DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
  • Strona 11 z 91
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 91
 #885154  autor: njuken
 31 sie 2016, 17:09
jarekt pisze:@njuken, już Ci pisałem wtedy, że doładowanie nie jest w ogóle potrzebne aby ten pakiet się włączył i że Cię konsultant wprowadził w błąd, mówiąc że po doładowaniu to już na bank się włączy (a jak wiesz tak się nie stało).
Nie stało się, tak jak myślałem. Ten pierwszy konsultant stwierdził, że on nie może włączyć tego bonusu, bo nie było pierwszego doładowania. To też może ściema z ich strony.
Jestem_Janek pisze:Mam 3 takie startery. Mogę testować. Tylko jak? Jarekt? Njuken?

Obrazek
Jarekt wie, tylko nie podzieli się z tą informacją za darmo.
Nie mam pojęcia jak aktywować ten bonus z migracji bez konsultantów i ciekawi mnie to bardzo jak to zrobić. Może zmiana taryfy kodem zadziała, jak będę miał taki starter spróbuje :)
 #885175  autor: jarekt
 31 sie 2016, 19:27
@xander21: jemu chodziło o aktywowanie (bonusowej) usługi przyznającej cyklicznie pakiet 250MB bez potrzeby kontaktowania się z Play tylko się źle wyraził (nie chodziło mu o to jak aktywować Bonus 100GB).

@njuken: przecież pisałem chyba ze 3 razy, że nie chodzi o "za darmo".

Jeśli odkryjesz metodę i się z nią publicznie podzielisz tu na forum to możesz przelać "czarę goryczy" w Play: nie tylko szybko tę metodę zablokują ale wkurzeni naprawdę wprowadzą osobne konto MB na ten pakiet cykliczny (tak jak jest w Orange, tam prawie każda promocja/pakiety ma inne konto MB) a wtedy NIKOMU te 100GB się już nie przedłuży, nawet tym co zapłacili grube pieniądze za startery PInK9 i PInK19. Pozostanie tylko 30 dni ważności i tylko żywa gotówka na doładowania.

Jeśli Wam zależy na tanim czy darmowym necie od Play (te 100GB ważne przez rok za 9zł to praktycznie za darmo biorąc pod uwagę realną wartość takiego startera - patrz startery Orange na Allegro z pakietem 30-70GB) to lepiej siedźcie jak najbardziej cicho :)
 #885178  autor: njuken
 31 sie 2016, 20:14
Jestem_Janek pisze:Mam 3 takie startery. Mogę testować.
Pierwsze co musisz zrobić to zmigrować do PINK 9
Spróbuj może za pomocą kodu znalezionego w sieci:
Play Internet na Kartę PInK
*163*11#

Może akurat tym sposobem aktywuje się bonus, który będzie przyznawał co 30 dni 250 MB przedłużając przy okazji 100 GB.

Dopiero 2-3 dni od włączeniu bonusu 250 MB należy włączyć bonus za rejestrację.

Jeżeli nie odpali pozostaje reklamacja
Ostatnio zmieniony 31 sie 2016, 20:24 przez njuken, łącznie zmieniany 1 raz.
 #885179  autor: surface123
 31 sie 2016, 20:23
@jarek

Akurat o przedłużaniu 100 GB jest wiadome od wielu miesięcy...

Jak będą chcieli to zlikwidują, tak jak i Twoje sposoby na inne no limit internety...

sianie paniki i "cicho sza" jest tutaj nie na miejscu, nie jest to tez Twój "prywatny" sposób jakimi się chwalisz "wiem ale nie powiem"
 #885182  autor: Maks SIM
 31 sie 2016, 20:29
surface123 pisze:Lepiej, tyle ze nadal chcesz zachowac info tylko dla siebie, dla mnie nie jest to w porzadku, jak nie chcesz oficjalnie to wystarczy komus podac na PW z adnotacja ze bez upowszechniania, po to siedzimy tu na forum by byc pomocnym dla innych
Surface ja napisałem, na PW do jarek1 aby podał ten sposób i zero odzewu...
Mamy prawo przypuszczać, że znowuż robi wszystkich na szaro i konfabuluje
takie postępowania to nie użytkownik ale Użyszkodnik Na Foum Telepols.
jarek1 może nie widzisz wiad na PW?
czekam na odpowiedz do jutra jarek1
_______________
P.S
Moim zdaniem forum to miejsce, gdzie powinno się przekazywać informacje,
które mogą być pomocne innym, ale na pewno to nie miejsce,
żeby ktoś się bawił innymi użytkownikami.....

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #885579  autor: ricki123
 02 wrz 2016, 19:26
Witam serdecznie
Zmigrowalem na jednej z kart z usługi internetowej na abonament na play internet na kartę 19zł.
Mam na play24 opcję :
Pakiet 500mb miesięcznie przez 12 miesięcy start po 30 dniach od aktywacji startera. Niestety pakiet ten jest nieaktywny brak jest możliwości jego włączenia w play 24. Czy. Jest. Jakiś krótki kod do włączenia czy jest w ogóle możliwe abym mógł ten pakiet aktywować?
 #885583  autor: njuken
 02 wrz 2016, 20:06
ricki123 pisze:Witam serdecznie
Zmigrowalem na jednej z kart z usługi internetowej na abonament na play internet na kartę 19zł.
Mam na play24 opcję :
Pakiet 500mb miesięcznie przez 12 miesięcy start po 30 dniach od aktywacji startera. Niestety pakiet ten jest nieaktywny brak jest możliwości jego włączenia w play 24. Czy. Jest. Jakiś krótki kod do włączenia czy jest w ogóle możliwe abym mógł ten pakiet aktywować?
Reklamuj, pewnie zasugerują doładowanie konta ale i tak się nie włączy.
To drugi raz reklamuj, mi tak włączyli ten bonus.
 #886193  autor: ricki123
 06 wrz 2016, 17:57
Dokładnie takie info dostałem w odpowiedzi z. Play24. Moje wątpliwości budzi fakt, na podstawie jakiego punktu regulaminu włączenie bonusa uzależnione jest od doładowania?
Dla mnie to ściema konsula, a przy okazji konto mam ważne do 1.10.2016 do tego czasu nie będę włączał bonusa za rejestrację bo się nie opłaca bez pakietu 500mb. Nawet jak 30.09 doładuje za 5zł to co z ważnością konta? Jak stracę ważność konta pewnie i tak nie uda się włączyć bonusa 500mb?

Edyta: Po kolejnym zgłoszeniu bez szemrania i jakiegokolwiek doładowania konsultant aktywował bonus
 #886663  autor: aster
 09 wrz 2016, 15:19
Ostatnio rodzice kupili kartę, zarejestrowali, doładowali, itd., ale mam problem z dodaniem jej do Play24. Czy w tej taryfie SMSy są zablokowane (włącznie z otrzymywaniem)?
 #886664  autor: njuken
 09 wrz 2016, 15:30
Nie są zablokowane, można wysyłać i odbierać. Ja bez problemu już trzeci numer Pink dodałem za pomocą sms. Może numer nie jest jeszcze aktywny?
ricki123 pisze: Edyta: Po kolejnym zgłoszeniu bez szemrania i jakiegokolwiek doładowania konsultant aktywował bonus
Do mnie nawet dzwonił, że nie da się aktywować tego bonusu, bo nie było jeszcze doładowania. Niewiedza czy mają takie wytyczne?
 #887360  autor: TomekO
 14 wrz 2016, 22:27
Istnieją startery z roczną ważnością połączeń internetowych. Ja dostałem taki przy zakupie telefonu. Dzisiaj aktywowałem bonusu 100 GB i ma ważność taką jak połączenia internetowe. Taryfa Play Internet na Kartę 1 GB.
 #887614  autor: Tymotek
 16 wrz 2016, 18:54
Po przeanalizowaniu postów dochodzę do wniosku, że pakiet cykliczny dla kart ze starszymi taryfami jest jak Yeti :) Ktoś go widział, ale dowodów nie ma. Bedę zobowiązany za podzielenie się tą tajemną wiedzą i procedurą, która ponoć istnieje.
Moja taryfa to Nowy Play Online na Kartę 19 włączony 12 dni temu. Obecnie Play oferuje tylko przejście na:
- Play Internet na Kartę 9 zł
- Internet na Kartę 9 zł
- Internet na Kartę 19 zł
- Internet na Kartę 50 zł
Rozumiem, że marne szanse po przejściu na PInK 9, że pakiet cykliczny będzie miał możliwość aktywacji?
  • Strona 11 z 91
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 91
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 91