DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 19 z 35
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 35
 #907636  autor: glodek
 27 sty 2017, 20:19
Też dostałem 50GB na 14 dni ze starterem za 5zł z tyłu OGSM-X98 -0815
A na naklejce z przodu z innym numerem PREP-X07-0616
SMS:
"Witaj w Orange Free na kartę.
Na start dostałeś 50 GB ważne 14 dni. A po każdym doładowaniu otrzymasz nawet 100 GB internetu za darmo. Szczegóły na orange.pl"
 #907673  autor: kruczek68
 27 sty 2017, 21:36
Dziękuję kolegom ign123 i glodek za informację :D

Jak widać termin "przydatności do spożycia" obydwu starterów nie jest jeszcze zagrożony w tym roku.
Teraz tylko trzeba nasłuchiwać, czy Orange nagle nie zlikwiduje tej promocji w starterach za 5 zł, skoro nie ma na nią żadnego kwitu (w starterze za 20 zł kwit jest i termin ważności promocji jest podany: "do wyczerpania zapasów", co może oznaczać, że do końca ich ważności, czyli do 31.12.2018 r.).

W najbliższym czasie ta promocja pewnie nie znajdzie wielu uczestników, bo przez najbliższe 3, a nawet 4 miesiące, ci co potrzebują dużo GB będą aktywować odłożone na później bonusy i je eksploatować do końca ich ważności.

Ja swój starter (lub startery) aktywuję dopiero w wakacje. Niemniej, będę monitorował ten temat i jeżeli ktoś z mojego otoczenia aktywuje ten mniejszy starter w OFnK, to podam tutaj informację, czy promocja działa.
 #907706  autor: sa
 27 sty 2017, 22:42
Na moim pisze PREP-SO1-0315 data ważności do 31 grudnia 2018,jako ciekawostkę podam że karta sim to 2 w 1 tj bez nano sim tylko mini sim i micro sim.Nabyty w zwykłym kiosku ruchu.Z tego co widzę pełno takich mają np.w in medio i ruchach,A na opoakowaniu pisze "Rozmowy i smsy w orange za 0zł" oraz 5zł i 1Gb na start.Z drugiej strony pisze jak włączyć to za darmo w taryfie Yes.Przez myśl mi nie przyszło że ten 1Gb zmieni się w 50Gb.Aktywacja nastąpiła samoistnie.Tj najpierw wybór numeru, ja zrobiłam to z listy, potem zatwierdzenie tego nr, następnie wybór taryfy potem ustawienia telefonu, a następnie rejestracja w salonie gdzie konsultant napisał mi nr telefonu na opakowaniu.Do rejestracji jest nr a jest to najprawdopodobniej nr karty sim.Następnie już po zarejestrowaniu i powitalnych smsach w sieci o rejestracji numeru przyszedł sms powitalny i pakiet danych na start 50Gb na 15 dni który sprawdziłam kodem na dane.Praktycznie pakiet Gb przychodzi od razu pod aktywacji nr w sieci.
 #907715  autor: zoltan666
 27 sty 2017, 23:09
kruczek68 pisze:Wiem o nich, tylko że Allegro zmieniło regulamin odnośnie handlu zarejestrowanymi kartami i teraz są one passe.
Hehe, zmienili regulamin. Pierwsza aukcja z promowanych, dodatkowo wyróżniona, w tytule "Zarejstrowany starter Play" (pewnie celowo z błędem) i sprzedaż kwitnie.
 #907724  autor: kruczek68
 27 sty 2017, 23:50
sa pisze:Aktywacja nastąpiła samoistnie.Tj najpierw wybór numeru, ja zrobiłam to z listy, potem zatwierdzenie tego nr, następnie wybór taryfy ...
Domyślam się, że ustawiłeś sobie taryfę OFnK?
 #907729  autor: sa
 28 sty 2017, 00:20
kruczek68 pisze:
sa pisze:Aktywacja nastąpiła samoistnie.Tj najpierw wybór numeru, ja zrobiłam to z listy, potem zatwierdzenie tego nr, następnie wybór taryfy ...
Domyślam się, że ustawiłeś sobie taryfę OFnK?
Zgadza się, bo tylko taka mnie interesuje
 #907742  autor: Gregrin
 28 sty 2017, 01:40
kruczek68 pisze: jeżeli ktoś z mojego otoczenia aktywuje ten mniejszy starter w OFnK, to podam tutaj informację, czy promocja działa.
sa pisze:Nie ma, starter za 7zł daje na start 0zł i 2Gb ważne 30 dni ale za to jak doładujesz za 5zł i wyślesz kod na rwk to skasuje ci 3 zł ,ale dołoży 500mb i wydłuży bonus neta o rok.
 #907775  autor: mars28
 28 sty 2017, 10:16
Czy po przyznaniu bonusu za rejestrację muszą być cały czas aktywne połączenia wychodzące? Przykładowo - wychodzące ważne do 29.01, bonus aktywowany dzisiaj, co będzie 30.01? Będzie można dzwonić czy nie? Jeśli nie, to czy po doładowaniu konta np. 31.01 bonus wraca czy już przepadnie bezpowrotnie?
 #907793  autor: mars28
 28 sty 2017, 11:33
To nie mój numer, ale coś kojarzę, że ma aktywne jakieś darmowe wewnątrz sieci, nie pamiętam dokładnie nazwy usługi. A w regulaminie jest napisane tylko "Warunkiem przyznania Bonusu jest posiadanie ważnego Konta Głównego". Tylko czy "przyznanie bonusu" to znaczy w momencie jego aktywacji ma być ważne konto, czy jednak przez cały czas trwania bonusu?
 #907794  autor: Gregrin
 28 sty 2017, 11:40
Ciężko powiedzieć. Jeśli konto straci ważność to pewnie nie da się dzwonić (bo tak to działa w o jeśli dobrze pamiętam) i to będzie pewnie gdzieś zapisane w cenniku taryfy albo jakimś całkiem ogólnym regulaminie orange. Po doładowaniu środki znowu są aktywowane (chyba mamy na to czas 5-7dni).
Znalazłem tylko ogólnie ze jeśli stracimy ważność konta to środki są anulowane ale inaczej jest w praktyce http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary ... 349187.pdf
 #907878  autor: kruczek68
 28 sty 2017, 17:28
Gregrin pisze:
kruczek68 pisze: jeżeli ktoś z mojego otoczenia aktywuje ten mniejszy starter w OFnK, to podam tutaj informację, czy promocja działa.
sa pisze:Nie ma, starter za 7zł daje na start 0zł i 2Gb ważne 30 dni ale za to jak doładujesz za 5zł i wyślesz kod na rwk to skasuje ci 3 zł ,ale dołoży 500mb i wydłuży bonus neta o rok.
OK. Moja wina, że ująłem to trochę w uproszczeniu: pisząc aktywuje ten mniejszy starter w OFnK miałem na myśli starter za 5 zł, jeden spośród tych, które wymienili tutaj koledzy ign123, glodek i sa.

Swoją drogą to ciekawostka, że na starterze OFnK za 7 zł nie ma bonusu 50 GB, a na starterach "zmigrowanych" z YES do OFnK w procesie aktywacji ten bonus jest.

Ponieważ chcę zrobić zestawienie tych starterów, a następnie umieścić je tutaj (może któryś z Moderatorów zrobi później z tego oddzielny wątek) potrzebuję jeszcze uzupełniających informacji od kolegi glodek:
glodek pisze:A na naklejce z przodu z innym numerem PREP-X07-0616
1. jaką nazwę na opakowaniu miał uruchamiony starter
2. jaka była data ważności startera

Przy okazji sprawdziłem na simce z taryfą Yes, którą 2 lata temu aktywowałem na potrzebę wakacyjnych bonusów 6/6/60, że migrując z taryfy Yes do OFnK ten bonus, ani żaden inny, nie jest przyznawany. Najwyraźniej bonus włącza się tylko na świeżo uruchomionych starterach Yes, które od razu zostały zmigrowane do OFnK oraz na starterze beztaryfowym "Wybierz swój numer telefonu", jeżeli ustawi się na nim taryfę OFnK.
 #907897  autor: marokmon
 28 sty 2017, 18:50
Takie pytania mam do Was:
1. Czy Orange zdefiniował datę do kiedy można aktywować standardowy bonus 100gb (ten z 1000zł) za rej. numeru?
2. Czy ten 1000zł można jakoś sensownie spozytkować, przedłużając np. dołądowaniem, bo w przypadku rozmów jak czytałem na forum jest wielka szansa na blokade karty (zwłaszcza świeżej) w tak krótkim okresie.
 #907906  autor: sa
 28 sty 2017, 19:02
marokmon pisze:Takie pytania mam do Was:
1. Czy Orange zdefiniował datę do kiedy można aktywować standardowy bonus 100gb (ten z 1000zł) za rej. numeru?
2. Czy ten 1000zł można jakoś sensownie spozytkować, przedłużając np. dołądowaniem, bo w przypadku rozmów jak czytałem na forum jest wielka szansa na blokade karty (zwłaszcza świeżej) w tak krótkim okresie.
1.Wg regulaminu aktywacja jest możliwa dla aktywowanych,zarejestrowanych i przeniesionych kart od 1 stycznia do 28 lutego 2017(nowy regulamin),a jak będzie faktycznie okaże się na aktywację bonusu masz 60 dni od przeniesienia czy raczej rejestracji.
2.Bonusy przepadają bezpowrotnie po 30 dniach i nic nie da się z tym zrobić.
 #907946  autor: Gregrin
 28 sty 2017, 21:04
marokmon pisze:ak czytałem na forum jest wielka szansa na blokade karty (zwłaszcza świeżej) w tak krótkim okresie.
Jeśli intensywnie będzie się wykorzystywać tylko do dzwonienia (a nie będzie żadnego ruchu przychodzącego) to podobno po 200-300zl blokują. Wiele osób na forum to ekstremalni testerzy wiec i testy są odbiegające od typowego użytkowania.
 #908008  autor: adacomp
 29 sty 2017, 04:15
Potwierdzam iż blokują po wydzwonieniu ok 200-300zł jeśli tylko dzwonisz i masz za mało rozmów odebranych.
Sprawdzone na 3 kartach SIM.
 #908035  autor: forum_tg
 29 sty 2017, 11:38
u mnie tak się nie zdarzyło ani razu. Jak wcześniej pisałem, wg mnie decyduje długość połączeń wychodzących.
Na kartach z których był tylko i wyłącznie ruch wychodzący, wykorzystałem w celach połączenia do Play (ZM) kilka kart, na zasadzie kilka połączeń dziennie do 1 h (najczęściej ok 40 min) i zero blokady. Oczywiście parę razy zdarzyły się długi połączenia, bo zapomniałem zakończyć rozmowy, ale to sporadyczne sytuacje. Najczęściej dzwoniłem na dwa-trzy te same numery.
Karty Orange Free.
 #908197  autor: a_lex
 29 sty 2017, 21:27
Do kiedy można aktywować nowy starter i włączyć na nim bonus za rejestrację?
Pytam, bo w regulaminie jest, że "Rejestracja uprawniająca do Bonusu musi być dokonana w czasie trwania niniejszej promocji", a znowu regulamin ten obowiązuje do 28 lutego - CZY TO ZNACZY, ŻE MOŻNA REJESTROWAĆ AŻ DO 28.02.2017 (i później w ciągu 60 dni włączać bonus)??
 #908365  autor: asdaf
 30 sty 2017, 17:23
Blank pisze:@asdaf,
Zgadza się. Numer zarejestrowany SMS-em, nie jest uprawniony do rejestracji kolejnych. Pseudo zabezpieczenie.
W Orange nastąpiła zmiana i już można rejestrować kolejne numery.
 #908382  autor: 24bis24
 30 sty 2017, 19:55
Bonus za rejestracje karty jest też na Facebook za darmo w smartfonie za 5 zł Orange SMART na kartę. 50 gb uruchamia się po przejściu na OFnK "Witaj w Orange Free na kartę.
Na start dostałeś 50 GB ważne 14 dni. A po każdym doładowaniu otrzymasz nawet 100 GB internetu za darmo. Szczegóły na orange.pl"
Przy odpaleniu w Orange Smart nie ma bonusu 50 GB można uruchomić tylko 500MB. Po przedłużeniu konta o rok bonus 500MB się przedłuża o rok co nie ma miejsca w przypadku przedłużenia o rok w OFnK.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
  • Strona 19 z 35
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 35
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 35