DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 514 z 675
  • 1
  • 512
  • 513
  • 514
  • 515
  • 516
  • 675
 #908579  autor: EddyTurner
 31 sty 2017, 21:09
Cześć wszystkim. Mam pytanie. Obecnie moja syt. wygląda tak. Wypowiedziałem umowę na Orange Free Net miałem jeszcze prawie rok umowy ale umowa na tylko sim więc kara symboliczna poniżej 100 zł. Zamówiłem usługę LTE domowy (jutro przyjdzie kurier z umową) zyskałem nowy router i przede wszystkim usługę liczoną jak stacjonarną. Koniec umowy na telefon mam w kwietniu. Wypowiedzenie na telefon już wysłałem:) Teraz plan jest taki przedłużyć umowę na telefon plan za za 105 zł (bazowe) na raty. Dostanę zniżkę OOE jak rozumiem na cały okres umowy. Teraz pytanie można powalczyć jeszcze o 30% z DUK? Czy 30% z Duk łączy się z OOE? Widziałem już informacje na temat nowych taryf za 69 zł niestety 3GB internetu na telefonie i brak połączeń międzynarodowych w moim wypadku eliminuje te ofertę. Czy nie ma obawy, że po 10 lutego rabaty OOE zostaną zlikwidowane w związku z wejściem nowej oferty Orange LOVE? Pozdrawiam.
 #908613  autor: elinak
 31 sty 2017, 22:54
Witam
Kończy mi się umowa na abonament w kwietniu i zastanawiam się nad takim rozwiązaniem, co by skorzystać z maxymalnego rabatowania:
moja mama ma internet z orange i tel. stacjonarny, płaci ok.80zł za tę usługę, zrobiłabym cesję jej umowy na siebie, żeby skorzystać z rabatu Orange Open Extra i wypowiedziałabym umowę na mój abonament przed końcem umowy, żeby skorzystać z 30%zniżki. Chciałabym uruchomić rodzinny abonament, ponieważ mam jeszcze jeden abonament kom. na swoim koncie, tylko tutaj umowa kończy mi się w październiku, więc czy do tego czasu mogłabym korzystać z rabatu orange open w kwocie 20zł? czy 30zł? i czy w tym momencie rabat OOExtra obowiązuje do jednego abonamentu-tego wyższego?
Jak wygląda taka procedura cesji, nowy właściciel jest od nowego okresu rozliczeniowego?
Jak myślicie, zadziała taki sposób?
Proszę o rady:) i porady:):)
 #908649  autor: Grzesiek1991
 01 lut 2017, 09:27
@elinak
Aby czegoś nie pominąć, odpowiem w punktach, jeśli będę się mylić proszę, aby ktoś mnie sprostował. Ze względu na to, że zmienił się rabat za telefon na raty z 15 do 20zł, a nie ma jeszcze regulaminu dla nowej oferty, rabat OOE może delikatnie się zmienić.
1. Promocja OO I OOE się wykluczają, więc jeśli będziesz miał OOE to już nie będziesz miał zniżki w kwocie 20,30 zł.
2. Dokonywałem cesji dwa dni temu, dziś dostałem maila, że numer został przepisany na mnie. Byłem w salonie partnerskim, więc czas oczekiwania mnie zadziwił. Do następnego rachunku doliczają 20 zł. Co ważne rachunek musi być zamknięty, więc nie możesz mieć na nim nieopłaconej faktury.
3. Co do umowy kończącej się w październiku to nie wiem, jak to zadziała.
Co do planów wspólnych, najlepiej rabaty opisuje Zielony71 na swoim blogu. Link prześlę, na PW, mam nadzieję, że się nie obrazi, bo sam tu często zagląda. Trzeba wziąć poprawkę teżna to, że zwiększyła się rata za telefon o 5 zł.
 #908654  autor: Arturs
 01 lut 2017, 09:50
Witam.

Jakieś 3 lata temu zakupiłem ofertę abonamentową w orange za ok 95ł z rabatem z groupona na całą umowę 30% i wychodziło 64 zł co miesiąc, a przy tym wybrałem jak na tamten okres super telefon Xperia Z3 compact (z dopłatą blisko 500/600zł). Umowa kończy mi się za miesiąc, więc szukam czegoś podobnego. Czy jest jeszcze szansa wyrwać podobny rabat w orange? To co teraz proponują znacznie przekracza moje możliwości - jeśli telefon jest w miarę przyzwoity liczą sobie dopłaty blisko 1500-2000zł lub abonament 150zł. Może przenieść się do innego operatora? W orange jestem już od ponad 5 lat i raczej nie narzekałem. W ofercie nie potrzebuje nic innego jak darmowe minuty/sms i kilka gb internetu (teraz mam 2gb +3 za 10 zł). Czy warto udać się do salonu i rozwiązać umowę w oczekiwaniu że za tydzień będą dzwonić z lepszą ofertą niż proponują w salonie/na internecie? Co do telefonu - coś przystępnego, z Z3 compact jestem zadowolony do tej pory, ale nie powiem, że jakiś powiew świeżości by nie zaszkodził, no chyba, że na prawdę ciężko o coś lepszego w przystępnej cenie, to mogę zostać jeszcze przy zetce ;)
 #908679  autor: zielony71
 01 lut 2017, 12:01
Grzesiek1991 pisze:...
Co do planów wspólnych, najlepiej rabaty opisuje Zielony71 na swoim blogu. Link prześlę, na PW, mam nadzieję, że się nie obrazi, bo sam tu często zagląda...
Niestety ostatnio brak mi czasu, żeby się tu udzielać w znacznym zakresie, ale wszystkich zainteresowanych zapraszam na bloga, gdzie staram się wszystkie nowości analizować na bieżąco.
 #908742  autor: Gursonek
 01 lut 2017, 16:47
Witam Szanowne "Jury" :D

Moja sytuacja przedstawia się tak: Od prawie 7 lat jestem klientem Orange, mam w chwili obecnej abonament-mix 49,90zł, ale tej kwoty nie płacę, bo w listopadzie 2016 przedłużyłem umowę o internet na 24 miesiące - tym samym uzyskałem Orange Open Extra, w moim przypadku zwolnienie z abonamentu do 21 maja 2017 roku (koniec umowy) Za sprawą Waszego forum wysłałem wypowiedzenie.

I teraz tak:

Chciałbym telefon Sony Xperia XZ (grafitowa) wersja abonament + rata, umowa nie ma znaczenia. Mój wujek chciałby się podpiąć pod mój abonament (oferta wspólna?), gdyż chce bez limitu wszystko. Obiecał, że się dorzuci do rachunku, ale też nie ukrywa, że chciałby prosty telefon Maxcoma. Ja zaś potrzebuję też drugiego telefonu do swoich potrzeb Hueawai P9 Lite - mam pytanie: Czy jest możliwe dostać te telefony za 0zł na start, a w ramach abonamentu przez 36 miesięcy płacić 145zł za wszystko (abonament+ rata+ rata = 145,00zł) Jeżeli tak to jak to uczynić?

Serdecznie pozdrawiam
 #908751  autor: dominikzw
 01 lut 2017, 17:26
Ja wzialem sony xz tydzien temu, jedyny kolor dostepny to byl szary, wiec nadziei na inny bym nie robil sobie

Wysłane z mojego SM-T585 przy użyciu Tapatalka
 #908754  autor: mzeromski
 01 lut 2017, 17:49
aktualizacja oferty. zadzwonił dzisiaj do mnie znowu DUK. okazuję się że zabrali konsultantom rabaty 30 % i posiadają tylko te 20%.
teraz wygląda to tak.
abonament wspólny ten z 22.5gb internetu + 3gb od siebie mi dorzucił za 128zł ( rata + abo ) na 30 msc i 0 na początku opłaty. dodatkowo muszę wziąc jeden nowy numer aby mógł mi dać rabat na ten abonament . numeru nie muszę używać ale mam go mieć dochodzi dodatkowo aktywacja 50zł przy pierwszym rachunku.

druga opcja to taka że gośc kazał mi założyć telefon stacjonarny ( koszt 32zł miesięcznie )
i wtedy przy najwyższym abonamencie kosztowało by mnie to tak :
na cały abonament jest 50 % rabatu orange open extra + jego rabat 20 % + rata za telefon ( tu jest niższa bo 49zł ) + 32 zł miesięcznie za telefon stacjonarny = wszystko razem wyliczył mi że bym płacił 118 zł miesięcznie. czyli mam 10zł taniej co miesiąc a dodatkowo dostaje 10gb internetu ( bo o tyle więcej jest w tym najwyższym wspólnym pakiecie )..

i teraz sam jestem głupi co mam zrobić
 #908756  autor: dominikzw
 01 lut 2017, 17:53
Zadzwoń jutro i zobacz czy to samo ci zaproponuje, mi tez za pierwszym razem dawal 20% i powiedzial ze to max i jeszcze zle wyliczal kwote upierajac sie ze ma racje, zadzwonilem po 3 godzinach odebraala bardzo mila Pani i rozmowa zupelnie inna i dala 30% ale oprocz wspolnego mam jeszcze lte domowy

Wysłane z mojego SM-T585 przy użyciu Tapatalka
 #908757  autor: kenny83
 01 lut 2017, 17:56
mzeromski pisze:aktualizacja oferty. zadzwonił dzisiaj do mnie znowu DUK. okazuję się że zabrali konsultantom rabaty 30 % i posiadają tylko te 20%.
teraz wygląda to tak.
abonament wspólny ten z 22.5gb internetu + 3gb od siebie mi dorzucił za 128zł ( rata + abo ) na 30 msc i 0 na początku opłaty. dodatkowo muszę wziąc jeden nowy numer aby mógł mi dać rabat na ten abonament . numeru nie muszę używać ale mam go mieć dochodzi dodatkowo aktywacja 50zł przy pierwszym rachunku.

druga opcja to taka że gośc kazał mi założyć telefon stacjonarny ( koszt 32zł miesięcznie )
i wtedy przy najwyższym abonamencie kosztowało by mnie to tak :
na cały abonament jest 50 % rabatu orange open extra + jego rabat 20 % + rata za telefon ( tu jest niższa bo 49zł ) + 32 zł miesięcznie za telefon stacjonarny = wszystko razem wyliczył mi że bym płacił 118 zł miesięcznie. czyli mam 10zł taniej co miesiąc a dodatkowo dostaje 10gb internetu ( bo o tyle więcej jest w tym najwyższym wspólnym pakiecie )..

i teraz sam jestem głupi co mam zrobić
Ja dziś rozmawiałem z DUK i miła Pani powiedziała że 30℅ postara się zrobić ale niestety nie mieli jak zwykle iphona. Z dodatkowym numerem też ścuema bo nie musisz go brać a jeśli już to nie musisz odbierać przesyłki.
 #908781  autor: kenny83
 01 lut 2017, 20:15
EddyTurner pisze:Którego Iphona nie mieli? W sklepie internetowym Iphone 7 32 GB jest dostępny.
Plusa, sklep internetowy to jedno a DUK drugie, dwa osobne magazyny.
 #908880  autor: bebolek1
 02 lut 2017, 13:49
Gursonek pisze:Witam Szanowne "Jury" :D

Moja sytuacja przedstawia się tak: Od prawie 7 lat jestem klientem Orange, mam w chwili obecnej abonament-mix 49,90zł, ale tej kwoty nie płacę, bo w listopadzie 2016 przedłużyłem umowę o internet na 24 miesiące - tym samym uzyskałem Orange Open Extra, w moim przypadku zwolnienie z abonamentu do 21 maja 2017 roku (koniec umowy) Za sprawą Waszego forum wysłałem wypowiedzenie.

I teraz tak:

Chciałbym telefon Sony Xperia XZ (grafitowa) wersja abonament + rata, umowa nie ma znaczenia. Mój wujek chciałby się podpiąć pod mój abonament (oferta wspólna?), gdyż chce bez limitu wszystko. Obiecał, że się dorzuci do rachunku, ale też nie ukrywa, że chciałby prosty telefon Maxcoma. Ja zaś potrzebuję też drugiego telefonu do swoich potrzeb Hueawai P9 Lite - mam pytanie: Czy jest możliwe dostać te telefony za 0zł na start, a w ramach abonamentu przez 36 miesięcy płacić 145zł za wszystko (abonament+ rata+ rata = 145,00zł) Jeżeli tak to jak to uczynić?

Serdecznie pozdrawiam
Może być ciężko z racji tego że pierwszy telefon jeszcze wychodzi w miarę dobrze ale przy dodatkowym cena jest taka sama lub WIĘKSZA niż biorąc w euro-rtv na raty 0% i wiąże się to też z dopłatą jednorazową w przypadku p9 lite może być jakieś 300zł, a przy xperia xz to tylko chyba na 30mc będzie za 0 - nie wiem teraz pozmieniały się cenniki w dodatkowym
a maxcoma w ogóle się nie opłaca brać jak ratę będziesz mieć 10zł a w sklepie za 90zł kupisz.
 #908903  autor: Arturs
 02 lut 2017, 15:41
Odświeżam bo nie uzyskałem odpowiedzi

Jakieś 3 lata temu zakupiłem ofertę abonamentową w orange za ok 95ł z rabatem z groupona na całą umowę 30% i wychodziło 64 zł co miesiąc, a przy tym wybrałem jak na tamten okres super telefon Xperia Z3 compact (z dopłatą blisko 500/600zł). Umowa kończy mi się za miesiąc, więc szukam czegoś podobnego. Czy jest jeszcze szansa wyrwać podobny rabat w orange? To co teraz proponują znacznie przekracza moje możliwości - jeśli telefon jest w miarę przyzwoity liczą sobie dopłaty blisko 1500-2000zł lub abonament 150zł. Może przenieść się do innego operatora? W orange jestem już od ponad 5 lat i raczej nie narzekałem. W ofercie nie potrzebuje nic innego jak darmowe minuty/sms i kilka gb internetu (teraz mam 2gb +3 za 10 zł). Czy warto udać się do salonu i rozwiązać umowę w oczekiwaniu że za tydzień będą dzwonić z lepszą ofertą niż proponują w salonie/na internecie? Co do telefonu - coś przystępnego, z Z3 compact jestem zadowolony do tej pory, ale nie powiem, że jakiś powiew świeżości by nie zaszkodził, no chyba, że na prawdę ciężko o coś lepszego w przystępnej cenie, to mogę zostać jeszcze przy zetce ;) Dodam, że w orange mam jeszcze jeden numer, który jeszcze kilka miesięcy do końca umowy ma, może da się to jakoś połączyć w ciekawy rabat?
 #908919  autor: gtk
 02 lut 2017, 16:54
Czy jest szansa na 30% rabatu bez złożenia wypowiedzenia na *220? wczoraj i dzisiaj konsultanci powiedzieli ze mogą dać max 20% i nic nie mogą więcej. .. przedluzac umowe czy lepiej poczekać do 10 lutego jak wejdą nowe oferty? ich propozycja abonament wspólny ten wyższy z rabatem 20% plus OOE za 36.80 plus s7 na 30 miesięcy rata 49zl
 #908961  autor: EddyTurner
 02 lut 2017, 20:06
Czy otrzyma się rabat 30% wszystko zależy pewnie od konsultanta, i pewnie w pewnym stopniu statusu klienta w systemie. Myślę, że to jak wysokie rachunki płaciliśmy czy nie zalegaliśmy z płatnościami pewnie też ma znaczenie. Ja dzisiaj zadzwoniłem sam na *220. Od ręki rabat 30% do tego wziąłem LTE dla domu kilka dni temu więc rabat OOE i łącznie uwaga plan o cenie bazowej 105 zł (15 GB, wszystko bez limitu, 100 minut na międzynarodowe, 400 na odbieranie w roamingu i 3 miesiące Spotify) uwaga za 8 zł z haczykiem!!! 8 zł!!! w ofercie bez telefonu. Chciałem Iphona 7, niestety nie mieli. Nie wiedziałem co będzie z ofertami po 10 lutego więc od biedy wziąłem LG G5 na 24 miesiące. Wprawdzie w ostatnich dniach podrożał z raty 40 zł na 55 i z 369 na 400 z hakiem, ale i tak się opłaca. Ostatecznie 10 zł za abonament plus 55 rata na 24 miesiące i wpłata 400 zł z groszami. Trochę mam problem bo nie chciałem już telefonu z Androidem ale cóż. I dodam jeszcze, że Pani pod *220 była naprawdę miła.Nie pamiętam dawno tak przyjemnej rozmowy.
  • Strona 514 z 675
  • 1
  • 512
  • 513
  • 514
  • 515
  • 516
  • 675
  • 1
  • 512
  • 513
  • 514
  • 515
  • 516
  • 675