DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 497 z 675
  • 1
  • 495
  • 496
  • 497
  • 498
  • 499
  • 675
 #900619  autor: Schnap
 17 gru 2016, 23:59
menstorm pisze:Oferta z dzis. Samsung a5 za 199 jednorazowo do tego p9 lite za 50 jednorazowo z miesięcznym abonamentem 95zl za wszystko. Posiadam usługi stacjonarne Internet, telefon i telewizje. Odrzucilem ofertę. Mysle ze da rade taniej. Co Wy na to??
To samo z abonamentem 26 z groszami dostałem w piątek.
 #900674  autor: menstorm
 18 gru 2016, 17:44
Schnap pisze:
menstorm pisze:Oferta z dzis. Samsung a5 za 199 jednorazowo do tego p9 lite za 50 jednorazowo z miesięcznym abonamentem 95zl za wszystko. Posiadam usługi stacjonarne Internet, telefon i telewizje. Odrzucilem ofertę. Mysle ze da rade taniej. Co Wy na to??
To samo z abonamentem 26 z groszami dostałem w piątek.
Za 26zl???? Jakie miałeś rabaty??
 #900690  autor: Adixm
 18 gru 2016, 18:53
Za 26zl???? Jakie miałeś rabaty??
Daj spokój i nie słuchaj tych głupot bo to niemożliwe, chyba ze od kwoty abonamentu w jakis kosmiczny sposob odjął rabat Orange Open czy Orange Open Ekstra
 #900714  autor: Schnap
 18 gru 2016, 22:04
Adixm pisze:
Za 26zl???? Jakie miałeś rabaty??
Daj spokój i nie słuchaj tych głupot bo to niemożliwe, chyba ze od kwoty abonamentu w jakis kosmiczny sposob odjął rabat Orange Open czy Orange Open Ekstra
Tak, został odjęty rabat OOE, rabat na abonament -30% i zgody marketingowe
 #900738  autor: zielony71
 19 gru 2016, 08:35
Schnap pisze:
Adixm pisze:
Za 26zl???? Jakie miałeś rabaty??
Daj spokój i nie słuchaj tych głupot bo to niemożliwe, chyba ze od kwoty abonamentu w jakis kosmiczny sposob odjął rabat Orange Open czy Orange Open Ekstra
Tak, został odjęty rabat OOE, rabat na abonament -30% i zgody marketingowe
Jak to się stało, że nie ma rat za telefony, w dodatku aż 2 telefony do jednego abonamentu?
Chyba nie jest to zestaw, skoro są 2 opłaty na start? Była możliwość wymiany jedego z tych telefonów na inny?
 #900748  autor: MaxQuake
 19 gru 2016, 11:07
Kończy mi się teraz jedna umowa. Druga za rok. Czy może ktoś potwierdzić, że biorąc na jeden numer abonament wspólny to ten drugi numer (kończący się za rok) będę mógł podpiąć pod abonament wspólny pół roku przed końcem umowy?

Dodatkowo, idę do sklepu kupuję starter, biorę "Przenoszę numer do Orange" i dostaję 6 msc za darmo, tak?
 #900811  autor: sebastos
 19 gru 2016, 21:53
Witam forumowiczów!

Chciałbym podziękować Ci zielony71 za poradę i za cenne wskazówki na Twoim blogu.
Abonament wspólny za 23,69 zł plus 40 zł rata za telefon Huawei P9 z zestawem akcesoriów. Czyli 63,69 zł. Bodaj 9 zł dopłaty do telefonu (ale nie jestem pewien) 3 nr na tym abonamencie. Przy okazji przedłużyłem stacjonarkę na ofertę na każdą kieszeń - 32,36 zł plus bon na paliwo do orlenu na 30l i przapakietowałem umowę telewizji i neostrady na samą nesostradę - teraz 39.90 - w wersji 1-10 Mb/s.
Acha oczywiście wysłałem wypowiedzenie umowy na jeden z nr w abonamencie i uzyskałem 30% zniżki z DUK, chociaż pierwszy konsultant zarzekał się że nie da rady.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w wyciskaniu pomarańczy :)
 #900814  autor: kemot82
 19 gru 2016, 22:26
sebastos pisze:
Chciałbym podziękować Ci zielony71
Również dzięki pomocy "Zielonego" udało mi się wycisnąć pomarańczę :-)
Rabat 30% na abo wspólny plus (i tutaj duża pomoc Zielonego) zamiana wolnej radiówki na LTE od Orange z rabatem na abo 6msc gratis 8)


Dziękuję i pozdrawiam!
 #900828  autor: kenny83
 20 gru 2016, 09:25
Mam pytanie posiadam dwie usługi neostrade i abonament na komórke na dwóch osobnych kontach ten sam właściciel. Czy konta trzeba połączyć w celu naliczenia OOE?

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 #900830  autor: Shande
 20 gru 2016, 10:02
kenny83 pisze:Mam pytanie posiadam dwie usługi neostrade i abonament na komórke na dwóch osobnych kontach ten sam właściciel. Czy konta trzeba połączyć w celu naliczenia OOE?

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
Tak, obie usługi muszą być na tym samym koncie abonenckim.
 #900874  autor: greg.x
 20 gru 2016, 17:59
MaxQuake pisze:Kończy mi się teraz jedna umowa. Druga za rok. Czy może ktoś potwierdzić, że biorąc na jeden numer abonament wspólny to ten drugi numer (kończący się za rok) będę mógł podpiąć pod abonament wspólny pół roku przed końcem umowy?

Dodatkowo, idę do sklepu kupuję starter, biorę "Przenoszę numer do Orange" i dostaję 6 msc za darmo, tak?
Mam sytuację o której piszesz.
Abonament jeden wspólny do niego jeden dodatkowy, chciałem podpiąć kolejny numer jako dodatkowy umowa tego ostatniego numeru kończy sie w maju czyli mniej niz 6 miesięcy. Wypowiedzenie wysłałem na infolinii twierdzą że nie mogę teraz podpiąć tego numeru. Callgirl nie wiedziała kiedy to może nastąpić. W punkcie orange sprzedawca mówi ze moge coś takiego zrobic 90 dni przed końcem umowy, ale mu nie wierzę bo we wrześniu twierdził że nie ma możliwości zrabatowania abonamentu wspólnego ponizej 24/14 zl. Trochę mi się spieszy ponieważ za przedmiotowy numer place ponad 90zl.
Ktoś ma wiedzę kiedy będę mógł z samodzielnego abonamentu przenieść numer do wspólnego?
 #900889  autor: white77
 20 gru 2016, 19:58
Witam. Panowie pytanie do ekspertów od umów. Udało się wynegocjować dobrą ofertę dla mnie. Jest to oferta, w której podstawowy abonament to 115,98 zł Smart Plan LTE główny. Do oferty dołączone są rabaty. 15,01 za ofertę ratalną oraz 4,99 zł za aneks do umowy. Dodatkowo dwa rabaty za marketing i e fakturę łącznie 10 zł. W ramach rozmowy z DUK mam też zagwarantowany rabat 30%, a przy okazji posiadam też usługi stacjonarne (neostrada i zawieszony tel. stacjonarny) więc powinienem też mieć rabat Orange Open Extra ten, który dzieli abonament na pół i właśnie tutaj pojawiają się schody. Czy ten rabat będzie mi również naliczony? Pracownicy infolini podają tylko informację powinien, na 99,9% będzie. Nikt nie jest w stanie zagwarantować, że rabat takowy też otrzymam na pewno mimo iż mam rabat 30%. Pracownik, który przedstawiał mi warunki umowy informował mnie, że rabat będzie i ostateczna miesięczna opłata z wszystkich rabatami to niecałe 24 zł (z wliczoną już ratą za telefon, która wynosi 10 zł). Dodam również, że punkt 11 regulaminu OOE, mówi o tym, że ta oferta nie łączy się z kodami zniżkowymi.
 #900917  autor: musiek
 20 gru 2016, 22:44
greg.x pisze:
MaxQuake pisze:Kończy mi się teraz jedna umowa. Druga za rok. Czy może ktoś potwierdzić, że biorąc na jeden numer abonament wspólny to ten drugi numer (kończący się za rok) będę mógł podpiąć pod abonament wspólny pół roku przed końcem umowy?

Dodatkowo, idę do sklepu kupuję starter, biorę "Przenoszę numer do Orange" i dostaję 6 msc za darmo, tak?
Mam sytuację o której piszesz.
Abonament jeden wspólny do niego jeden dodatkowy, chciałem podpiąć kolejny numer jako dodatkowy umowa tego ostatniego numeru kończy sie w maju czyli mniej niz 6 miesięcy. Wypowiedzenie wysłałem na infolinii twierdzą że nie mogę teraz podpiąć tego numeru. Callgirl nie wiedziała kiedy to może nastąpić. W punkcie orange sprzedawca mówi ze moge coś takiego zrobic 90 dni przed końcem umowy, ale mu nie wierzę bo we wrześniu twierdził że nie ma możliwości zrabatowania abonamentu wspólnego ponizej 24/14 zl. Trochę mi się spieszy ponieważ za przedmiotowy numer place ponad 90zl.
Ktoś ma wiedzę kiedy będę mógł z samodzielnego abonamentu przenieść numer do wspólnego?
ja miałem ostatnio podobnie - przeniosłem numer z Tmobile do oferty s6edge w black friday do planu wspólnego jako numer główny, a numer który już miałem na koncie z umową do 14/04/2017 przedłużyłem jako dodatkowy (samodzielnie przez internet) do tego planu kilka dni temu - dokładnie 16/12/2016
 #900920  autor: musiek
 20 gru 2016, 22:51
sebastos pisze:Witam forumowiczów!

Chciałbym podziękować Ci zielony71 za poradę i za cenne wskazówki na Twoim blogu.
Abonament wspólny za 23,69 zł plus 40 zł rata za telefon Huawei P9 z zestawem akcesoriów. Czyli 63,69 zł. Bodaj 9 zł dopłaty do telefonu (ale nie jestem pewien) 3 nr na tym abonamencie. Przy okazji przedłużyłem stacjonarkę na ofertę na każdą kieszeń - 32,36 zł plus bon na paliwo do orlenu na 30l i przapakietowałem umowę telewizji i neostrady na samą nesostradę - teraz 39.90 - w wersji 1-10 Mb/s.
Acha oczywiście wysłałem wypowiedzenie umowy na jeden z nr w abonamencie i uzyskałem 30% zniżki z DUK, chociaż pierwszy konsultant zarzekał się że nie da rady.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w wyciskaniu pomarańczy :)

Co zrobiłeś, że dostałeś bon do Orlenu na 30L paliwa przy przedłużaniu stacjonarki ?

Przy okazji przedłużyłem stacjonarkę na ofertę na każdą kieszeń - 32,36 zł plus bon na paliwo do orlenu na 30l
 #900941  autor: Bebolek
 21 gru 2016, 09:20
OOExtra laczy sie z wszystkimi rabatami procentowymi i 6 miesiecy dla przenoszacych tez, chyba nie ma lepszej oferty w zadnej sieci teraz.
A dodatkowy teoretycznie mozesz podpiac w salonie 3-4 miesiace przed a DUK moze 6 miesiecy - w praktyce roznie to bywa.
  • Strona 497 z 675
  • 1
  • 495
  • 496
  • 497
  • 498
  • 499
  • 675
  • 1
  • 495
  • 496
  • 497
  • 498
  • 499
  • 675