DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 63 z 102
  • 1
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • 102
 #880889  autor: jarekt
 04 sie 2016, 12:14
Przy zmianach PnK > dowolna taryfa Play (poza MiniMax, Fakt, RBM) - złotówki zostają.

Ogólnie: dowolna taryfa Play (poza MiniMax, Fakt, RBM) > dowolna taryfa Play (poza MiniMax, Fakt, RBM) - złotówki zostają.

@surface - nigdzie i nigdy nie napisałem, że złotówki przechodzą do MIniMaxa.
 #880907  autor: scisly
 04 sie 2016, 12:45
Planowałem następujący proces przejścia między taryfami:
1. Przejście z nju do play na kartę.
2. Aktywacja bonusu 60 zł za przeniesienie po doładowaniu konta za 5 zł.
3. Po "wygadaniu" tych 60 zł przejście do taryfy play Mini Max.
4. Aktywacja bonusu 200 zł + 20 GB + RWK na 60 dni w taryfie Mini Max i przedłużanie na koniec kolejnych miesięcy promocyjnych złotówek doładowaniem przez fb.

Z tego co powyżej napisaliście wynika, że bonus za przeniesienie może być przyznany dopiero po przyznaniu bonusu za rejestrację, czyli bonusu 60 zł nie dostałbym. Natomiast zmiana taryfy z PnK na Mini Max będzie skutkowała przyznaniem mniejszego bonusu za rejestrację, czyli 100 zł + 10 GB + RWK na 30 dni. Czy dobrze to rozgryzłem?
 #880911  autor: jarekt
 04 sie 2016, 12:55
Są 2 Bonusy za przeniesienie (i 2 regulaminy) na 99% nie wykluczające się.

Bonus 60zł za przeniesienie jest po doładowaniu za 5zł.
A Bonus 100zł/10GB za przeniesienie jest aktywowany po aktywacji Bonusu za rejestrację 100zł/10GB.

Niestety jeśli przejdziesz do MiniMaxa stracisz wszystko (jeśli aktywujesz wszystkie Bonusy przed przejściem). Możesz jedynie otrzymać Bonus 100zł/10GB za rejestrację jeśli go aktywujesz dopiero w MiniMaxie.
Proponuję się więc mocno zastanowić.

Jeśli przenosisz numer z innej sieci to bardzo niekorzystna jest zmiana taryfy z PnK - najlepiej zostać w niej (max. rok - bo otrzymasz RWK - a potem uciekać np. do Formuły) i wykorzystywać przyznane środki i je ewentualnie przedłużać co miesiąc jeśli w miesiąc ich nie wykorzystasz.

Jeśli już masz numer w Play i masz długi staż i masz szansę otrzymać 500zł/10GB to MiniMax jest bardziej opłacalny. Ja osobiście wolę jednak i tak Formułę - po roku (czy wcześniej) niewykorzystane środki i ważność konta będzie łatwiej i taniej przedłużać w Formule. W dodatku w przypadku przejścia wtedy z MiniMaxa na inną taryfę stracisz wszystko poza złotówkami z konta głównego. Ale oczywiście wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i profilu "działalności".
 #880916  autor: scisly
 04 sie 2016, 13:14
Dzięki za radę jarekt.
Rozumiem, że mogę dostać zarówno bonus 60 zł jak i bonus 200 zł + 20 GB, czyli podsumowując mogę dostać max 260 zł + 20 GB + RWK na 60 dni w taryfie PnK?
Przeniesienie jest możliwe tylko na taryfę podstawową PnK?
 #880922  autor: jarekt
 04 sie 2016, 13:36
Tak jak napisałem na 99% - osobiście tego jeszcze nie potwierdziłem, ale regulaminy się nie wykluczają i 2 Bonusy za przeniesienie są każdy za coś innego: jeden jest za przeniesienie i doładowanie (przyznawany automatycznie po spełnieniu tych dwóch warunków), a drugi jest za przeniesienie i rejestrację (przyznawany po aktywacji Bonusu za rejestrację kodem/Play24/infolinię/salon/wniosek/itd/).

Dodam, że są jeszcze 2 Bonusy za Aktywację startera, ale nie będę się o nich rozpisywał aby nie zaciemniać tematu. W każdym razie łącznie nowy lub stary klient Play ale z nowym starterem może otrzymać aż 5 Bonusów: 2 za przeniesienie, 1 za rejestrację i 2 za aktywację - tylko mnie nie zjedzcie teraz :) .
 #880936  autor: w12
 04 sie 2016, 14:55
jarekt pisze:
Nie lubię się chwalić (nie lubię też gdy inni się bezpardonowo przechwalają) ale to co zaraz napiszę to nie przechwałki (jak ktoś, i nawet wiem kto, zaraz mi zarzuci) ale jest jeden myk w Play aby ten Bonus za rejestrację i przeniesienie NAJPRAWDOPODOBNIEJ otrzymać w np. Formule i mieć 200zł/20GB (czy nawet 260zł/20GB po doładowaniu za 5zł) ale nie mam czasu tego jeszcze teraz sprawdzić - metoda wypłynęła przy okazji innego odkrycia (które działa) i które sugeruje mi, że da się to zrobić, ale tak jak napisałem, jeszcze tego nawet osobiście nie mogę potwierdzić ale jest to moja kolejna rzecz do "sprawdzenia" jak uporam się z innymi "trikami".
No ciekaw jestem.

https://www.youtube.com/watch?v=y1xfTfy3gwQ
 #880937  autor: w12
 04 sie 2016, 14:58
jarekt pisze:
Dodam, że są jeszcze 2 Bonusy za Aktywację startera, ale nie będę się o nich rozpisywał aby nie zaciemniać tematu. W każdym razie łącznie nowy lub stary klient Play ale z nowym starterem może otrzymać aż 5 Bonusów: 2 za przeniesienie, 1 za rejestrację i 2 za aktywację - tylko mnie nie zjedzcie teraz :) .
Na nowy rejestrowany numer większy bonus?
Jak to zrobić?

Akurat jeden nowy starter zarejestrowałem i jest on w taryfie formuła play na kartę więc nic nie musiałem zmieniać.

https://www.youtube.com/watch?v=y1xfTfy3gwQ
 #880942  autor: jarekt
 04 sie 2016, 15:10
@zapytanie: jeżeli starter masz nowy (kupiony/zdobyty a nie przeniesiony) to nie otrzymasz 2 lub 3 Bonusów za przeniesienie (czyli 200zł/20GB lub 260zł/20GB) tylko jeden Bonus za rejestrację (100zł/10GB/RWK w taryfach głosowych).

Dodatkowe 2 Bonusy za AKTYWACJĘ to zupełnie inne Bonusy i przyznawane na zupełnie innych warunkach i mające swoje 2 odrębne regulaminy - ale tak jak pisałem wcześniej nie będę o nich tutaj się rozpisywał bo to nie są Bonusy za REJESTRACJĘ ani za PRZENIESIENIE i nie mają one z tymi procesami nic wspólnego.

Łącznie w każdym razie jest maksymalnie 5 Bonusów (w taryfach głosowych) dla nowego, nieaktywowanego i zarejestrowanego startera (bez względu w jaki sposób wszedłeś w jego posiadanie: czy to przez zakup płatnego startera, otrzymanie darmowego czy poprzez przeniesienie czy poprzez znalezienie :) ).

Dla numerów przeniesionych jest 5 Bonusów, a dla numerów kupionych/zdobytych są 3 Bonusy (przy czym jeśli aktywujesz starter to już możesz otrzymać tylko 2 Bonusy bo jeden z tych Bonusów należy aktywować przed aktywacją startera - brzmi dziwnie ale tak jest).

Myślałem już dawno temu (ponad rok) o zrobieniu wątku o tych 2 dodatkowych Bonusach ale nie mam czasu :)
Ostatnio zmieniony 04 sie 2016, 15:13 przez jarekt, łącznie zmieniany 1 raz.
 #880943  autor: honorr
 04 sie 2016, 15:13
Bardzo enigmatycznie piszesz o tych swoich odkryciach. Niby coś jest, ale tego nie sprawdziłeś i w zasadzie wszystko opiera się o "niby coś wiem, ale nie powiem" bo play zablokuje. Nie bierz tego do siebie, tak to po prostu na razie wygląda.
 #880945  autor: jarekt
 04 sie 2016, 15:17
Ale te 2 dodatkowe Bonusy za Aktywację mają swoje rzeczywiste regulaminy i nic nie pisałem, że tego nie sprawdziłem - wręcz przeciwnie - to jest znany temat i dawno przez wielu już sprawdzony w tym i przeze mnie.

Ale tak jak pisałem - nie będę tematu rozwijał bo wątek jest o bonusach za rejestrację.
Jak Wam podam linki do tych 2 dodatkowych Bonusów to znowu rozpęta się dyskusja nie na temat.

Załóżcie temat "[Play] 2 Bonusy za Aktywację startera w Play" i tam możemy dyskusję kontynuować i podam Wam linki do regulaminów.

-----
Edit
-----

Wątek założyłem... i zleciłem zamknięcie (proszę nie pytać dlaczego, po prostu nie podałem od razu kompletu informacji, następnym razem się lepiej przygotuję i podam od razu komplet).
Ostatnio zmieniony 04 sie 2016, 17:45 przez jarekt, łącznie zmieniany 2 razy.
 #880964  autor: 3G
 04 sie 2016, 16:09
Czy szybkość netu w tej taryfie PnK (na którą przenoszą) jest ograniczona?

https://www.speedtest.net/android/6734171506.png
 #881041  autor: KC-KARLOS
 04 sie 2016, 20:15
Wiola: też dostaniesz bonus za rejestrację + za staż kilkaset promo złotówek (do 400) :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #881056  autor: KC-KARLOS
 04 sie 2016, 21:00
Ja bym jeszcze powalczył, tłumacząc, że na kartę dostajesz więcej. Lecz: złotówki możesz szybko wygadać i wtedy doładowanie w potrzebie, w abo nie masz limitów, a płacisz raz w miesiącu, w razie czego umowę zakończysz w miesiąc czasu. Tobie pozostawiam decyzję.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #881388  autor: zakopane
 06 sie 2016, 11:56
Jeszcze mysle zmianie w grudniu na minimax lub formula - bo w styczniu chce dopiero zgarnac bonus za doladownie.
Chce tez w grudniu nabic sobie duzo GB internetu (fanta kapstle) ale upewnie sie u Was czy w Minimax aby nie jest tak ze na koniec miesiaca ten interent sie zeruje? Mi bardziej zalezy na tym by miec internet - i pewnie cykliczny wlacze ale to musze miec formule a nie MM?

Bo mysle co bedzie po roku - jak znam zycie tych 500zl bonus za rejestracje nie wykorzyatam wiec bedzie mi najtaniej przedluzac srodki bonusowe i internet w formula chyba?

Formula 5 zl przedluza na 50 dni, a w MM tylko na 5 dni :(
  • Strona 63 z 102
  • 1
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • 102
  • 1
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • 102