DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 65 z 102
  • 1
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 102
 #882315  autor: reboot
 11 sie 2016, 16:09
1. Jak w praktyce liczą staż w sieci dla numeru, który najpierw był w Play na abonament, a potem został przeniesiony do oferty na kartę (też Play)?

Zgodnie z Regulaminem świadczenia Usług Telekomunikacyjnych przez P4 sp. z o.o. dla Użytkowników:
§ 2. Definicje Użyte w Regulaminie pojęcia oznaczają: 1. Aktywacja – czynność Użytkownika polegająca na nabyciu Karty SIM/USIM Operatora i na wykonaniu pierwszego połączenia lub skorzystaniu z innej usługi określonej w Cenniku (w szczególności wysłaniu SMS, MMS),
więc w teorii datą aktywacji karty sim w sieci P4 jest dzień aktywacji numeru w usłudze abonamentowej i zgodnie z pkt. III 13. regulaminu oferty promocyjnej "Bonus za rejestrację numeru w Play" o brzmieniu
13. Staż Użytkownika w Play liczony jest od aktywacji karty SIM w Play.
powinienem uzyskać dodatkowe złotówki za staż w sieci P4 (niezależnie od tego czy liczony jest staż w sieci od początku czy od momentu zmiany oferty z abonamentu na kartę), jednak mimo dokonania poprawnej aktywacji bonusów za rejestrację otrzymałem jedynie 10 GB + rok ważności konta + 100 zł, natomiast mimo zapisu w pkt. III 12 nie otrzymałem dodatkowego pakietu złotówek za staż w terminie 7 dni od dnia przyznania Bonusów.

Oczywiście zgłoszenie poszło, ale z chęcią bym przeczytał jak jest w praktyce ze stażem w abonamencie.


2. Jak w praktyce wygląda ważność bonusowych złotówek w MiniMax? Pkt. 8 regulaminu wskazuje, że GB i PLN są ważne do końca miesiąca kalendarzowego i wiem, że GB na 100% przepadają, ale czy złotówki również, czy może jednak tak jak od zawsze to działało nowe promocyjne złotówki (np. z Coli lub FB) przedłużają o +30 dni?

WKS
 #882326  autor: lookas
 11 sie 2016, 17:13
reboot pisze:1. Jak w praktyce liczą staż w sieci dla numeru, który najpierw był w Play na abonament, a potem został przeniesiony do oferty na kartę (też Play)?
Miałem podobną sytuację. 1 sierpnia przeszedłem z abonamentu na kartę, numer był już zarejestrowany, więc musiałem jedynie włączyć bonus za rejestrację poprzez PLAY24. Kodem u mnie nie przechodził. Do 8 sierpnia nie otrzymałem bonusu za staż, chociaż w sieci Play jestem od 2011 roku - 3 abonamenty. Zrobiłem zgłoszenie. We wtorek 9 sierpnia oddzwonił do mnie konsultant, iż oczywiście kwalifikuje się do bonusu za staż. Zaistniałą sytuację tłumaczył problemami w ich systemie, który nie rozpoznał iż numer wcześniej był w abonamencie. Konsultant włączył bonus za staż po skończonej rozmowie.
 #882477  autor: reboot
 12 sie 2016, 16:44
jacoo - mają 7 dni na włączenie bonusu za staż.
Tak, Fakt się liczy do stażu. Mama była ostatni rok w Fakcie, a łącznie w P4 od 2012 i dziś dostała 100+400 zł.

WKS
 #882537  autor: Marcel82
 13 sie 2016, 09:03
Cześć,
przeniosłem dwa numery z Fresh do "gołej" formuły, dostałem bonusy, bawię się nakrętkami, ale mam jeszcze kilka pytań, bo zostaje mi do przeniesienia jeszcze numer taty:

1. Czy przy przenoszeniu nr z T-Mobile do Play obowiązkowo włączają w salonie PnK czy można wybrać np. Formułę? (docelowo ma być Formuła Unlimited)

2. Po przeniesieniu należy OBOWIĄZKOWO odczekać aż wpadnie 100zł+10GB+RWK za rejestrację i jeszcze 100zł+10GB za przeniesienie z innej sieci i DOPIERO wtedy zmienić taryfę (jeśli włączą mi w salonie PnK). Nic nie przepadnie - ani 200zł, ani 20GB, ani RWK. Dobrze wyczytałem?? Mam lekki mętlik ;)

3. Będę przedłużał nakrętkami albo FB bonusy zł i GB w gołej Formule do momentu wykorzystania złotówek (zajmie to ponad pół roku). Gdy wtedy włączę Unlimited, to zakładam, że GB nagle nie przepadną??
 #882581  autor: jarekt
 13 sie 2016, 14:47
Ze starymi wyjadaczami jest różnie, czasami gubi ich rutyna (jak w tamtym wpisie Karlosa20).

Po zmianie taryfy NIE otrzymasz 200zł/20GB za przeniesienie (100zł/10GB za rejestrację + dodatkowy bonus 100zł/10GB za przeniesienie) ale tylko za rejestrację 100zł/10GB.

Pisałem o tym już kilka razy ale nikt nie czyta przecież całego wątku:
http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 30#p880876
http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 15#p880864

Oczywiście jeśli nie zmienisz taryfy i wszystko zrobisz w PnK będziesz miał łącznie 264zł/20GB lub 204zł/20GB (jeśli nie doładujesz za 5zł lub więcej) plus oczywiście 1zł na głównym.
Jeśli potem zmienisz taryfę to stracisz GB - zostaną ci się tylko złotówki na głównym (1zł) i promocyjne (264zł lub 204zł). Szczególnym przypadkiem będzie zmiana na MiniMax i RBM/Fakt - stracisz wszystko poza tą złotóweczką na koncie głównym.

Ad.1 - Regulamin promocji za przeniesienie (2 regulaminy w zasadzie) dotyczy tylko taryfy PnK, więc nawet jeżeli jest jakaś możliwość wymuszenia przeniesienia do Formuły to najprawdopodobniej nie otrzymasz żadnego bonusu za przeniesienie.

Ad.3 - Nic nie stracisz.
 #882582  autor: Marcel82
 13 sie 2016, 15:00
Dzięki za odpowiedź, a taka sytuacja: zużyłem wszystkie PLNy w PnK, przechodzę do Formuły Unlimited, po kilku miesiącach stwierdzam nie chcę mieć opcji Unlimted. Odnawia się cyklicznie, więc muszę ją sam wyłączyć, a więc GB przepadają?? Ja bym tak wymyślił to ;) ale kto wie jak jest.
 #882769  autor: aster
 15 sie 2016, 12:50
reboot pisze:jacoo - mają 7 dni na włączenie bonusu za staż.
Tak jest, według regulaminu dają sobie na to 7 dni, natomiast w praktyce może to być znacznie szybciej - w moim przypadku nie minęło 7 minut a przyszedł kolejny SMS, że dodano dodatkowe 400zł. :)
 #882986  autor: migaw
 17 sie 2016, 13:06
siema,
dostałem w Playu bonusy 500 zł i 10GB za rejestrację pre-paid (i za staż).
jak najskuteczniej (najtaniej) przedłużyć te pakiety?
dzięki

aktualna taryfa Play Fresh
 #883003  autor: szpenton
 17 sie 2016, 14:05
jarekt pisze:Są 2 Bonusy za przeniesienie (i 2 regulaminy) na 99% nie wykluczające się.

Bonus 60zł za przeniesienie jest po doładowaniu za 5zł.
A Bonus 100zł/10GB za przeniesienie jest aktywowany po aktywacji Bonusu za rejestrację 100zł/10GB.
Gdzie jest regulamin bonusu 60 zł? Ja przeniosłem nr, doładowałem konto i bonus nie wskodzył..
 #883004  autor: bolek2004
 17 sie 2016, 14:09
Może zmieniłeś taryfę zanim doładowałeś, jeśli tak to bonus nie przysługuje.
Przed wczoraj przeniosłem numer z innej sieci do play i po doładowaniu od razu na konto wskoczyło 60zł ważne 60 dni, dopiero potem zmieniłem taryfę.
https://www.play.pl/resources/pdf/Regul ... _Karte.pdf
Procedura jest taka:
1. Doładowujesz konto
2. Czekasz na bonus, jak wskoczy dopiero zmieniasz taryfę.
Jeśli zrobisz coś inaczej to bonus nie przysługuje.
 #883007  autor: jarekt
 17 sie 2016, 14:26
Regulamin Bonusu 60zł za przeniesienie i doładowanie, w tym momencie (nie wiem od kiedy dokładnie) jest w sekcji regulaminów archiwalnych.

@bolek2004 - regulamin który podlinkowałeś to jeszcze starszy regulamin, który od dawna nie obowiązuje. Obowiązuje (obowiązywał?) ten: http://www.play.pl/resources/pdf/2015/R ... 102015.pdf
Znajduje się on na stronie http://www.play.pl/pomoc/dokumenty/regu ... lne/#karta - cenniki archiwalne na kartę z roku 2015 (ten konkretny wprowadzono 30 października 2015 roku i zastąpił on regulamin do którego link podał bolek2004).

Może to oznaczać, że Play uznał, że łączny Bonus 260zł ważny 90dni (60zł wydłużało złotówki promocyjne do 90dni), 20GB ważne 60dni i RWK to za dużo dla przenoszących :)

Ale możliwe, że to tylko taka zmyłka i te 60zł ważne 90dni dalej przysługuje za przeniesienie i doładowanie - zgodnie z tym co napisał bolek2004.

-----
edit
-----
bolek2004 pisze:wskoczyło 60zł ważne 60 dni
chyba 90dni ?

"7. W ramach niniejszej Oferty Promocyjnej, Użytkownik otrzyma po dokonaniu Doładowania konta bonus 60 zł, który zostanie przyznany w ciągu
24 h od Doładowania.
8. Bonus, o którym mowa w pkt. 7 powyżej, można wykorzystać w ciągu 90 dni od Dnia jego przyznania."
 #883012  autor: jarekt
 17 sie 2016, 14:36
Gdy przenosiliśmy numery do Play (a było tego sporo) to Bonus 60zł ważny 90dni wskakiwał dosłownie w tej samej sekundzie co złotówki na konto główne z doładowania.

Na około 300 razy przez kilka lat nigdy nie było opóźnienia większego niż 2-3 sekundy w przyznaniu tego Bonusu :)

Przez ostatnie 2-3 miesiące nie przenosiliśmy żadnych numerów do Play więc nie wiem jak wygląda obecnie rzeczywista sytuacja z czasem przyznania tego Bonusu.
Ostatnio zmieniony 17 sie 2016, 14:38 przez jarekt, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Strona 65 z 102
  • 1
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 102
  • 1
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 102