DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #907753  autor: kemor44
 28 sty 2017, 08:55
Red Bull ciekawa opcja,100 minut mi wystarczy,ale na kwartał zostanie mi około 15zł niewykorzystanych.Rocznie około 60zł.I nie będzie co zrobić z tą nadwyżką.Wiem marudzę,ale chcę uniknąć takich sytuacji.
 #907755  autor: kowal2200
 28 sty 2017, 09:01
zwariowany.kurczak pisze:głupie pytanie... kartę fakt ładuję zdrapkami play?
Fakt to tak naprawdę taryfa Play, więc jak najbardziej. Jak na razie trwa promocja na przeniesienie numeru do Fakt z innej sieci gdzie dostajesz 200 zł i 20 GB na 60 dni.
 #907781  autor: zwariowany.kurczak
 28 sty 2017, 10:39
kowal2200 pisze:Fakt to tak naprawdę taryfa Play, więc jak najbardziej. Jak na razie trwa promocja na przeniesienie numeru do Fakt z innej sieci gdzie dostajesz 200 zł i 20 GB na 60 dni.
przeniesienie z taryfy PLAY do Fakt kodem, czy coś udziwniają? coś jak Orange na kartę i Nju na takiej zasadzie to działa?
 #907783  autor: Rebeliant
 28 sty 2017, 10:51
zwariowany.kurczak pisze:przeniesienie z taryfy PLAY do Fakt kodem, czy coś udziwniają? coś jak Orange na kartę i Nju na takiej zasadzie to działa?
Tak, a nawet lepiej bo środki z konta głównego przechodzą.
 #907846  autor: robi458
 28 sty 2017, 15:04
Trochę offtop ale wtrącę żeby nie zakładać nowego tematwu. Osobiście przedłużam bonusowe złotówki doładowaniem za 5zł przez fb i następnie kupuje pakiet internetwy 600mb za 5zł. Jak to jest z tą prędkością ? Mam nazbierane 35 gb z nakrętek ale właśnie drażni mnie przycięcie do 7/1 w LTE pomimo że mam agregrację 3 pasm i to jest śmieszne... Pakiet zwiększa prędkość do max 262 ? Do momentu wykorzystania go czy może już do czasu gdy wykorzystam te nagromadzone gb ?
 #907851  autor: jarekt
 28 sty 2017, 15:21
Do 262Mbit/s prędkość zwiększa tylko pakiet "Rok Internetu za Darmo" (RIzD) w każdej taryfie w której został włączony w zeszłym roku lub w każdej taryfie w której dopiero zostanie włączony (obecnie tylko w jednej można to zrobić).

262Mbit/s jest również standardowo np. w RBMnK, PnKLT! i PnKSurf nawet i bez tych pakietów.

Aktywacja płatnego pakietu np. 600MBza5zł generalnie ściąga lejek 7/1 w PnK i PnKS (Play na Kartę Starter - to po prostu taryfa PnK z MNP) na czas działania tego pakietu ale Operator nie ma takiego obowiązku wg regulaminu (może usunąć lejek ale nie musi).

Najlepszą taryfą od czerwca do 16 listopada (a nawet do 31 grudnia ale już Bonusu 10GB za rejestrację nie moglibyśmy przedłużać) na zbieranie GB z nakrętek była taryfa PnKSurf.
Nie dość, że można było w niej uruchomić "Rok Internetu za Darmo" (RIzD) - GB z nakrętek przez rok za darmo się same przedłużają, to działa w niej 262Mbit/s, dodatkowo internet jest zawsze za darmo (gdy skończą się GB włącza się lejek 32kb/s i transfer jest bezpłatny) to można było sobie uruchomić RWK, 10GB (no i 100zł) jako Bonus za Rejestrację. Dodatkowo są Bonusy GB za doładowania w standardzie w tej taryfie (generalnie PnKSurf to klon taryfy PnKLT!).

Czyli przez 365 dni nic nie ładujesz, nic nie kupujesz, nic nie wklepujesz (żadnych kodów) tylko korzystasz z GB na okrągło za darmo (jedyny koszt to groszowy koszt GB z nakrętek).
 #908007  autor: data17
 29 sty 2017, 03:11
Ja mam podobną sytuację :( Nawet gorszą bo zaspałem z wykupieniem pakietu i przepadło mi 60zł z promocyjnych złotówek.. Teraz mam 40GB neta które przedłużam za 5zł co miesiąc 20GB bonus za przeniesienie i reszta z kodow pod nakrętkami.
I teraz nie mam pomysłu jakie pakiety właczyć, żeby do 20zł mieć trochę minut do wszystkich i smsów..
 #909167  autor: kemor44
 03 lut 2017, 19:58
Może znalazłem dla siebie wyjście.Zostaję na taryfie Play na Kartę Start.Kupuję pakiet internetu 600 MB za 5zł i pakiet 30 minut do wszystkich za 6 zł,co daje 11 zł.Zostaje mi 4 zł na rozmowy i SMS,MMS .Plus 15% na konto promocyjne za doładowanie przez np.Facebooka.Tylko nadal nie wiem czy posiłkując się wykupieniem od czasu do czasu internetu 2GB za 9zł,niewykorzystany pakiet kumuluje się z nowym wykupionym 600MB?
Stan darmowy w tej taryfie działa, głownie dzwonię do Play,czy stan darmowy nadal będzie działał po wygaśnięciu bonusu za przeniesienie numeru?Czy w tej taryfie działa na stałe?
 #909179  autor: piechucki
 03 lut 2017, 22:12
Ze stanem darmowym nie jestem na 100 % pewien, ale wydaje mi się, że dopóki masz ważność połączeń wychodzących (konto powyżej zera i przed upływem terminu ważności) to stan darmowy działa.
*Jeśli się mylę, to sorry, niech mnie ktoś poprawi - już nie mam tej taryfy.
 #909197  autor: garfield-
 03 lut 2017, 23:30
stan darmowy jest na 10 lat, obyś tylko miał aktywne połączenia wychodzące
 #909201  autor: jarekt
 03 lut 2017, 23:37
Stan Darmowy jest włączany na 10 lat ale w taryfie "Play na Kartę" (i PnKStarter) nie ma Stanu Darmowego (nie włącza się go i nie wyłącza) bo w tej taryfie darmowe rozmowy i SMSy w Play są elementem tej taryfy i są ważne na zawsze (takie prawdziwe na zawsze).