DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 4 z 23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 23
 #899777  autor: darekka
 12 gru 2016, 20:54
Jak szybko by przełączyli wajche to jeszcze szybciej ją przestawią z powrotem oraz oczywiście bonusik za nerwy dołożyć by musieli-znają już mnie całkiem dobrze, że nie popuszcze, a dodatkowa kaska zawsze mile widziana na moich numerach. :D

Regulamin mam skitrany na wszelką ewntualność(jakoś nie widzę wymogu zgód przez cały czas ważności RWK). 8)

Oby Wam jak najszybciej RWK udostępnili-zachowajcie Regulamin na dyskach, bo jak wiemy bywało, że się cudownie podmieniały na serwerach operatora i to pod tymi samymi linkami. :wink:

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #899780  autor: darekka
 12 gru 2016, 21:15
Jak masz aktywowany przed 25lipca(Ustawa) to jak najbardziej dostaniesz. Musisz tylko wklepać 3 kody USSD lub jeśli nie zechcą działać wykonać 1 telefon i wyrazić te 3 zgody podczas rozmowy ale dobrze jest przygotować sobie nazwę promo i nazwy tych 3 zgód, bo jak pisałem możesz trafić na zielonego konsula i będzie twierdził, że RWK tylko do rejestracji kurierem.

Ja na swoje 2(T i Heyah)NIEZAREJESTROWANE z "Masz złotówkę..." właśnie tak załatwiłem RWK przydzielone w dniu dzisiejszym na 365dni.

Jeśli zaś numer prosto z opakowania to niestety nie będzie działał bez rejestracji.

P.S. przecież już w pierwszym poście napisałem, że nie musimy rejestrować numerów aby zdobyć RWK

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #899784  autor: darekka
 12 gru 2016, 22:04
Liczmy na magię nadchodzących Świąt lub przychylność Mikołaja(grzeczni przecież byliśmy), a nasze oczekiwania zostaną spełnione i żadne problemy nas nie spotkają.

Jak komuś się śpieszy do RWK to można poprosić o aktywację pisząc w tej sprawie przez MiBoa. :!:

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #899804  autor: asdaf
 13 gru 2016, 05:50
Teraz przyszła mi taka myśl. Skoro wbiłem kody i wyraziłem zgodę na marketing już 4 dni temu a od tego czasu nie otrzymałem ani jednego telefonu/sms z reklamami to jednak zgody nie zostały aktywowane. :-)
 #899808  autor: darekka
 13 gru 2016, 07:32
Jest jeszcze jedna mozliwosc(troche nie po mysli hejtujacychaszego operatora) T wcale nie zasypuje spamem. Ja rowniez nie otrzymalem ani jednego smsa,mmsa lub telefonu z reklamami a zgody w 100% mialem aktywne w dniach 5-12grudnia.

Pewnosc miec bedziesz jak ze zgodami na twoim numerze jak zadzwonisz bo BOA i zweryfikujesz-przy okazji ewentualnie je aktywujesz gdyby byly nieaktywne.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #899912  autor: biala1991
 13 gru 2016, 18:18
Uprzejmie donoszę, że RWK zostało przyznane, nawet do BOK nie musiałam dzwonić :)

asdaf pisze:Teraz przyszła mi taka myśl. Skoro wbiłem kody i wyraziłem zgodę na marketing już 4 dni temu a od tego czasu nie otrzymałem ani jednego telefonu/sms z reklamami to jednak zgody nie zostały aktywowane. :-)
Na nr z rejestracji kurierem mam zgody włączone od października i nie zauważyłam nadmiernego spamu, dostaje tylko smsy o loterii
 #899924  autor: darekka
 13 gru 2016, 20:00
Jak juz RWK jest to moze rezygnacja ze zgod marketingowych? Planujesz ich wycofanie-czy tylko ja testuje wplyw na RWK takiego posuniecia(Regulamin jest jasny w tej kwestii)?

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #899959  autor: biala1991
 14 gru 2016, 05:48
Jeśli komfort korzystania się pogorszy podejmę odpowiednie kroki :D Na razie nic takiego nie zaobserwowałam i pisze to mając przeszło miesięczne doświadczenie na nr kurierowym, bo kilka dni od przystąpienia do ostatniej promocji to chyba za wcześnie żeby oczekiwać efektów :)
Gdyby jednak doszło do czarnego scenariusza jak zwykle spróbuje ominąć BOK i przetestuje kody na wyłączenie zgód.

Z tego co zauważyłam TM bardziej gnębi nr abonamentowe, prepaid u różowych zawsze był traktowany po macoszemu, pod każdym względem :D
 #899961  autor: darekka
 14 gru 2016, 06:00
Tylko pamietaj, ze majac Twoje zgody operator wcale nie musi sam siebie reklamowac ale moze dane zebrane na mocy zgod sprzedac innym podmiotom a te nastepnym itp. Tu natomiast moze juz nie byc tak rozowo.
No i jeszcze niewycofujac zgod zamykasz sobie droge do ewentualnego skorzystania z jakichs byc moze korzystnych promocji za rejestracje z wyrazeniem tychze zgod marketingowych lub tak jak teraz za same zgody 8)

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #899968  autor: henn
 14 gru 2016, 09:07
Ja niedawno kupilem starter tmobile do GPS trackera. Darmowe smsy do tmobile i rwk konta to co czego potrzebuje. Karte zarejestrowalem przez aplikacje na tel (na moje dane z podstawowego numeru tel). Zgody musialem wyrazic dzwonic do boa (o zgrozo gadalem 15 minut i troche zlota mnie to kosztowalo - konsultant w ogole nie slyszal o rwk z wyrazenie zgod marketingowych).

I teraz najlepsze ze karte mam wlozona do starego telefonu, i sobie sprawdzam co kilka dni czy wlaczyli juz rwk - na chwile obecna nie, ale np wczoraj mialem ok 10 telefonow, z roznych numerow z ofertami kredytow, ubezpieczen. Szybko k... sprzedali ten numer innym (tego numeru nikomu nie podawalem, nigdzie z niego nie dzwonilem).
 #899980  autor: slawekt
 14 gru 2016, 10:03
henn pisze:Szybko k... sprzedali ten numer innym (tego numeru nikomu nie podawalem, nigdzie z niego nie dzwonilem).
No cóż, w T-Mobile to normalne. Wszak przed świętami czas domokrążców wszelakiego rodzaju jak widać w modzie. Chyba, że trafiłeś numer z odzysku po poprzednim właścicielu...
 #899990  autor: Gregrin
 14 gru 2016, 10:54
henn pisze:Szybko k... sprzedali ten numer innym (tego numeru nikomu nie podawalem, nigdzie z niego nie dzwonilem).
Numer mógł pochodzić (i prawdopodobnie pochodził) z puli używanych numerów. Podaj prefix. Biorąc pod uwagę ze t-mobile niedawno wyczyścił bazę nieużywanych numerów to takich numerów będzie troszkę ;)
Ale żeby zachować obiektywizm trzeba napisać ze tak to działa u każdego operatora i używane numery po kilkumiesięcznym przestoju wracają do puli.
 #900025  autor: darekka
 14 gru 2016, 13:05
Nie pomstuj na operatora, bo zapewne trafiłeś na "odzysk"-ja na 2 numerach(czyste, bo z promocji operatora z usługą "Masz złotówkę...") zgody mialem całe 5dni(do zdobycia RWK) i żadnego spamu, koleżanka biala1991 zgody ma już od dawna i również nie informuje o spamie.
Kiepsko trafiłeś i tyle w temacie-rada zmień na inny lub żyj z tym niestety.

Tak czy inaczej zapobiegawczo radzę wycofać wszelkie zgody po uzyskaniu RWK-termin połączeń zostaje bez zmian-potwierdzone na 2 moich numerach z wycofanymi zgodami w chwilę po zdobyciu RWK.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #900127  autor: zoltan666
 14 gru 2016, 22:49
Wysłałem te kody USSD na starterze z oferty "Mas złotówkę..." i potwierdzenia wysyłki były prawidłowe. Zgody na tym numerze mam juz jednak aktywne z racji rejestracji przez kuriera. Natomiast na starterze z oferty "10 GB gratis co tydzień..." za pierwszym razem była informacja o błędzie i żeby spróbować jeszcze raz, a teraz za każdym razem wysyłając te kody USSD mam odpowiedź: "Zlecenie nie może być przyjęte do realizacji. Prawidłowy numer i komendę do zarządzania EIH dla Twojej taryfy sprawdź na www.t-mobile.pl".
 #900128  autor: henn
 14 gru 2016, 22:58
darekka pisze:...
Tak czy inaczej zapobiegawczo radzę wycofać wszelkie zgody po uzyskaniu RWK-termin połączeń zostaje bez zmian-potwierdzone na 2 moich numerach z wycofanymi zgodami w chwilę po zdobyciu RWK.
Na szczescie ten numer po wlaczeniu RWK trafi do gps trackera wiec jakies tam telefony czy spamowe smsy absolutnie nie beda problemem bo urzadzenie bedzie i tak reagowalo tylko na moj numer. Dziwne tylko jest to ze jak kupilem starter to byl wlozony do telefonu i aktywny przez ponad tydzien i ani smsa ani telefonow. Dopiero po kontakcie z boa i wlaczeniu zgod marketingowych na drugi dzien juz mialem lawine telefonow - moze zbieg okolicznosci.
 #900160  autor: biala1991
 15 gru 2016, 05:39
zoltan666 pisze:Wysłałem te kody USSD na starterze z oferty "Mas złotówkę..." i potwierdzenia wysyłki były prawidłowe. Zgody na tym numerze mam juz jednak aktywne z racji rejestracji przez kuriera. Natomiast na starterze z oferty "10 GB gratis co tydzień..." za pierwszym razem była informacja o błędzie i żeby spróbować jeszcze raz, a teraz za każdym razem wysyłając te kody USSD mam odpowiedź: "Zlecenie nie może być przyjęte do realizacji. Prawidłowy numer i komendę do zarządzania EIH dla Twojej taryfy sprawdź na http://www.t-mobile.pl".
Może na tym polega tajemnica działania kodów, "włączają się" na nr, na którym wcześniej zgody były już aktywne (tak samo było u mnie) :D W innych przypadku kody odmawiają współpracy i trzeba zdać się na BOK
 #900163  autor: darekka
 15 gru 2016, 07:17
Czyli jedynym pewnym sposobem wyrazenia/cofniecia zgod jest telefon do BOA i nic z tym niezrobimy ale mamy gwarancje, ze wszystko zaskoczy jak trzeba.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #900289  autor: zoltan666
 15 gru 2016, 19:58
Wygrałem w Super loterii nagrodę dodatkową Rok Ważności Konta. Mam 2 tygodnie na odebranie nagrody (wysłanie smsa z otrzymanym kodem). Konto i tak miałem ważne do 04.11.2017 za rejestracje przez kuriera, a teraz bede miał ważne prawie do końca 2017 jak wyśle kod za 2 tygodnie. :)
  • Strona 4 z 23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 23