DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 2 z 19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 19
 #903490  autor: Gregrin
 04 sty 2017, 12:26
daromar pisze:Na 3 numery którymi się opiekuje na wszystkich środki zostały.... kolejne 2 numery przeniesione 22 i 24 października
Zgadza się, bo przed 16.11 bonus wpadał normalnie i nie przepadał mimo przedłużenia. W listopadzie musieli zmienić "sposób" przyznawania bonusu za rejestracje w systemie play a tym samym usuwanie go bez problemu po 30dniach.
 #903497  autor: Przemix
 04 sty 2017, 13:23
a nie zbiegło się to w czasie z obowiązkiem o informowaniu o 30dniach bonusa za rejestrację? Nie mogę znaleźć teraz tego ale była decyzja uke i play na stronie pododawał grafiki "ważność 30dni"

wg strony https://archive.org/ Play dodał grafiki "ważne 30dni" między 14 października a 4 listopada
 #903513  autor: Dorotea
 04 sty 2017, 14:37
juhuhu pisze:chciałem zapytać jak wygląda sytuacja osób , które dorejestrują numer na swój numer zarejestrowany według strego regulaminu - czy takie osoby będą miały nowy numer na starych zasadach - czy w momencie aktywacji bonusu włączą się nowe zasady , bo rejestracji dokonano po listopadzie. ?

Mój numer pierwszy był zarejestrowany we wrześniu i nie ma problemu z przedłużeniem bonusa, ale nie wiem jak będzie jak dorejestruje do niego następny ?
Obowiązują Cię stare zasady i regulamin, gdzie można włączyć bonus maksymalnie dla 10 numerów.
 #903518  autor: adacomp
 04 sty 2017, 14:51
Dorotea pisze:
juhuhu pisze:chciałem zapytać jak wygląda sytuacja osób , które dorejestrują numer na swój numer zarejestrowany według strego regulaminu - czy takie osoby będą miały nowy numer na starych zasadach - czy w momencie aktywacji bonusu włączą się nowe zasady , bo rejestracji dokonano po listopadzie. ?

Mój numer pierwszy był zarejestrowany we wrześniu i nie ma problemu z przedłużeniem bonusa, ale nie wiem jak będzie jak dorejestruje do niego następny ?
Obowiązują Cię stare zasady i regulamin, gdzie można włączyć bonus maksymalnie dla 10 numerów.
Ja też tak mam i dostałem bonusy na 4 numery.
Martwi mnie jedno tylko bo jeśli te wszystkie numery były aktywowane i zarejestrowane przed 17.11.2016 to te 4 bonusy aktywowałem w grudniu 2016 i czy też przepadną czy nie przepadną ?
 #903547  autor: garfield-
 04 sty 2017, 17:57
zgodnie, z tym do czego tu dochodzimy, to bonus przyznany po 17.11 spowoduje wplyniecie na subkonto konta promocyjnego - czyli przepadnie. Oczywiście to są nasze domysły.
 #903581  autor: maker3
 04 sty 2017, 20:38
Potwierdzam. Numer zarejestrowany w 2015, bonus za rejestrację i staż 500zł aktywowany 26.11, przedłużony Facebookiem 25.12. Po przedłużeniu wyglądało ok, pod *101# całość bonusu była ważna do stycznia.
Wszystko ukradli.
 #903590  autor: Kompan
 04 sty 2017, 21:11
Dorotea pisze:
juhuhu pisze:chciałem zapytać jak wygląda sytuacja osób , które dorejestrują numer na swój numer zarejestrowany według strego regulaminu - czy takie osoby będą miały nowy numer na starych zasadach - czy w momencie aktywacji bonusu włączą się nowe zasady , bo rejestracji dokonano po listopadzie. ?Mój numer pierwszy był zarejestrowany we wrześniu i nie ma problemu z przedłużeniem bonusa, ale nie wiem jak będzie jak dorejestruje do niego następny ?
Obowiązują Cię stare zasady i regulamin, gdzie można włączyć bonus maksymalnie dla 10 numerów.
Niekoniecznie. Rejestrowałem pierwsze numery w sierpniu, później wrzesień, październik w sumie 6 numerów...na wszystkich aktywowany bonus... w połowie grudnia dorejestrowałem 7 numer, kiedy chciałem aktywować na tym ostatnim bonus, otrzymałem info "wyczerpałeś już swój limit bonusów".
 #903592  autor: jarekt
 04 sty 2017, 21:33
@juhuhu, NIE MA ZNACZENIA czy rejestrując nowy numer od 17 listopada, rejestrujesz go na dane numeru, który był zarejestrowany:
- do 19 października (w okresie obowiązywania 1. regulaminu),
- między 20 października a 16 listopada (w okresie obowiązywania 2. regulaminu),
- czy od 17 listopada (w okresie obowiązywania 3. regulaminu).

Liczy się tylko moment rejestracji nowego numeru i to czy wykorzystałeś już limit Bonusów jaki zapewnia dany regulamin dla danego momentu rejestracji.

Przy czym jeśli np. do 19 października zarejestrowałeś 10 numerów głosowych w Play (pomijając RBM i Fakt) a Bonusy aktywowałeś tylko na 3 numerach z tych 10, to możesz dalej aktywować jeszcze 7 Bonusów na tamtych pozostałych 7 numerach ale TYLKO I WYŁĄCZNIE poprzez infolinię/zgłoszenie/reklamację - aktywacja Bonusów dla tych 7 numerów kodem lub poprzez Play24 jest zablokowana (niby ograniczenia techniczne systemów Play - pojawi się komunikat że "Wykorzystałeś swój limit Bonusów").
 #903628  autor: bolek2004
 05 sty 2017, 09:22
Gregrin pisze:Tak, cały bonus czyli i złotówki i GB.
No to lipa. Dwa ostatnie numery rejestrowałem w grudniu. Mam tam nazbierane z promocji coli/fanty dużo gb, włączony też rok netu za darmo. Złotówki mogą sobie zabrać, ale GB im nie odpuszczę, będę się powoływał na to że miałem rok internetu za darmo i GB same się przedłużały.
Nawet niech sobie te 10gb zabiorą za rejestrację, ale resztą powinni przywrócić.
Gdyby mi nie zależało na tych kartach na rwk to nie włączał bym bonusów za rejestrację i byłby spokój. Jakaś paranoja w tym playu się zaczyna robić.
Już ktoś o tym pewnie pisał. Róbcie sobie zrzuty ekranu z ważnością GB/złotówek, przyda się przy ewentualnej reklamacji.
 #903629  autor: w12
 05 sty 2017, 09:45
Dziś zniknęło mi bonusowe 100 GB na PINK9. Karta rejestrowana latem a bonus aktywowany miesiąc temu.
Na innej karcie internetowej [rejestracja i aktywacja latem] 100 GB nadal jest choć pomimo włączenia bonusa to w opcjach jest jakby wyłączony bo nadal go można aktywować.

https://www.youtube.com/watch?v=y1xfTfy3gwQ
 #903632  autor: kowal2200
 05 sty 2017, 09:52
A czy ktoś z Was wie może jak sytuacja wygląda w Fakcie? Właśnie numerek przeniosłem.

Edycja:
W Fakcie dzisiaj dostałem 200 zł na konto promocyjne bez możliwości przedłużenia i 20 GB na 60 dni (mam nadzieję że nie znikną i będę kodami z gazety przedłużał).
Ostatnio zmieniony 05 sty 2017, 23:09 przez kowal2200, łącznie zmieniany 1 raz.
 #903633  autor: darekka
 05 sty 2017, 10:02
Jakie doświadczenia macie z RBMenergy-bonusy również znikają, bpo w Play od około połowy listopada(ostatnia zmiana regulaminu) piszecie że tak.

Ktokolwiek(poza mną) złożył reklamacje w sprawie bonusu z pkt.7.3 (+RWK).

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #903639  autor: Przemix
 05 sty 2017, 11:05
o RWK raczej nikt afery nie robi, bo każdy oswoił się przez lata z interpretacją regulaminu, że rok ważności się "ustawia" na 365dni, a nie "przedłuża" o 365dni. Abstrahując od tego, że taki orange czy t-mobile jakoś umie w regulaminie rwk używać sformułowanie "ustawia się ważność na 365dni", a play nie.

Trochę mnie dziwi, ze w obliczu znikania setek złotych i gigabajtów, ktoś dojrzał błąd w regulaminie RWK, błąd który jest tam od 10 lat pewnie
 #903644  autor: darekka
 05 sty 2017, 11:51
Gwoli ścisłośći mówię o bonusach za rejestrację w ramach, których dostajemy m.in kaskę, GB i "Rok ważności konta", których to dokładny opis jest w pkt.7.1 do 7.3. :D

Ja bym "błędem" nie nazywał tego co jest w Regulaminie bonusów za rejestrację, bo operator CELOWO I DOKŁADNIE rozwinął w pkt.7.3 co rozumie on i my powinniśmy pod określeniem "Rok ważności konta"-inna sprawa, że wielki błąd w systemie zamiast realizacji zapisów regulaminu zmienia ważność poł.wych. na rok od aktywacji bonusów.

Zastanawia mnie bierność klientów otrzymujących zupełnie co innego niż zapisane(może syndrom sztokcholmski :?: albo dali coś za darmo to zbawcy są normalnie) -są przecież tysiące jak nie dziesiątki lub setki tysięcy karciarzy w Play/RBM/RBMenergy, którzy zostali tak omamieni, że cieszą się z tego ochłapu zwanego "RWK", który nijak się ma do tego co powinni otrzymać aktywując bonusy za rejestrację.

Jeśli taka bierność jest świadoma to i o zajumane bonusy(kasa i GB) powinniśmy się nie dopominać, bo konsekwentni być powionniśmy.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
  • Strona 2 z 19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 19