DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 9 z 35
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 35
 #891557  autor: Konoko
 14 paź 2016, 20:55
W tym przypadku ograniczenia nie dotyczą numeru PESEL, tylko numeru zarejestrowanego telefonu. Gdy np. miesiąc po rejestracji zmienisz dane podane przy rejestracji(nazwisko, nr dowodu os.jeśli podawałeś czy adres jeśli podawałeś) ogólnie aktualizacja danych czy nawet cesja numeru na innego właściciela to kolejny bonus za rejestrację nie będzie przyznany.
W szczególnym przypadku można dostać na ten sam numer telefonu bonus za przeniesienie numeru do innego operatora.
 #891578  autor: rudymax
 15 paź 2016, 00:25
Punkt siódmy obecnego regulaminu mówi
Rejestracja uprawniająca do otrzymania Bonusu musi być dokonana w czasie trwania
niniejszej promocji.
W praktyce jest lepiej. Przed chwilą aktywowałem znajomej bonus za rejestrację, na numerze rejestrowanym 16 sierpnia, czyli w czasie obowiązywania poprzedniej promocji. Tak jak liczyłem aktywował się już "po nowemu" czyli 1000 zł i 100 GB. Aktywacja bonusu była odwleczona maksymalnie jak się dało ( 60 dni ) z innego powodu, ale fajnie wyszło :)
Jeżeli ktoś rejestrował numer między promocjami, warto spróbować, może też zaskoczy.
 #891588  autor: biala1991
 15 paź 2016, 08:28
System Orange jest tak samo pokręcony jak ich regulaminy. Zapis o uprawnionych ewidentnie wprowadza w błąd:

Do bonusu są uprawnieni:
a. Abonenci aktywni w sieci przed wejściem w życie niniejszego regulaminu.
b. Abonenci, którzy aktywowali kartę po wejściu w życie niniejszego regulaminu i dokonali rejestracji w trakcie trwania promocji.

To by znaczyło że użytkownicy już aktywni nie muszą spełniać żadnych warunków, ale nie znaczy :) bo we wspomnianym pkt.7, który obszernie opisuje dane niezbędne do rejestracji został ukryty obowiązek zarejestrowania się w okresie promocji. Jak widać ułożenie sensownego regulaminu przekracza możliwości operatorów :)
 #891619  autor: asdaf
 15 paź 2016, 13:52
Nie mam siły czytać 11 stron wątku dlatego pytam: czy bonus rejestracyjny przepadnie przy zmianie taryfy np z POP na OFnK? A po przejściu z Orange do Nju?
 #891686  autor: mediolan
 16 paź 2016, 00:09
Dobra chłopaki - jak przedłużyć bonus orange za rejstrację ? kto pomoże ? chciałby te GB ich co mam sobie wydłużyć niech będzie chociaż o miesiąc
 #891695  autor: 111
 16 paź 2016, 08:49
@mediolan,krótko i treściwie:
nie da się tego bonusu przedłużyć w żaden sposób.Nie ma tajemnych myków,tylnych furtek itd.
 #892779  autor: Rebeliant
 24 paź 2016, 09:19
Taka sytuacja: mam taryfę Free z uzbieranym bonusem za doładowania. Co schodzi w pierwszej kolejności, bonus transferu z doładowań czy bonus za rejestrację?
 #892987  autor: Graffik87
 25 paź 2016, 12:14
Witam. Czy jest jakaś możliwość żeby nowy starter działał w orange bez rejestracji? Potrzebuję przetestować LTE w mojej miejscowości a nie chcę jeszcze się wiązać z tą siecią.
 #893070  autor: zoltan666
 25 paź 2016, 19:44
Do testowania możesz kupić starter aktywny na którym jest np. kilka, kilkanaście GB do wykorzystania. Możesz tez kupić nowy starter, zarejestrować go i skorzystać za 100 Gb za rejestrację. W żaden sposób z Orange się nie zwiążesz, a jedynie podasz im swoje dane co do niczego cię nie zobowiązuje.
 #893340  autor: rudymax
 27 paź 2016, 14:40
Jestem_Janek pisze:Uruchomiłem bonus za rejestrację w Orange, ale nie widzę tych 1000 złociszy w Mój Orange, 100GB jest. Też tak macie?
Tak nawet składałem reklamację. Okazuje się, że mają jakiś problem z wyświetlaniem tego w mój Orange, jak również nie było informacji o nim pod *500 (może już działa, nie sprawdzałem). Możesz sprawdzić kodem *124*# tu działa prawidłowo.
 #893355  autor: ManiacGSM
 27 paź 2016, 16:23
No musicie mieć na uwadze ,że czasem system na stronie Orange po zalogowaniu ''ma swój świat'' ,ale w praktyce możecie mieć wszystkie pakiety i opcje minut już na karcie SIM. Osobiście nie przenosiłem jeszcze żadnej karty do Orange ale to kwestia czasu ,więc sam sprawdzę ewentualne bugi. -Dlaczego o tym mówię (piszę). Mój prywatny numer oraz służbowy i tak mam od lat w Orange . Ale skończył mi się pakiet neta w Plusie za rejestrację numeru , który i tak wychaczyłem w kiosku (pierwszy lepszy) i tak na razie nie mam planu u którego operatora będzie docelowo, więc zamierzam ''skakać'' pomiędzy operatorami , póki jest bonus internetu za darmo. ;-)

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
  • Strona 9 z 35
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 35
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 35