DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 57 z 102
  • 1
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 102
 #880025  autor: w12
 31 lip 2016, 20:19
Rozumiem że odmawiają rejestracji starterów nie zakupionych w ich salonach? Tak?

Pod kątem użytkowania to starter którego nie można używać po kupnie bez rejestracji rzeczywiście jest towarem niepełnowartościowym i tu się zgadzam. Natomiast mnie się rozchodziło że te startery będące wciąż w obiegu handlowym są ważne i uprawnione do rejestracji/aktywacji.

https://www.youtube.com/watch?v=y1xfTfy3gwQ
 #880032  autor: surface123
 31 lip 2016, 20:41
co za brednie wypisujecie ??

Gdziekolwiek kupisz startem rejestrujesz w salonie lub jesli juz masz cos zarejestorwanego to mozesz rejestrowac przez telefon.

A pretensje do "kochanego" PIsu... za ich mądre pomysły a nie do operatorów.

Jakieś nowe bajki tworzycie z tymi teoriami :/
 #880033  autor: reboot
 31 lip 2016, 20:44
biala1991 pisze:Raczej to nie jest powszechną praktyką żeby kupować starter na "za pół roku"
Czemu? Play wprowadził nową ofertę internetową, gorszą dla klienta, więc opłaca się kupić na zapas startery PInK9 z możliwością włączenia 100 GB i przedłużania ich pakietem cyklicznym 250 MB. Do lutego można mieć tani internet, a skoro oferta jest obecnie archiwalną, a nie główną, to z każdym dniem wyprzedawane będą startery aż znikną w ogóle z salonów.

WKS
 #880037  autor: honorr
 31 lip 2016, 21:06
zapytanie pisze:@surface123, moim zdaniem masz rację, też tak uważam. Każdy starter można zarejestrować.

Nie wiem skąd się wzięła teoria o blokadzie rejestracji/aktywacji "niesalonowch" starterów.
Żadnej teorii nie było. Jak nie umiecie czytać ze zrozumieniem to nie komentujcie bez sensu bo później takie bzdury wychodzą, że żal to czytać.

Stare startery PInK 19 są na allegro taniej niż w kiosku i znając życie będą jeszcze długo dostępne.
 #880039  autor: limaK
 31 lip 2016, 21:13
Mam dwa następujące pytania:
1. Co właściwie było traktowane za aktywację startera przed 25.07, nawiązanie połączenia głosowego czy wystarczyło np. sprawdzić konto? 23.07 otworzyłem nowy starter w celu jego aktywacji, sprawdziłem jego numer pod *121#, po czym schowałem go do szuflady. Dziś ponownie wkładam kartę do telefonu, próba połączenia, a w słuchawce głos, że konieczna jest rejestracja... Z kolei 24.07 aktywowałem starter RBM z 5 GB, nie wiem czy poprzez sprawdzenie konta czy numeru, w każdym razie nie poprzez połączenie i można z niego bez problemów korzystać. O co tu może chodzić?
2. Ograniczenie do 10 rejestracji na jedną osobę tyczy się odbioru bonusu, czy w ogóle samego faktu rejestracji?
 #880042  autor: honorr
 31 lip 2016, 21:32
limaK,
1) Dziwna sprawa, na chłopski rozum wystarczy uruchomić starter. Zawsze i tak przychodzi sms powitalny i konfiguracja, jednak w materiałach odnośnie aktywacji spotkałem się ze stwierdzeniem, że należy wykonać połączenie głosowe.
2) Limit dotyczy bonusów, numerów możesz zarejestrować ile chcesz, bez ograniczeń.
 #880064  autor: biala1991
 31 lip 2016, 23:06
honorr pisze:
zapytanie pisze:@surface123, moim zdaniem masz rację, też tak uważam. Każdy starter można zarejestrować.

Nie wiem skąd się wzięła teoria o blokadzie rejestracji/aktywacji "niesalonowch" starterów.
Żadnej teorii nie było. Jak nie umiecie czytać ze zrozumieniem to nie komentujcie bez sensu bo później takie bzdury wychodzą, że żal to czytać.

Stare startery PInK 19 są na allegro taniej niż w kiosku i znając życie będą jeszcze długo dostępne.
Dzięki honorr, włos mi się zjeżył na głowie na widok jakiej to rzekomo teorii jestem autorem :D
A ja tylko wspomniałam o zdesperowanym kioskarzu, który za wszelką cenę chciał wypchnąć zalegający mu na półce towar


Zapytanie, przeczytaj mój post uważniej

reboot pisze:
biala1991 pisze:Raczej to nie jest powszechną praktyką żeby kupować starter na "za pół roku"
Czemu? Play wprowadził nową ofertę internetową, gorszą dla klienta, więc opłaca się kupić na zapas startery PInK9 z możliwością włączenia 100 GB i przedłużania ich pakietem cyklicznym 250 MB. Do lutego można mieć tani internet, a skoro oferta jest obecnie archiwalną, a nie główną, to z każdym dniem wyprzedawane będą startery aż znikną w ogóle z salonów.
Wg Ciebie, patent na darmowy internet z playa jest powszechnie znany? Na mój gust wiedzą o nim ludzie bardziej świadomi, którzy interesują się ofertami telekomunikacyjnymi. Po ostatniej zmianie przepisów grupa osób kupujących masowo startery jeszcze bardziej się skurczy.
Nie wyobrażam sobie, żeby bez żadnych zahamowań co dwa miesiące rejestrować nową kartę :)
 #880072  autor: honorr
 31 lip 2016, 23:45
Mało osób wie o przedłużaniu bonusów, pracownicy play na każdym kroku powtarzają o 30-dniowej ważności. Oficjalnie nic się nie przedłuża.

Miałem ostatnio nawet rozmowę na ten temat w salonie play. Naciągała mnie kobieta na abonament, wytłumaczyłem, że dostałem bonusy za rejestrację i mi się nie opłaca. Ona na to, że są na 30 dni. Mówię, że bonusy się normalnie przedłużają, a ona dalej, że są ważne 30 dni. Ja - Bonus mam od początku czerwca dalej aktywny. Ona na to obrażonym tonem "skoro Pan tak twierdzi".
 #880102  autor: njuken
 01 sie 2016, 11:02
Co do tej reklamacji bonusu 250 MB, dzwonił konsultant, że jak doładuje konto to się aktywuje.
Jeżeli tak nie będzie to mam reklamować i mi włączą. Warunkiem aktywacji bonusu jest doładowanie konta dowolną kwotą. Tak mi powiedział.
 #880103  autor: Marcel82
 01 sie 2016, 11:06
Pozwolę sobie odkopać swoje pytanie sprzed kilku stron.
Marcel82 pisze:Mam w rodzinie 2 numery zarejestrowane na siebie w 2009 r., obydwa "Play Fresh Darmowe SMSy do wszystkich sieci".
Teoretycznie powinienem dostać na każdy (100+400) zł + 10 GB + RWK (akurat tam jest RWK po każdym doładowaniu chyba).
A jak się to ma do informacji o bonusach, które gdzieś widziałem:
1. (100 zł + 10 GB na 30 dni) + RWK
2. (200 zł + 20 GB na 60 dni) + RWK
To drugie jest przy przejściu z innej sieci czy jeszcze inne cuda??
Pozdr.
 #880104  autor: wrobel1501
 01 sie 2016, 11:07
njuken pisze:Co do tej reklamacji bonusu 250 MB, dzwonił konsultant, że jak doładuje konto to się aktywuje.
Jeżeli tak nie będzie to mam reklamować i mi włączą. Warunkiem aktywacji bonusu jest doładowanie konta dowolną kwotą. Tak mi powiedział.
Wystarczy zdrapka za dowolna kwote np 5 zl czy konsultant nie okreslil minimalnej sumy ?
 #880107  autor: lee
 01 sie 2016, 11:26
njuken pisze:Co do tej reklamacji bonusu 250 MB, dzwonił konsultant, że jak doładuje konto to się aktywuje.
Jeżeli tak nie będzie to mam reklamować i mi włączą. Warunkiem aktywacji bonusu jest doładowanie konta dowolną kwotą. Tak mi powiedział.
Każdy mówi co innego gdyby tak było to już ładuje swój numer...

http://vocaroo.com/i/s1mKTc2PSylD

tyle gadki szmatki a nie mam dalej jej aktywnej i chyba pójdę na stację po stary starter z taryfą ehhh...
 #880111  autor: bolek2004
 01 sie 2016, 11:41
Marcel82 pisze:2. (200 zł + 20 GB na 60 dni) + RWK
To drugie jest przy przejściu z innej sieci czy jeszcze inne cuda??
Pozdr.
Tak, dokładnie, większy bonus przysługuje za przejście z innej sieci.
 #880120  autor: wrobel1501
 01 sie 2016, 12:06
lee pisze:
njuken pisze:Co do tej reklamacji bonusu 250 MB, dzwonił konsultant, że jak doładuje konto to się aktywuje.
Jeżeli tak nie będzie to mam reklamować i mi włączą. Warunkiem aktywacji bonusu jest doładowanie konta dowolną kwotą. Tak mi powiedział.
Każdy mówi co innego gdyby tak było to już ładuje swój numer...

http://vocaroo.com/i/s1mKTc2PSylD

tyle gadki szmatki a nie mam dalej jej aktywnej i chyba pójdę na stację po stary starter z taryfą ehhh...

Dzwonili do mnie z Play - Pani konsultant na poczatku nie wiedziala o jaki pakiet chodzi bo go nie znalazla na moim koncie :-) wiec ja pokierowalem gdzie to widac na play24, potem kilka zdan ode mnie jak to powinno dzialac, zielony kolor obok uslugi po aktywacji startera a jest szary i dlatego zglaszam... przez chwile probowala mi przekazac ze to po 30 dniach sie wlaczy wiec ja uswiadomilem ze po 30 dniach dostane pakiet 250 MB ale jak to zielone kolko bedzie pokazywac ze usluga jest aktywna, w koncu mi przyznala racje.

Nie miala o tym pakiecie wiedzy wiec ja poprosilem aby skonsultowala z kims kto sie na tym zna, po chwili wrocila do rozmowy i przekazala mi ze pakiet wlaczy sie jak wykonam polaczenie z tej karty. Zrobie jak mowi - zobaczymy. Powiedziala ze jak po 24h nie wlaczy sie to juz mam tylko powolac sie na numer zgloszenia z play24 a oni juz to wlacza dla mnie.

Tyle z rozmowy.
 #880124  autor: lee
 01 sie 2016, 12:29
Nic sie nie włączyło nawet po użyciu tej mojej karty.
Wcześniej można przeczytać w wątku że bonusa nie ma dla kart zmigrowanych
Jeszcze wcześniej że jest ... bła... bla .... bla ... i nic z tego nie wynika.
Chyba zaraz zadzwonię raz jeszcze na infolinię ...
  • Strona 57 z 102
  • 1
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 102
  • 1
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 102