DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 80 z 111
  • 1
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 111
 #867044  autor: bazooka
 19 maja 2016, 22:33
Niezarejestrowany...
Numer nie przenoszony...
Nie ma znaczenia ile na nim jest - mi tam każdego grosza szkoda - dlatego pytam...
Ale nie mam zamiaru już go przedłużać tzn ładować nawet za 5zł dla tych "groszy", bo w Kluczu nic już ciekawego nie będzie... stagnacja trwa za długo i widać kierunek obrany - numer nie na tyle ciekawy by przenosić.
Chyba pożegnam się z tymi dwoma dychami... :(
 #867045  autor: DanielR
 19 maja 2016, 22:35
bazooka pisze:w Kluczu nic już ciekawego nie będzie...
Co przez to rozumiesz? Czego byś od nich oczekiwał? Pytam z czystej ciekawości. :)

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)
 #867046  autor: bazooka
 19 maja 2016, 22:40
Konkurencji w prepaidzie krajowym... Poszedłem do nich jako alternatywa mBanku, dla zasięgu Plusa... nie dzwoniłem za granicę a pasowali mi... teraz został już mi tylko jeden numer (drugi numer żony w dualu), który odleżał okrągły rok.
 #867047  autor: Rebeliant
 19 maja 2016, 22:48
Bazooko, skoro numer nie jest zarejestrowany to możesz go opchnąć na jakimś OLX czy allegro za kilka złociszy mniej. Sam będę robił to samo, ale ja mam numer dość ciekawy z 0,03zł na koncie. Może ktoś rzuci fajną kwotą za 72X 800 80X.;)
 #885254  autor: molibden
 01 wrz 2016, 10:44
Niech mi kto powie jak to jest z tym Kluczem. Zapomniałem że ta kartę w ogóle mam bo używam tylko do rozmów za granice a ostatnio jakoś nie było okazji . Wkładam do telefonu i zonk - zasięg jest - brak połączenia. Co jest myślę. Wyłączyli mi kartę? W końcu jakoś doszedłem ze trzeba doladować. no ale kasa na koncie jest. Więc po co ładować? załadowałem 5zł i połłaczenia odblokowało. Więc o co chodzi? Oni co 3mc jak się nie używa to zawieszają taką kartę czy jak? Wynika z tego ze co jakiś czas trzeba chyba doładować ten numer bo inaczej karta się zawiesza, ale nie rozumiem tego systemu.
 #885261  autor: serek5555
 01 wrz 2016, 11:09
Zobacz regulamin co do wyłączenia karty sim.
Przeważnie u wirtualnych operatorów czas do wyłączenia karty jest 90 lub 120 dni przy braku nieaktywności na tej karcie.
 #885280  autor: molibden
 01 wrz 2016, 12:09
No własnie nie wiem co to jest to wyłączenie. Myślałem że jak przez 3mc nie korzystam z karty i brak jest jakiegoolwiek połączenia to wyłączenie oznacza że karta jest do wywalenia. A tu sie okazuje że doładowaniem można ją reanimować
 #885293  autor: serek5555
 01 wrz 2016, 12:50
W regulaminie znalazłem takie info:
=====================================
Dezaktywacja karty następuje:
1) Jeżeli Abonent przez okres 30 dni od dnia Aktywacji nie zasilił ponownie Konta.
Klucz Telekomunikacja zawiadomi Abonenta poprzez przesłanie SMS lub wiadomości pocztą elektroniczną, (jeżeli Abonent udostępnił swój adres) o tym, że Karta SIM zostanie dezaktywowana, co oznaczać będzie utratę możliwości korzystania z usług Klucz Telekomunikacja. W takiej sytuacji, Abonent nie będzie uprawniony do odzyskania wartości jego Konta.
2) Jeżeli Abonent przez 365 dni od dnia ostatniego zasilenia Konta nie zasilił ponownie Konta. Klucz Telekomunikacja zawiadomi Abonenta poprzez przesłanie SMS lub wiadomości pocztą elektroniczną, (jeżeli Abonent udostępnił swój adres) o tym, że Karta SIM zostanie dezaktywowana, co oznaczać będzie utratę możliwości korzystania z usług Klucz Telekomunikacja.
W takiej sytuacji Abonent nie będzie uprawniony do odzyskania wartości jego Konta.
 #885390  autor: Remington
 01 wrz 2016, 18:22
serek5555 pisze:Zobacz regulamin co do wyłączenia karty sim.
Przeważnie u wirtualnych operatorów czas do wyłączenia karty jest 90 lub 120 dni przy braku nieaktywności na tej karcie.
Przeważnie? Chyba tylko Lyca wylacza po takim czasie, reszta ma dużo dłuższą ważność konta i spokojnie może leżeć w szufladzie.
 #885415  autor: DanielR
 01 wrz 2016, 21:13
W sieciach MVNO przeważnie jest dokradnie tak samo jak w MNO. Z chwilą aktywacji zestawu startowego maksymalnie 30 dni na pierwsze doładowanie konta, a później w zależności od regulaminu doładowań - nawet do dwóch lat ważności numeru od ostatniego doładowania (+ dodatkowo 2-3 miesiące jedynie na odbieranie usług). Dopiero po tym okresie całkowita blokada numeru/ ew. likwidacja konta.
Także, ja również nie dostrzegam w tej kwestii specjalnych różnic.

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)
 #889919  autor: negra
 03 paź 2016, 13:29
Przerabiał Ktoś może taką opcję , mam zarejestrowany numer telefonu , do połowy miesiąca jestem jeszcze w Klucz M. ( dostałem zgodę na przeniesienie do V.M.) a chciał bym zarejestrować nowy numer do K>M. . Istnieje możliwość rejestracji bez ponownego obiegu dokumentów między operatorem a mną np.moim potwierdzeniu danych przez telefon?
 #889920  autor: Rebeliant
 03 paź 2016, 13:33
Przyznam szczerze, że nie bardzo rozumiem o co Ci tak naprawdę się rozchodzi. A tak notabene, to możesz zadzwonić na BOK KM za friko i tam spytać.
 #889928  autor: negra
 03 paź 2016, 14:30
Trudno się ostatnio dodzwonić , chodzi o to czy mając w Klucz M. utworzone konto mogę przez telefon , e-mail zarejestrować nowy numer na swoim koncie...
 #889932  autor: reboot
 03 paź 2016, 14:43
Tak, możesz. Ja tak właśnie zarejestrowałem drugi numer (pierwszy był z przeniesienia, więc mieli moje dane).

WKS
 #892606  autor: dajcynk
 22 paź 2016, 22:28
Witam!
Czy to prawda, że jeżeli mam jeden numer w klucz mobile, który przeniosłem z plusa to pozostałe numery mogę sam zarejestrować?

Pytam bo na dworcu zachodnim w Warszawie za rejestrację numeru klucz mobile chcą 10 zł.
 #892609  autor: Niezgodna7
 22 paź 2016, 22:59
A to w jakimś punkcie można Klucza rejestrować..?
mają swój punkt? czy gościnnie w salonie Plus-a ..?

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
  • Strona 80 z 111
  • 1
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 111
  • 1
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 111