DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 190 z 417
  • 1
  • 188
  • 189
  • 190
  • 191
  • 192
  • 417
 #908466  autor: Rebeliant
 31 sty 2017, 12:58
Jest już regulamin nowego pakietu na stronie FM.

Posiadanie włączonej pakietów Jednorazowego lub Cyklicznego nie wyklucza możliwości aktywacji przez Użytkownika
innych pakietów minutowych, smsowych czy transmisji danych.


Czyli jest dobrze. Oby jeszcze się sumowały SMS-y i net.:-)
 #908516  autor: odkrywca1
 31 sty 2017, 16:01
myślisz o pakiecie 19,95 następnie 9 kolejne miesiące tak jak rbm ??
to by było ciekawe
Ja na razie nie sprawdzę bo dziś odpaliłem bonusy za przejście do fakta ( kolejny raz i teraz jadę na tym)
 #908520  autor: Rebeliant
 31 sty 2017, 16:19
Nie, napisałem wyraźnie, że myślę o SMS-ach i transferze. FM ma osobne konto na minuty no-limitowe i sądząc po kodzie USSD tam trafią. Natomiast regulamin na SMS-y i net wskazują te same USSD co kody gazetowe. Dobry prognostyk.:-)
 #908565  autor: Dorotea
 31 sty 2017, 20:39
lee pisze:Loguje się do p24 i widzę pakiet nie limitowanych rozmów 100sms i 1giga netu za 19,95 to jest jakiś nowy pakiet (w dwóch wersjach cyklicznej i na 31dni) czy coś przegapiłem?
Oferta pojawiła się po cichu, na stronie FAKT nawet nie było regulaminu, ale się już znalazł.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2017, 21:48 przez Dorotea, łącznie zmieniany 1 raz.
 #908588  autor: Gregrin
 31 sty 2017, 21:28
O co chodzi z tym: "stanowiącą pakiet nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci komórkowych i na telefony stacjonarne (z wyłączeniem P4)" w regulaminie ze strony http://www.faktmobile.pl/download/regul ... 1.2017.pdf ??

PS. Dorotea mogę prosić o usuniecie tego postu z zestawienia ?? Zawsze ciężko się doprosić o zrobienie tam porządku. Jak znajdę więcej czasu to uaktualnię swoje zestawienie.

EDIT: Jest wstępne uaktualnienie. Uwagi i propozycje można pisać tutaj.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2017, 21:54 przez Gregrin, łącznie zmieniany 1 raz.
 #908595  autor: garfield-
 31 sty 2017, 21:38
ja myślę:) ... z czym to działa i jak działa, i oczywiście czy da się z czymś pożenić: kody, pakiety, cos "lajkdet" :)
 #908597  autor: Dorotea
 31 sty 2017, 21:52
Gregrin pisze:O co chodzi z tym: "stanowiącą pakiet nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci komórkowych i na telefony stacjonarne (z wyłączeniem P4)" w regulaminie ze strony http://www.faktmobile.pl/download/regul ... 1.2017.pdf ??

PS. Dorotea mogę prosić o usuniecie tego postu z zestawienia ?? Zawsze ciężko się doprosić o zrobienie tam porządku. Jak znajdę więcej czasu to uaktualnię swoje zestawienie.
Zgodnie z życzeniem usunęłam post.

Co do tego zapisu w regulaminie to może chodzi o tel. stacjonarny w Play, mają taką usługę.
 #908855  autor: Gregrin
 02 lut 2017, 11:26
Dorotea pisze:Zgodnie z życzeniem usunęłam post.
Dzieki. A ja zgodnie z prośbą uaktualniłem zestawienie ;) Trochę brakuje tego ze nikt jeszcze nie testował tego pakietu. Podejrzewam ze sms'y i ten 1GB będą się kumulować ale poczekam z dodaniem tego aż będziemy mieli pierwsze potwierdzenie. Gdyby ktoś miał jakieś uwagi, propozycje co do opisu oferty fakt mobile w zestawieniu to proszę pisać tutaj.
Pawelek0787 pisze:jakbym dostał pakiet 3x100
W sensie przyznali ci trzy pakiety za 9zl (100/100/100) ? Wczoraj platforma play trochę ociężale pracowała może to jakieś przycięcie systemu. Nic tylko się cieszyć z takich błędów ;)
 #909163  autor: bolek2004
 03 lut 2017, 19:49
Korzysta ktoś z tego pakietu za 19,95? Za 2 dni będę miał do ustawienia nr przeniesiony do play. Docelowa taryfa to formuła unlimited tyle że net niepotrzebny więc ten pakiet to jakaś opcja.
Tylko ten zapis o stacjonarnych poza play mnie zastanawia. Nie wiadomo co autor miał na myśli, a nie chciałbym żeby coś wyszło więcej miesięcznie bo tak to ustawie unlimited żeby nie mieć problemów.
Druga sprawa czy przez play24 zmienię na fakt? Wiem że z niektórych taryf można kodem ale czy z tych samych mogę zrobić to przez play24 czy tylko kod albo infolinia?
Sam bym to sprawdził ale po tej całej rejestracji nie mam na razie wolnej simki na testy.
 #909199  autor: garfield-
 03 lut 2017, 23:32
hehe, bez zaglądania tam, od razu stawiam tezę, że coś jeszcze pewnie sknocili :P

ADD: zajrzałem ,żeby popatrzeć dla hecy w regulamin i skopali już sam link , bo brakuje "kropki" przed rozszerzenie pdf ;)

z ciekawostek to:
Korzystanie z transmisji danych w ramach usługi odbywa się z szacunkową maksymalną prędkością wynoszącą 70 Mb/s dla pobieranych danych oraz 1 Mb/s dla wysyłanych danych.
 #909609  autor: odkrywca1
 06 lut 2017, 12:59
Gregrin pisze:O co chodzi z tym: "stanowiącą pakiet nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci komórkowych i na telefony stacjonarne (z wyłączeniem P4)" w regulaminie ze strony http://www.faktmobile.pl/download/regul ... 1.2017.pdf ??
Dostałem odpowiedz co to znaczy z wyłączeniem P4
Fakt odpisał, że w ramach pakiet nolimit za 19,95 nie ma połączeń na numery stacjonarne, te które są w PLAYu(P4) wszystkie inne numery stacjonarne no limit.

dodatkowo pakiety sms i internet sumują się przy pakiecie cyklicznym.

( to mnie zastanawia bo pakiet musiał by się odpalać na zakładkę a ostatnio system play ma obsunięcia godzinowe co do aktywacji pakietów i czy jak się nie zsumuje to czy można reklamować ?)

nie dostałem niestety info czy sumują się z kodami z fakta ?? trzeba to przetestować
( ja będę miał kolejny numer w fakcie z tym pakietem dopiero w marcu więc może ktoś szybciej to sprawdzi)

opłata za połączenia na stacjonarne do P4 to minuty z kodów fakt => saldo konta głównego stawka 15gr/min

Nie wiem ile jest numerów stacjonarnych w play ale to bardzie zawracanie głowy niż trzepanie kasy użytkowaniach fakta ( w ogóle tego nie rozumiem przecież to w obrębie tej samej sieci !?!?)

PS czy Play chwali się ile ma tych stacjonarnych telefonów w jakiś zestawieniach ?
 #909614  autor: Gregrin
 06 lut 2017, 13:23
odkrywca1 pisze:dodatkowo pakiety sms i internet sumują się przy pakiecie cyklicznym.
Świetne info :D
odkrywca1 pisze:nie dostałem niestety info czy sumują się z kodami z fakta ?? trzeba to przetestować
Pewnie tak (99%) skoro są to zwykle sumujące się pakiety jak te 100/100/100.
Nolimit rozmów pewnie nie przedłuża się żadnymi mniejszymi pakietami.

Ktos już kupił ten pakiet ?? Co się wyświetla pod *106# ??
odkrywca1 pisze:w ogóle tego nie rozumiem przecież to w obrębie tej samej sieci !?!?
Strasznie dziwne. Gdyby konkurencja tak zrobiła to można by szukać jakiejś logiki ale p4 samo sobie ??
 #909664  autor: Konoko
 06 lut 2017, 15:47
Gregrin pisze:...Strasznie dziwne. Gdyby konkurencja tak zrobiła to można by szukać jakiejś logiki ale p4 samo sobie ??

Podobnie jest w Orange; środki na koncie promocyjnym na koncie prepaid nie mogą być wykorzystane na połączenia na numery stacjonarne w Orange.( kilka lat temu można było)
 #909779  autor: blacQ1
 06 lut 2017, 20:23
Fajna ,informacja ,że kody z smsów ,neta się sumują ,ale z tego co mi wiadomo to za kwotę 19,95 minuty się chyba nie sumują ponieważ raz mi mówił konsultant !dzwoniłem pytałem się no i mówił mi konsultant !POZDRAWIAM!
  • Strona 190 z 417
  • 1
  • 188
  • 189
  • 190
  • 191
  • 192
  • 417
  • 1
  • 188
  • 189
  • 190
  • 191
  • 192
  • 417