DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 64 z 102
  • 1
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 102
 #881393  autor: sylwekZolkusza
 06 sie 2016, 12:17
zakopane pisze:Jeszcze mysle zmianie w grudniu na minimax lub formula - bo w styczniu chce dopiero zgarnac bonus za doladownie.
Chce tez w grudniu nabic sobie duzo GB internetu (fanta kapstle) ale upewnie sie u Was czy w Minimax aby nie jest tak ze na koniec miesiaca ten interent sie zeruje? Mi bardziej zalezy na tym by miec internet - i pewnie cykliczny wlacze ale to musze miec formule a nie MM?

Bo mysle co bedzie po roku - jak znam zycie tych 500zl bonus za rejestracje nie wykorzyatam wiec bedzie mi najtaniej przedluzac srodki bonusowe i internet w formula chyba?

Formula 5 zl przedluza na 50 dni, a w MM tylko na 5 dni :(
formuła starter to chyba jedyna poważna taryfa w play na kartę, mini max jest specyficzną taryfą w której trzeba uważać co i kiedy włączamy, moim zdaniem mini max spełnił swoje zadanie i spokojnie można przejść na formułę starter.
 #881395  autor: zakopane
 06 sie 2016, 12:32
sylwekZolkusza pisze:
zakopane pisze:Jeszcze mysle zmianie w grudniu na minimax lub formula - bo w styczniu chce dopiero zgarnac bonus za doladownie.
Chce tez w grudniu nabic sobie duzo GB internetu (fanta kapstle) ale upewnie sie u Was czy w Minimax aby nie jest tak ze na koniec miesiaca ten interent sie zeruje? Mi bardziej zalezy na tym by miec internet - i pewnie cykliczny wlacze ale to musze miec formule a nie MM?

Bo mysle co bedzie po roku - jak znam zycie tych 500zl bonus za rejestracje nie wykorzyatam wiec bedzie mi najtaniej przedluzac srodki bonusowe i internet w formula chyba?

Formula 5 zl przedluza na 50 dni, a w MM tylko na 5 dni :(
formuła starter to chyba jedyna poważna taryfa w play na kartę, mini max jest specyficzną taryfą w której trzeba uważać co i kiedy włączamy, moim zdaniem mini max spełnił swoje zadanie i spokojnie można przejść na formułę starter.
Mam podobne odczucia ale wolalem dopytac
 #881413  autor: lee
 06 sie 2016, 14:04
Zmieniłem taryfę z pink na ink50. Włączyłem pakiet 24gb na rok i termin ważności konta nie zmienił się.
Kiedy mam włączyć bonus 100gb/rwk? Mogę już dzisiaj czy poczekać do jutra?
Pozdrawiam
 #881414  autor: MELONITO
 06 sie 2016, 14:07
Czy jeśli kiedyś miałem numer zarejestrowany numer w PLAY to mogę zarejestrować przez infolinię ? Dodam że numer jest przeniesiony do innego operatora. Pozostałe numery w play24 nie są zarejestrowane. Czy wymagany jest jeden aktywyny zarejestrowany numer ? Pytam bo może ktoś miał taką sytuacje, a chciałbym się dowiedzieć zanim zadzwonię.
Ostatnio zmieniony 06 sie 2016, 14:08 przez MELONITO, łącznie zmieniany 1 raz.
 #881425  autor: sylwekZolkusza
 06 sie 2016, 15:10
lee pisze:Zmieniłem taryfę z pink na ink50. Włączyłem pakiet 24gb na rok i termin ważności konta nie zmienił się.
Kiedy mam włączyć bonus 100gb/rwk? Mogę już dzisiaj czy poczekać do jutra?
Pozdrawiam
kto się spieszy to się diabeł cieszy, jak najpóźniej włączamy pakiet za rejestrację, trzeba dopilnować czy wszystko się poprawnie aktywowało i przeniosło, pieniądze i dane mb/gb
 #881761  autor: serek5555
 08 sie 2016, 12:49
zakopane pisze:Rece opadaja. Przeciez watek jest o 10GB a nie o 100GB. Skad mialem wiedziec?
W linku i tym samym w tym wątku, masz na 1szej stronie i w 1szym wpisie:

Play Internet na Kartę dostaniesz:
- pakiet 100 GB,
- RWK.

Nie czytasz uważnie, stąd niepotrzebne pytanie.
 #881769  autor: lookas
 08 sie 2016, 13:04
Czy ktoś z przechodzących z abonamentu na na kartę otrzymał bonus za staż? 1 sierpnia przeszedłem na kartę. Włączyłem Formułę PNK, włączyłem SD, następnie włączyłem bonus za rejestrację. Tego samego dnia otrzymałem 100zł, 10GB, RWK. W sieci Play jestem od 2011 - łącznie zleciały 3 abonamenty, od ubiegłego tygodnia prepaid. Więc zgodnie z regulaminem promocji spełniam warunki dotyczące stażu tj. aktywacji karty sim. W między czasie raz wymieniałem kartę sim na microsim. Nie mniej jednak do dnia dzisiejszego nie otrzymałem środków za staż. Wyskrobałem zgłoszenie w Play24. Czy wymiana sim rzutuje na tą aktywację? Ktoś z abonamentowców otrzymał bonus za staż?

zgłoszenie rozpatrzone pozytywnie. bonus za staż przyznany.
Ostatnio zmieniony 09 sie 2016, 13:25 przez lookas, łącznie zmieniany 1 raz.
 #881792  autor: zakopane
 08 sie 2016, 14:22
serek5555 pisze:
zakopane pisze:Rece opadaja. Przeciez watek jest o 10GB a nie o 100GB. Skad mialem wiedziec?
W linku i tym samym w tym wątku, masz na 1szej stronie i w 1szym wpisie:

Play Internet na Kartę dostaniesz:
- pakiet 100 GB,
- RWK.

Nie czytasz uważnie, stąd niepotrzebne pytanie.
tak tylko to jest od niedawna. Czytalem, ale kilka miesiecy temu kiedy nie bylo o tym info, wiec nie strzalaj do mnie swoich foch bo ten watek o tym NIE JEST!
 #881801  autor: jarekt
 08 sie 2016, 15:20
Można telefonicznie rejestrować na numer prepaid (zarejestrowany) i obydwa numery nie muszą być aktywowane/aktywne - sprawdzone w praktyce.

Bowiem abonentem nie jest tylko osoba płacąca abonament (te dwa słowa są ze sobą często mylone, nawet w salonach i przez fachowców) tylko każda osoba, na rzecz której telekom świadczy usługi (czyli np. użytkownik prepaida jest abonentem, ale nie płaci abonamentu).
 #881957  autor: as1as
 09 sie 2016, 11:02
Przy przeniesieniu numeru z innej sieci niż P4 po 20.07.2016 - 200pln i 20 GB
czy przenosząc z Virgin Mobile też 200zł i 20GB, nie mogę tego znaleźć w regulaminie PnK:
http://promocje.play.pl/rejestracja/pdf ... 062016.pdf
 #882034  autor: Marcel82
 09 sie 2016, 19:55
Cześć, mam pytanko o stan darmowy.

Poprzez Play24:
- zmieniłem Fresh na Formułę (mam gołą formułę),
- włączyłem stan darmowy,
- odpaliłem bonus (100+400) zł + 10 GB + RWK.

Stan darmowy występuje tylko przy minutach do Play, przy SMSach go nie ma:
Minuty do Play - Nielimitowane (ważne do 07.08.2026)
SMS do Play - 0 szt. (ważne do 09.08.2016)
(w "Pakiety i usługi" też był tylko w sekcji "Minuty" przed włączeniem)

Tak ma być czy to jakiś "bug"?
500 zł starczy mi na SMSy ;) pytam z ciekawości.
  • Strona 64 z 102
  • 1
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 102
  • 1
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 102