DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 502 z 675
  • 1
  • 500
  • 501
  • 502
  • 503
  • 504
  • 675
 #903269  autor: drzeviq
 03 sty 2017, 09:19
czy ktos z was na dniach rozmawial z DUK i wie czy maja na stanie iphony 7 ?
w dniu kiedy zostal miesiac do konca umowy, DUK sam zadzwonil z rabatem -30% na abo, ale nie mieli tego aparatu na stanie.
 #903276  autor: Lukaszsz
 03 sty 2017, 09:43
petrydz pisze:@up
To są normalne ceny wynikające z Pakietu dla Firm z Internetem - czyli jak masz u operatora jakąkolwiek usługę stacjonarną to dostajesz 41,20 rabatu na dwa numery, rata za telefon jest obniżona o 150 zł.
Jak okaże się, że będziesz np. rezygnował z usługi stacjonarnej to kolejna faktura będzie większa o 150 zł i będą normalne ceny za usługi, czyli 34,99 * 2.
Nic nowego nie napisałeś :P Wyprzedaż się skończy i zostaną ceny tylko z rabatem 150 zł, więc połączenie wyprzedaży z profitami pakietu jest dobrą ofertą. Ze stacjonarki nie zamierzam rezygnować. W firmie to nadal podstawa.

Nokia 3210 -> Nokia 3410 -> Siemens SL45i -> Nokia 6610i -> Siemens CX65 -> Siemens S65 -> Nokia E50 -> Nokia E51 -> Nokia E52 -> Nokia E6 -> Sony Xperia L -> LG G3s -> LG G3 -> LG G6 -> LG G7 -> Asus Zenfone 8
 #903279  autor: petrydz
 03 sty 2017, 10:05
Tak, tylko oferta na rynku jest już chyba około roku, bądź lekko więcej. Nie twierdzę, że to jest zła oferta, ba - ona jest bardzo dobra.
Takie połączenie rabatów było już wcześniej w tej ofercie, cennik się zmienia z dnia na dzień praktycznie.
Dużym plusem jest możliwość przedłużenia umowy nawet już w 12msc obowiązywania obecnego aneksu/umowy.
 #903313  autor: kenny83
 03 sty 2017, 13:15
drzeviq pisze:czy ktos z was na dniach rozmawial z DUK i wie czy maja na stanie iphony 7 ?
w dniu kiedy zostal miesiac do konca umowy, DUK sam zadzwonil z rabatem -30% na abo, ale nie mieli tego aparatu na stanie.
Nie mają, rozmawiam z DUK od miesiąca dzwoniłem pare razy brak 7 jakichkolwiek na stanie. I nie wiedzą kiedy będą. Pytanie czy DUK wogóle miał 7 ?
 #903334  autor: Lukaszsz
 03 sty 2017, 15:09
petrydz pisze:Tak, tylko oferta na rynku jest już chyba około roku, bądź lekko więcej. Nie twierdzę, że to jest zła oferta, ba - ona jest bardzo dobra.
Takie połączenie rabatów było już wcześniej w tej ofercie, cennik się zmienia z dnia na dzień praktycznie.
Dużym plusem jest możliwość przedłużenia umowy nawet już w 12msc obowiązywania obecnego aneksu/umowy.
Dziś przyjechał kurier i zauważyłem kolejny plus oferty. W Orange jestem od 2005 roku i coś takiego zdarzyło mi się po raz pierwszy.

24 miesiące nowych umów liczone jest od dnia rozmowy z konsultantką, a nie od końca starych umów jak było to zawsze :O Dla mnie to super sprawa, bo przedłużałem umowy które kończyły się za pół roku :)
petrydz pisze:Dużym plusem jest możliwość przedłużenia umowy nawet już w 12msc obowiązywania obecnego aneksu/umowy.
Hm, tym mnie zaciekawiłeś. Mam jedną umowę, która kończy się w grudniu... :D Z ciekawości zadzwonię co powiedzą :P

Nokia 3210 -> Nokia 3410 -> Siemens SL45i -> Nokia 6610i -> Siemens CX65 -> Siemens S65 -> Nokia E50 -> Nokia E51 -> Nokia E52 -> Nokia E6 -> Sony Xperia L -> LG G3s -> LG G3 -> LG G6 -> LG G7 -> Asus Zenfone 8
 #903379  autor: menstorm
 03 sty 2017, 18:45
Oferta z przed chwili:
Samnsung galaxy s6 i huawei p9 lite za 0 na start i 84 z groszami miesięcznie. Wszystko no limit i 25gb Internet. Posiadam usługi stacjonarne. To dobra oferta??
Wypowiedzenie złożone. Ale nie wiem dlaczego konsultanci mówią że nic nie mają w systemie. 5grudniu bylo wysłane i dostałem mailem potwierdzenie. Moze to być przyczyna ze zlozylem wypowiedzenie z przejsciem na kartę??
 #903383  autor: milek72
 03 sty 2017, 19:33
Lukaszsz pisze:24 miesiące nowych umów liczone jest od dnia rozmowy z konsultantką, a nie od końca starych umów jak było to zawsze :O Dla mnie to super sprawa, bo przedłużałem umowy które kończyły się za pół roku :)
Zgadza sie zawsze tak było z tego co pamiętam - jest jedno ale - po skonczeniu tej nowej umowy musisz dokończyć poprzednią umowę na warunkach z niej i przez ilość miesięcy która Ci pozostała do skonczenia jej. Ja przynajmniej tak miałem ze swoją umową która mi sie skończyła 1,5 roku temu - przez ostatnie 2 miesiące powróciłem na warunki sprzed umowy która miałem ostatnio.
 #903387  autor: Shande
 03 sty 2017, 20:09
Czy ktoś przed 2-3 ostanie dni przedłużał umowę z samsungiem s7edge? DUK dzwonił do mnie dzisiaj znowu, oferta abonamentowa dobra ale nie mają tego telefonu. Chciałem samsunga j5, też nie mają. Co warto w tym wypadku wziąć? Telefon będzie do użytku mojego bo muszę zmienić swój stary.
 #903463  autor: Callmemaro
 04 sty 2017, 09:14
Witam,

mam prośbę o pomoc i poradę przy przedłużeniu umowy … drugi z moich numerów za kilka dni wchodzi w ostatnie 3 miesiące trwania umowy … oczywiście składam wypowiedzenie i czekam na ofertę … ale na co mogę liczyć albo w jakim kierunku polecacie iść przy rozmowach z DUK … obecnie mam na swoim koncie dwa numery:

1. moja umowa smart plan lte wspólny (ten niższy) ze zniżką 30 % i innymi giftami jeszcze ponad 12 miesięcy do zakończenia – płacę 71 zł (z ubezpieczeniem ekranu)

2. drugi numer (żony)tak jak na wstępie wspomniałem właśnie wchodzi w okres wypowiedzenia (po weekendzie pewnie wyślę wypowiedzenie umowy) – smart plan II 95zł obniżone przez duk 30% do 61 zł – warunki promocyjne do 10 lutego

całość obniżone orange open o 10zł .. i teraz do wyboru pewnie albo smart plan 105 albo wspólny 115 + rabat duk .. myślałem też o przeniesieniu numeru do mojego abo wspólnego ale żona chce nowy telefon także pozostaje opcja z oddzielnym abonamentem .. i teraz czy może kombinować z usługą stacjonarną – ale nie chcę żadnego telefonu stacjonarnego .. Zielony pisał na blogu o lte domowym .. może coś w ten deseń - może być bez urządzenia? – jakaś karta do tabletu?

Dodam jeszcze że nie chciałbym dużo przepłacać za te dwa abo powyżej tego co mam ...a telefony, które wydają się godne zainteresowania to s6, p9 i nie interesuje mnie żadna sprzedaż i zamiana telefonów itd.. chcę podpisać przedłużenie umowy i dostać ciekawą ofertę i proszę tylko o podpowiedź co można przy tej okazji najwięcej urwać … z góry dzięki
 #903471  autor: zielony71
 04 sty 2017, 10:24
A nie możesz kupić telefonu normalnie w sklepie? Albo na Allegro w ratach PayU? Jak sam zauważyłeś masz przecież darmowy abonament w ramach wspólnego.
 #903474  autor: Callmemaro
 04 sty 2017, 10:48
zielony71 pisze:A nie możesz kupić telefonu normalnie w sklepie? Albo na Allegro w ratach PayU? Jak sam zauważyłeś masz przecież darmowy abonament w ramach wspólnego.
oczywiście jest to jedna z opcji ale wiesz jak się pokłócę z żoną to zawsze mogę numer "oddać" ;-) ale masz rację ... przy payu 0% licząc przykładowo 1600 za s6 na allegro / 20 rat wychodzi 80zł ..

w każdym razie na chwilę obecną chciałbym dowiedzieć się na jakie warunki mogę liczyć przy przedłużeniu umowy ... biorąc na przykład pod uwagę dodanie usługi stacjonarnej (wspominałem o tym lte domowym)..?
 #903501  autor: menstorm
 04 sty 2017, 13:33
pomawiam pytania.
Oferta z przed chwili:
Samnsung galaxy s6 i huawei p9 lite za 0 na start i 84 z groszami miesięcznie. Wszystko no limit i 25gb Internet. Posiadam usługi stacjonarne. To dobra oferta??
Wypowiedzenie złożone. Ale nie wiem dlaczego konsultanci mówią że nic nie mają w systemie. 5grudniu bylo wysłane i dostałem mailem potwierdzenie. Moze to być przyczyna ze zlozylem wypowiedzenie z przejsciem na kartę??
 #903522  autor: petrydz
 04 sty 2017, 15:08
Lukaszsz pisze:
petrydz pisze:Tak, tylko oferta na rynku jest już chyba około roku, bądź lekko więcej. Nie twierdzę, że to jest zła oferta, ba - ona jest bardzo dobra.
Takie połączenie rabatów było już wcześniej w tej ofercie, cennik się zmienia z dnia na dzień praktycznie.
Dużym plusem jest możliwość przedłużenia umowy nawet już w 12msc obowiązywania obecnego aneksu/umowy.
Dziś przyjechał kurier i zauważyłem kolejny plus oferty. W Orange jestem od 2005 roku i coś takiego zdarzyło mi się po raz pierwszy.

24 miesiące nowych umów liczone jest od dnia rozmowy z konsultantką, a nie od końca starych umów jak było to zawsze :O Dla mnie to super sprawa, bo przedłużałem umowy które kończyły się za pół roku :)
petrydz pisze:Dużym plusem jest możliwość przedłużenia umowy nawet już w 12msc obowiązywania obecnego aneksu/umowy.
Hm, tym mnie zaciekawiłeś. Mam jedną umowę, która kończy się w grudniu... :D Z ciekawości zadzwonię co powiedzą :P
Jeśli obecny aneks dla tego numeru, który kończy się w grudniu trwa już 12 miesięcy to bez problemu dorzucisz ten numer za 19,99 netto + ewentualna rata za telefon jakbyś chciał.
Wiem, że to fajna sprawa, skróciłeś sobie czas trwania umowy, same korzyści masz.
milek72 pisze:
Lukaszsz pisze:24 miesiące nowych umów liczone jest od dnia rozmowy z konsultantką, a nie od końca starych umów jak było to zawsze :O Dla mnie to super sprawa, bo przedłużałem umowy które kończyły się za pół roku :)
Zgadza sie zawsze tak było z tego co pamiętam - jest jedno ale - po skonczeniu tej nowej umowy musisz dokończyć poprzednią umowę na warunkach z niej i przez ilość miesięcy która Ci pozostała do skonczenia jej. Ja przynajmniej tak miałem ze swoją umową która mi sie skończyła 1,5 roku temu - przez ostatnie 2 miesiące powróciłem na warunki sprzed umowy która miałem ostatnio.
W przypadku tej umowy 24 miesiące jest liczone od daty rozmowy z konsultantem/podpisania umowy. W przypadku, jeśli miałbyś telefon, który spłacasz ratami, to wiadomo, rata normalnie zostaje, spłacasz telefon do końca umowy, a warunki jeśli chodzi o usługę zmieniają się/zmienia się cena na nową.
W przypadku standardowych ofert będzie 24 liczone od daty zakończenia obecnej umowy.
 #903530  autor: Lukaszsz
 04 sty 2017, 15:58
petrydz pisze: Jeśli obecny aneks dla tego numeru, który kończy się w grudniu trwa już 12 miesięcy to bez problemu dorzucisz ten numer za 19,99 netto + ewentualna rata za telefon jakbyś chciał. Wiem, że to fajna sprawa, skróciłeś sobie czas trwania umowy, same korzyści masz.

W przypadku tej umowy 24 miesiące jest liczone od daty rozmowy z konsultantem/podpisania umowy. W przypadku, jeśli miałbyś telefon, który spłacasz ratami, to wiadomo, rata normalnie zostaje, spłacasz telefon do końca umowy, a warunki jeśli chodzi o usługę zmieniają się/zmienia się cena na nową. W przypadku standardowych ofert będzie 24 liczone od daty zakończenia obecnej umowy.
Rozważę w takim razie przedłużenie jeszcze tego numeru, przedłużałem go półtora roku temu, więc powinien być uprawniony według Twoich informacji :) Cały czas jednak głupio czekam na jakieś info o VoWiFi w Orange, od tego kiedy i na jakich telefonach będzie dostępne uzależniam przedłużenie jakiejkolwiek następnej umowy ;)

Nokia 3210 -> Nokia 3410 -> Siemens SL45i -> Nokia 6610i -> Siemens CX65 -> Siemens S65 -> Nokia E50 -> Nokia E51 -> Nokia E52 -> Nokia E6 -> Sony Xperia L -> LG G3s -> LG G3 -> LG G6 -> LG G7 -> Asus Zenfone 8
 #903558  autor: mdelektro
 04 sty 2017, 18:43
Dzwoniłem dziś na *220 i moja oferta to:

abonament łączony na 30 miesięcy ( będą łączone dwa obecne abonamenty w orange)
dwa telefony s7 edg i J3
84,01+75,39= 159,40 / miesiąc i 0 na start

Pani powiedziała że nie ma już 30% zniżki i może dać mi 10% max.

Możecie polecić coś lepszego o co pytać, głównie zależy mi na pierwszym telefonie S7, s7 edg lub s6, s6 edg, drugi telefon nie ma takiego znaczenia.

Jakieś sugestie?
 #903561  autor: Orange Ekspert
 04 sty 2017, 19:05
drzeviq pisze:czy ktos z was na dniach rozmawial z DUK i wie czy maja na stanie iphony 7 ?
w dniu kiedy zostal miesiac do konca umowy, DUK sam zadzwonil z rabatem -30% na abo, ale nie mieli tego aparatu na stanie.
Proponujemy sprawdzenie oferty przygotowaną przez sklep internetowy. Ewentualnie wyślij do nas zgłoszenie po zalogowaniu na Mój Orange - zakładka „zgłoś sprawę”. W treści możesz przedstawić swoje oczekiwania - oddzwonimy z ofertą. Pamiętaj, że do kontaktu telefonicznego potrzebujemy Twojej zgody na kontakty marketingowe (opcja do sprawdzenia na Mój Orange -> Informacje->Moje dane->Zgody).
  • Strona 502 z 675
  • 1
  • 500
  • 501
  • 502
  • 503
  • 504
  • 675
  • 1
  • 500
  • 501
  • 502
  • 503
  • 504
  • 675