DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 495 z 675
  • 1
  • 493
  • 494
  • 495
  • 496
  • 497
  • 675
 #899847  autor: klimasz
 13 gru 2016, 11:39
Na marginesie.
Taryfy indywidualne oczywiście da się zaoferować dla klientów "biznesowych". U mnie rok temu też niby się nie dało, ale jeden kolega z forum pomógł. I ku "zdziwieniu" konsultantów potem dało się ;] także ten...

Ja ogólnie nie rozumiem dlaczego np. w Orange, dla kogoś kto prowadzi dział. gosp. niby "nie da się" zaoferować taryf indywidualnych? T-Mobile i Play nie robiły nigdy problemów z tym, aby brać taryfę "dla indywidualnych" na "firmę". T-Mobile jest dalej taka możliwość z Play'em - nie wiem, ale przewiduję, że da się bez problemów, a pytanie do Orange Eksperta - dlaczego Wy robicie z tym problemy?
 #899852  autor: MICHASB1
 13 gru 2016, 12:04
wypowiedzenie złożone 2.12
dzwoniłem pod *220 wczorajsza rozmowa nic nowego to samo co na stronie
dzwonię dzisiaj i..
iPhone 6S rata 77,99 abo wspólny niższy + stacjonarne 56,19 20gb net umowa 30m-c

kod promocyjny micha.b1
50 zł na pierwszy przejazd mytaxi
 #899869  autor: tiko123
 13 gru 2016, 13:26
Witam,

kolejna oferta z DUKu:

iPhone 6S - 101.28 PLN na 30msc + 32,36 PLN za stacjonarny na 24 msc- oferta przy abonamencie wspólnym;
iPhone 7 32GB - 106 PLN na 30 msc + 32,36 PLN za stacjonarny na 24 msc- oferta przy abonamencie wspólnym;
iPhone 7 128GB - 123,29 PLN na 30 msc + 32,36 PLN za stacjonarny na 24 msc - oferta przy abonamencie wspólnym;
Samsung S7 - 86,29 PLN + 32,36 PLN za stacjonarny - oferta przy abonamencie wspólnym;

Co myślicie?

Z góry dzięki za Wasze opinie.
 #899907  autor: tomekjot
 13 gru 2016, 18:00
Czy ktoś wie za ile z DUK można dostać na przedłużenie ofertę bez telefonu, oczywiście nolimits z sms, kom i stac plus ile można dostać internetu? Czy ktoś ostatnio negocjował taką ofertę?
 #899939  autor: maciej92
 13 gru 2016, 20:53
Takie pytanie ktoś wie jak połączyć się z DUK z zagranicy?
Złożyłem wypowiedzenie, przestali dzwonić normalni konsultanci ale z DUK nikt nie zaczął...
 #899951  autor: marchwi
 13 gru 2016, 23:00
Warunki na przedłużenie dwóch umów indywidualnych bez telefonu jakby ktoś potrzebował do negocjacji, obie w okresie wypowiedzenia, abonament wyjściowy wspólny 115 zł. Po rabatach ok.52 zł/miesiąc za dwa numery (opcjonalnie trzy),a w tym, wszystko bez limitu, rozmowy, stacjonarne, sms,mms, pakiet Europa,27gb do podziału, później lejek, który trzeba aktywować jednorazowo. Generalnie jestem zadowolony. Oczywiście nie posiadam usług stacjonarnych.
 #899954  autor: bocian123
 13 gru 2016, 23:13
Ja złożyłem wypowiedzenie miesiac temu i dzwoniła do mnie jedna konsultantka z mizerna ofertą i nie wiedziała nawet co to OOE. Dziś zadzwoniłem do doradcy aby się upewnić czy wypowiedzenie napewno wpłynęło. Konsultant potwierdził wypowiedzenie, ale nie przedstawił żadnej oferty. Nie miałem wcześniej wyrażonej zgody marketingowej, ale pare dni po złożeniu wypowiedzenia wyraziłem zgode na swoim koncie. Numer przepadnie mi 18.01.2017. Czy po nowym roku moge anulować wypowiedzenie aby mi nie przepadł numer i przenieść do innej sieci?
 #899969  autor: RobsonRZN
 14 gru 2016, 09:12
Witam,
wypowiedziałem umowę i dostałem w miarę dobrą ofertę -20% z OOE. Wiem, że można było -30% dostać, ale taki okres, że nie ma czasu siedzieć na telefonie i marudzić. Umowa została już podpisana.
Teraz pytanie, czy jeżeli złożyłem wypowiedzenie umowy, a w konsekwencji podpisałem umowę to muszę składać rezygnację z wypowiedzenia, czy samo z siebie zostało anulowane?
Pytam ponieważ dostałem informację, że muszę złożyć rezygnacje z wypowiedzenia na infolinii w rozmowie z jedną konsultantką, a druga już nie wiedziała czy jest taka potrzeba.
 #899972  autor: petrydz
 14 gru 2016, 09:32
@up

Nie ma potrzeby, z automatu jest anulowane.
Eh, te kobiety...
klimasz pisze:Na marginesie.
Taryfy indywidualne oczywiście da się zaoferować dla klientów "biznesowych". U mnie rok temu też niby się nie dało, ale jeden kolega z forum pomógł. I ku "zdziwieniu" konsultantów potem dało się ;] także ten...

Ja ogólnie nie rozumiem dlaczego np. w Orange, dla kogoś kto prowadzi dział. gosp. niby "nie da się" zaoferować taryf indywidualnych? T-Mobile i Play nie robiły nigdy problemów z tym, aby brać taryfę "dla indywidualnych" na "firmę". T-Mobile jest dalej taka możliwość z Play'em - nie wiem, ale przewiduję, że da się bez problemów, a pytanie do Orange Eksperta - dlaczego Wy robicie z tym problemy?
Pewnie, że się da, ale nie zrobi Ci tego każdy konsultant. Żeby zaproponować taryfy indywidualne dla biznesu trzeba w CRM Mobile pozmieniać parę rzeczy, konsultant robi to na własne ryzyko i nie każdy wie jak to zrobić - lepiej niech tak pozostanie. Uwierz, można robić cuda, ale można za to nieźle beknąć. Dlatego oficjalnie nie ma taryf indywidualnych dla biznesu.
Czemu Orange robi tego typu "problem" nie mam pojęcia.
 #899988  autor: mzeromski
 14 gru 2016, 10:45
ja wczoraj połączyłem się z DUK i powiem szczerze że ich oferta d@@y nie urywa..
na przedłużenie telefonu
Koleś mi powiedział że przy abo dla jednej osoby to nie za bardzo może coś zrobić aby obniżyć więc zaproponował mi wspólny abonament. za w sumie 128zł miesięcznie 20gb internetu wszystko nie limitowane i galaxy s7 za 0 zł przy umowie na 30 miesięcy..
szczerze to od tego co jest na stronie www zszedł mi 13zł miesięcznie..
dodatkowo dowiedziałem się że nie jest wcale tak fajnie z tym abonamentem. myśląc przyszłościowo mojej żonie kończy się umowa w październiku. mógłbym ją podpiąć do tego abonamentu wspólnego już 6 miesięcy wczęsniej. wszystko ok.ale.. nikt o tym nie mówi oczywiście ale biorąc dla niej telefon później do tego abonamentu ( na raty które by doszły do tego abonamentu wspólnego ) to raty nie są takiej wysokości jak bierzesz pierwszy telefon to po pierwsze , a po drugie nie każdy telefon można wziąć... np mi zaproponowali jak zapytałem jakby to wyglądało w tej chwili gdybym dwa telefony chciał wziąć to było by 89zł miesięcznie za galaxy s6 dodatkowo ( a s7 nie był by dostępny wcale -czyli bardziej by się opłacało wziąc np w media markt telefon na raty niż u nich ).... czyli tak na prawdę abonamentu wspólnego wcale nie opłaca się brać... bo jest pewne że moja żona przedłużając później umowę chciałaby także nowy telefon a wtedy może usłyszeć od kochanego orange że dany telefon nie jest dla nie wcale dostępny.. albo jak już jest to w takiej cenie że z butów wyrywa..jednym słowem wielka lipa
 #899992  autor: raffde
 14 gru 2016, 11:11
klimasz pisze:Na marginesie.
Taryfy indywidualne oczywiście da się zaoferować dla klientów "biznesowych". U mnie rok temu też niby się nie dało, ale jeden kolega z forum pomógł. I ku "zdziwieniu" konsultantów potem dało się ;] także ten...

Ja ogólnie nie rozumiem dlaczego np. w Orange, dla kogoś kto prowadzi dział. gosp. niby "nie da się" zaoferować taryf indywidualnych? T-Mobile i Play nie robiły nigdy problemów z tym, aby brać taryfę "dla indywidualnych" na "firmę". T-Mobile jest dalej taka możliwość z Play'em - nie wiem, ale przewiduję, że da się bez problemów, a pytanie do Orange Eksperta - dlaczego Wy robicie z tym problemy?
Czy ktoś mógłby mi pomoc...
Posiadam nr służbowy . Umowa kończy się w marcu. Chciałbym pod nr..... ( podam w prywatnej wiadomość ) podpiąć pod taryfę indywidualną - 69,99zł ( minus rabaty ewentualne ) z telefonem P9 lite za 49 zł. Z góry dziękuje za pomoc.
 #899993  autor: Kryniczanin
 14 gru 2016, 11:15
Posiadam nr służbowy . Umowa kończy się w marcu. Chciałbym pod nr..... ( podam w prywatnej wiadomość ) podpiąć pod taryfę indywidualną - 69,99zł ( minus rabaty ewentualne ) z telefonem P9 lite za 49 zł. Z góry dziękuje za pomoc.
Co do tematu chciałem dzisiaj ugrać p9 lite w przedłużeniu za 49pln w DUK i zniżkę choć 25% na całą umowę. Zapomnijcie w DUK tylko raty. Jedyna opcja to brać gołą ofertę ze strony. Dziękuję postoję, za taką pogardę dla obecnych.
 #899995  autor: Symulant
 14 gru 2016, 11:17
mzeromski pisze:...czyli tak na prawdę abonamentu wspólnego wcale nie opłaca się brać... bo jest pewne że moja żona przedłużając później umowę chciałaby także nowy telefon a wtedy może usłyszeć od kochanego orange że dany telefon nie jest dla nie wcale dostępny.. albo jak już jest to w takiej cenie że z butów wyrywa..jednym słowem wielka lipa
Abonament wspólny to opłaca się brać jeśli możesz podpiąć do niego dwie osoby, którym nie zależy na wymianie telefonu a na samych usługach. Wówczas jako, że zapłacisz sumarycznie większy abonament to kwota za telefon jest bardziej przystępna. Jeśli jest tak jak Ty mówisz to lepiej brać chyba jednak osobne abonamenty tylko najlepiej podłączone do jednej osoby czyli dwa numery przypisane do konta jednej osoby. Wtedy rabat Orange Open -10zł powinien się naliczać. A przy posiadaniu usług stacjonarnych rabat Orange Open Extra.
 #900012  autor: Peter_24
 14 gru 2016, 12:31
Z autopsji; biorę wspólny niższy z rabatem DUK 30% ( wszystko free +22GB neta do podziału ) + A5 2016 na 24 miesiące koszt 24 x 71zł ( 56 + rata 15 ) = 1704zł + wplata za telefon 179zł razem 1883zł. A5 kosztuje na wolnym rynku około 1200zł czyli na 2 roczny abonament zostaje 680zł. Tak więc na jedną osobę wychodzi okolo 28zł na miesiąc, na dwie 16zł ( doliczone 50zł za aktywacje 2 numeru ), a na 3 po 13zł ( doliczone 100zł za aktywacje 2 numerów ). Jakby nie patrzeć dla dwóch nie mówiąc już o trzech osobach jest to dobry interes bez większych kombinacji. oczywiście jak koledzy piszą interes opłaca się tylko jeśli bierzemy tylko jeden telefon, a pozostałe osoby chcą tylko tani abonament ( jeśli potrzebują jednak telefon to zostaje wtedy sklep + raty lub chinczyk )
 #900139  autor: spawel_81
 14 gru 2016, 23:52
" Tak więc na jedną osobę wychodzi okolo 28zł na miesiąc, na dwie 16zł ( doliczone 50zł za aktywacje 2 numeru )"

Jeżeli numer przeniesiesz z innej sieci to za aktywację 2 i kolejnego numer zapłacisz 30zł.
 #900141  autor: spawel_81
 14 gru 2016, 23:55
Peter_24 pisze:Tak więc na jedną osobę wychodzi okolo 28zł na miesiąc, na dwie 16zł ( doliczone 50zł za aktywacje 2 numeru )
Jeżeli numer przeniesiesz z innej sieci to za aktywację 2 i kolejnego numer zapłacisz 30zł.
 #900175  autor: Lover
 15 gru 2016, 08:33
Czy na ofercie bez telefonu na 12 miesięcy też można wyrwać zniżkę czy nie ma co liczyć?
 #900179  autor: petrydz
 15 gru 2016, 09:12
Lover pisze:Czy na ofercie bez telefonu na 12 miesięcy też można wyrwać zniżkę czy nie ma co liczyć?
Wątpie, raczej nic nie ugrasz.
 #900181  autor: kokos-
 15 gru 2016, 09:25
marzena24 pisze:Witam. Czy ktoś wie jaką szykują promocję od 22 grudnia.? Mi kończy się umowa 23 grudnia i nic ciekawego mi nie zaproponowali.
A szalone dni to nie jest ciekawa oferta?
  • Strona 495 z 675
  • 1
  • 493
  • 494
  • 495
  • 496
  • 497
  • 675
  • 1
  • 493
  • 494
  • 495
  • 496
  • 497
  • 675