DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 17 z 528
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 528
 #903205  autor: Gregrin
 02 sty 2017, 20:09
wiekrak pisze:skąd się bierze 25 zł i za to rozmowy i internet 8GB - to jest chyba tylko dla przenoszących numer?
Tak ale warto uciec z orange (nawet na jeden dzień) a następnie wrócić żeby z niej skorzystać. W skrócie 100zl starcza na uruchomienie 4 pakietów (z 8GB) wiec pakiet wychodzi za około 25zl. Dokładnie opisane tutaj :
[Zestawienie] Opcje FULL No-Limit w ofertach na kartę ~30zl
wiekrak pisze: A jak zaczyna zużywać więcej, to trzeba więcej wydać na komórę.

Ta opcja za ~25zl ma nolimity i spory pakiet netu. Nie wiem czy dla spokoju lepiej jego nie włączyć. Wtedy (jeśli nie wysyła się MMS) nie trzeba bać się dodatkowych kosztów.
 #903982  autor: Maks SIM
 07 sty 2017, 13:41
Przemix pisze:jest duża szansa że przedłuży, możesz się poświęcić i sprawdzić :)
:) poświecę się i doładuje, mam czas do 16 stycznia na doładowanie.
Potem napisze tutaj na forum ja wygląda z przedłużeniem

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #904022  autor: Jestem_Janek
 07 sty 2017, 17:27
Nie przedłuży.

Orange - bonus na start
3G pisze:Chyba zostałem źle zrozumiany. Wiem jak jest z bonusami po doładowaniu, ale jak przedłużyć bonus na start? Otóż doładowalem konto, GB z doładowania ważne są do listopada 2017 (taką mam ważność konta), ale bonus na start wciąż ważny jest tylko do 9 grudnia. Jak go wydłużyć?

Dodam jeszcze, że na karcie z allegro bonus na start ważny jest ponad rok, więc jakaś metoda jest.
 #905124  autor: Maks SIM
 13 sty 2017, 23:30
Znalazłem Starą Kartę z OFNK aktywowaną 4 lata temu
I mam pytanie:
czy dodatkowy bonus MB za doładowanie jest ważny tak tak długo jak konto główne ?
Z tego co pamiętam kiedyś ten bonus po wysłaniu START na 8002
był przedłużany o 365 Dni
Czy coś się zmieniło?
Czy nadal można to przedłużać doładowując np. za 5zł i wysyłając SMSa na 8002 ?

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #905139  autor: asdaf
 14 sty 2017, 02:45
Sprawdzone na trzech numerach - ważmość bonusu wydłużyła się o 365 dni po sysłaniu smsa lub po wyłączeniu i następnie włączeniu RWK na stronie orange.pl. Ciekawostka: po wyłączeniu RWK na orange.pl ważność konta głównego skróciła się do 14 dni ale ważność bonusowych MB pozostała taka jak była ( w moim przypadku 3 mce).
 #907383  autor: aster
 26 sty 2017, 17:39
Maks SIM pisze:Czy nadal można to przedłużać doładowując np. za 5zł i wysyłając SMSa na 8002 ?
Właśnie, jaka jest teraz procedura jeśli wcześniej doładowałem za 100zł i dostałem bodajże 36GB ważne przez 5 mies., później (nie pamiętam w jakiej kolejności) aktywowałem RWK/doładowałem 5zł, dzięki czemu cały transfer się wydłużył o rok.

Jak minie ten rok, to wystarczy teraz sam SMS, czy także coroczne 5zł należy wrzucić na konto? Jeśli tak to w jakiej kolejności to teraz robić przy corocznym "przedłużaniu" konta?
 #907474  autor: sa
 27 sty 2017, 01:07
aster pisze:
Maks SIM pisze:Czy nadal można to przedłużać doładowując np. za 5zł i wysyłając SMSa na 8002 ?
Właśnie, jaka jest teraz procedura jeśli wcześniej doładowałem za 100zł i dostałem bodajże 36GB ważne przez 5 mies., później (nie pamiętam w jakiej kolejności) aktywowałem RWK/doładowałem 5zł, dzięki czemu cały transfer się wydłużył o rok.

Jak minie ten rok, to wystarczy teraz sam SMS, czy także coroczne 5zł należy wrzucić na konto? Jeśli tak to w jakiej kolejności to teraz robić przy corocznym "przedłużaniu" konta?
Panowie samym kodem sobie rwk przedłużycie bez doładowania,ale to będzie tylko stan konta, jeżeli chcecie zachować bonus neta i chcecie by był ważny tyle co stan konta a macie tego neta dużo, to niestety ale trzeba choćby te 5zł na rok doładować .Przetestowane w praktyce że samo wysłanie kodu nie przedłuża bonusa a tylko ważność konta.Zresztą w regulaminie jasno to samo pisze .
Sposoby są dwa;
1. doładowanie konta za np. 5zł a niedługo potem wysłanie kodu.
2. wysłanie kodu i doładowanie konta najlepiej tego samego dnia w odstępie czasowym 2-3 godzin maks.Chodzi o to by to był ten sam dzień .Ja osobiście stosuje 2 opcję.a tą pierwszą tylko na nowych starterach np. tych za 7zł które mają stan złotówek zerowy a bonus ważny 30 dni.A wtedy i stan konta głównego i bonus netowy będą mieć tą samą ważność.I jak wyżej napisałam jeżeli zrobicie to bez doładowania to bonus na neta zostanie na starej ważności konta ,a wydłuży się o nową długość tylko stan konta głównego.
 #907485  autor: asdaf
 27 sty 2017, 07:24
U niektórych RWK wydłuża bonus u innych nie.
Myślę, że uniwersalne będzie:
1. wysłanie smsa wydłużającego ważność
2. sprawdzenie kodem *101*01#
3. jeśli nie wydłużyło ważności bonusa to doładowanie
 #907525  autor: Gregrin
 27 sty 2017, 11:17
Przecież jest temat o RWK http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 22&t=80667
Tam stoi ze trzeba doładować po przedłużeniu. No i regulamin pkt 15. http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary ... 675699.pdf
15.W przypadku korzystania z oferty Orange Free na kartę, ważność bonusów internetowych przyznawanych w ramach tej oferty po doładowaniu, zostaje przedłużona zgodnie z okresem ważności konta ustawionym w chwili aktywacji Promocji, jeśli doładowania te zostały dokonane po aktywacji Promocji
PS. Da się sprawdzić na orange.pl do kiedy jest ważny pakiet GB ??
 #907589  autor: asdaf
 27 sty 2017, 15:48
Gregrin pisze:Tam stoi ze trzeba doładować po przedłużeniu.
Ty napisałeś co jest w regulaminie a ja co sprawdziłem na "swoich" trzech kartach. Ale dla pewności radzę sprawdzać datę ważności bonusu kodem i jeśli nie wydłużyło to doładować. A jeśli dalej nie wydłużyło to można składać reklamację powołując się na zapisy regulaminu.
Gregrin pisze:Da się sprawdzić na orange.pl do kiedy jest ważny pakiet GB ??
U mnie przy tym pakiecie daty nie ma - pozostaje tylko kod USSD.
 #908349  autor: wasylek
 30 sty 2017, 15:49
Chyba w złym temacie, ale nie wiem do którego pasuję.
Czy można sms-em wyłączyć zgody marketingowe? Jak tak to prosiłbym o treść i pod jaki numer wysłać takiego sms-a. Ponieważ odkąd zarejestrowałem numer w orange otrzymuje telefony z ankietą albo z propozycją oferty.
 #908422  autor: adacomp
 31 sty 2017, 00:14
wasylek pisze:Chyba w złym temacie, ale nie wiem do którego pasuję.
Czy można sms-em wyłączyć zgody marketingowe? Jak tak to prosiłbym o treść i pod jaki numer wysłać takiego sms-a. Ponieważ odkąd zarejestrowałem numer w orange otrzymuje telefony z ankietą albo z propozycją oferty.
W Mój Orange możesz wszystkie zgody odhaczyć.
https://www.orange.pl/moj_orange/moje_dane/zgody
 #908424  autor: sa
 31 sty 2017, 00:36
adacomp pisze:
wasylek pisze:Chyba w złym temacie, ale nie wiem do którego pasuję.
Czy można sms-em wyłączyć zgody marketingowe? Jak tak to prosiłbym o treść i pod jaki numer wysłać takiego sms-a. Ponieważ odkąd zarejestrowałem numer w orange otrzymuje telefony z ankietą albo z propozycją oferty.
W Mój Orange możesz wszystkie zgody odhaczyć.
https://www.orange.pl/moj_orange/moje_dane/zgody
A do tego jest jeszcze w "mój orange"zakładka " usługi ekstra " (są tam też np.doładowania) i klikasz "ustawienia "gdzie możesz pozakładać dodatkowo blokady na sms i mmsy przychodzące i wychodzące premium,sieciowe itp. a także jak chcesz to możesz wybrać określoną kwotę jaka możesz wydać na np. smsa/y premium.Plus zablokować wszystkie przychodzące bez wyświetlanego numeru,i inne usługi.
 #908429  autor: Remington
 31 sty 2017, 08:28
asdaf pisze:
Gregrin pisze:Tam stoi ze trzeba doładować po przedłużeniu.
Ty napisałeś co jest w regulaminie a ja co sprawdziłem na "swoich" trzech kartach. Ale dla pewności radzę sprawdzać datę ważności bonusu kodem i jeśli nie wydłużyło to doładować.
Problem polega na tym, że czasem tak niezgodnie z regulaminem przedłużony pakiet znika mimo odległej daty w Mój Orange i USSD. A wtedy reklamując można dostać odmowę - sorry, ale nie doładowałeś.
 #924019  autor: garfield-
 04 maja 2017, 23:59
Akurat potrzebuję zrobić kartę z ok 50 GB z nieokreślonym czasem do wykorzystania - czyli OFnK z bonusem i tak patrze na allegro co jest ...
Czy zauważyliście jakie są dziwne zależności w ofertach internetu Orange na kartę na allegro ?

potrafią być po 18 miesięcy, albo po 50, 100, 200, 300 GB i z rożnymi datami ważności. W jednej z ofert jest nawet tabelka. Co ciekawe karty są do rejestracji, a nie przerejestrowania. Różnią się też cenami w zależności chyba od tego czy można to przedłużać przez RWK czy nie - ale to tylko moje domysły.
Z czego to może wynikać ? mamy wiedzę forumową na ten temat ? z wyszukiwarki nic mądrego nie znalazłem ... albo moje szare komórki po majówce padły ;)

@jarekt - może tutaj warto pogrzebać i rozwalić system :)
  • Strona 17 z 528
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 528
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 528