DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 7 z 23
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 23
 #900705  autor: darekka
 18 gru 2016, 21:06
http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docum ... 006721.pdf pkt.2.8

Ja akurat na Heyah użytkowałem 100dni za 4,99zł ale w T nie musiałem odpalać płatnego RWK.
Tak czy siak wg.Regulaminu powinno skrucić do 14dni.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #900713  autor: barek16
 18 gru 2016, 21:56
Ja właśnie dla pewności najpierw wyłączyłem to "RWK" za 3zł/mies a dopiero kolejnego dnia wbiłem kody. Ważność konta ustawiła się na 04.01.2017 choć RWK wyłączyłem 15 grudnia. Teraz czekam na prawdziwe i bezpłatne RWK.
 #900716  autor: zoltan666
 18 gru 2016, 23:05
biala1991 pisze:Duże doładowania trzeba robić żeby coś wygrać w tej superloterii? :D
"Za każde 5 zł. wydane na doładowanie przyznajemy 1 los na loterii."
 #900719  autor: kaspeed
 18 gru 2016, 23:44
Zlecenie przez Użytkownika aktywacj
i
dowolnej z
ofert
:

Frii Rozmowy w T
-
Mobile i Heyah”
,

Frii SMS
-
y do wszystkich

,

Frii Internet

,
„JUMP! na kartę”
oraz ofert (
zarówno w wersji od razu płatnej jak i „na próbę”): „Pakiet 2 w 1”, „Pakiet 3 w 1”, „Pakiet 4 w 1”,
powoduje
automatyczną dezaktywację Oferty
oraz ustawienie
daty Ważności Konta na
14
pełnych
dni
kalendarzowych licząc od dnia
dezaktywacji Oferty
.
2.8.
Dezaktywa
cja Oferty
powoduje
ustawienie daty Ważności Konta na
14
pełnych
dni
kalendarzowych
,
nie powoduje zwrot
u
ani
opłaty
poniesionej z tytułu aktywacji Oferty
ani
opłaty cyklicznej
Wg tego wychodzi mi że zmiana oferty na którąś z darmowych rozmow sms itd powoduje skrócenie ważności a podstawowy pakiet Tmobile Frii jak u mnie nie powoduje skrócenia to samo heyah.Czyli ten regulamin wskazuje że gdy klient aktywuje inną ofertę niz gołe frii to skraca.U mnie własnie nic nie zmienaim i stąd zostało.ROk
.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #900724  autor: biala1991
 19 gru 2016, 00:09
Właśnie ten pkt "2.8 Dezaktywacja Oferty powoduje ustawienie Ważności Konta na 14 pełnych dni kalendarzowych" odpowiada za kasowanie RWK. Dezaktywacja czyli wyłączenie przez użytkownika nie mające związku ze zmianą taryfy.
Na logikę to wprowadzenie miesięcznej opłaty byłoby fikcją gdyby taki prosty manewr jak wyłączenie usługi nie wywoływał żadnych skutków w terminie ważności. Na początku opłata była jednorazowa, potem TM to zmienił i wprowadził comiesięczną. Jaki to miałoby sens? Gdyby to powszechnie działało tak jak piszesz to zmiana opłaty jednorazowej na comiesięczną mijałaby się z celem, bo każdy by po pobraniu pierwszej opłaty wyłączał RWK i nadal miał konto ważne rok.


zoltan666 pisze:
biala1991 pisze:Duże doładowania trzeba robić żeby coś wygrać w tej superloterii? :D
"Za każde 5 zł. wydane na doładowanie przyznajemy 1 los na loterii."
Taniocha. Przyzwyczaiłam się, że w TM darmowy udział = po doładowaniu za minimum 25zł :D
 #900966  autor: darekka
 21 gru 2016, 12:39
Nie wiem jak u Was ale dziś mnie T i Heyah zaskoczyli na 2 numerach(te niezarejestrowane z wycofanymi zgodami tuż po przydzieleniu RWK na obu)-mianowicie RWK miałem od 12grudnia, a przed chwilą dostałem na OBA numery smsy z info, że przedłużyli konta o rok(błędna treść, bo faktycznie jest DO ROKU). I faktycznie po sprawdzeniu mam oba ważne do 21 grudnia 2017(reklamować nie zamierzam :lol: ).

Dzisiaj również taki termin wskoczył na numer dorejestrowany(telefonicznie przez konsula ale jeszcze nie miał do dzisiaj RWK aktywowanego-miałem się delikatnie dziś "przypomnieć, bo 14dni minęło)) do zarejestrowanego kurierem(sprawa co przysłali jeden wniosek mimo 2 numerów zgłoszonych) ale ogarnąłem ten problem wnosząc o RWK za zgody, które wyrażone zostały przecież we wniosku rejestracyjnym, który docelowo nie dotarł a przypadkiem złożone zostały 5 grudnia czyli w pierwszy dzień obowiązywania tytułowej promocji). Tutaj zgody są nadal aktywne ale docelowo wycofane będą.

Ciekaw jestem czy na Heyah(zarejestrowane kurierem i mające aktywne RWK od 19grudnia dzisiaj też przedłużyli ponownie).Tutaj zgody są nadal aktywne ale docelowo wycofane będą.

Czyżby prezenty od operatora :?: :?: :?:

P.S. ktoś wcześniej insynuował, że jak zgody wycofałem to może mnie spotkać kara(zajumanie RWK)-raczej nagrody dostałem 8)

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #900975  autor: darekka
 21 gru 2016, 13:26
Szybciej to załatwia się dzwoniąc-kilka sekund i konsul potwierdza "zaptaszkowanie"/"odptaszkowanie" stosownych zgód/opcji(2 minuty 7 sekund z oczekiwaniem na poł. z konsulem zajeło mi cofnięcie zgód na 2 niezarejestrowanych numerach).

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #901008  autor: biala1991
 21 gru 2016, 18:10
darekka pisze:Dzisiaj również taki termin wskoczył na numer dorejestrowany(telefonicznie przez konsula ale jeszcze nie miał do dzisiaj RWK aktywowanego-miałem się delikatnie dziś "przypomnieć, bo 14dni minęło)) do zarejestrowanego kurierem(sprawa co przysłali jeden wniosek mimo 2 numerów zgłoszonych) ale ogarnąłem ten problem wnosząc o RWK za zgody, które wyrażone zostały przecież we wniosku rejestracyjnym, który docelowo nie dotarł a przypadkiem złożone zostały 5 grudnia czyli w pierwszy dzień obowiązywania tytułowej promocji).

Kiedy wyświetla się nr Darekka to w BOKu nawet nie pytają o co chodzi tylko w popłochu przedłużają ważność konta albo dorzucają jakieś złotówki :D
Oczywiście żartuję :)
U mnie na nr kurierowym nic się nie zmieniło, na tym ze zgodami na razie nie mogę sprawdzić, bo nie mam dostępu (pisałam już chyba jak wkurzające jest logowanie kodami sms )
 #901011  autor: darekka
 21 gru 2016, 18:22
Pewnie tak jest, bo jak dzwonie( zawsze dzwonie z jednego numeru i to w Play) to są mocno chętni do współpracy(bonusy dają, jakieś rekomensaty, przedłużają konto główne i superzłotówkowe o żądany czas itp. no generalnie złego słowa nie powiem :D ).
Na opisywanym wyżej zarejestrowanym kurierem numerze Heyah(ten co mnie intrygował czy przedłużą jak i 3 wcześniejsze) z RWK od 19 grudnia również dzisiaj przedłużyli do roku czyli do 21.12.2017-sami z siebie bez nacisków :lol:
Czyli wszystkie numery(2x T i 2x Heyah) pod moją opieką otrzymały dzisiaj nowe wydłużone RWK(może faktycznie masz rację, że numer mój mają w bazie "Osoby szczególnie zasłużone w kategorii uciążliwości wobec konsultantów oraz wybitnie obciążające Dział Reklamacji" :wink: ).

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #901060  autor: maker3
 21 gru 2016, 21:38
Też dostałem taki SMS, czyli jakaś większa fala musiała być.
I też również BOK włączył mi ręcznie RWK, więc mają błąd w oprogramowaniu, że dostaliśmy dwa razy.
 #901084  autor: driver
 22 gru 2016, 00:29
U mnie też w środę 21 grudnia przyszedł sms o włączeniu 365 dni ważności konta na starterze "Masz złotówę" w T-Mobile. Po 7 dniach od doładowania i mojego zgłoszenia tekstem otwartym przez miboa.

driver
 #901097  autor: darekka
 22 gru 2016, 08:10
Ja na każdym z 4 numerów z "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich" otrzymałem wczoraj przedłużenie RWK(nowe RWK od 21grudnia) ale informacje o tym również wczoraj otrzymywałem 2 krotnie na każdy numer.

Cieszmy się skoro operator daje prezenty. :)
Ostatnio zmieniony 22 gru 2016, 09:24 przez darekka, łącznie zmieniany 1 raz.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #901106  autor: biala1991
 22 gru 2016, 08:45
Sprawdziłam drugi nr i zgodnie z przewidywaniami data ważności również nie drgnęła.
Może powinnam reklamować? :D



Ważności konta nie przedłużyło za to TM poinformował o przyznaniu darmowego pakietu minut do wszystkich. Pisałam już o nim kiedyś, miał być na 30 dni a po trzech go wcięło. Teraz jest jeszcze lepiej, przyszedł sms informujący o prezencie tylko pakiet minut nie dotarł :D


Sprostowanie, spóźniony pakiet dotarł i zsumował się z pakietem płatnym. Całość teoretycznie ważna 30 dni a praktycznie do początku stycznia kiedy odnawia się płatny pakiet.
Teraz pytanie, jeśli dezaktywuje cykliczny pakiet przed dniem jego odnowienia to wyłączy się również ten zsumowany z terminem ważności do 22 stycznia?
 #901459  autor: asdaf
 24 gru 2016, 10:52
Dziś rano włączam telefon a tu przychodzi sms : Ważność Twojego konta została wydłużona o 365 dni.
Jednak było się bez dzwonienia do BOK i składania reklamacji :D Ale traciłem już nadzieję. Obecnie mam konto ważne do 24.12.2017 :smt006
 #901521  autor: biala1991
 25 gru 2016, 10:03
Brawo TM :) Tylko nie rozumiem dlaczego postawili sobie za punkt honoru (czytaj: tak ustawili system) żeby aktywować RWK po maksymalnym czasie przewidzianym w regulaminie. To samo było w promocji z kurierem, też 14 dniowy okres oczekiwania, który TM skrupulatnie wykorzystywał. Można to było jeszcze tłumaczyć, długotrwałym procesem, kurier musi dojechać, zweryfikować klienta i odesłać dokumenty. W obecnej promocji sprawa jest boleśnie prosta, sprawdzenie czy na koncie są wyrażone zgody to 5 min roboty. TM zastrzegł sobie na tę skomplikowaną czynność całe dwa tygodnie. Ze względu na błąd systemu obróciło się to przeciwko nim :D
 #901534  autor: adacomp
 25 gru 2016, 12:04
TM najgorsza sieć jeśli chodzi o bonusy i ilość GB.
Tylko u nich nie zarejestrowałem karty i chyba tego nie zrobię bo nic ciekawego nie oferują.
Play i Orange dają RWK za darmo i bez zgód.
W Plus w też mam RWK gratis jak ładuję raz na rok +Internet na Kartę gdzie GB spokojnie starczają na rok z górką.
  • Strona 7 z 23
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 23
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 23