DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 23 z 51
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 51
 #887840  autor: bolek2004
 18 wrz 2016, 18:29
a_lex pisze:Prroszę o odpowiedź - czy bonus za rejestrację można przedłużyć tymi kodami w taryfie RBM5? A jeśli nie kodami, to może jakoś inaczej?
Promocja z korkami nie dotyczy taryf RBM.
10za5zł jeśli działa w rbm i doładowanie przez FB za 5zł jeśli przyznają w tej taryfie dodatkowy bonus.
 #887912  autor: Animatter
 19 wrz 2016, 11:48
Hej hej,
Pozamieniam się nakrętkami. Potrzebne mi są te z Fanty - dam 2 z Coca Coli za 1 fantę (nie chodzi o konkurs a o gigabajty, Coli żłopią u mnie litrami a Fanty zero).
 #888103  autor: dan7
 20 wrz 2016, 19:39
Potrzebuje ktoś kodu z koki ?

Sok przecierowy z Orange, Play, Virgin i T-Mobile
 #888108  autor: pipawolowa
 20 wrz 2016, 20:12
Zamienie 3 kody Coca coli na 1 kod fanty/sprite.

"Fantazja jest ważniejsza od wiedzy." A Einstein
 #888239  autor: dan7
 21 wrz 2016, 18:53
Kodzik z koki do wydania. PW
Wygrał superwloch

Sok przecierowy z Orange, Play, Virgin i T-Mobile
 #888344  autor: mp107
 22 wrz 2016, 14:35
Czy skorzystanie z promocji wiąże się z jakimiś zgodami marketingowymi?

W "Regulaminie Akcji Promocyjnej" nic na ten temat nie jest wspomniane, ale za to w "Polityce Prywatności" jest zapis:
VI. Informacje handlowe, ankiety

1. Administrator może przesyłać Użytkownikom, w tym na podane przez nich adresy e-mail, informacje handlowe na temat produktów i usług podmiotów należących do grupy Coca-Cola oraz produktów i usług swoich partnerów, między innymi w formie transmisji internetowych (webcast), pod warunkiem, że Użytkownik wyraził zgodę na ich otrzymywanie. Użytkownik może w każdej chwili odwołać zgodę.

2. Administrator może przesyłać Użytkownikom, w tym na podane przez nich adresy e-mail, ankiety, o których mowa w pkt III.5 powyżej, pod warunkiem, że Użytkownik wyraził zgodę na ich otrzymywanie. Użytkownik może w każdej chwili odwołać zgodę.

3. Administrator może przetwarzać Dane Osobowe w celu ulepszenia Usług, a także w celu dostosowania wyświetlanych w Serwisie reklam, materiałów lub rekomendacji do preferencji lub zainteresowań Użytkownika, pod warunkiem, że Użytkownik wyraził na to zgodę. Administrator może w tym celu powiązać Dane Osobowe przekazane przez Użytkownika w związku z korzystaniem z danej Usługi z innymi Danymi Osobowymi dotyczącymi tego Użytkownika i przetwarzanymi już przez Administratora.
 #888346  autor: scisly
 22 wrz 2016, 14:47
@up
Podczas rejestrowania się na stronie gigakody.pl i kodyorzezwienia.pl nie podajesz adresu mailowego, a jedynie numer telefonu. Ja na razie żadnego spamu nie otrzymałem, ale jakbyś chciał zablokować reklamy (spam) to wystarczy wysłać SMS o treści STOP na numer 252.
 #888367  autor: mp107
 22 wrz 2016, 17:21
scisly pisze:@up
Podczas rejestrowania się na stronie gigakody.pl i kodyorzezwienia.pl nie podajesz adresu mailowego, a jedynie numer telefonu. Ja na razie żadnego spamu nie otrzymałem, ale jakbyś chciał zablokować reklamy (spam) to wystarczy wysłać SMS o treści STOP na numer 252.
Dziękuję za informacje. :D
  • Strona 23 z 51
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 51
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 51