DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 557 z 692
  • 1
  • 555
  • 556
  • 557
  • 558
  • 559
  • 692
 #895396  autor: Tamara
 14 lis 2016, 09:44
@Fafusik, jestem pewna, że bardziej ci się opłaci wzięcie karty, tak to przynajmniej wygląda w znacznej większości przypadków. A czego potrzebujesz najbardziej? Minuty, internet?
 #895423  autor: najemnik
 14 lis 2016, 12:52
Witam kończy mi się umowa w grudniu obecnie abonament no limit rozmowy i smsy+2giga internetu cce przedłużyć umów bez telefony, rozumiem że mogę liczyć na solo M w tym jest 7 giga internetu za 25zl? A jeśli chce mieć internet no limit to musze doliczyć następne 25zl?
 #895446  autor: Hods
 14 lis 2016, 17:01
Masz napisane wyżej.
pakierhakierxd pisze:Solo M pakiet 7 gb a potem lejek 8 kb ;)
Solo L pakiet 10 gb a potem lejek 1 mb ;)
I nie tylko w LTE.
 #895467  autor: Hods
 14 lis 2016, 19:14
Po 3 miesiącach od wzięcia M+ możesz przejść na L. Do M+ możesz dokupić za 25 nielimitowany internet (ten do 10GB później 1Mb/s) czyli łącznie 50 zł/mc. Oczywiście nie musisz trzymać tej usługi cały czas, a możesz np. włączać ją tylko w miesiącach, w których będziesz bardziej jej potrzebował (np. przewidujesz w danym miesiącu więcej wyjazdów powiedzmy to aktywujesz).
 #895508  autor: adrianag
 15 lis 2016, 00:35
W styczniu kończy mi się umowa (Formuła Rodzina). Obecnie płace średnio 120zł miesięcznie (w tym 20zł telefon i 15zł pakiet sms). Teraz ceny trochę się pozmieniały.
Jak kontaktujecie się z działem utrzymania klienta? O ile w Plusie wystarczył post na ich oficjalnym forum, tak w Play jest to dość ciężkie bez wysłania wypowiedzenia.
Co polecacie? I czy może ktoś z was przedłużał ostatnio umowę w opcji Rodzinnej?
 #895538  autor: fafusik
 15 lis 2016, 10:36
@Tamara w sumie to wszystko :D To znaczy połączenia na komórki koniecznie no limit, podobnie smsy, stacjonarne niekoniecznie, ale dużo internetu też się przyda :P Do tej pory całe życie z abonamentem więc to byłaby duża zmiana z kartą :p
 #895632  autor: polik123
 15 lis 2016, 18:33
Dla tych, którzy chcą przedłużyć play online to dostałem przez telefon taką ofertę:
na początek Pani z BOK zaproponowała to co na stronie tj. internet no limit za 49,99 + 3 m-ce rabat 50%, umowa na 24 m-ce
później już inna (prawdopodobnie z DUK):
internet no limit za 49,99 + 3 m-ce rabat 50%, umowa na 18 m-cy (bez urządzenia) lub
internet 50 GB za 34,99 + 3 m-ce rabat 50% umowa też chyba na 18 m-cy (bez urządzenia) z tym, że po wykorzystaniu tych 50 GB wyłączają internet, więc mnie coś takiego nie interesowało

Czyli w skrócie można ewentualnie wynegocjować krótszą umowę z no limit o pół roku.

Oferty takie sobie, ja przedłużając umowę poprzednio bez urządzenia dostałem 37 zł na 15 miesięcy - no limit (6 pierwszych miesięcy po 24.99, 9 następnych po 44.99)
 #895687  autor: adrianag
 15 lis 2016, 21:06
polik123 pisze:Dla tych, którzy chcą przedłużyć play online to dostałem przez telefon taką ofertę:
na początek Pani z BOK zaproponowała to co na stronie tj. internet no limit za 49,99 + 3 m-ce rabat 50%, umowa na 24 m-ce
później już inna (prawdopodobnie z DUK):
internet no limit za 49,99 + 3 m-ce rabat 50%, umowa na 18 m-cy (bez urządzenia) lub
internet 50 GB za 34,99 + 3 m-ce rabat 50% umowa też chyba na 18 m-cy (bez urządzenia) z tym, że po wykorzystaniu tych 50 GB wyłączają internet, więc mnie coś takiego nie interesowało

Czyli w skrócie można ewentualnie wynegocjować krótszą umowę z no limit o pół roku.

Oferty takie sobie, ja przedłużając umowę poprzednio bez urządzenia dostałem 37 zł na 15 miesięcy - no limit (6 pierwszych miesięcy po 24.99, 9 następnych po 44.99)
Niezbyt atrakcyjna oferta, chociaż zależy ile wykorzystujesz GB. Za 30zł to w Plusie i Cyfrowym Polsacie daję 60GB standardowo, tylko, że studentom.
Polecam Internet w Plusie, a szczególnie przedłużanie przez DUK, mi zaproponowali bez żadnych negocjacji 50% rabatu na abo przez cały okres trwania umowy. I to się nazywa dbanie o stałych klientów.
Rozważ też opcję Internetu w Nju Mobile, mają atrakcyjna ofertę.
 #895805  autor: Tamara
 16 lis 2016, 13:18
fafusik pisze:@Tamara w sumie to wszystko :D To znaczy połączenia na komórki koniecznie no limit, podobnie smsy, stacjonarne niekoniecznie, ale dużo internetu też się przyda :P Do tej pory całe życie z abonamentem więc to byłaby duża zmiana z kartą :p
No ale zdecydowanie zmiana na lepsze :P Sprawdź sobie nawet na komórkomacie w ofertach z kartą, że za mały pieniądz już możesz mieć wszystko max :)
 #895843  autor: Gregrin
 16 lis 2016, 16:22
Tamara pisze:Sprawdź sobie nawet na komórkomacie w ofertach z kartą
Polecam nasz forumowy temat http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 22&t=83663 gdzie wszystkie oferty na kartę są szczegółowo opisane (co przy jakich doładowaniach da się wycisnąć ;)). W 2 poście jest wizualne zestawienie gdzie widać co, ile, gdzie i za ile dostajemy :)
Generalnie najwięcej netu jest w orange dla przenoszących numer bo nawet 20GB (jeśli liczyć ze będziemy doładowywać za 100zl) którego znaczna cześć jest bonusem za doładowanie i nie przepada!! a pakiet nolimitu (bez mms) wyjdzie jakoś 24zl (normalna cena to 28zl ale przy 100zl są bonusy za doładowanie i usługa skarbonka ;))
Opis jest długi ale sprowadza się praktycznie do "włącz pakiet cykliczny i doładowuj jak zacznie brakować kasy ;)"
Natomiast najtaniej jest w play bo za 25zl jest nolimit (bez mms) i 6GB które tez nie przepadają a sumują się w kolejnych odnowieniach.
Generalnie jestem zwolennikiem ofert na kartę i szczerze je polecam ;)
PS: co do tego doładowania gdy zacznie brakować kasy to są przecież doładowania cykliczne w bankach które można ustawić i wtedy wszystko dzieje się samoistnie :)
 #895932  autor: IgorFace
 17 lis 2016, 09:49
Dzisiaj przeszedłem 50 min rozmowę z trzema konsultantami.
W końcu wywalczyłem Solo tylko Sim + (nazwa chyba została zmieniona). Moja rada jest taka, żebyście nie odpuszczali do końca nie wierzyli w to co mówi konsultant. Mi trzech próbowało wmówić, że nie ma dla mnie oferty na czas nieokreślony. Dopiero "grożenie" wypowiedzeniem umowy poskutkowało. Konsultantka po "ręcznym wpisaniu" oferty w system znalazła ofertę na czas nieokreślony.
 #895982  autor: dzanek
 17 lis 2016, 12:51
Jestem po rozmowie z 2 Paniami z PLAY. Pierwsza zaproponowała mi umowę standardową ofertę M (tylko SIM) za 45zł (5GB netu) na 24 miesiące. Jednak po tym jak powiedziałem, że interesuje mnie umowa na czas nieokreślony i jak ta oferta ma się do oferty PLAY na kartę za 25zł Pani stwierdziła, że mnie przełączy do działu w którym mogą mi dzięki bogatej historii zaoferować inne propozycje.

Chwilę posłuchałem muzyki i zgłosiła się kolejna Pani z ofertą M (tylko SIM) za 30zł (7GB netu) na 18 miesięcy. Jak powiedziałem, że interesuje mnie oferta na czas nieokreślony poinformowała, że takiej oferty nie ma. Oczywiście powiedziałem, że w tej chwili interesuje mnie czas nieokreślony i raczej skłonny jestem do wypowiedzenia umowy abonamentu i przejścia n karte w play za 25zł (tylko mms płatne po 19gr.) to specjalnie jej to nie ruszyło :D

Obie Panie były miłe i nie mam do nich pretensji. No nic to trzeba złożyć wypowiedzenie i poczekać czy się odezwą bo koniec umowy mam w styczniu.
 #896000  autor: adrianag
 17 lis 2016, 15:01
Wczoraj miałem ciekawą rozmowę też z konsultantkami Play. Po zgłoszeniu na Play24, miał skontaktować się ze mną dział utrzymania. Zadzwoniła miła Pani konsultantka i ... zaproponowała mi ofertę, która jest na stronie :lol: Gdy jej to powiedziałem. Trochę się zmieszała i nie wiedziała co powiedzieć. Zaraz po niej zadzwoniła druga z tą sama ofertą, chyba nie zdążyły się poinformować :D
Oferta dotyczyła Internetu mobilnego
 #896117  autor: Darek Z
 18 lis 2016, 09:17
Witam.
Kończy mi się umowa na dwóch numerach( jeden w połowie stycznia, drugi w połowie marca). Jest to taryfa FORMUŁA 4.0 Unlimited w promocji RePlay FORMUŁA Unlimited 750 MB +. Zamierzam również przenieść nr z karty od innego operatora. Wstępnie interesuje mnie Formuła Rodzina M. Proponowano mi ofertę utrzymaniową taką samą jak dla nowych klientów + ewentualnie telefon z ceną jak na stronie Play. Na ile można „uatrakcyjnić” w/w warunki składając wypowiedzenie. Czy może ktoś z użytkowników forum przedłużał ostatnio umowę w opcji Rodzinnej?
 #896137  autor: chriss
 18 lis 2016, 11:49
witam,

jeśli ktoś z Was będzie mógł mi pomóc to będę bardzo wdzięczny.

Obecnie mam ofertę dla osób fizycznych : jeden numer w starej taryfie formuła L i do tego drugi numer w usłudze (dziś już niedostępnej) pn. "drugi numer" tzn. te dwa numery są na jednej karcie sim.

I teraz chciałbym przenieść te dwa numery do oferty dla firm i wziąć tam ofertę : formuła biznes box (dwie kart sim za 49,99 netto + nielimitowany internet do biura za 9,99 zł czyli razem niecałe 60 zł netto za 2 karty sim i kartę do internetu.

I teraz pytanie - jak się za to zabrać ? czy wystarczy, że pójdę do salonu play z dokumentami firmowymi (nip, regon) i załatwię wszystko "od ręki" ?

ew. może można wynegocjować na przedłużenie jakąś korzystniejszą ofertę dla firm niż wyżej podana ?
 #896178  autor: dzanek
 18 lis 2016, 15:45
dzanek pisze:Jestem po rozmowie z 2 Paniami z PLAY. Pierwsza zaproponowała mi umowę standardową ofertę M (tylko SIM) za 45zł (5GB netu) na 24 miesiące. Jednak po tym jak powiedziałem, że interesuje mnie umowa na czas nieokreślony i jak ta oferta ma się do oferty PLAY na kartę za 25zł Pani stwierdziła, że mnie przełączy do działu w którym mogą mi dzięki bogatej historii zaoferować inne propozycje.

Chwilę posłuchałem muzyki i zgłosiła się kolejna Pani z ofertą M (tylko SIM) za 30zł (7GB netu) na 18 miesięcy. Jak powiedziałem, że interesuje mnie oferta na czas nieokreślony poinformowała, że takiej oferty nie ma. Oczywiście powiedziałem, że w tej chwili interesuje mnie czas nieokreślony i raczej skłonny jestem do wypowiedzenia umowy abonamentu i przejścia n karte w play za 25zł (tylko mms płatne po 19gr.) to specjalnie jej to nie ruszyło :D

Obie Panie były miłe i nie mam do nich pretensji. No nic to trzeba złożyć wypowiedzenie i poczekać czy się odezwą bo koniec umowy mam w styczniu.
Wczoraj po południu złożyłem w salonie wypowiedzenie umowy. Ku mojemu zaskoczeniu dziś po 15-00 zadzwoniła Pani z DUK i zaproponowała umowę taką jak chciałem czyli umowa bez telefonu na warunkach Formuły M (no limit + 7gb internetu) na czas nieokreślony za 25zł.

Info dodatkowe:
* Oferta za 25zł jest dostępna po uwzględnieniu zniżki za zgody marketingowe (5zł) oraz za opłacaną w terminie e-fakturę (5zł);
* Umowę można zakończyć po 3 pełnych miesiącach z opłatami. Po tym czasie obowiązuje 30 dniowy okres wypowiedzenia.

Pozdrawiam i życzę cierpliwość w negocjacjach oraz szczęścia do trafienia na odpowiednią konsultantkę PLAY :)
  • Strona 557 z 692
  • 1
  • 555
  • 556
  • 557
  • 558
  • 559
  • 692
  • 1
  • 555
  • 556
  • 557
  • 558
  • 559
  • 692