DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 37 z 202
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 202
 #879495  autor: zoltan666
 28 lip 2016, 21:36
Zgłosiłem T-Mobile przez miBoa problem samo aktywacji usługi „10 GB gratis! Co tydzień i na tydzień.” z prośbą o anulowanie/cofnięcie aktywacji i zwrot kwoty 7 zł., gdyż na chwile obecną ta usługa nie jest mi potrzebna. Przez pierwszy tydzień z niej i tak bym nie skorzystał. Zgłoszenie zrobiłem wczoraj wieczorem i na razie cisza. Ciekawe jak to rozpatrzą. Na razie ze startera nie korzystam.
 #879524  autor: kaspeed
 28 lip 2016, 23:54
Zoltan to jest nic. 2 nr heyah nowa heyah nr nie zarejestrowany choć w salonie zapewniony zostałem ze dane aktualne. nr masz złotowke zarejestrowała mi konsultantka w 2min:) oczywiście z bonusów nici...

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #879708  autor: zoltan666
 29 lip 2016, 23:57
Minęły 2 dni od zgłoszenia sprawy przez formularz kontaktowy na miBoa. Zero odzewu ze strony T-Mobile.

Zrobiłem kolejne zgłoszenie w tej samej sprawie w piątek, ale T-Mobile nie odpowiada. Jutro pobierze kolejne 7 zł. za kolejny tydzień, gdzie w pierwszym tygodniu w ogóle z usługi nie korzystałem, a T-Mobile milczy.
 #880352  autor: odkrywca1
 02 sie 2016, 12:28
Ile czasu ma dział techniczny na rozwiązanie sprawy??
Wydaje mi się że 72h ??
Od tygodnia już nie mam neta na karcie złotówka heyah i nic nie robią
Dzwonię codziennie do nich i poza 2GB zapomogi żadnego info nie ma u konsultanta
Ta oferta mnie coraz bardziej denerwuje
 #880398  autor: surface123
 02 sie 2016, 16:13
Ja juz sobie dawno odpusciłem to uzeranie z nimi, wole zapłacic ciut wiecej i miec 500 GB w Orange dla firm

Ostatnio w Heyah trzy dni nie miałem neta a pozniej w koncu właczyli tyle ze nie zapomnieli pobrać "zaleglych" złotówek, złodzieje i tyle.
 #880437  autor: jarekt
 02 sie 2016, 18:40
Podziwiam Was za... no... wszystko! Ja bym tak nie mógł z tego korzystać, tak jak to tutaj opisujecie (te problemy wszystkie).

Moi znajomi ("zarządzam" ich siecią) korzystają z odkrytej przeze mnie metody na darmowy internet z prędkością LTE: bez potrzeby jakichkolwiek doładowań, bez potrzeby kupowania jakichkolwiek pakietów, całkowicie za darmo, bez potrzeby dzwonienia po infoliniach i bez potrzeby wychodzenia z domu (aby coś załatwić w salonie) - wszystko działa od 11 miesięcy bez najmniejszego problemu.

Z tego co wiem metoda nie jest jeszcze znana (my z niej korzystamy około 11 miesięcy) ale możliwe, że ktoś również ją odkrył.

Używamy równolegle i jednocześnie 2-4 takich kart (2 w modemie i 2 w telefonach) a komp z XP z odpowiednim softem i pewnymi "trikami" sumuje transfer i łączy te 2-4 połączenia w jedno i je udostępnia wszystkim zainteresowanym. Prędkości są spore ale nie każdy soft skorzysta z całego "pasma" - bez problemu oczywiście flashget (i inne menadżery pobierania), torenty, przeglądarki (ale nie wszystkie) itp.

Normalne ściąganie pliku przez www lub ftp zatrudni z reguły tylko jeden "modem" ale jeśli podepniesz np. flashgeta to już idzie przez 4 modemy (lub więcej jeśli ktoś ma).

Ponieważ karty są darmowe i koszt miesięczny wynosi 0zł (zero zł) to można jechać na znacznie większą ilość modemów (ogranicza Cię tylko koszt zakupu modemów/telefonów, ilość wolnych gniazd USB i wydolność prądowa zasilacza twojego huba USB i oczywiście przepustowość sieci w Twojej okolicy jak i oczywiście ilość nadajników - optymalnie jest do każdego modemu podłączyć antenę kierunkową aby każde połączenie było z innym nadajnikiem, oczywiście o co ciężko w przypadku wykorzystania telefonu jako modemu).

Dodam, że "oferta" jest od jednego z operatorów: T-Mobile, Orange, Plus, Play, Virgin i jest oczywiście typu "prepaid". Więcej niestety nie mogę Wam napisać.
 #880442  autor: surface123
 02 sie 2016, 18:57
jarekt pisze: Moi znajomi ("zarządzam" ich siecią) korzystają z odkrytej przeze mnie metody na darmowy internet z prędkością LTE: bez potrzeby jakichkolwiek doładowań, bez potrzeby kupowania jakichkolwiek pakietów, całkowicie za darmo, bez potrzeby dzwonienia po infoliniach i bez potrzeby wychodzenia z domu (aby coś załatwić w salonie) - wszystko działa od 11 miesięcy bez najmniejszego problemu.

Z tego co wiem metoda nie jest jeszcze znana (my z niej korzystamy około 11 miesięcy) ale możliwe, że ktoś również ją odkrył.

Używamy równolegle i jednocześnie 2-4 takich kart (2 w modemie i 2 w telefonach) a komp z XP z odpowiednim softem i pewnymi "trikami" sumuje transfer i łączy te 2-4 połączenia w jedno i je udostępnia wszystkim zainteresowanym. Prędkości są spore ale nie każdy soft skorzysta z całego "pasma" - bez problemu oczywiście flashget (i inne menadżery pobierania), torenty, przeglądarki (ale nie wszystkie) itp.

Normalne ściąganie pliku przez www lub ftp zatrudni z reguły tylko jeden "modem" ale jeśli podepniesz np. flashgeta to już idzie przez 4 modemy (lub więcej jeśli ktoś ma).

Ponieważ karty są darmowe i koszt miesięczny wynosi 0zł (zero zł) to można jechać na znacznie większą ilość modemów (ogranicza Cię tylko koszt zakupu modemów/telefonów, ilość wolnych gniazd USB i wydolność prądowa zasilacza twojego huba USB i oczywiście przepustowość sieci w Twojej okolicy jak i oczywiście ilość nadajników - optymalnie jest do każdego modemu podłączyć antenę kierunkową aby każde połączenie było z innym nadajnikiem, oczywiście o co ciężko w przypadku wykorzystania telefonu jako modemu).

Dodam, że "oferta" jest od jednego z operatorów: T-Mobile, Orange, Plus, Play, Virgin i jest oczywiście typu "prepaid". Więcej niestety nie mogę Wam napisać.
Jak nie mozesz napisac szczegółow to po co sie chwalisz ??

Moj wujek od strony Zenka szwagra brata po stronie ciotecznej babci tez zna sposob jak pracować bez budzenia się co rano...

Ale nie powiem jak bo jestem zawistnym polaczkiem i już
:smt006

Albo zdradź sposób ( chocby na PW ) albo zachowaj dla siebie, jak to mowi przysłowie, "pies ogrodnika"...

Sorry, ale dla mnie to żenada, moze moderator zrobi jakiś porządek z takimi "dyrdymałami"

Chyba zapomniałeś sknero co to "brać" forumowa i że jesteśmy tu po to by się dzielić róznymi rozwiązaniami :twisted:

Buractwo się w sobie ma lub nie...
 #880497  autor: Marcel82
 02 sie 2016, 20:49
surface123 pisze: Moj wujek od strony Zenka szwagra brata po stronie ciotecznej babci tez zna sposob jak pracować bez budzenia się co rano...
Przestań ściemniać! Co najwyżej je śniadanie na kolację i ma dobre połączenie do pracy (240 minut) :D :wink:
Ja to, proszę pana, mam bardzo dobre połączenie. Wstaję rano za piętnaście trzecia. Latem to już widno. Za piętnaście trzecia jestem ogolony, bo golę się wieczorem. Śniadanie jadam na kolację. Tylko wstaję i wychodzę.
(...)
przesiadka w 345 i jestem w domu, to znaczy w robocie. I jest za piętnaście siódma! To jeszcze mam kwadrans. To sobie obiad jem w bufecie, to po fajrancie już nie muszę zostawać, żeby jeść, tylko prosto do domu. I góra 22.50 jestem z powrotem. Golę się. Jem śniadanie i idę spać.
 #880506  autor: nck2nck2
 02 sie 2016, 21:10
mogę podać ten cały jego sposób, wielkie mi co, ON NIE chce to ja to zrobie i sekret sie skonczy.Ma 4 karty na każdej ma 30zł do załączenia Darmowego Lte w RBM5. Zmienia taryfy co 2 tygodnie, dlatego używa tylu kart jedna leci a na drugiej zmienia taryfy i robi mu sie nowe 2 tygodnie darmowego LTE i tak w kółko, OTO CAŁY JEGO SEKRET.Dlatego uzywa 4 kart.Pozdrawiam tego pana co mówi WIEM ALE NIE POWIEM
 #880512  autor: odkrywca1
 02 sie 2016, 21:41
Tak jak piszecie Tmobile to jest masochizm jak by nie zapasowy net z play i orange to nie da się z tej oferty korzystać
Sama oferta na papierze jest ok ale niestety w rzeczywistości jej działanie jest niepewne

Niestety załadowałem na 2 miech kasę na kartę i na razie mam zamrożoną

Do kolegi co pisał że się na podzieli swoją metodą ==> to forum jest po to żeby pisać swoje odkrycia
jedni testują różne konfiguracje po to żeby inni mieli optymalne rozwiązania

jak chcesz się tylko chwalić to proponuję idź na elektrodę tam znajdziesz takich samych samochwałków

EDIT
@nck2nck2
no ok zmiana taryfy tylko na jaką bo z rbmII można zmienić na energy a w drugą stronę to już nie bardzo, a po migracji to już tylko wskakuje do rmb7 mnp gdzie dil niema?
  • Strona 37 z 202
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 202
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 202