DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #979977  autor: Dorotea
 25 lut 2018, 23:45
Przez przypadek wbiłam nie ten kod, który chciałam tylko *111*63*1# i przedłużyło mi ważność złotówek o 30 dni. W sms przyszło potwierdzenie, jest to Pakiet 15zł za 10zł. Nawet nie wiedziałam, że takie coś jeszcze jest dostępne.
 #979982  autor: jarekt
 26 lut 2018, 01:28
Z tym, że zgodnie z regulaminem, ten pakiet jest jednorazowy (można go uruchomić tylko jeden raz na danym numerze przez całe jego życie).

Więc najlepiej należy go traktować jako jednorazowy pakiet awaryjny gdyby inne metody przedłużenia PromoZŁ kiedyś zawiodły.*


*nie dotyczy @Dorotei (ona swoją jedyną szansę niestety nieopatrznie wykorzystała :))
 #980029  autor: bolek2004
 26 lut 2018, 13:12
Dokładnie tak jest. Pakiet jest jednorazowy. Aktywowałem parę lat temu jak go wprowadzili na kilku numerach i tam gdzie taryfa nie była zmieniona wisi dalej jako aktywowany.
 #980107  autor: Dorotea
 26 lut 2018, 21:31
W opisie tylko tyle:
Pakiet 15 zł za 10 zł Pakiet 15zł za 10zł jest dostępny dla użytkowników Play Fresh oraz wszystkich Opcji w Play Fresh. Pakiet można aktywować kodem pod warunkiem posiadania 10zł na koncie. Złotówki ważne są 30 dni. Można je wykorzystać na krajowe połączenia głosowe, wideo, SMS i MMS do wszystkich sieci komórkowych oraz połączenia głosowe na numery stacjonarne.
Tymczasem ja mam Formułę więc tym bardziej nie spodziewałam się. I jak się dowiedziałam od Was wykorzystałam już szansę bezpowrotnie :(