DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 6 z 23
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 23
 #900636  autor: darekka
 18 gru 2016, 13:19
Sprawdź kodem *101# i przez MiBoa i będziesz pewny jak jest faktycznie. Jeśli masz na 2lata to siedź cicho i się ciesz. :wink:

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #900637  autor: kaspeed
 18 gru 2016, 13:25
No jest 21.12. 2018:) hehe ogolnie dla mnie gut:0 teraz czekam na kod doładujący 100zł i 100dni spokoju bedzie. Myśle wycofac zgody na dniach.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #900638  autor: darekka
 18 gru 2016, 13:29
Jak tak masz to tylko się cieszyć-czasami przypadkiem coś pożytecznego zrobią.

Wycofuj, bo szkoda swojej prywatności(sprawdź co zbierają a motywacje zdobędziesz).

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #900640  autor: darekka
 18 gru 2016, 13:41
Wolna wola ale ja tam wycofałem chwilę po otrzymaniu RWK i czekam na ewentualną promocję za rejestrację ze zgodami(jak coś to znowu wycofam). A jak nic ciekawego nie dadzą to poczte mam niedaleko więc zarejestruję pod koniec stycznia.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #900649  autor: zoltan666
 18 gru 2016, 15:36
Odwołanie zgód marketingowych nie likwiduje RWK? Tak się zastanawiam, jakbym teraz odwołał zgody marketingowe te przyznane za rejestracje przez kuriera i znów je wyraził tym razem kodem, czy to się powiedzie i otrzymam nowe RWK?
Czy odwołanie zgód za pomocą tej strony http://www.cod.t-mobile.pl/odwolaniezgod da jakiś rezultat?
 #900655  autor: zoltan666
 18 gru 2016, 16:01
biala1991 pisze:@Zoltan, skoro Miboa informuje o przyznaniu bonusu to go dostałeś.
Dlatego przed doładowaniem radziłabym wyłączyć RWK za 3zł. Podejrzewam, że dopóki tego nie zrobisz zamiast promocyjnej ważności będzie się pokazywać ta z zawieszonego płatnego RWK
Płatne RWK wyłączyłem i ważność konta skróciła się do 14 dni, więc RWK za marketing nie dostałem. Wysłałem ponownie kody ekspresowe i czekam co z tego wyniknie.
 #900662  autor: biala1991
 18 gru 2016, 17:07
zoltan666 pisze:
biala1991 pisze:@Zoltan, skoro Miboa informuje o przyznaniu bonusu to go dostałeś.
Dlatego przed doładowaniem radziłabym wyłączyć RWK za 3zł. Podejrzewam, że dopóki tego nie zrobisz zamiast promocyjnej ważności będzie się pokazywać ta z zawieszonego płatnego RWK
Płatne RWK wyłączyłem i ważność konta skróciła się do 14 dni, więc RWK za marketing nie dostałem. Wysłałem ponownie kody ekspresowe i czekam co z tego wyniknie.

Nawet nie wiem jak skomentować radosną twórczość TM, Kaspeed wyłączył RWK na zwykłym nr i wbrew regulaminowi nie skróciło mu ważności. Ty zdezaktywowałeś RWK na nr z promocyjną roczną ważnością i bonus wcięło.
To zła wiadomość, bo oznacza że system wrzuca RWK do jednego worka a to będzie miało konsekwencje w taryfie Frii rozmowy, która wyklucza się z RWK. Myślałam że przez rok mam gwarantowane darmowe rozmowy w sieci, teraz widzę że tylko do końca promocji "Nielimitowane rozmowy w TM po doładowaniu" a ta kończy się w lutym
 #900667  autor: darekka
 18 gru 2016, 17:18
Zamiast wklepywać kody, które działają jak chcą lepiej było zadzwonić i to załatwić podkreślając, że chodzi o naszą promocję za zgody.
Ja czekam na 2 numerach w rodzinie zarejestrowane kurierem na 14dzień od jego zamówienia(wg.Regulaminu 14dni od spełnienia warunków: wniosek online, zgody i zamówienie kuriera odbyło się 5grudnia-dziś w rozmowie nawet konsul potw. to, iż czas liczymy od zamówienią kuriera) na RWK po czym zostaną odwołane.

Na 2 moich numerach zgody dały RWK po 5 dniach(odwołane w kilka minut po otrzymaniu RWK).

Wg.mojej opinii RWK za zgody nie wyklucza skorzystania z darmowych rozmów w sieci, gdyż Regulamin darmowych rozmów mówi, iż wyłącza on USŁUGĘ RWK, a nasza za zgody usługą nie jest. Gdyby jednak coś nie poszło wg.prawideł to wystarczy Reklamacja i domaganie się przywrucenia naszego RWK(za zgody) i działania darmowych rozmów gdyż się nie wykluczają.
Ostatnio zmieniony 18 gru 2016, 17:28 przez darekka, łącznie zmieniany 1 raz.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #900670  autor: zoltan666
 18 gru 2016, 17:26
Napisałem o tym wcześniej, że kody nie działały, więc napisałem w tej sprawie przez MiBoa do T-Mobile. Otrzymałem odpowiedź: "Zgody marektingowe są aktywne a rok ważności konta aktywowany." W tej sytuacji wyłączyłem płatne RWK i okazało sie, ze ważność konta skróciła się do 14 dni co znaczy, że żadnego RWK za zgody marketingowe nie dostałem. Mogło być też tak, że konsultant T-Mobile uznał płatne RWK za RWK za zgody i stwierdził, ze jest aktywne. Po odpowiedzi od T-Mobile te kody zaczęły wchodzić, choć i tak to niewiele daje.
 #900671  autor: darekka
 18 gru 2016, 17:31
Mogłeś dostać odpowiedź opartą na tym co w systemie było widać(pewnie jeszcze nie skruciło do 14dni konta) ale puźniej system zmienił datę ważności poł.wychodzących na zgodną z regulaminem płatnego RWK(skosiło RWK, bo nie rozpoznało, że jest z czego innego niż z oferty płatnej zakładając, że faktycznie dostałeś nowe RWK za zgody, a nie, żekonsul podał starą ważność płatną). Zgody mamy aktywne już od chwili zamówienia kuriera(promo dające RWK za rejestrację kurierem mimo, że tego nawet na oczy jeszcze nie widzieliśmy) To tylko cyfrowe systemy więc mogą się mylić niestety.

Zostaje napisanie reklamacji z dokładnym opisem sytuacji(na przyszłość trzeba czekać na zmianę daty poł. a dopiero odpalać RWK za zgody). Ewentualnie odwołać(telefonicznie) zgody po czym je ponownie wyrazić podkreślając, że che się skorzystać z promo RWK za zgody.

@zoltan666 Aby ogarnąć wycofanie zgód jak należy zadzwoń, wycofaj wszystkie zgody i wyraź 3 nowe(Regulamin) nadmieniając o jaką promo chodzi. Wycofanie zgód nie kasuje RWK(Regulaminy nic na ten temat nie informują więc konto bez zmian zostaje-sprawdzone na 2 moich niezarejestrowanych numerach, a jak rodzina dostanie RWK na 2 zarejestrowanych:jeden kurierem, na drugi dziś telefonicznie dopisany, bo kuriera nie wysłali mimo zamawiania obu tego samgo dnia to i tu to sprawdzę)

DO OSÓB Z RWK PŁATNYM 3ZŁ/MSC
aby bezproblemowo przejść na RWK za zgody marketingowe mając obecnie opcję płatną(3zł.msc) trzeba:
-wyłączyć tę usługę oraz poczekać na zmianę terminu ważności na 14dni(można w międzyczasie zadzwonić i sprawdzić czy mamy aktywne zgody marketingowe-jeśli TAK to je wycofujemy WSZYSTKIE)
-gdy zmieni się termin konta na 14dni dzwonimy do BOA i wyrażamy 3 Regulaminowe zgody marketingowe(trzeba pamiętać nazwę promocji i nazwy zgód)
-czekamy DO 14dni od wyrażenia zgód i cieszymy się RWK ZA ZGODY(można będąc niecierpliwym nieco po np.tygodniu przypomnieć się pisząc przez MiBoa)
Teraz możemy je wycofać dzwoniąc do BOA.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #900682  autor: biala1991
 18 gru 2016, 18:19
darekka pisze:Wg.mojej opinii RWK za zgody nie wyklucza skorzystania z darmowych rozmów w sieci, gdyż Regulamin darmowych rozmów mówi, iż wyłącza on USŁUGĘ RWK, a nasza za zgody usługą nie jest. Gdyby jednak coś nie poszło wg.prawideł to wystarczy Reklamacja i domaganie się przywrucenia naszego RWK(za zgody) i działania darmowych rozmów gdyż się nie wykluczają.

Darekka, aktualnie Nolimit w TM mi działa łącznie z RWK, ale ta promocja wkrótce się kończy i wtedy chce przejść na Frii rozmowy, gdzie wg regulaminu darmowe rozmowy w sieci wykluczają się z RWK i nie jest określone o jakim RWK mowa


Zoltan, niczym nie ryzykujesz uruchamiając całą procedurę zgód ponownie. Na pocieszenie, nawet gdybyś dostał RWK z promocji a nie wyłączył płatnego RWK to w zasadzie tak samo jakbyś nie miał tego promocyjnego, bo nie mógłbyś doładować w obawie przed comiesięcznym kasowaniem za usługę
 #900685  autor: zoltan666
 18 gru 2016, 18:28
Kody wysłałem ponownie, więc na razie poczekam co się stanie. Konto mam ważne do 01.01.2017, więc do tego dnia mam czas na ewentualną reklamację. Żeby nie to, że promo jest niby do 04.01.2017 (choć możliwe, ze przedłużą) to jeszcze bym się z tym wstrzymał do czasu, az RWK płatne samo by sie nie wyłączyło z uwagi na brak środków na koncie do pobrania opłaty.
 #900695  autor: kaspeed
 18 gru 2016, 19:41
-wyłączyć tę usługę oraz poczekać na zmianę terminu ważności na 14dni(można w międzyczasie zadzwonić i sprawdzić czy mamy aktywne zgody marketingowe-jeśli TAK to je wycofujemy WSZYSTKIE)
Ktoś tu albo kłamie albo nie jest równe traktowanie klientów.

3 numery z płatnym RWK czyli 3zł miesięcznie: po wyłączeniu dalej mam konto ważne rok.Nic nie skraca ważnosci do 14dni 2x heyah 1x Tmobile.

Jak może skrócić coś co mamy nabyte za 3zł. Po dowolnej akcji która przedłuza o rok konto??Czegoś tu nie rozumiem.Może macie jakiś bug że wam po wyłączeniu płatnego rwk czy 3zł mieś czy za 5zł 1 aktywacja.I wam skraca mi nic nie skracało nigdy

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #900696  autor: biala1991
 18 gru 2016, 19:46
Zoltan, też miałam problem z ważnością, która wygasała 5dni po tym jak wyraziłam zgody. Licząc się z 14dniowym terminem oczekiwania zastanawiałam się czy by na ten czas nie włączyć płatnego RWK, na szczęście po dwóch albo trzech dniach, rzutem na taśmę :D dostałam bonus więc uniknęłam podobnych komplikacji.
Tak na dobrą sprawę to w regulaminie nie ma zastrzeżenia, że warunkiem otrzymania RWK jest ważne konto. Musi być aktywne jeśli ktoś chce skorzystać z kodów, na przyznanie bonusu można czekać z zablokowanym :D
 #900697  autor: kaspeed
 18 gru 2016, 19:50
U mnie przedłuzyli po wyłączeniu płatnego RWK konto ręcznie po emailu za zgody marketingowe ale : pomyłka nastąpiła i 2lata w sumie ważne. Dziwi mnie że wam płatne RWK wyłączanie skutkuje skróceniem do 14dni skoro moja karta po wyłączeniu płatnego rwk dalej ma rok...To coś u was nie halo albo zmieniacie taryfy.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #900698  autor: biala1991
 18 gru 2016, 19:57
kaspeed pisze:
-wyłączyć tę usługę oraz poczekać na zmianę terminu ważności na 14dni(można w międzyczasie zadzwonić i sprawdzić czy mamy aktywne zgody marketingowe-jeśli TAK to je wycofujemy WSZYSTKIE)
Ktoś tu albo kłamie albo nie jest równe traktowanie klientów.

3 numery z płatnym RWK czyli 3zł miesięcznie: po wyłączeniu dalej mam konto ważne rok.Nic nie skraca ważnosci do 14dni 2x heyah 1x Tmobile.

Jak może skrócić coś co mamy nabyte za 3zł. Po dowolnej akcji która przedłuza o rok konto??Czegoś tu nie rozumiem.Może macie jakiś bug że wam po wyłączeniu płatnego rwk czy 3zł mieś czy za 5zł 1 aktywacja.I wam skraca mi nic nie skracało nigdy

Wyjaśnienia są trzy albo w TM masz taryfę starszą niż Frii (Heyah nie znam więc się nie wypowiem) albo po reaktywacji usługi RWK, do której oficjalnie różowi się nie przyznają :D coś się zmieniło w działaniu albo masz nieprawdopodobnego farta o czym świadczy choćby przyznanie rocznej ważności trwającej dwa lata :D
 #900700  autor: darekka
 18 gru 2016, 20:29
To że pozostało po staremu mimo wyłączenia płatnego RWK to tylko przypadek(błąd systemu, anomalia choć kożystna) ponieważ w Regulaminie tej płatnej wersji RWK masz jasno opisane skutki wyłączenia tej usługi-zmiana ważności konta na 14dni.
Ciesz się z kumulacji błędów na Twoją kożyść, bo w T nieczęsto tak się dzieje.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #900704  autor: kaspeed
 18 gru 2016, 20:58
Wrzuć mi zapis regulaminu na priv by nie robić offtopa.( z tym skróceniem ważności konta.Dla mnie to choś chorego macie z sim karta sim to frii Tmobile dokładnie 2 pozostałe to nowa heyah) I na żadnej z trzech sim nie mam skrócenia roku waznosci konta po wyłączeniu usługi.) Nigdy nie skracało na logikę jak może mi skrócić skoro mam nie jako za to zapłacone.Co do tematu to za zgody faktycznie musiałem chyba mieć jakiś fart.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
  • Strona 6 z 23
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 23
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 23