DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 517 z 675
  • 1
  • 515
  • 516
  • 517
  • 518
  • 519
  • 675
 #909957  autor: kedar
 07 lut 2017, 18:51
klimasz pisze: Wychodzi na to, że nie rozmawiałeś z DUK, skoro oferta, o której piszesz jest dostępna dla każdego na ich stronie :-)
Nie wiem z kim rozmawiałem. Sam dzwoniłem - raz na obsługę klienta, gdzie mnie rzekomo do działu "utrzymaniowego". Drugi na *220. Za każdym razem oferta ta sama.

To też powiedziałem, że oferta taka jak na stronie (albo i gorsza). Oni na to, że nic więcej nie mogą dać. W playu przy przeniesieniu dwóch numerów dają mi 19,90 zł netto. Muszę jeszcze tego t mobile zbadać.

Numer w orange mam już ładne parę lat, kilkukrotnie przedłużałem umowę i za każdym razem oferta z DUK była dużo korzystniejsza niż na stronie. (z tym, że to sami wtedy dzwonili jak najęci). Teraz to jakiś dramat.

Usługę stacjonarną (internet) może bym i wziął, bo moja umowa na internet aktualnie się kończy. Ale w mojej lokalizacji dostępna jest jedynie neostrada do 20 mb (chociaż po drugiej stronie ulicy jest światłowód). W salonie niestety nawet nie wiedzą czy i kiedy planowana jest rozbudowa.
 #909960  autor: peterka90
 07 lut 2017, 19:25
Mam obecnie funpacka (neostrada, voip i tv). Teraz w Orange Love prawdopodobnie będzie można się przenieść swobodnie na domowy internet LTE oraz dają jakieś rozmowy/smsy nielimitowane (być może z ratą telefonu). Czy przy takiej migracji myślicie też można starać się o 30 procent rabatu w DUK? Czyli jeżeli potwierdziłoby się, że taki pakiet LTE + SIM z nielimitowanymi = 69,99 to jakiś rabat w postaci 20zł? Tam chyba nie są regulowani przez UKE?
 #909972  autor: klimasz
 07 lut 2017, 20:47
kedar pisze: Nie wiem z kim rozmawiałem. Sam dzwoniłem - raz na obsługę klienta, gdzie mnie rzekomo do działu "utrzymaniowego". Drugi na *220. Za każdym razem oferta ta sama.

To też powiedziałem, że oferta taka jak na stronie (albo i gorsza). Oni na to, że nic więcej nie mogą dać. W playu przy przeniesieniu dwóch numerów dają mi 19,90 zł netto. Muszę jeszcze tego t mobile zbadać.
Też to przerabiałem. Dzwonisz, ale niestety nie wiesz tak naprawdę z kim rozmawiasz. Nikt nic nie wie, nikt nic nie może, nie to co w T-Mobile, prosisz o przełączenie do SUK i przełączają, nie tną durnia, a nawet ofertę z działu utrzymaniowego idzie uzyskać przez maila. To mi się w T-Mobile podoba, dlatego sam myślę o przenosinach do nich i nie wiem czy nie skorzystać z rady reggie i właśnie nie odezwać się na tą infolinię T-Mobile
 #909973  autor: bebolek1
 07 lut 2017, 20:49
W Orange Love poki co nie bedzie zadnych dodatkowych rabatow dostepnych ani procentowych ani 6miesiecy. W biz packu to samo.


Tak, oferta po zlozeniu wypowiedzenia jest bardziej elastyczna w DUK.
 #910058  autor: chriss
 08 lut 2017, 10:15
cześć, przepraszam trochę za trywialne pytanie, ale nie miałem nigdy za dużo do czynienia z organe.

Mam tam usługi stacjonarne i jeden awaryjny numer telefonu. Reszta - czyli pozostałe dwa numery w Play.

Dzwonił do mnie konsultat z Orange i zaproponował przeniesienie tych dwóch numerów do orange w ramach usługi abonament wspólny. Zaproponował płatność 45 zł za 3 numery i tam no-limit rozmowy komórkowe i stajconarne/smsy/mmsy i 15 gb internetu dzielonego.

Przyznam, że jak dla mnie to jest bardzo dobra cena za usługę (obecnie płacę grubo ponad 100 zł za te 3 numery).

Więc raczej się zdecyduję, tylko mam trzy pytania.

1) jak to wygląda z internetem w orange ? gdy wyczerpię te wspólne 15gb to włącza się lejek bez dodatkowych opłat (to jest dla mnie optymalna opcja), czy internet całkiem się wyłącza i nie mogę nawet mmsa wysłać czy może aktywuje się jakiś płatny pakiet ? (tego chciałbym uniknąć).

2) co się dzieje, gdy umowa z orange się kończy i przechodzi na czas nieoznaczony ? warunki pozostają bez zmian (tak mam w play i to sobie chwalę) czy może trzeba tego pilnować, bo znacznie się pogarszają ?

3) czy to jest pewne, że te warunki (45 zł za te 3 numery) będą niezmienne przez cały okres trwania umowy? bo wydaje mi się, że nie jest to element umowy (sam abonament jest wyższy) tylko jest to element usługi orange open (a ta się przecież może nawet za miesiąc zmienić i warunki pogorszyć).

z góry bardzo dziękuję za odpowiedź
 #910064  autor: zielony71
 08 lut 2017, 11:38
Mimo, że oferta wydaje Ci się bardzo dobra, to może być jeszcze o wiele lepsza, bo konsultant nie dał Ci żadnego rabatu od siebie, a jedynie rabat Open Extra.
1. Można skorzystać z bezpłatnej usługi nielimitowane LTE, czyli lejka z szybkością 5 Mbps ale tylko w technologii LTE. W 3G będzie 64 kbps.
2. W skrócie: trzeba pilnować.
3. Teoretycznie mogą zlikwidować ten rabat, ale dotąd zawsze takie zmiany nie dotyczyły umów w trakcie ich trwania, więc ryzyko jest, ale stosunkowo nieduże.
Ostatnio zmieniony 08 lut 2017, 11:44 przez zielony71, łącznie zmieniany 1 raz.
 #910066  autor: chriss
 08 lut 2017, 11:40
Dziękuję. Lepsza niż 45 zł za trzy numery? Brzmi zachęcająco. A co mniej więcej powinno się dać "ugrać" ?
 #910078  autor: chriss
 08 lut 2017, 12:28
dzięki. Sporo mi to rozjaśniło. Rozumiem, że dobrze będzie zacząć od wypowiedzenia złożonego w orange. Zakładam, że jak konsultant do mnie zadzwoni w piątek, a ja powiem, że się rozmyśliłem z przedłużania w tym momencie, bo postanowiłem złożyć wypowiedzenie i poczekać na możliwy rabat 30%, to on nie będzie mi mógł sam zaoferować tego typu rabatu ?

Chyba się zdecyduję na tę ofertę z telefonem na 36 miesiecy. Przy racie typu 25 zł miesięcznie za lg g5 lub 37 zł za galaxy s7 to grzech nie brać ;)
 #910082  autor: musclecars
 08 lut 2017, 12:43
Jestem w trakcie przedłużania oferty(planuję wyższy wspólny z rabatem DUK i Orange Open EXTRA).Aby uzyskać OOE chcę zamówić Lte dla domu. Czy do usługi LTE dla domu zostanie naliczony rabat orange open 10 zł i 67,50 zł open extra do abonamentu komórkowego.? Czy tylko jeden z tych rabatów?
 #910111  autor: Dilo81
 08 lut 2017, 15:01
Witam. Czy przy przedłużaniu umowy poprzez DUK poza rabatem na abonament z telefonem można liczyć na rabat na telefon od kwoty podanej na start ? Interesuje mnie tylko Smart Plan z telefonem na raty. Mam zamiar utargować po raz kolejny 30% rabatu i jakąś zniżkę na wpłatę wstępną za telefon. Poza abonamentem komórkowym mam też LTE dla domu i rabat OOE.
 #910279  autor: Arek7171
 09 lut 2017, 13:33
W moim przypadku dwa dni po złożeniu wypowiedzenia telefon z duk krótka rozmowa i galaxy j 5 2016 na 30 miesięcy rata 13 zł.Razem z abonamentem 46 zł.Teraz czekam na drugi numer wypowiedzenie napisane 16 dni temu i cisza na razie... :( :(
 #910335  autor: BarthezzLodz
 09 lut 2017, 19:51
Czy jeśli moja oferta zmieniła się na ofertę na kartę w wyniku wypowiedzenia umowy, to czy istnieje jeszcze możliwość przedłużenia umowy z rabatem 30%?

Uśmiechnij się! ;)

Nokia 3310 -> Sony Ericsson T630 -> LG KU800 Chocolate -> Nokia N76 - > Samsung S8500 Wave -> LG L9 -> Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy S6 EDGE 64GB
 #910579  autor: happer
 11 lut 2017, 13:56
Interesuje mnie abonament wspólny (bo chyba to jest najkorzystniejsze) na 24 miesiące (nie chce dłużej) z Galaxy A5 2017 (i tylko nim bo to ma być na prezent). Rozumiem, że po prostu liczę to tak:
abo: 20,19 zł. (mam usługi stacjonarne)
koszt telefonu: 928,99 : 24 = 38,71 zł. - cena stąd: https://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binar ... 780913.pdf (tabela nr 2, na str. 6) ?

Czyli w sumie 58,9 zł. za ewentualne 3 numery (mam jeszcze 2 nr Orange na kartę i chciałbym je tam dodać czyli 50 zł./nr za aktywacje by było wtedy)?
  • Strona 517 z 675
  • 1
  • 515
  • 516
  • 517
  • 518
  • 519
  • 675
  • 1
  • 515
  • 516
  • 517
  • 518
  • 519
  • 675