DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 16 z 528
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 528
 #902961  autor: Maks SIM
 01 sty 2017, 15:23
Dzisiaj aktywowałem sobie starter Orange 5 zł z serii <Wybierz swój numer z LTE>
Obrazek
1. Przy uruchamianu trzeba w aplikacji Startowej STK wybrać numer oraz Taryfę.
Ja wybrałem oczywiście Orange Free na Kartę
2. Potem dorejestrowanie numeru poprzez SMSa (wszystko przebiega bardzo szybko)
3. Przedłużenie ważności konta smsem START 8002 (niestety płatne 3zł)
Stan Konta 2 zł ważne do 2 stycz 2018
Stan Bonusu 5GB ważne do 16 stycz 2017

I teraz mam pytanie do kolegów:
Jak przedłużyć bonusowy pakiet 5GB na start ?? , który jest ważny tylko 14 dni,
(pomimo przedłużenia ważności konta SMSem 8002)
Czy doładowanie za 5 zł przedłuży (zrówna) ten pakiet do roku ? ?


_________________________________________________________________
P.S.
Ten reklamowany "Wybór numeru" to niestety lekka ściema.
W opcji "Wyszukaj" z podaniem własnych cyfr pojawia się tylko bodajże 8 numerów, a próba wyszukania następnych i powrotu do historii wyszukiwania - kończy sie komunikatem
"w Historii nie ma numerów"
oraz
"Wykorzystałeś limit wyszukiwania"

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #902971  autor: Jestem_Janek
 01 sty 2017, 16:48
@Maks SIM
To chyba naprawili już błąd systemowy. Na początku grudnia aktywując nowy starter w taki sposób jak Ty otrzymałem na start 50GB ważne 14 dni. Ktoś napisał na forum, że nie da rady tego przedłużyć, chociaż jest widoczne pod *101*01#.
 #903015  autor: Maks SIM
 01 sty 2017, 19:33
zagłębiłem się trochę w temat :)
Regulamin Rok Ważności konta w Orange
Punkt 15
15. W przypadku korzystania z oferty Orange Free na kartę, ważność bonusów internetowych przyznawanych w ramach tej oferty po doładowaniu, zostaje przedłużona zgodnie z okresem ważności konta ustawionym w chwili aktywacji Promocji,
jeśli doładowania te zostały dokonane po aktywacji Promocji
(jeżeli ważność tych bonusów internetowych wynikająca z doładowania byłaby dłuższa niż ważność konta głównego wynikającego z Promocji
to wówczas obowiązuje korzystniejsza dla Abonenta ważność bonusów wynikająca z doładowania).
Czyli chyba tylko po doładowaniu np. 5zł w ciągu 14 dni obowiązywania bonusu 5 / 50 GB
ilośc danych powinna sie zsumować i wydłużyć o 365 dni ?
Dobrze zinterpretowałem ?
_______________________________________
Jestem_Janek
1. Możesz napisać na jakim forum "pisali" o tym ? jakiś link ?
2. Czy doładowałeś w ciągu 14 dni konto ?

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #903021  autor: Rebeliant
 01 sty 2017, 20:17
W Oranżadzie są różne konta transferowe. Przytoczony przez Ciebie punkt regulaminu dotyczy standardowego bonusu po doładowaniu, a nie transferu z promocji, pakietów i innych źródeł.
To o czym piszesz to prawdopodobnie jakaś promocja.
 #903053  autor: Gregrin
 01 sty 2017, 22:36
wiekrak pisze:Są jakieś sposoby, żeby mieć więcej internetu?
Pakiet z 8GB dla przenoszących i ustawienie opcji cyklicznej co przy każdym odnowieniu powiększy go o 1GB (będzie 9,10,11 itd)
[Zestawienie] Opcje FULL No-Limit w ofertach na karte ~30zl
Albo za X-zl X-GB na X-dni http://www.orange.pl/kid,4004523779,id, ... ticle.html
Dziwne ze stara jeszcze jest ale aktualna jest tu http://www.orange.pl/kid,4002009309,id, ... ticle.html

PS. uaktualnili regulamin bonusu netu o prędkości http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary ... 407222.pdf
 #903067  autor: Maks SIM
 02 sty 2017, 00:28
Rebeliant pisze:W Oranżadzie są różne konta transferowe. Przytoczony przez Ciebie punkt regulaminu dotyczy standardowego bonusu po doładowaniu, a nie transferu z promocji, pakietów i innych źródeł.
To o czym piszesz to prawdopodobnie jakaś promocja.
Zamieszczam skrócony zrzut Konta w OrangeOline
Na którym widać, ze ten pakiet 5 GB na START trafił chyba na główne kont transferowe,
tam gdzie trafia transfer z doładowań ??
Ten sam pakiet wyświetla się po sprawdzniu kodem *101*01#
Czy w takim razie doładowanie przedłoży i zsumuje się na tym samym <Pakiecie Podstawowym> ??
Obrazek

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #903104  autor: wiekrak
 02 sty 2017, 10:36
Gregrin pisze: Pakiet z 8GB dla przenoszących i ustawienie opcji cyklicznej co przy każdym odnowieniu powiększy go o 1GB (będzie 9,10,11 itd)
[Zestawienie] Opcje FULL No-Limit w ofertach na karte ~30zl
Rozumiem, że w tej opcji wydaję 30 zł na gadanie i SMSy. W tym mam z bonusu 15GB internetu na miesiąc przy doładowaniu za 100zł. Nie ma dodatowych pakietów internetowych w sensownej cenie. Czasem wrzucą pakiet na Mikołaja lub na wakacje lub jak piłkarze coś wygrają, itp.
 #903109  autor: wiekrak
 02 sty 2017, 11:02
Jasne - widziałem. Dlatego napisałem, że "Nie ma dodatowych pakietów internetowych w sensownej cenie". Przecież internetu potrzebuję na miesiąc, a tutaj wychodzi 30GB za 30 zł na 30 dni. To jest opcja jednorazowa dla człowieka, który w danej chwili potrzebuje dużo netu.
 #903139  autor: Gregrin
 02 sty 2017, 13:53
wiekrak pisze:Rozumiem, że w tej opcji wydaję 30 zł na gadanie i SMSy. W tym mam z bonusu 15GB internetu na miesiąc przy doładowaniu za 100zł.
No bardziej 25zl i 20GB. Doładowanie za 100zl starczy na 4 razy jeśli masz włączona skarbonkę, a 50GB z tego doładowania/4 ~ 12GB co z pakietem 8GB daje właśnie 20GB.
wiekrak pisze:Nie ma dodatowych pakietów internetowych w sensownej cenie
A potrzebujesz więcej ?? Bo dla tych co 20GB na miesiąc to mało, elastyczny nie jest
wiekrak pisze:dla człowieka, który w danej chwili potrzebuje dużo netu.
wiekrak pisze:z bonusu 15GB internetu na miesiąc
Te 50GB z doładowania może być ważne rok (a w zasadzie bezterminowo). Teraz dopiero załapałem ze źle to rozumiesz. Te 12GB na miesiąc (twoje 15GB -nie wiem jak to liczysz) to wyliczenie średniej przy założeniu ze będziemy z tego korzystać przez 4m-ce (bo na tyle starczy 100zl jak będziemy kupować pakiet nolimitu i 8GB). Nie musisz dokupować żadnego pakietu i tylko korzystać z bonusu ale uważaj bo w takiej opcji nie ma lejka i po wykorzystaniu bonusu pociągnie kasę z konta po horrendalnych stawkach. Jeśli nie potrzebujesz rozmów ani niczego innego oprócz netu to za te 100zl lepiej kupić pakiet elastyczny i korzystać z niego przez 100dni a później dopiero wykorzystać bonus.
 #903195  autor: wiekrak
 02 sty 2017, 19:33
Gregrin pisze:
wiekrak pisze:Rozumiem, że w tej opcji wydaję 30 zł na gadanie i SMSy. W tym mam z bonusu 15GB internetu na miesiąc przy doładowaniu za 100zł.
No bardziej 25zl i 20GB. Doładowanie za 100zl starczy na 4 razy jeśli masz włączona skarbonkę, a 50GB z tego doładowania/4 ~ 12GB co z pakietem 8GB daje właśnie 20GB.
Działanie bonusu rozumiem. Nie rozumiem, skąd się bierze 25 zł i za to rozmowy i internet 8GB - to jest chyba tylko dla przenoszących numer?
 #903196  autor: wiekrak
 02 sty 2017, 19:42
Dziecko przeszło w fazę młodzieży - wygada parę godzin i wyśle kiladziesiąt SMSów. Wystarczał Multipakiet 200 (200 minut i 200 SMS i 200 MB, co akurat jest bez sensu). Internet idzie z bonusu. 100 zł/16 zł = 6 miesięcy (16 zł za Multipakiet). Zostaje internet z bonusu 50GB na 6 miesięcy, czyli 8GB na miesiąc. A jak zaczyna zużywać więcej, to trzeba więcej wydać na komórę.
  • Strona 16 z 528
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 528
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 528