DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 164 z 419
  • 1
  • 162
  • 163
  • 164
  • 165
  • 166
  • 419
 #880795  autor: KC-KARLOS
 03 sie 2016, 23:15
Aby podwoić MB z kodu z gazety Komputer Świat, trzeba wykupić płatny pakiet - najtańszy jest za 5 zł z 0,5 GB.
Kolejność jest prosta:
> zakup płatnego pakietu (jeśli nie mamy kasy na koncie, doładowujemy konto)
> wbijamy jednorazowy kod z KŚ (treść kodu wysyłamy smsem pod 4949 czyli jak kody z Faktu)
> otrzymujemy jeszcze 5 voucherów, widocznych w Play24, więc za 29 zł (pakiet 10 GB) + 7,90 (cena KŚ w wersji elektronicznej) można zyskać do 60 GB na neta, warto jednak wszystkie je aktywować, bo mogą ich w kolejnym miesiącu nie odnowić. No i rozliczanie co 1 kB :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #880870  autor: lee
 04 sie 2016, 11:53
blacQ1 pisze:Nie wiem ,jak u was ,ja sprawdzałem stan konta i u mnie pisze wreszcie stan smsów ! naprawili to!
błąd był jedynie przy sprawdzaniu multipakietu
sam kod na smsy podawał prawidłową jego ilość

pozdrawiam
 #881466  autor: bolek2004
 06 sie 2016, 18:36
Jestem na 99 procent pewny że tak będzie ale proszę o potwierdzenie. Mając aktywowany bonus za rejestrację i minuty z tych darmowych co tygodniowych minut, w pierwszej kolejności schodzi z tych dodatkowych darmowych minut, dopiero potem konto promocyjne?
Czyli jak ktoś dużo nie dzwoni to nie ma sensu wbijać kodów na darmowe minuty przy aktywnym bonusie za rejestrację.
 #881471  autor: odkrywca1
 06 sie 2016, 19:23
@Bolek2004
Potwierdzam najpierw schodzą darmowe minuty z kodów fakta, a dopiero potem konto promocyjne z bonusów.
 #881509  autor: Maks SIM
 06 sie 2016, 23:36
Również potwierdzam
Najpierw pobiera minuty z kodów czwartkowych na minuty,
w drugiej kolejności z Bonusu za rejestracje.
Czyli przy uzbieranych minutach z kodów, (jeżeli ktoś mało dzwoni)
bonus za rejestracje może najzwyczajniej przepaść niewykorzystany.

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #881531  autor: Konoko
 07 sie 2016, 06:28
Pawelek0787 pisze:Jak myślicie, czy na poniedziałek 15 sierpnia będzie kod z gazety czy trzeba będzie kupić pakiet smsów? :)
Wiadomo, że Faktu z kodem nie będzie.

Proszę o UWAŻNE i ze zrozumieniem przeczytanie dalszej części postu.

Ale problem ten można rozwiązać wykorzystując błąd w systemie polegający na tym, że kod sobotni na 50MB wysłany w niedzielę dodaje do konta 10smsów zamiast 50MB i nie przeszkadza to gdy wysyłamy poniedziałkowy kod w poniedziałek czy wtorek to mamy kolejne 10smsów.
Plan jest taki:
1. 14.08niedziela wysyłamy kod(nieużywany) z soboty 13.08 i dostajemy 10sms na7dni do 21.08
2. 21.08niedziela wysyłamy kod(nieużywany) z soboty 20.08 i dostajemy 10sms na 7dni do 28.08
3. 22 lub 23 lub 24 wysyłamy kod z poniedziałku 22.08 i dostajemy 10sms na 7dni wracając do cyklu sprzed zastosowania planu.
4. Plan jest dla tych, którzy nie będą musieli przedłużać ważności MB za pomocą kodów z gazety(zapewnią sobie ważność w okresie 14 do 27.08 w inny sposób lub nie potrzebują MB)
5. Jest w tym planie małe ryzyko. Błąd może zostać naprawiony przed wykonaniem pkt2. lub gdy po wysłaniu kodu otrzymujemy komunikat " Przepraszamy.Operator nie aktywował pakietu" i konto nie zostało powiększone o 10sms. Miałem takie przypadki na jednym numerze, gdy na wyświetlaczu pojawiała się ikonka R (roaming). Wtedy rozmowa z konsulem z BOK może być utrudniona ,bo jak Go przekonać by za kod na MB dał nam SMS bo wykorzystujemy błąd w systemie.
Zdarzało się, że mimo komunikatu "Przep.......pakietu" pakiet był przyznawany.

Sugestie i uwagi mile widziane.
 #881537  autor: Rebeliant
 07 sie 2016, 09:46
Konoko, jeżeli ktoś jedzie na samych kodach, to nic mu taki patent nie da. SMS-y zostaną przyznane w niedzielę, czyli będą ważne do kolejnej niedzieli, a następny kod w poniedziałek. Kiedyś ten błąd naprawią i braknie tego jednego dnia. Poza tym większość zapewne z MB korzysta, więc pozostaje Wam kupić raz na ruski rok pakiet.
 #881539  autor: odkrywca1
 07 sie 2016, 09:55
ja podobnie miałem ten sam błąd z kodem z soboty w niedziele i przyszły sms a nie data
jednak wolę data niż sms więc teraz trzymam się sobotniej wysyłki
 #881683  autor: Konoko
 07 sie 2016, 21:49
Rebeliant pisze:Konoko, jeżeli ktoś jedzie na samych kodach, to nic mu taki patent nie da. SMS-y zostaną przyznane w niedzielę, czyli będą ważne do kolejnej niedzieli, a następny kod w poniedziałek. Kiedyś ten błąd naprawią i braknie tego jednego dnia. Poza tym większość zapewne z MB korzysta, więc pozostaje Wam kupić raz na ruski rok pakiet.
RebeliantNie przeczytałeś uważnie pkt 4 planu. Jak zauważył szunaj można mieć ważność MB z voucherów i te 2x50MB można poświęcić na bezpłatne przedłużenie ważności dużej ilości smsów.
Wykonanie pkt 2 i 3 jest właśnie po to aby
i braknie tego jednego dnia.
nie brakło, a wysyłając kod we wtorek w pkt3 zyskujemy 1dzień.
Wybiegając w przyszłość, drugi dzień świąt w grudniu w tym roku wypada w poniedziałek i jeżeli nadal będą kody w gazecie to sytuacja będzie analogiczna jak 15 sierpnia.
A dla chcących i potrzebujących, nie bojących się ryzyka jest teraz możliwość sprawdzenia i przetestowania planu.
 #882586  autor: xander21
 13 sie 2016, 17:02
Koledzy czy też macie taki super bug jak ja? Otóz od kilku tygodni fakt rozlicza mi dane internetowe powyżej 20MB jako 20MB. Do tego progu normalnie a powyżej niż nie zlicza. Wychodzi na to, że mam darmowy net.
 #882946  autor: Konoko
 17 sie 2016, 04:26
A to niespodziankę sprawił nam FAKT, dzięki dla kalebita ,że to zauważył
kalebita pisze:kod z dnia 16.08 na 10 smsów to -> CZRV
Już sprawdziłem i kod zadziałał, gratisowe 10smsów już wpadło.
Dla tych, którzy korzystali z mojego "planu" na zachowanie smsów na koncie to wyśmienita wiadomość. Wysyłamy w/w kod i plan skraca się, kończy się w tym momencie już sukcesem.
  • Strona 164 z 419
  • 1
  • 162
  • 163
  • 164
  • 165
  • 166
  • 419
  • 1
  • 162
  • 163
  • 164
  • 165
  • 166
  • 419