim koncie oprócz reklamowania Premium Mobile?
Wystarczy trochę pomyśleć, popatrzeć.
 #892578  autor: Ruben
 22 paź 2016, 17:57
Nawet jeżeli, to nie jest to nachalne, nie robi tego hurtowo w przypadkowych tematach a tylko w tych, w których porównywane są oferty bądź ktoś prosi o poradę.
Jest abonentem tego operatora, których jest niewielu na tym forum więc opisuje swoje doświadczenia, co przydać się może innym.
Jest zarejestrowany i ma prawo pisać tak samo jak pozostali.
Równie dobrze można napisać żebyś przestał reklamować nju mobile a więcej pochwalnych twoich postów można znaleźć niż KarolK.
Teraz to nam bardziej można zarzucić pisanie nie na temat niż KarolK, bo nasze posty nijak mają się do tematu wątku.
  • Strona 125 z 136
  • 1
  • 123
  • 124
  • 125
  • 126
  • 127
  • 136
  • 1
  • 123
  • 124
  • 125
  • 126
  • 127
  • 136