DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 76 z 102
  • 1
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 102
 #891042  autor: michal198
 11 paź 2016, 22:29
Ktos mi wytlumaczy z tym.doladowaniem na fejsie o co chodzi? Ja widze ze bonus jest id 25 zlotych
michal198 pisze:A te 10GB jak przedłużyć? Cyklicznym 600 MB?
TomekO pisze:Nakrętka z fanty lub doładowanie za 5 zł przez facebooka.
 #891054  autor: garfield-
 11 paź 2016, 23:35
jesli chcesz przedłużyć GB to tylko pakietem za 3 zeta, jak środki z konta promocyjnego - to przez FB.
Czyli .... doładowaniem przez FB nie przedłużysz GB.
Doładowanie w z strefie doładowań na FB działa od 5 zeta. dostajesz wówczas +75 gr i ważność zwiększa się o 30 dni.
 #891074  autor: michal198
 12 paź 2016, 08:15
Jaki to pakiet za 3 złote?

garfield- pisze:jesli chcesz przedłużyć GB to tylko pakietem za 3 zeta, jak środki z konta promocyjnego - to przez FB.
Czyli .... doładowaniem przez FB nie przedłużysz GB.
Doładowanie w z strefie doładowań na FB działa od 5 zeta. dostajesz wówczas +75 gr i ważność zwiększa się o 30 dni.
 #891085  autor: garfield-
 12 paź 2016, 10:40
we fresh za 3 zeta - 25 mb
w aktualnych taryfach - za 5 zeta - 600 mb
a w playowych taryfach dodatkowo zakrętkami, fanta, cola, sprite
 #891125  autor: jag888
 12 paź 2016, 12:53
czy pakiet cykliczny DATA za 5 pln bedzie sam przedluzal waznosc uzbieranych GB?

mam o tyle watpliwosci, ze pakiety sa na 30 dni i GB promocyjne tez, wiec jak przykladowo dzisiaj uruchomie taki pakiet cykliczny, przedluzy mi dzisiaj o 30 dni a w tym ostatnim dniu bedzie ok?

bo zamiast pamietac, wolalbym uruchomic taki cykliczny
 #891202  autor: data17
 12 paź 2016, 19:15
witam zeby dostac 200zl i 20gb wystarczy ze kupie w kiosku starter za 5zl z plusa i pojde zarejestrowac do play??

Rozumiem, ze jak mam teraz numer w plusie (juz rejestrowany) to moge liczyc tylko na 100zl i 10gb??

Zalezy mi na tych 20gb jak ktos sie orientuje to niech napisze :E
 #891204  autor: jarekt
 12 paź 2016, 19:29
200zł/20GB/60dni/RWK dostajesz za przeniesienie a nie za rejestrację.
Nie możesz bezpośrednio zarejestrować numeru Plusa w Play - robisz to właśnie przenosząc numer do Play, który zostanie przeniesiony i dopiero zarejestrowany. Wtedy odpalasz np. kod na Bonus i dostajesz Bonus za rejestrację (100zł/10GB/30dni/RWK) i przeniesienie (100zł/10GB/60dni), które to Bonusy się zsumują i otrzymają 60 dni ważności (plus oczywiście RWK).
 #891241  autor: data17
 13 paź 2016, 00:41
W sumie ja jestem juz w plusie dla bonusu 50gb a tu play wyskoczył z 20gb więc zaraz pewnie wrócę. Tym bardziej zawiodlem się na zasięgu nie mam wcale LTE (posiadamy chiński telefon i chyba nie obsługuje 800mhz) nie wiedziałem ze plus ma najwięcej nadajników z LTE na tym bandzie
 #891254  autor: Gregrin
 13 paź 2016, 09:38
data17 pisze:Rozumiem, ze jak mam teraz numer w plusie (juz rejestrowany) to moge liczyc tylko na 100zl i 10gb??
Zle rozumiesz. Przenosząc do play masz możliwość włączenia obu bonusów + po doładowaniu (jeśli nastąpi ono przed zmiana taryfy) jeszcze wpadnie 60zl na konto bonusowe.

Czyli 260zl/20GB/60dni i RWK glownego
http://promocje.play.pl/rejestracja/pdf ... o-Play.pdf
10 GB (łącznie z bonusem za rejestrację otrzyma 20 GB)
 #891291  autor: rudymax
 13 paź 2016, 12:52
Gregrin pisze:Kiedy to odwołali ?? Regulamin nie ma daty zakończenia https://www.play.pl/resources/pdf/Regul ... _Karte.pdf
Napisałem obawiam się, ponieważ sam na sobie tego nie sprawdziłem, ale czytałem na forum o braku możliwości aktywacji. Natomiast to co pewne, to taki sam bonus był w ofercie Fakt Mobile i już nie obowiązuje. Regulamin co prawda ma podobny zapis czyli do odwołania, ale został już przeniesiony do sekcji archiwalne.
 #891475  autor: data17
 14 paź 2016, 11:29
Gregrin pisze:
data17 pisze:Rozumiem, ze jak mam teraz numer w plusie (juz rejestrowany) to moge liczyc tylko na 100zl i 10gb??
Zle rozumiesz. Przenosząc do play masz możliwość włączenia obu bonusów + po doładowaniu (jeśli nastąpi ono przed zmiana taryfy) jeszcze wpadnie 60zl na konto bonusowe.

Czyli 260zl/20GB/60dni i RWK glownego
http://promocje.play.pl/rejestracja/pdf ... o-Play.pdf
10 GB (łącznie z bonusem za rejestrację otrzyma 20 GB)

apodasz te kody na 20gb?
 #891476  autor: jarekt
 14 paź 2016, 11:46
Nie ma 2 kodów na 2 Bonusy. Jest jeden kod na obydwa Bonusy i wpisujesz go jeden raz.
Jeśli numer masz przeniesiony to otrzymasz 2 Bonusy, a jeśli tylko zarejestrowany to 1 Bonus.

---Edit---
Oczywiście aby po przeniesieniu otrzymać 2 Bonusy (czyli łącznie 200zł i 20GB obydwa na 60dni i RWK) musisz spełnić dodatkowe warunki np. nie możesz zmienić taryfy przed aktywowaniem Bonusów (otrzymasz wtedy tylko Bonus za rejestrację 100zł/10GB/30dni/RWK), Bonus musisz aktywować maksymalnie do 30 dni od aktywacji karty po przeniesieniu (a kartę musisz aktywować w ciągu 3 lat od przeniesienia) - jeśli to zrobisz 31 dnia to również otrzymasz tylko Bonus za rejestrację (Bonus za rejestrację z kolei można aktywować maksymalnie do 1 lutego - maksymalnie, bo promocja "Bonus za rejestrację" może być w każdej chwili zakończona).

---Edit2---
Był jeszcze kilka tygodnie temu 3. Bonus (oryginalny Bonus za przeniesienie, który przez pewien czas działał równolegle z 2. Bonusem za przeniesienie; obecnie raczej już nie działa - regulamin jest w ofertach archiwalnych) 60zł na 90dni za pierwsze dowolne doładowanie (nawet 5zł). Dzięki temu można było mieć 260zł ważne 90dni, 20GB ważne 60dni i RWK.

Oczywiście i ZŁ (promocyjne) i GB po tych 90/60dniach można przedłużać na kilka sposobów tzn. trzeba je przedłużyć ZANIM te 90/60/30dni (ogólnie ich termin) minie a najlepiej to zrobić najpóźniej 1-2 dni wcześniej!!!

---Edit3---
Zamiast wpisywać kod możesz to również zrobić poprzez SMS, menu Play na karcie SIM, przez Play24 (www i apka) - aktywować usługę "Bonus za rejestrację/przeniesienie", albo zlecić to w salonie Play albo poprzez infolinię. Możesz nawet wysłać tradycyjny list do Play :) i zlecić aktywację Bonusu na danym numerze/numerach (musisz oczywiście podać dane do uwierzytelnienia do każdego numeru, którego sprawa dotyczy).

A kod to: *111*300*1#
10. W celu aktywacji Promocji należy wykonać jedną z następujących czynności:
10.1. wybrać i zatwierdzić na klawiaturze telefonu kod: *111*300*1#
10.2. wysłać SMS pod numer 111: START.300
10.3. wybrać na klawiaturze telefonu *111#, a następnie w sekcji promocje wybrać odpowiednią opcję,
10.4. zalogować się na swoje konto w serwisie Play24 (24.play.pl) i następnie wybrać odpowiednią opcję w zakładce „Pakiety”
PS. Część tych informacji jest w poście #1 (z podanym na tacy kodem, który nawet w reklamach jest/był podany dużą czcionką) ale widzę, że nikt go nie czyta :)
 #891529  autor: jag888
 14 paź 2016, 15:54
garfield- pisze:tak, pakiet cykliczny się sumuje.
nie chodzilo mi o to czy pakiet cykliczny sie sumuje z bonusem, bo to wiem

chodzilo mi o to czy spokojnie moge go odpalic i w terminie sie wlaczy kolejny by terminowo przedluzyc bonus o kolejne 30 dni

bo boje sie sytuacji kiedy pakiet cykliczny wlaczy sie dzien po terminie waznosci bonusa i srodki przepadna

ktos ma z tym jakies doswiadczenia?
 #891530  autor: jarekt
 14 paź 2016, 16:07
Problem właśnie jest w tym, że pakiet cykliczny włącza się ZAWSZE po terminie ważności poprzednio przyznanego pakietu.

Powiedzmy że pakiet cykliczny ostatnio przyznany masz ważny do 15 dnia miesiąca do godziny 23:59 (i jeszcze pewnie 59 sekund). Kolejny pakiet aktywuje się 16 dnia miesiąca z reguły między 0:01 a około 2-3.00 rano, w praktyce najczęściej się to dzieje między 0:30 a powiedzmy 1:10 i będzie ważny do 15 kolejnego miesiąca do godziny 23:59.
Ale procedura przyznawania/odnawiania/kasowania środków/usług jest taka, że najpierw środki są przyznawane, a gdy ten proces w całej sieci Play na wszystkich numerach się zakończy to uruchamia się procedura kasowania/wyłączania środków/usług i dzięki temu środki się kumulują.

Ale... w momencie kasowania środków nikt i nic nie sprawdza czy pakiet cykliczny parenaście minut wcześniej został faktycznie przyznany. Więc jeśli z jakiegoś powodu pakiet cykliczny nie został przyznany przed procedurą kasowania "przeterminowanych" środków (były przecież ważne do 23:59 poprzedniego dnia) - np. drobna awaria pamięci/procesora/dysku czy drobne przekłamanie i procedura przyznania pakietów się "zawiesiła" czy anulowała - to w tym momencie konto MB/GB zostanie wyzerowane - i tak się czasami dzieje.

A dlaczego w takim razie żaden operator w Polsce nie zaimplementuje np. takiego prostego algorytmu (REM - komentarz):

10 REM Procedury przyznawania pakietów cyklicznych na danym numerze.
11 Czy przyznano należny pakiet cykliczny w tym miesiącu na danym numerze? Jeśli TAK to przejdź do 20
12 Przyznaj pakiet cykliczny na danym numerze.

20 REM Procedury kasowania "przeterminowanych" środków
21 Czy przyznano należny pakiet cykliczny w tym miesiącu? Jeśli NIE to przejdź do 10
22 Skasuj wszystkie przeterminowane środki na danym numerze.

30 REM kolejne sprawy do załatwienia

Bo system byłby doskonały i użytkownicy nie traciliby środków z tego powodu (z powodu awarii w przyznawaniu pakietów cyklicznych).
  • Strona 76 z 102
  • 1
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 102
  • 1
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 102