DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 15 z 16
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
 #881011  autor: Marek_G
 04 sie 2016, 18:05
Ktoś coś wie jak Lycamobile rozwiąże tą sprawę? Na Facebooku każą rejestrować online tutaj: https://account.lycamobile.pl/Registrat ... px?lang=po
Ja już kiedyś na tej stronie swoje dane podałem (bez osobistego potwierdzenia dowodem) i mi wywala, że karta jest już zarejestrowana. Z resztą pewnie nawet nie wysyłają żadnego kuriera.
Ciekawe co się stanie w polskimi numerami na niemieckiej karcie bo dają taką możliwość: http://www.lycamobile.de/po/lyca-2-in-1

Poza tym są w ogóle u nas jakieś sieci które jeszcze nie umożliwiają rejestracji?
 #881068  autor: DanielR
 04 sie 2016, 21:35
Przecież Vectone obecnie nie istnieje w Polsce. Wycofali się tuż przed wprowadzeniem obowiązkowej rejestracji.
Chyba, że o czymś nie wiem...

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)
 #881086  autor: Marek_G
 04 sie 2016, 22:23
Remington chyba żartował. Nie powiem, uśmiałem się trochę. Dzisiaj jakby chcieli wejść do Polski to by w ogóle nie weszli bo nie da się zarejestrować.
 #881090  autor: DanielR
 04 sie 2016, 22:41
Wiesz, i ja tak pomyślałem. Równie dobrze można dopisać do tej listy MVNO Gadu Gadu albo myAvon. Pożartować czasem można. Tylko to raczej nie ten dział. Jakiś nowicjusz zadający pytanie na forum, może nie wychwycić żartu i przyjąć to całkiem poważnie. :wink:

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)
 #881161  autor: Remington
 05 sie 2016, 10:27
DanielR pisze:Jakiś nowicjusz zadający pytanie na forum, może nie wychwycić żartu i przyjąć to całkiem poważnie. :wink:
Jeśli nawet, to co to zmieni? Przecież ich klientem nie jest i już raczej nie będzie :D

Tyle masz postów, a jakbyś nie kojarzył czego synonimem jest Vectone - to takie Wyspy Bergamuty. Tam jest wszystko, tylko to operator dosłownie: wirtualny :D

Październik 2015 to nie było "tuż" przed wprowadzeniem rejestracji.
 #881183  autor: DanielR
 05 sie 2016, 12:26
Dobra, nie łap mnie za słówka. :tongue3:

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)
 #882445  autor: HappyBoy
 12 sie 2016, 14:19
Dziwna sytuacja z tym VM bo kilka lat temu przeniosłem numer do nich z sieci Orange po jakiś czasie zdecydowałem o przejściu do Play i bez problemu numer został przeniesiony...

Orange dziwne podejście do klienta... brak możliwości rejestracji numeru przez internet a w NJU Mobile po zalogowaniu się na konto można numer zarejestrować...

Miło by było gdyby operatorzy bądź sam urząd wprowadził coś na wzór przenoszenia numerów z np. Wielkiej Brytanii...
Żeby przenieść numer należy mieć zarejestrowany numer i zadzwonić na numer infolinię operatora żeby zweryfikować dane i otrzymać kod autoryzacyjny (ang. Porting Authorisation Code) po czym wchodzimy na stronę nowego operatora, podajemy kod i w ciągu 24h numer jest aktywny u nowego operatora :)
 #882508  autor: DanielR
 12 sie 2016, 22:54
HappyBoy pisze:Dziwna sytuacja z tym VM bo kilka lat temu przeniosłem numer do nich z sieci Orange po jakiś czasie zdecydowałem o przejściu do Play i bez problemu numer został przeniesiony...
Czemu dziwna? W jakim sensie, możesz rozwinąć?
HappyBoy pisze:Miło by było gdyby operatorzy bądź sam urząd wprowadził coś na wzór przenoszenia numerów z np. Wielkiej Brytanii...
Marzenie... :)

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)
 #882823  autor: HappyBoy
 16 sie 2016, 06:28
DanielR pisze:
HappyBoy pisze:Dziwna sytuacja z tym VM bo kilka lat temu przeniosłem numer do nich z sieci Orange po jakiś czasie zdecydowałem o przejściu do Play i bez problemu numer został przeniesiony...
Czemu dziwna? W jakim sensie, możesz rozwinąć?
Numery przenoszone przed datą nie są zarejestrowane.... a po są zarejestrowane :|
 #882857  autor: DanielR
 16 sie 2016, 12:49
HappyBoy pisze:Numery przenoszone przed datą nie są zarejestrowane.... a po są zarejestrowane :|
Ja tam nic w tym dziwnego nie widzę. Po prostu wcześniej numer był rejestrowany na innych zasadach, które są obecnie niezgodne/niewystarczające z nowymi zapisami w prawie telekomunikacyjnym, związanymi z ustawą antyterrorystyczną. I tyle.

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)
 #886001  autor: _
 05 wrz 2016, 18:41
Czy podczas rejestrowania karty sim, operatorzy wymagają podpisania się pod jakimś świstkiem i podsuwają jakieś zgody marketingowe ?
 #886008  autor: _
 05 wrz 2016, 18:57
@ja.michal chyba jestem wybrańcem, ponieważ akurat ja nie musiałem nic podpisywać ani wyrażać/nie wyrażać zgód marketingowych itp.
 #886044  autor: maniek89
 05 wrz 2016, 22:15
W Virgin po rejestracji w punkcie drukowali na papierze firmowym potwierdzenie, że numer jest zarejestrowany, nic nie trzeba było podpisywać.
 #887259  autor: Dorotea
 14 wrz 2016, 12:36
_ pisze:Czy podczas rejestrowania karty sim, operatorzy wymagają podpisania się pod jakimś świstkiem i podsuwają jakieś zgody marketingowe ?
W Orange rejestrowałam bez podpisu. Zgody marketingowe kazałam zaznaczyć na NIE.

W Play popis jest już wymagany.
  • Strona 15 z 16
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16