DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 14 z 16
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
 #880329  autor: pakierhakierxd
 02 sie 2016, 10:43
Nie miałem wymieniane 2 karty z powodu że był potrzebny nano sim, zmiana telefonow na p9 lite, p8 lite.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam :)
 #880332  autor: f0ku5
 02 sie 2016, 10:49
To nie wiem :) Ja miałem wymienianie SIM bezpłatne w starych formułach typu M, L. Teraz już raczej nikt ich nie ma :)
Nie będę w każdym razie wnikać. Rok temu byłem jeszcze w PLAY'u i niestety musiałem płacić ;)
 #880362  autor: Kryniczanin
 02 sie 2016, 12:47
Mówiłem o sieciach z salonami, nie MVNO...
Nic o tym nie pisałeś.

Dla wszystkich skner którym żal 5pln za duplikat sima w Play...

Ręce opadają jak się Was czyta...
 #880365  autor: DanielR
 02 sie 2016, 12:52
Rinah pisze:Prędzej przeniosę się do innej sieci, niż będę stał w idiotycznych kolejkach w salonie Orange, by zarejestrować numer.
A jak w tych pozostałych sieciach również będą kolejki z te samej przyczyny? :wink:

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)
 #880376  autor: Rebeliant
 02 sie 2016, 13:24
W plejaku na kartę tylko w Formule kosztuje to 5zł, pozostałe taryfy na kartę za friko. Wymieniałem w Fakcie (gdzie cennikowo 20zł, a dostałem simkę za free). Mój wujek w sobotę wymieniał simkę neta mobilnego (abonament) i dostał za friko. A teraz małe zaskoczenie ... w TM na kartę też wymieniają kartę za free :!: choć wielu z nas by się tego po nich nie spodziewało.;)

A teraz ... powracamy do tematu rejestracji.
 #880726  autor: Ramirez
 03 sie 2016, 18:00
W tmobile wymieniają sima za darmo tylko w starych taryfach. W nowszych prepaidach jest podobno 10 zł, w abonamencie mniej więcej 30 zł. To nie ma co ich chwalić.
 #880799  autor: Remington
 03 sie 2016, 23:20
A mnie dzisiaj zadziwił Plus. Mam dawno zarejetsrowany nr i przysłali mi pocztą papierową nowy regulamin mówiący o obowiązku rejestracji. Spore koszty to dla nich, ciekawe czy którykolwiek inny operator wysłał.
 #880961  autor: piotrek555
 04 sie 2016, 16:02
Pytanie czy każdy zakupiony teraz starter przed użyciem trzeba zarejestrować??? Potrzebuję nr do ogłoszenia, kupiłem orange i zonk nie mogę korzystać z karty...
 #880963  autor: DanielR
 04 sie 2016, 16:08
Ano trzeba, trzeba... Po rejestracji możesz sobie aktywować roczną ważność konta i ten jeden numer trzymać w szufladzie na takie okazje, jak ogłoszenia.

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)
 #880965  autor: biala1991
 04 sie 2016, 16:09
Remington pisze:A mnie dzisiaj zadziwił Plus. Mam dawno zarejetsrowany nr i przysłali mi pocztą papierową nowy regulamin mówiący o obowiązku rejestracji. Spore koszty to dla nich, ciekawe czy którykolwiek inny operator wysłał.
Mnie to Plus nawet zszokował :) Jeśli ma się u nich zarejestrowaną jedną kartę to przez smsa można zarejestrować kolejną. Sama jeszcze nie sprawdzałam, bo niestety z pierwszą trzeba się jednak udać do salonu ale widać, że Plus wychodzi naprzeciw klienta
 #880967  autor: DanielR
 04 sie 2016, 16:13
biala1991 pisze:Sama jeszcze nie sprawdzałam, bo niestety z pierwszą trzeba się jednak udać do salonu ale widać, że Plus wychodzi naprzeciw klienta
Z tego co piszą ludzie, działa to jak należy, również jeśli pierwszą zarejestrowaną kartą jest SIM prepaid.
Poczytaj komentarze, chociażby pod tą wiadomością
http://www.telepolis.pl/wiadomosci/reje ... 36730.html

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)
 #881001  autor: piotrek555
 04 sie 2016, 17:15
DanielR pisze:Ano trzeba, trzeba... Po rejestracji możesz sobie aktywować roczną ważność konta i ten jeden numer trzymać w szufladzie na takie okazje, jak ogłoszenia.
I tak w każdej sieci bez wyjątku? Bez sensu skoro wchodzi to od przyszłego roku...
 #881002  autor: DanielR
 04 sie 2016, 17:18
piotrek555 pisze:I tak w każdej sieci bez wyjątku?
Owszem.

Co "wchodzi od przyszłego roku"? Luty przyszłego roku to data graniczna dla rejestracji numerów używanych przed 25 lipca, a nie dla nowych starterów, zakupionych po 25 lipca. Te ostatnie muszą być rejestrowane niezwłocznie, zaraz po zakupie. Oczywiście mam tu na myśli sytuację, w której chcesz już teraz skorzystać z usług danej sieci.
A wszelkie zażalenia to nie do mnie, a do jaśnie Nam panujących. :wink:
Ostatnio zmieniony 04 sie 2016, 17:47 przez DanielR, łącznie zmieniany 1 raz.

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)
  • Strona 14 z 16
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16