DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 559 z 692
  • 1
  • 557
  • 558
  • 559
  • 560
  • 561
  • 692
 #897704  autor: Gregrin
 28 lis 2016, 19:35
bonas pisze:Szkoda, że nie pamiętam danych tej babki, która mi to wcisnęła, bo złożyłbym może jakieś zażalenie ;)(
Trzeba sprzedać jak najwięcej żeby wyrobić normy i dostać premie a ten internet to pewnie im właśnie przełożeni kazali "wciskać". Myślisz ze obchodzi ich jak oni to robią albo co więcej ze ktoś nie chciał a jednak wziął ?? Pisząc skargę potwierdziłbyś ze to dobry sprzedawca ;)
 #897853  autor: Joe Johnson
 29 lis 2016, 15:50
Składając wypowiedzenie w PLAY (tym samym licząc na zaoferowanie lepszych warunków 2 nr na abonament) można nadal przenieść się do innego operatora i skorzystać z bonyfikaty ? Np. przykładowo x miesięcy za 1zł ? Czy w momencvie złożenia wypowiedzenia już tej opcji nie mam?

W obecnej sytuacji mam 2 nr na abonament w play, które przeszły na umowę bezterminową. Myślę nad zmianą operatora bo dostałem lepsze warunki. Chcę stworzyć abonament rodzinny(pisałem już o tym na forum), ale chcę też zobaczyć co mi Play zaoferuje.
 #897856  autor: Gregrin
 29 lis 2016, 16:08
Złożenie wypowiedzenie zawsze daje szanse na lepsze warunki. Zawsze można wycofać takie wypowiedzenie a następnie zlecić przeniesienie u innego operatora i będziemy przenoszeni z normalnego abonamentu wiec jeżeli docelowy operator ma z tego tytułu jakieś bonusy to je dostaniemy.
 #897876  autor: Joe Johnson
 29 lis 2016, 18:08
Jestem w szoku jak mocno różni się abonament rodzinny między Play, a T-Mobile. Jeżeli ktoś ma w d*** te ich bonusy jak tidal, telewizja i power bank, który dają to tak jak wcześniej Darek Z. pisał różnica jest 60zł MIESIĘCZNIE na tych samych/podobnych telefonach. Przecież to kosmos ! Jak to możliwe, że w dobie takiej konkurencji jest aż taka różnica ?! No chyba zapominam o szarych kowalskich, którzy nie analizują tych ofert jak np. ludzie tutaj z forum. Cały czas szukam jakieś oferty i męczę bułe w różnych watkach ale nadal T-Mobile wygrywa. Jutro składam wypowiedzenie w PLAY, poczekam na DUK jeszcze, a jak nie będzie mi się chciało to w ciągu tygodnia idę do T-Mobile. Szkoda tylko bo jak na początku P9 Lite to był dla mnie wypas smartfon tak jak się teraz zagłębiłem najchętniej przytuliłbym jakiegoś LG G4 albo Xiaomi, którego nie mają u operatorów. Z drugiej strony kupić - sprzedać - kupić to też trochę zabawy i nie wiem czy warte świeczki.
 #897894  autor: Joe Johnson
 29 lis 2016, 20:04
To prawda nie mam. Tylko 15 GB czyli po 5GB na karte. Ja nie potrzebuję ponieważ głównie używam WI- FI w domu natomiast wiem, że nie ciągnie z FB, instagrama i innych gówienek - zasobów. Tak czy siak nielimitowany net chyba lepiej wziąć osobno bo różnice w umowach to 400-600zł w ciągu 24 miesięcy
 #897936  autor: valenrot
 30 lis 2016, 00:17
Witam,
Mam pytanie odnośnie biura utrzymania klienta- jakiś czas temu otrzymałem od nich ofertę ( o której zresztą dowiedziałem się od drogich forumowiczów) na abo na czas nieokreślony, no limit i 5gb internetu. Niestety kilka dni temu wysiadł mój flex 2, miałem kupować coś na wolny rynku jednak czeka mnie kila znacznych wydatków i pomyślałem o play- czy jest opcja wynegocjować coś ciekawego będąc w mojej pozycji czy będę raczej traktowany jako nowy klient gdyż już raz skorzystałem z takiej opcji? Jeśli tak to czy ktoś sie orientuje o co teraz można tam pytać? ?
Dzięki i pozdrawiam:)
 #897949  autor: pakierhakierxd
 30 lis 2016, 06:12
Pewnie będziesz mógł przedłużyć teraz lub za 3 mc ale ja bym na twoim miejscu wziął coś na raty w allegro, sam wziąłem w tym miesiącu iPada na 20 rat 0 procent po 36zl mies.

Wysłane z mojego LG-K520 przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam :)
 #897957  autor: Donau
 30 lis 2016, 08:55
Witam. Interesuje mnie w taryfie biznesowej abonament 39,99+vat i telefon A5 2016 za 629+vat. Ile mogę z tego ugrać? Umowa już jest na czas nieokreślony.
 #897962  autor: Ryszard Lubicz
 30 lis 2016, 09:25
Ojcu za jakiś czas kończy się umowa w Play. Kazano mu się zgłosić do punktu po 15 grudnia.
Obecnie płaci 55 zł i ma w tym nielimitowane rozmowy na komórki. W nowej umowie potrzebuje komórkowe + stacjonarne. Internet niepotrzebny . Telefon Huawei Y5II lub Y6. Dodam , że równolegle zostanie przeniesiony nr. stacjonarny. W jakiej kwocie może dostać opcję komórkową?

Grażynko wybacz...
 #898017  autor: Dzej
 30 lis 2016, 14:21
ale się wkopałem. w ofercie no limit + 7gb za 25zł nie przysługuje mi tidal...
trzeba bedzie cofnąć wypowiedzenie i pozostać przy no limit+5gb za 30zl.

gdyby kogos interesowało to tidal jest dostępny przy abo 30zł no limit+7gb na 18 miesięcy albo przy wersji 45zł na 2 lata i pierwsze 6 msc za 0 albo 1 zł.
 #898147  autor: Mr.Pelisa
 01 gru 2016, 08:46
Dzej pisze:ale się wkopałem. w ofercie no limit + 7gb za 25zł nie przysługuje mi tidal...
Przysługuje! Sam się kontaktowałem z Play w tej sprawie przy w/w abo i Pani powiedziała, że jak najbardziej mogę sobie to uruchomić za free ;)
 #898194  autor: Dzej
 01 gru 2016, 13:29
Tak, tylko ze ja tidala mam juz od 8 miesięcy i po prostu nie chce go stracić i mieć go dalej przez te jeszcze 16 przyslugujacych mi miesięcy.
Dzisiaj z BOKu zadzwonił Pan (który podpytał sprawę u przełożonego, bo sam tego nie wiedział) i oświadczył mi, że każda zmiana abonamentu będzie skutkowała zakończeniem promocji. Ogólnie to już rozmawiałem na ten temat z 5 osobami (dwa razy w salonie, dwa razy w DUK i teraz w BOK) i za każdym razem dowiaduje się czegoś nowego.
Czytam regulamin, a tam jak byk:
"Zmiana oferty w czasie obowiązywania niniejszego Załącznika przez Klient
korzystającego z oferty abonamentowej nie wpływa na pozostały mu w
ramach niniejszej promocji bezpłatny okres korzystania z usługi. W przypadku
zmiany oferty na nieobjętą niniejszym Załącznikiem, usługa „TIDAL.
Nielimitowana muzyka za darmo w Play” ulega dezaktywacji."
Formuła Solo S/M/L bierze udział w promocji.
 #898195  autor: gepard
 01 gru 2016, 13:35
Bezedura, jeśli się wyłączy przy zmianie taryfy, a tak miałem przy przejściu na Solo m+, to aktywują go ponownie. Tu też działał od października 2015, a zmiana była w lipcu 2016.
Na innym numerze z Solo M+ mogę go aktywować w P24, aktualnie śmiga tylko na jednej karcie.
 #898208  autor: jacobi75
 01 gru 2016, 15:19
Witam
Pomagam mojej Ciotce w przedłużeniu umowy z telefonem w Play.
Póki co udało mi się uzyskać od konsultanta Formułę Solo S ale z 2,5 GB za cenę 40 zł miesięcznie i HTC Desire 626 za 89 zł. Uda mi się wyciągnąć coś więcej ? Czy to dobra cena ? Ciotka wysyła 4 mmsy na rok, więc mogą być płatne
  • Strona 559 z 692
  • 1
  • 557
  • 558
  • 559
  • 560
  • 561
  • 692
  • 1
  • 557
  • 558
  • 559
  • 560
  • 561
  • 692