DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 107 z 204
  • 1
  • 105
  • 106
  • 107
  • 108
  • 109
  • 204
 #880019  autor: drixter
 31 lip 2016, 19:39
Maks SIM pisze:oki sprawa się wyjaśniła :)
Jeśli ktoś przeniósł do nich numer przed wejściem w życie zapisów z ustawy, może podczas rozmowy telefonicznej bez problemu, zabawy z kurierami i Ruchem potwierdzić dane z tymi, które mają w swoich systemach. Wymagane jest jedynie podanie: numeru telefonu, imienia i nazwiska oraz numeru PESEL. Numer dowodu osobistego jest zbędny.
Telefonicznie można potwierdzić dane przy rejestracji jeżeli wcześniej posiadało się jakąś ofertę abonamentową :)
Potwierdzam, działa.
 #880227  autor: kaspeed
 01 sie 2016, 19:14
Dostałem Email :) wniosek o rejestracje nr juz do kuriera idzie. :lol: Mega szybko.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #880346  autor: xander21
 02 sie 2016, 11:56
Ja czekam od tygodnia i jeszcze nie zawitał. Chyba sobie te numery przeniose. Virgin już nie jest takie jak kiedyś. Chyba zbankrutuje niedługo. Coraz gorsza jakość.
 #880371  autor: DanielR
 02 sie 2016, 13:04
Niedawno czytałem na Telepolis, że Play i Plus też maja poważne problemy z rejestrowaniem użytkowników. I co? Z tego powodu też "już nie są tymi samymi sieciami jak kiedyś" i "zbankrutują niedługo"? Jak widać każda sieć (nie wykluczając MNO), może mieć problemy przy takiej ilości kart SIM koniecznych do zarejestrowania.

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)
 #880378  autor: xander21
 02 sie 2016, 13:38
DanielR pisze:Niedawno czytałem na Telepolis, że Play i Plus też maja poważne problemy z rejestrowaniem użytkowników. I co? Z tego powodu też "już nie są tymi samymi sieciami jak kiedyś" i "zbankrutują niedługo"? Jak widać każda sieć (nie wykluczając MNO), może mieć problemy przy takiej ilości kart SIM koniecznych do zarejestrowania.
Nic mi nie wiadomo o problemach Playa i Plusa. Tak się składa, że rejestrowałem u nich po numerze i od razu wszystko działało. Samo załatwienie sprawy to góra 2min :) To było 26 i 29 lipca
 #880379  autor: Remington
 02 sie 2016, 13:40
U mnie wniosek przez net złożony 25.07, a dzisiaj odwiedził mnie kurier DPD (po 8 dniach), kilkanaście minut później mail i sms z powiadomieniem, że numery zarejestrowane.

Wczoraj był tylko mail, że mam czekać na info kiedy przesyłka zostanie wysłana :)
 #880380  autor: xander21
 02 sie 2016, 13:49
Remington pisze:U mnie wniosek przez net złożony 25.07, a dzisiaj odwiedził mnie kurier DPD (po 8 dniach), kilkanaście minut później mail i sms z powiadomieniem, że numery zarejestrowane.

Wczoraj był tylko mail, że mam czekać na info kiedy przesyłka zostanie wysłana :)
Virgin pewnie dostaje automatyczne powiadomienia od firmy kurierskiej, że przesyłka dostarczona. I potem od razu rejestruje numery. Czy w klubie virgin coś się zmieniło? dane są, jak były?
 #880455  autor: asffaf
 02 sie 2016, 19:33
Też potwierdzam że da się telefonicznie potwierdzić dane potrzebne do rejestracji numeru ale tylko w przypadku jak numer został przeniesiony od innego operatora. Mam drugą kartę w Virgin z taryfą 2012 i na dzień dzisiejszy muszę kurierem albo w punkcie aktywować. Konsultant powiadomił mnie że planują w ciągu dwóch tygodni umożliwić przypisanie kolejnego numeru do głównego konta klubu virgin i potwierdzić sms aktywację niezarejestrowanego numeru.
 #880457  autor: kaspeed
 02 sie 2016, 19:37
Mam pytanie co dostaliscie bo mi kurier dzwonił i ma 2 koperty = dla 2 numerów dokumenty i jakieś trzecie coś jakaś mała paczka? też 25tego zamawiałem kuriera.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #880495  autor: hasan10
 02 sie 2016, 20:44
Ja miałem problem z rejestracją w Ruchu. Napisałem meila z prośbą o sprawdzenie. Następnego dnia dostałem info, z informacją, że jeżeli przenosilem numer to proszą o podanie tych danych. Dane podałem, następnego dnia informacja, że numer jest zarejestrowany. Później dodałem drugi numer i mam zarejestrowane oba. Mariusz
 #880513  autor: Remington
 02 sie 2016, 21:43
xander21 pisze:
Remington pisze:U mnie wniosek przez net złożony 25.07, a dzisiaj odwiedził mnie kurier DPD (po 8 dniach), kilkanaście minut później mail i sms z powiadomieniem, że numery zarejestrowane.

Wczoraj był tylko mail, że mam czekać na info kiedy przesyłka zostanie wysłana :)
Virgin pewnie dostaje automatyczne powiadomienia od firmy kurierskiej, że przesyłka dostarczona. I potem od razu rejestruje numery. Czy w klubie virgin coś się zmieniło? dane są, jak były?
Dane po staremu. Za to w zakladce dot rejestracji widac, ze numery zarejestrowane.
 #880560  autor: anonymous093133
 03 sie 2016, 07:57
Moja przygoda z rejestracją w kiosku Ruchu.
Pani była wyjątkowo opryskliwa jakby robiła jakąś łaskę że pracuje.
Przypomniały mi się stare czasy PRL-u.
Powiedziała że jedynym sposobem na rejestrację karty Virgin to wyjęcie jej z telefonu.
Inni operatorzy radzą sobie bez tego.
Podziękowałem i poszedłem.
 #880563  autor: deem
 03 sie 2016, 08:29
U mnie było tak: jako że jeden z 2 numerów pochodził z abo od T-Mobile Pani z CMOK po potwierdzeniu telefonicznie danych i podaniu nr PESEL zarejestrowała od razu numer, dzięki czemu miałem możliwość zarejestrowania drugiego numeru przez internet przez podanie kodu aktywacyjnego przysłanego w SMSie. Zajęło to wszystko jakieś 3-5 minut...Tak więc 2 numery zarejestrowane błyskawicznie. Tak trzymać Virgin :)
 #880719  autor: kaspeed
 03 sie 2016, 17:31
U mnie dzis był kurier o 11 a karta dalej nie zarejestrowana.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #880797  autor: kaspeed
 03 sie 2016, 23:15
Dobra nic nie doszło do nich a nr zarejstrowali:) kurier im tylko wysyła potwierdzenie;)ze dane sie zgadzają:)

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
  • Strona 107 z 204
  • 1
  • 105
  • 106
  • 107
  • 108
  • 109
  • 204
  • 1
  • 105
  • 106
  • 107
  • 108
  • 109
  • 204