DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 58 z 202
  • 1
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 202
 #904801  autor: Taki_tam
 12 sty 2017, 08:11
Prawda jest taka, że mają lukę w papierach. Jak wprowadzali masz złotówka masz no-limit nie było jeszcze superzłotówek. Był za to zapis, że jest to opcja usługowa dla masz złotówkę... Wprowadzając superzłotówki nie zrobili wyłączenia w regulaminie, że nie dotyczy to usługi masz złotówkę masz no-limit. Zatem z prawnego punktu widzenia masz całkowitą rację. T-M po prostu stara się wywinąć z tego błędu. Chcą zarobić 30zł na usłudze na miesiąc, a nie 15zł, to oczywiste. Dodatkowo patrząc na to jak jest skonstruowana usługa dla superzłotówek, chodzi o to abyś nie miał szansy z nich skorzystać, a miał wrażenie otrzymanego bonusu.
 #904912  autor: darekka
 12 sty 2017, 15:11
To deczko co innego Tobie odpisali niż mi(numer jest na członkinie rodziny, a ja "tylko" rozwiązuję problemy i wydębiam profity od operatora w tym przypadku: zamiast 50superzłotówek, które zajumali oddali 30 normalnych o 30superzłotówek oraz na żądanie przedłużyli konta o 30dni):

Obrazek

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #905195  autor: notsure
 14 sty 2017, 12:48
Rozumiem, że jak rano o ósmej parę dostałem smsa, że mogę ponownie włączyć usługę to i tak działa ona do północy ? Nie pobiera kasy i nie włączy mi bezpiecznego neta za 9 zł.

I teraz pytanie czy da się jakoś uruchomić ponownie usługę w mobilnym routerze jutro rano ? Czy raczej muszę wyjąć sima wieczorem, przełożyć do telefonu z wyłączonym - dane komórkowe. Wysłać smsa a po otrzymaniu potwierdzenia znowu przełożyć sima do routera.

Szkoda, że za router nie robi u mnie jakiś tani telefon z lte wtedy można by blokować dane komórkowe wieczorem, rano wysłać smsa i później ponownie włączyć dane komórkowe.
 #905215  autor: darekka
 14 sty 2017, 14:39
Pisze o wlasnym doswiadczeniu!
Usluga dziala do konca doby(do 23:59:59) w, ktorej dostajemy sms zapraszajacy do reaktywacji uslugi.
Do tej godz. Bezpieczny internet kasy nie kosi ALE mimo w ze mam go rozlaczenego(np.o 23:00) zawsze widze okolo 1:30 w bilingu pobranie 3zl.(Bezpieczny internet) mimo nie tkniecia ani bajta transmisji po polnocy. Kase oddaja po napisaniu w tej sprawie do nich przez MiBoa(system chyba tak kombinuje sam aby wyskubac te kilka zlotych).

Wiekszosc routerow(mobilnych rowniez) ma przecierz mozliwosc wyslania smsa celem aktywacji uslugi(odebrac zwrotnego tez umieja)-ja u siebie na E5377. E8278 smsy wysylam i odbieram normalnie.

Oczywiscie przed polnoca rozlaczam transmisje, rano wysylam sms aktywacyjny i dopiero po zwrotnym potw.aktywacji(kilka minut na potwierdzene czekam) lacze ponownie internet i 31dni spokoju.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #905231  autor: notsure
 14 sty 2017, 16:04
No tak ale ja chciałbym właśnie uniknąć tego bezpiecznego internetu, w pobieraniu dodatkowych 3 zł widzę ewentualne problemy z działaniem usługi.

Oczywiście można wysłać smsa z routera (przez wejście do ustawień w przeglądarce) ale w tym czasie dojdzie do transmisji danych i aktywowanie początkowej fazy bezpiecznego internetu (pobrania 3 zł).

Szkoda, że aplikacja mobilna nie pokazuje mi już nic w histori (całkowity brak zdarzeń), po zalogowaniu na stronie miboa w histori nie mam pobranych 3 zł na tą chwilę, ale jak mówisz, że pomimo tego, że rozłączysz ok. 23ej i tak masz zabrane 3 zł koło 1:30 to tego nie rozumiem ? Bo jakby Ci zabierało rano jak wysyłasz smsa z routera toby było zrozumiałe bo w tle zawsze coś tam komputer przesyła i z powodu niedziałającej już usugi Masz złotówkę... włącza Ci się bezpieczny internet i zabiera 3 zł.

EDIT: Biorąc pod uwagę to co piszesz tj. zabierane 3 zł i kolejne reklamacje to w zasadzie gdyby nie zgłaszane tu uwagi aby usługę aktywować następnego dnia po otrzymaniu zaproszenia (z powodu możliwości wystąpienia błędu działania usługi), to już wolałbym wysłać smsa dzisiaj, bez tego całego zamieszania z przekładaniem karty, straciłbym tylko jeden dzień. A tak idealnego rozwiązania nie ma.
 #905256  autor: darekka
 14 sty 2017, 18:51
Kolego przeciez aby wyslac sms nie musisz miec aktywnego pol.z internetem wiec transmisja nie nastapi podczas jego wysylania(mmsy to juz wymagaja tego i transmisja bo nastapila). Rozlacz w nocy pol.internetowe w routerze, rano smsa wyslij, a po zwrotnym potw. Polacz ponownie i smigaj.
P.S. w przypadku mobilnych routerow Huawei aby rozlaczyc calkowicie internet wystarvzy kliknac na widoczne na srodku ekranu zielone strzaleczki,ktore sie zmienia kolor na szary(pod spodem napis zmieni se na Sisconect/Rozlaczone). Wysylasz sms i po zwrotnym potw.aktywacji znow na nie klikasz aby zmienily kolor na zielony.

To bezpodstawne pobieranie 3zl. nie ma wplywu na dzialanie uslugi a kase oddaja po zgloszeniu(wyglada jajby system chcial mnie naciac na 3zl. bez podstaw w postaci jakiejkolwiek transmisji).

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #905282  autor: driver
 14 sty 2017, 21:55
Niestety ja w ww. zakresie nie mam doświadczeń, ponieważ jak dotąd doładowywałem "Masz złotówę..." maksymalnie za 10 zł. Czyli kasa na koncie kończyła się, a 30-dniowy okres uruchomionej opcji jeszcze biegł. Więc nawet gdyby system T-Mobila próbował zakosić kasę na Bezpieczny Internet, to nie miał z czego.
Natomiast ostatnio, w grudniu, kiedy miałem opcję uruchomioną, po opróżnieniu konta głównego z 10 zł, zostało na nim jeszcze 15 Super Złotówek i właśnie ten bonus system T-Mobila zeżarł bez żadnej podstawy, bo Super Złotówki zniknęły (po wyłączeniu transmisji danych w telefonie), a kontynuacja opcji usługowej nie nastąpiła.

Podsumowując. Z naszych wspólnych doświadczeń wynika niezbyt pozytywny obraz systemu rozliczeniowego T-Mobila, gdzie musisz pilnować kasy na koncie jak portfela na rynku w dzień targowy.
T-Mobile nie jest dla mnie osobistym wrogiem, ale z tego operatora korzysta kilka osób z najbliższej rodziny i naprawdę chciałbym spać spokojnie i wierzyć, że to co wpłacimy na konto swoich numerów komórkowych zostanie przeznaczone na opłacenie korzystania z usług, a nie zajumane różnymi podstępnymi sposobami. Dlatego myślę o przedstawieniu mojego przypadku UKE, niech mają gagatków na oku, co nie?
Ostatnio zmieniony 14 sty 2017, 22:03 przez driver, łącznie zmieniany 1 raz.

driver
 #905285  autor: darekka
 14 sty 2017, 22:03
Usluga za SuperZlotowki dzialac musi-takie oficjalne(odp.na reklamacje zajumania 50superzlotowek) stanowisko wkleilem wczesniej.
Komus innemu natomiast zasugerowali, ze nie bedzie usluga dzialac za superzlotowki(mi oddali z nawiazka 30na glowne i 30na superzlotowkowe po zajumaniu 50superzlotowek-usluga dzialala mimo braku kasy po zajumaniu superzlotowek).

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #905289  autor: driver
 14 sty 2017, 22:15
No właśnie czytałem odpowiedź T-Mobila wklejoną przez Ciebie i zastanawiałem się, czy w tym zapisie "opłata za pakiet Masz złotówkę masz no limit może być naliczona z super złotówek" nie jest czeski błąd, a Konsultant chciał napisać "NIE może być naliczona z super złotówek".
Mnie na reklamację Konsultantka T-mobila w nieco dłuższym wywodzie odpowiedziała, że "Warunki oferty nie przewidują możliwości pobierania opłaty z konta Złotówek lub Super Złotówek" i "Aktualnie nie ma możliwości pobierania opłaty dziennej 1 zł z innych źródeł, niż środki na koncie".

driver
 #905292  autor: darekka
 14 sty 2017, 23:07
Nie jest to blad gdyz po rozpatrzonej reklamacji (domagalem sie umozliwienia placenia superzlotowkami zgodnie z regulaminami)gdzie zajumane 50superzlotowek oddali w formie 30zl.na glowne i 30superzlotowek zapomnieli jednoznacznie przyznac, ze superzlotowkami mozna placic za nasza uslug. Wyslalem dodatkowe zadanie wyjasnienia tej kwesti,ktora podnosilem w reklamacjRegulamin superzlotowek jasno zapewnia, ze mozna nimi oplacac opcje uslugowe, a taka jest nasza usluga. Na to wlasnie powolywalem sie w reklamacji.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #905302  autor: notsure
 15 sty 2017, 08:34
darekka pisze:Kolego przeciez aby wyslac sms nie musisz miec aktywnego pol.z internetem wiec transmisja nie nastapi podczas jego wysylania(mmsy to juz wymagaja tego i transmisja bo nastapila). Rozlacz w nocy pol.internetowe w routerze, rano smsa wyslij, a po zwrotnym potw. Polacz ponownie i smigaj.
Na starym Huawei e5372 z opragramowanie Play mam tylko jeden przycisk do rozłączania, który jednocześnie wylogowuje z sieci (swoją drogą to chyba najlepszy router z tych co miałem od huawei te nowsze jakoś mniej "kresek zasięgu pokazują", miałem też e5377T i teraz e5577c, netgear też niczym się nie wyróżnia przy swojej cenie), ale masz rację na e5577c z oprogramowaniem T-Mobile mam dwa przyciski jeden do wyłączania urządzenia, drugi do "Komórkowa transmisja danych".

Nie sprawdziłem tego wczoraj bo już wcześniej przełożyłem sima do ZTE v987 (telefon) i o 03:51 włączyłem nowy 30 dniowy cykl "Masz złotówkę...", jak sprawdzałem przed chwilą w miboa nie mam zabranych żadnych 3 zł więc chyba jest dobrze. Ale następnym razem spróbuje zrobić tak jak piszesz. Zobaczymy czy zabierze 3 zł jak u Ciebie. Dzięki :)
 #905317  autor: kaspeed
 15 sty 2017, 11:49
Ja juz 3 okres mam bez problemów?nie wiem czy sie cieszyc smiac czy płakać. :D

SMS z aktywacją wysyłam zaraz po otrzymaniu sms ze wyłączono usługe.Nie otrzyjmuje zwrotnego sms ze aktywowano. Transmisje danych nie wyłączam ani na chwile.I śmiga odpukać ok.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #905322  autor: darekka
 15 sty 2017, 12:06
Gratuluje-ja dzięki rozłączaniu mam 31-szy dzień gratis, bo usługa działa do końca doby w, której nas zapraszają do reaktywacji.
Również problemów od dłuższego czasu nie zauważam( jumanie 3zł. w nocy po wygaśnięciu "gratisowej" doby zaliczam do nieszkodliwych błędów systemu ponieważ wystarczy samo zgłoszenie bez reklamacji i kasę oddają). Generalnie koszty miesięczne(31dni)w tej chwili wynoszą mnie poniżej 24zł.(bonus 20% za doł. z konta w ich banku obniża realny koszt )oraz jeszcze są SuperZłotówki, które czekają na swoją kolej(jak coś nie pyknie to się nie pogniewam :wink: jak mi je oddadzą na głowne konto-tak jak poprzednio). :lol:

Jednym słowem przetrzymałem(jak i tu pisałem, że po moim trupie choćbym ostatnim abonentem tej usługi miał być to nie odpuszcze :D ) moment kiedy chcieli łeb usłudze ukręcić(ponad miesięczne leżakowanie nienaprawionych "awarii" usługi) i teraz to sama przyjemność mieć nolimit na wszystko za marne 24zł.(lub połowa tego z SuperZłotówkami). :!:

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #905326  autor: Taki_tam
 15 sty 2017, 12:34
Ustawcie sobie usługę dniówkę internetu, nie będzie wtedy problemu, że zje wam 3 czy 9 zł za bezpieczny internet. W heyah kosztuje to 0,28zł za dzień, w t-mobile jest za darmo. Ja mam tak ustawione na swoich kartach i działa bardzo dobrze. Tylko dniowka internetu działa poprawnie z usługą masz złotówkę masz no-limit. Inne dniówki mają inaczej ustawione priorytety dla sms i voice.
 #905337  autor: notsure
 15 sty 2017, 13:24
No ale ta dniówka kasuje Cię każdego dnia 0,28 zł czy tylko w momencie kiedy skończy się ważność jednej usługi "Masz złotówke..." do czasu uruchomienia następnej ? Bo jak ma mnie dodatkowo kasować 0,28 zł x 30 dni to wyjdzie 8 zł 40 gr. co "miesiąc", to tak jak bezpieczny internet w zasadzie.

kaspeed ja też bym włączał w ten sam dzień co przychodzi sms, że możesz ponownie włączyć usługę "Masz złotówkę..." ale ktoś tu pisał, że z uwagi na to, że działa ona do końca dnia mogę się później pojawiać problemy z jej działaniem. Musielibyśmy wszyscy włączać w ten sam dzień przez 2-3 okresy aby przetestować czy błąd powraca czy też nie.
 #905384  autor: kaspeed
 15 sty 2017, 17:09
Tak wiem.Ja dziś 3ci okres rozliczeniowy zaczołem własnie wysyłając sms zaraz jak dostałem info że wyłaczono usługę. Poczekałem jedynie 2h az w bilingu będzie pobranie 1zł potem dwa obciążenia/uznania na 0zł wtedy odpaliłem transmisję danych. I widze że jest ok.
Pojawił się za to ciekawszy problem.

15grudnia aktywowałem jak wiadomo zgody marketingowe co dało mi bonus 365dni konta;) Ręcznie wpisany przez konsultanta 21.12.2016r. Daty poszły do uwaga: 21.12 2018 * błąd konsultanta? mniejsza o to miałem emailem potwierdzone że do 2018roku śpię spokojnie.No to dziś bach 15.01 2017r. SMS 3zł zostało pobrane usługa RWK została przedłużona.Kur*** jak ja nic nie kupowałem...No to telefon rozmowa z konsultantem ok ma pan rację 3zł oddam oddała 23>:D usunę usługę RWK za 3zł miesięcznie. Możliwe że panu skróci do 29.01 2017r. Jeśli tak to prosze o kontakt telefoniczny zrobimy reklamację.Ok po rozłączeniu patrzę skróciło. No to dzwonię rozmawiam z konsultantką opisuję całą sprawę.Podaję date emaila z 21.12 2016r. I mowię że miało być do 21.12 2018 no przyznała rację mowi to ja panu ręcznie przedłużę konto ale dla wygody od dziś a ja mowię czyli konto będzie ważne do 15.01 2018? A konsultantka no tak. Mowię czy nie aktywuje sie znów to coś za 3zł mowi nie bo wszystko innym trybem uruchomi. Mówię na koniec to czekac mam na przedłużenie do 15stycznia 2018roku.Otrzymałem 2krotne zapewnienie.No to mowię dziękuję za rozmowę i czekam. Po 30minutach sms że konto ważne do 15.01 2018:D w razie coś mam reklamacje i nagrania i dowody że do 2018r mam mieć ważne.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #905440  autor: Taki_tam
 15 sty 2017, 22:49
Jak masz włączona usługę nasz złotówkę to nie pobiera opłat za dniowke. Jak usługa się skończy po 31 dniach to dla karty tmobile nic nie pobierze za internet, dla karty Heyah weźmie 28 groszy. Zaznaczam jeszcze raz to działa tylko dla dniowki internet.
 #906721  autor: Wosiu96
 23 sty 2017, 17:27
Panowie czy w najnowszej ofercie za 25 zł nolimit i 10GB internetu jest faktycznie ograniczenie prędkości internetu do 15Mbps? Pytam bo w play wg regulaminów też powinno być w niektórych taryfach a nie jest.
 #910226  autor: patrix-83
 09 lut 2017, 10:26
Czy są dostępne jeszcze te startery "MASZ ZŁOTÓWKĘ...." lub ewentualnie czy ma ktoś z was na zbyciu/sprzedaży taki starter?
  • Strona 58 z 202
  • 1
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 202
  • 1
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 202