DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 5 z 19
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 19
 #904216  autor: zakopane
 08 sty 2017, 16:04
czyli przegraja wszedzie gdzie sie ich "pozwie" ja moich 500zl nie odpuszcze :)

powiem wiecej - pozwe ich o wiecej za stracony czas i nerwy :D

"można włączyć pakiet promocyjny, który przedłuża te środki"

co mial na mysli? 10 za 5?
Ostatnio zmieniony 08 sty 2017, 16:19 przez zakopane, łącznie zmieniany 1 raz.
 #904217  autor: Gregrin
 08 sty 2017, 16:07
Dorotea pisze:Czyli zachęcali do rejestracji numerów w Play i dawali coś więcej niż konkurencja, bo możliwość przedłużenia bonusu.
No spoko ale to się zmieniło i z tym nikt nie umie się pogodzić ze jest inaczej niż było. "Bo kiedyś było lepiej i ja chce żeby było tak dalej..."
 #904220  autor: abberline
 08 sty 2017, 16:16
No niestety. U mnie jedna osoba z rodziny ma tego pecha i pakiet na nowych warunkach. Cóż, doceńmy to co było i zrozummy, że promocje nie trwają wiecznie. W przypadku PLAY i tak mamy dobrze bo u nich oferta promocyjna to często na 1-3 lata i jeszcze można ją kumulować z innymi. Jak widać w najbliższym czasie może się to zmienić.
 #904221  autor: Dorotea
 08 sty 2017, 16:19
https://youtu.be/43lFqj40po4?t=935

Dalej w toku rozmowy powtórzenie wcześniejszego stanowiska:

... czy też tylko 30 dni... 500 zł na miesiąc, kto to wygada? ... mówiliśmy już o tym, że żeby zachować te środki oczywiście musicie po drodze ... np. doładowanie... doladowania.play.pl... albo np. korzystanie z naszych comiesięcznych promocji na Facebooku


Było, minęło, ale niesmak pozostaje. Nie dlatego, że są zmiany tylko, że zostały wprowadzone po cichu tylnymi drzwiami i rzecznik nawet się nie zająknie, kiedyś taki wymowny był.
 #904222  autor: zakopane
 08 sty 2017, 16:24
Gregrin pisze:
Dorotea pisze:Czyli zachęcali do rejestracji numerów w Play i dawali coś więcej niż konkurencja, bo możliwość przedłużenia bonusu.
No spoko ale to się zmieniło i z tym nikt nie umie się pogodzić ze jest inaczej niż było. "Bo kiedyś było lepiej i ja chce żeby było tak dalej..."
czlowieku nie dziala to tak. To ja z toba moge sie na cos umowic i zmienic stanowisko.
Ale nie moze tego po cichutku zmienic taka korpo jak P4. Moga zmienic ale wtedy nalezy podac jasna informacje publicznie a nie po cichutku zmienic (dac nowego) pdf.
Zrozum ze przegraja WSZEDZIE.
Ja wniose o zwrot tych srodkow na konto bankowe :) jako opcje - ciekawe co odpisza
 #904225  autor: abberline
 08 sty 2017, 16:44
Nie aktywowałeś przed zmianą tylko po. Co do przedłużania nigdy nie było jasnego punktu w regulaminach. Wg mnie nie masz szans ale jeśli będziesz próbował to daj znać jak postepy. Kiedy masz pierwsze przedłużenie?
 #904228  autor: abberline
 08 sty 2017, 16:57
U mnie przedłużenie będzie jeszcze w styczniu. Jeśli do tego czasu będzie już jakieś rozwiązanie i sprawdzony sposób na ewentualną reklamację to oczywiście ją wyślę. W długodystansowej potyczce nie wezmę udziału.

EDIT: Tzn. źle się wyraziłem. Czy tak czy tak wyślę wtedy reklamację, bo może się uda ale nie będę pisał 10 reklamacji itd.
 #904230  autor: Gregrin
 08 sty 2017, 17:02
zakopane pisze:czlowieku nie dziala to tak. To ja z toba moge sie na cos umowic i zmienic stanowisko.
Ale nie moze tego po cichutku zmienic taka korpo jak P4. Moga zmienic ale wtedy nalezy podac jasna informacje publicznie a nie po cichutku zmienic (dac nowego) pdf.
Zdajesz sobie sprawę ze to działa od 17.11 czyli od wejścia w życie nowego regulaminu ? Masz tam zapis ze bonus jest ważny 30dni i tego trzyma się play.
Nie jestem zadowolony z tej zmiany ale trzeba się z tym pogodzić.
 #904232  autor: Dorotea
 08 sty 2017, 17:08
Można się z tym nie godzić, reklamować i zgłosić do UKE. Argumenty na uzasadnienie zgłoszenia padły nieraz więc najciekawsze będzie to co Play odpowie UKE, a tam byle jakie wyjaśnienia na odczepnego nie przejdą więc Play musi się wysilić, żeby wytłumaczyć szereg niejasności i dziwnych posunięć z bonusami.

Zapis o ważności 30 dni jest tez w pierwszej wersji regulaminu, ale to nie zmienia faktu, że spokojnie sumuje/przedłuża się z innymi promocjami.
 #904236  autor: adacomp
 08 sty 2017, 17:30
P4 za kradzież z kont ludziom złotówek i GB a tym samym łamanie 11 punktu regulaminu "Skorzystanie z usługi nie wyklucza korzystania z innych Ofert Promocyjnych dostępnych łącznie z ofertą, z której korzysta Użytkownik, chyba że warunki innych Ofert Promocyjnych stanowią inaczej."
 #904242  autor: adacomp
 08 sty 2017, 17:52
Wosiu96 pisze:Da się jeszcze przedłużyć konto promocyjne doładowaniem przez facebooka?
To jest loteria.
Samemu trzeba się przekonać to samo jeśli chodzi o doladowania.play.pl
Przedłuża wszystkim tylko niektórym zabiera te złotówki i tak po 30 dniach mimo przedłużenia.
Nie ma znaczenia czy rejestrowałeś kartę przed 17.11.2016 czy po.
P4 zostanie zasypany pozwami i UKE będzie musiało to ukręcić.
Największą karą dla nich będą masowe odejścia abonentów nie tylko za kradzieże złotówek i GB z kont klientów ale także za przycięcie do 3Mbit/1Mbit prędkości w roamingu.
 #904244  autor: abberline
 08 sty 2017, 17:59
@adacomp Nie chodzi o moment rejestracji tylko aktywacji bonusu. Po postach na forum widać, że to ma znaczenie. Jak przeoczyłem kogoś komu zabrali złotówki czy pakiet internetu a aktywował wcześniej niż 17.11 to proszę wskaż takie przypadki.
 #904288  autor: bolek2004
 08 sty 2017, 21:14
Przedłużać czy to doładowaniem na FB czy pakietem 10za5 można bez problemu, to samo z netem innymi pakietami, problem jest tylko taki że na numerach gdzie bonus aktywowany był koło 17.11 i później, mimo że środki są przedłużone i pokazuje datę na przykład 30 dni do przodu, to i tak potrafi wcześniej skasować środki więc w tym jest problem.
Na numerach wcześniejszych nic się nie kasuje.
 #904293  autor: rudymax
 08 sty 2017, 21:47
Gregrin pisze:
Dorotea pisze:Czyli zachęcali do rejestracji numerów w Play i dawali coś więcej niż konkurencja, bo możliwość przedłużenia bonusu.
No spoko ale to się zmieniło i z tym nikt nie umie się pogodzić ze jest inaczej niż było. "Bo kiedyś było lepiej i ja chce żeby było tak dalej..."
Nie chodzi o to, że się zmieniło, tylko w jakim stylu. Dlaczego konsultanci wyjaśniają, że dotychczasowe przedłużanie pakietów było "błędem systemu, który został naprawiony" ? Przecież to ewidentne kłamstwo. To że bonusy lądowały na kontach promocyjnych było celowe, właśnie po to, żeby je było można przedłużać. Czym zresztą Play się chwalił, żeby być lepszym od konkurencji. Jeżeli się przeliczył, to lepiej to powiedzieć uczciwie wprost i zmienić subkonto na bonus wraz z możliwością sprawdzenia ilości i ważności bonusów. A takim postępowaniem jak obecnie, cały efekt uzyskany na początku bezmyślnie zmarnowany.
 #904323  autor: forum_tg
 09 sty 2017, 06:56
Nie raz na forum zostało napisane, że wielu konsultantów nie zna regulaminów. Więc jeśli nie wiedza jak było wcześniej, nie mogą odnieść się do aktualnej sytuacji. A błąd systemu to najlepsze wytłumaczenie, gdyż większość dzwoniących uzna to za prawdę i da sobie spokój.
Prawdopodobnie operator przeliczył swoje możliwości, gdyż użytkownicy przedłużali ważność na maksa (mały procent przepadał), więc postanowił zmienić zasady. Brak zmiany wiązał się dla niego z bardzo dużymi stratami.
Przykładowo przez ostatnie kilka miesięcy można było przedłużać ważność już za ok 0,5 zł na miesiąc (nakrętki), albo maks 5 zł - doładowanie z FB
  • Strona 5 z 19
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 19
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 19