DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 494 z 675
  • 1
  • 492
  • 493
  • 494
  • 495
  • 496
  • 675
 #899340  autor: arturo89a
 09 gru 2016, 18:16
Ktoś może dostał coś więcej od DUK niż to co jest na stronie Szalonych Dni?

Ciekawostka. W tej chwili kończą się 2-letnie umowy, które brały Galaxy Alpha i kupon z grupona 30%. Ale nie wiem czy dociągnęły te osoby do tych Szalonych Dni?
 #899341  autor: turtles
 09 gru 2016, 18:27
ktos pomoze ?
obecnie mam internet z telewizja
i 2 numery
orange open 25zl

konczy mi sie umowa
jezeli przedluze umowe korzystajac z szalonych dni na lg g5
to moge dostac te oragne open extra (-50% abonament na 24 miesiace) co musze zrobic zeby dostac jezeli sie kwalifikuje
i jezeli dobrze licze to za oo dostane jeszcze 10zl
wiec jezeli place za 1 numer 50zl , dodaje 45 za lg po rabacie ooe i odejme 10zl za pozostale oo
to wyjdzie mi 50 + 45 -10 = 85zl ? dobrze licze ?
 #899350  autor: turtles
 09 gru 2016, 19:12
ok to teraz tylko pytanie czy brac najwyzszy plan lte , czy moze skorzystac z abonamentu wspolnego ,
10zl roznica na abonamencie ,
kupic i zarejestrowac simke , przeniesc na wspolny do orange, ta umowe co mi sie konczy za 2 tygodnie dodac do wspolnego i dzieki temu pewnie zachowam numer + rabat na 6 miesiecy,
pytanie , czy jak dolaczam kolejny numer to abonament na te inne numery dolaczane jest na tyle samo miesiecy co glowny numer ? czy jakos wybieram na ile ?
jako ze przenoszona simka bedzie tylko mostem dla rabatu , to czy moge w kazej chwili zmienic numer glowny na ten co dodalem , i czy nie bedzie problemu przy przedluzaniu umowy takiego planu wspolnego
co wybrac , ten wspolny i zachowac numer ( mocno mi nie zalezy)
czy najwyzszy plan lte
z gory thx za odowiedzi
 #899574  autor: fisbistor
 11 gru 2016, 21:53
Witam, koledzy kończy mi się umowa 22 grudnia na dwóch numerach. Chciałem przedłużyć umowę z Orange tylko co mogę wytargować? Standardowo złożyłem wypowiedzenie ale do tej pory nie było żadnego kontaktu w sprawie przedłużenia. Obecnie płacę 44zł wszystko bez limitu 100mb internetu. Interesuje mnie oferta z telefonami. Chyba, że może jakiś abonament wspólny na dwa numery. Są jakieś ciekawe oferty czy może czekać do 22 grudnia?
 #899624  autor: Orange Ekspert
 12 gru 2016, 08:51
@mdelektro Kodów rabatowych nie ma, ale możesz skorzystać z ciekawych bonusów za przedłużeniem umowy. Sprawdzałeś ofertę na naszej stronie internetowej?

@fisbistor Mamy w ofercie plan taryfowy w którym możesz wybrać numer główny z telefonem oraz bezpłatnie dwa dodatkowe numery. Szczegóły sprawdzisz tutaj http://www.orange.pl/kid,4002009272,id, ... ml#wspolny. O ofercie możesz też z nami porozmawiać dzwoniąc pod numer 801234567.
 #899749  autor: Orange Ekspert
 12 gru 2016, 17:56
abon66 pisze:Złożyłem wypowiedzenie, zobaczymy z czym zadzwonią.
Na www przy przedłużeniu umowy na 24 miesiące mogę wybrać tel za 1zł:
J3 2016, p8 lite, lg x cam i dochodzę do 3 kroku.
Gdyby do tego dostać zniżkę na abo -30% to byłoby super :)

Pytanie: który z tych telefonów najdrożej się sprzeda?
Jeżeli sprawa jest aktualna prosimy o przesłania zgłoszenia za pośrednictwem konta Mój Orange - opcja 'zgłoś sprawę; - oddzwonimy z ofertą.
 #899764  autor: Orange Ekspert
 12 gru 2016, 19:41
Maco2883 pisze:Ja slyszalem ze od 8 grudnia ma byc nowy cennik. Ktos moze potwierdzic?

A co do mnie, to niestety ciagle nikt do mnie nie dzwonil, mimo ze zaraz mina prawie 3 tyg od wypowiedzenia, a do konca umowy 10 dni. Bede musial sam sie skontaktowac ;-)

Prosimy o sprawdzenie aktywności zgody na kontakty marketingowe z naszej strony - opcja dostępna po zalogowaniu na Mój Orange. Po czym wyślij do nas zgłoszenie za pośrednictwem zakładki 'zgłoś sprawę'. W treści możesz zasygnalizować swoje oczekiwania co do oferty.
 #899768  autor: Orange Ekspert
 12 gru 2016, 19:50
menstorm pisze:Dla przedłużających umowy do 30% rabatu dają jeszcze zniżki na Tel czy juz tego nie ma??
Jeżeli jesteś już uprawniony do przedłużenia umowy prosimy o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem Mój Orange - zakładka 'zgłoś sprawę'. Pamiętaj, że do oddzwonienia do Ciebie potrzebujemy wyrażenia zgody na kontakty marketingowe (opcja na Mój Orange).
 #899792  autor: fisbistor
 12 gru 2016, 22:37
Orange Ekspert pisze: @fisbistor Mamy w ofercie plan taryfowy w którym możesz wybrać numer główny z telefonem oraz bezpłatnie dwa dodatkowe numery. Szczegóły sprawdzisz tutaj http://www.orange.pl/kid,4002009272,id, ... ml#wspolny. O ofercie możesz też z nami porozmawiać dzwoniąc pod numer 801234567.
Umowa kończy mi się 22 grudnia. Wypowiedzenie złożyłem i nikt w sprawie pozostania z Wami się ze mną nie kontaktuje to sam mam dzwonić? Jeżeli złożyłem wypowiedzenie to 23 grudnia mój numer zostanie wyłączony czy przejdzie na kartę?

Oraz chciałem się dowiedzieć czy orange ma coś ciekawego do zaoferowania dla stałych klientów? Interesuje mnie abonament max 50zł wszystko bez limitów i z 5GB internetu i dodatkowo jakiś ciekawy telefon najlepiej Samsung. Tylko żeby nie trzeba było płacić niewiadomo ile. Czy coś takiego możecie mi zaoferować?
 #899812  autor: Symulant
 13 gru 2016, 07:57
fisbistor pisze: Umowa kończy mi się 22 grudnia. Wypowiedzenie złożyłem i nikt w sprawie pozostania z Wami się ze mną nie kontaktuje to sam mam dzwonić? Jeżeli złożyłem wypowiedzenie to 23 grudnia mój numer zostanie wyłączony czy przejdzie na kartę?
Czy numer zostanie wyłączony to najlepiej Ty powinieneś wiedzieć. Składając wypowiedzenie pisze się co operator ma zrobić z numerem, czy przenieść do oferty na kartę czy wyłączyć. Jeśli napisałeś w wypowiedzeniu, że chcesz przenieść numer na kartę to nie dziw się, że nie ma kontaktu ze strony Orange bo w takim wypadku nikt kontaktował się nie będzie. Jeśli nie napisałeś dyspozycji na kartę to dziwne, że do tej pory nikt nie dzwonił.
fisbistor pisze:Oraz chciałem się dowiedzieć czy orange ma coś ciekawego do zaoferowania dla stałych klientów? Interesuje mnie abonament max 50zł wszystko bez limitów i z 5GB internetu i dodatkowo jakiś ciekawy telefon najlepiej Samsung. Tylko żeby nie trzeba było płacić niewiadomo ile. Czy coś takiego możecie mi zaoferować?
W abonamencie jaki byś chciał to jedyny Samsung w rozsądnej cenie to będzie J5.
 #899813  autor: tomekjot
 13 gru 2016, 08:05
Wczoraj miałem telefon, po wypowiedzeniu złożenia i nie przyjęciu propozycji przedstawionej z infolinii (z orange sami dzwonili). Mam dwa numery komórkowe, na jednym numerze kończy się umowa w marcu. chciałem ofertę bez telefonu- zaproponowano 34,90 no limits komórki i stacjonarne oraz 2,50 GB internetu, umowa na 24 m-cy. Odpowiedziałem, że taka oferta w Orange jest od ręki dostępna na kartę bez zobowiązania. Pani z działu "Propozycja" odpowiedziała że moze zaproponować przejście na kartę i poza tym jej możliwości na tym się kończą. Czekam na DUK.
 #899828  autor: fisbistor
 13 gru 2016, 10:11
Witam. Dostałem ofertę na abonament wspólny. Na 30 miesiecy za 87zl. Wszystko bez limitu i 22gb internetu. Telefon s7 i j3. Oferta na 3 numery. Jeden dostane gratis. Czy to dobra oferta? Konsultant ma jeszcze dzisiaj zadzwonić. Co zrobić?
 #899834  autor: Symulant
 13 gru 2016, 10:38
fisbistor pisze:Witam. Dostałem ofertę na abonament wspólny. Na 30 miesiecy za 87zl. Wszystko bez limitu i 22gb internetu. Telefon s7 i j3. Oferta na 3 numery. Jeden dostane gratis. Czy to dobra oferta? Konsultant ma jeszcze dzisiaj zadzwonić. Co zrobić?
30*87 PLN = 2610 PLN Nic tylko brać no chyba, że S7 masz dopłacić 1000 a gratis dostaniesz J3.
 #899836  autor: mzeromski
 13 gru 2016, 10:45
na bank za telefony trzeba zapłacić cos dadatkowo.. tylko 87 zł to nie mozliwe. ja nie mogę się doprosić aby przy przedłużeniu na 30 miesięcy zapłacić mniej niz 120 zł miesięcznie przy samsungu s7.. a tutaj dają Ci jeszcze drugi telefon w gratisie.
 #899840  autor: Symulant
 13 gru 2016, 10:57
mzeromski pisze:.. tylko 87 zł to nie mozliwe. ja nie mogę się doprosić aby przy przedłużeniu na 30 miesięcy zapłacić mniej niz 120 zł miesięcznie przy samsungu s7.. a tutaj dają Ci jeszcze drugi telefon w gratisie.
Może kolega fisbistor ma jeszcze usługi stacjonarne a kwota 87 to już po rabatach z DUK i po odliczeniu Orange Open Extra, kto wie. Choć mi też wydaje się to podejrzane jako kwota końcowa przy dwóch smartfonach.
 #899844  autor: kenny83
 13 gru 2016, 11:24
Witajcie
Właśnie zadzwoniłem sobie pod numer *220, rozmawiałem z bardzo miłą Panią i tak co dostałem bez składania wypowiedzenia umowa kończy mi się w maju.
Abonament wspólny wyższy: rabat 20% + OOE co daje 38,29 zł minus 10 zł za Orange Open.
Jedynym obowiązkiem dostania rabatu 20% jest podpięcie dodatkowego numeru chociaż na 12 miesięcy, który może leżeć i po 12 miesiącach rezygnacja z niego a rabat oczywiście zostaje. Niestety nie mają IPHONA 7 plus 32 GB. Umowa na 30 miesięcy rata za tel 86 pierwsza wpłata 0 zł.
  • Strona 494 z 675
  • 1
  • 492
  • 493
  • 494
  • 495
  • 496
  • 675
  • 1
  • 492
  • 493
  • 494
  • 495
  • 496
  • 675