DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 519 z 675
  • 1
  • 517
  • 518
  • 519
  • 520
  • 521
  • 675
 #911146  autor: milek72
 15 lut 2017, 10:51
Za 3 miesiące kończy mi sie umowa na abonament na główny numer (będę składał na dniach wypowiedzenie) do którego mam dopisany jeszcze jeden na kartę. Chciałbym przenieść jeszcze jeden numer z play, dokupić internet LTE domowy i wziąć pakiet wspólny wyższy. Pytanko moje brzmi czy dalej dają rabaty na abonament po wejściu nowych taryf? Czy jest sens abym przenosił ten numer z Playa (są jakieś dodatkowe koszty aktywacji? ) czy brać tylko te co dają w pakiecie. Czy umowę na internet domowy LTE brac równocześnie podczas rozmowy przedłużeniowej czy parę dni wcześniej i czy dostanę rabat OOE?
 #911237  autor: zielony71
 15 lut 2017, 17:42
milek72 pisze:Za 3 miesiące kończy mi sie umowa na abonament na główny numer (będę składał na dniach wypowiedzenie) do którego mam dopisany jeszcze jeden na kartę. Chciałbym przenieść jeszcze jeden numer z play, dokupić internet LTE domowy i wziąć pakiet wspólny wyższy. Pytanko moje brzmi czy dalej dają rabaty na abonament po wejściu nowych taryf? Czy jest sens abym przenosił ten numer z Playa (są jakieś dodatkowe koszty aktywacji? ) czy brać tylko te co dają w pakiecie. Czy umowę na internet domowy LTE brac równocześnie podczas rozmowy przedłużeniowej czy parę dni wcześniej i czy dostanę rabat OOE?
Plan jest OK. Rabaty wciąż dają. Kolejność obojętna, rabat Extra dostaniesz. Aktywacja tego numeru z Play kosztuje 30 zł (można obniżyć kodem do zera).
 #911286  autor: sucharrr
 15 lut 2017, 20:53
Przed chwilą przedłużyłem umowę na abo u mojej rodzicielki :) Wypowiedzenie składaliśmy tydzień temu, zadzwoniłem sam na *220 i od ręki dostałem max co można. 24 miesiące, najniższy abo (no limit po sieci i 200min do konkurencji, wymienne na smsy), cenę wyjściową pan z DUK zrabatował o 30% i dorzucił gratis na całą umowę no-limit na stacjonarne plus pakiet netu chyba 700mb, więc wyszło 10,69. Do tego Huawei Y5 II, 79zł opłaty wstępnej i rata 20zł. Klientka zadowolona, pozostanie w sieci na kolejne 2 lata.

@lolattack: nie rabatują ofert bez telefonu. Najniższa możliwa opcja to 29,99 z no limit kom, stacj, sms/mms i chyba 2 GB netu. Jedyna opcja to upolowanie kodu -20% i przedłużenie przez internet, ale wtedy nie ma opcji dorzucenia stacjonarnych gratis.

EDIT: a propos OOE - nie wiem, czy ktoś z Was zwrócił uwagę, ale jest nowy regulamin: http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary ... 932310.pdf
Szczerze mówiąc, zastanawiam się, jak to obecnie jest z tymi przedłużeniami umów przez DUK, w stosunku do istniejących abonentów obowiązuje stare OOE? Takie, które rabatuje abo o 50% przy umowach 24-miesięcznych?
 #911294  autor: zielony71
 15 lut 2017, 21:48
To jest regulamin OOE dla światłowodu. Jest nowy regulamin bo stary obowiązywał do końca stycznia. Nowego regulaminu OOE nie widziałem, sądzę że nic się nie zmieniło i obowiązuje stary.
 #911302  autor: milek72
 15 lut 2017, 22:02
zielony71 pisze:Plan jest OK. Rabaty wciąż dają. Kolejność obojętna, rabat Extra dostaniesz. Aktywacja tego numeru z Play kosztuje 30 zł (można obniżyć kodem do zera).
Dzieki zielony71. A skad wziać ten kod na aktywację ?
 #911359  autor: raffde
 16 lut 2017, 12:08
Dzwonie po *200 i twierdzą ,że rabatów 30% nie ma . Czy oni te rabaty losują ? jaki jet klucz ich przyznawania?
 #911365  autor: ivagro
 16 lut 2017, 12:49
Witam,
dostałem ofertę przedłużenia umowy.
25,89 za rozmowy na komórkowe i stacjonarne no limit, sms + mms i 4GB internetu.
Dodatkowo HTC 10 za 77 zł z umową na 30 miesięcy.
Czy jest to dobra oferta? Można ugrać coś więcej? Jeżeli można to w jaki sposób? Wziąć abo współny?
Nie mam usług stacjonarnych.
 #911422  autor: Aximati
 16 lut 2017, 17:18
Czyli 77 zł za wszystko tj abo+rata ?

Żonie kończy się umowa w kwietniu. Miesiąc temu złożóne wypowiedzenie ale nic się nie odzywali a jak sam zadzwoniłem to PADAKA.
Jeszcze na starych warunkach do końca stycznia to jakoś wyglądało (wziąłem siostrze max rabat 30% i abo wyszedł 35 zł +10 zł rata p8 Lite, który poszedł na olx za 6 paczek = wyszło 20 zł abo) a teraz te 5 zł niby więcej rabatu na abo niech sobie w buty wsadzą skoro w tym samym planie taryfowym p8 lite już nie 10 a 30 zł!! rata i jeszcze dopłata 129 zł a wtedy 0 zł.
Po prostu uciekać trzeba i tyle, ale z ciekawości zapytam - dostał ktoś jakąś sensowną propozycję po wypowiedzeniu w lutym? Osoba fizyczna, żadnych innych usług w Orange. Jak by mi dali do 25 zł no limit wsio i 5gb neta bez telefonu to bym zostawił u nich żonę ale oni nie chcą o tym słyszeć, a *220 jedyne co potrafi dorzucić to mmsy do tego co jest na stronie. PORAŻKA
 #911428  autor: krzysiek285
 16 lut 2017, 17:41
Witam!
Umowa przedłużona 7 lutego. Najwyższy abo wspólny zrabatowany na 22,69 (może okazać się że wyjdzie 20,19), do tego lg g5 za 34zł. Umowa na 30 miesięcy. Posiadam usługi stacjonarne.
30% rabatu dostałem przy pierwszym kontakcie z mojej strony pod *220.
Dzięki zielony71!
 #911441  autor: irzi
 16 lut 2017, 19:23
Aximati pisze:Czyli 77 zł za wszystko tj abo+rata ?

Żonie kończy się umowa w kwietniu. Miesiąc temu złożóne wypowiedzenie ale nic się nie odzywali a jak sam zadzwoniłem to PADAKA.
Jeszcze na starych warunkach do końca stycznia to jakoś wyglądało (wziąłem siostrze max rabat 30% i abo wyszedł 35 zł +10 zł rata p8 Lite, który poszedł na olx za 6 paczek = wyszło 20 zł abo) a teraz te 5 zł niby więcej rabatu na abo niech sobie w buty wsadzą skoro w tym samym planie taryfowym p8 lite już nie 10 a 30 zł!! rata i jeszcze dopłata 129 zł a wtedy 0 zł.
Po prostu uciekać trzeba i tyle, ale z ciekawości zapytam - dostał ktoś jakąś sensowną propozycję po wypowiedzeniu w lutym? Osoba fizyczna, żadnych innych usług w Orange. Jak by mi dali do 25 zł no limit wsio i 5gb neta bez telefonu to bym zostawił u nich żonę ale oni nie chcą o tym słyszeć, a *220 jedyne co potrafi dorzucić to mmsy do tego co jest na stronie. PORAŻKA
Uciekać uciekać .....
Tyle lat w Orange, z 3 telefonami. Do tej pory były rabaty to człowiek zostawał. Teraz ciężko coś ugrać więc od 15 lutego jestem w .... T-Mobile :-)
2 telefony, 2 umowy z rozmowami i sms/mms bez limitów i po 5GB na każdy numer za 99zł/m-ąc łącznie.
Trzeci numer przenoszę za parę miesięcy .....
 #911497  autor: Grzesiek1991
 17 lut 2017, 08:57
Cześć,
W poniedziałek dzwoniła do mnie Pani z DUK, nie mogłem rozmawiać, więc umówiliśmy się na wczoraj. O określonej godzinie dostałem telefon, jeszcze przed pytaniem co mnie interesuje Pani powiedziała, że oczywiście rabacik 30% będzie.
Nie wiem czy chciała mnie oszukać czy była niedoinformowana, ale plan wspólny wyższy przedstawiła mi po zniżce na około 115zł. Jak jej powiedziałem, że z moich obliczeń wygląda to inaczej to się rozłączyła. Po kilku minutach oddzwoniła mówiąc, że nie mieli prądu (wątpie aby sytemu włączyły im się po 5 minutach) i zaproponowała mi już prawidłowe wyliczenia, mówiąc jednocześnie, że wcześniej się pomyliła. W ten sposób dostałem abonament za 20,20zł(OOE) i samsunga G935 z ratą 73zł na 30 miesięcy. Chciałem podziękować użytkownikowi Zielony71, który cierpliwie pomógł mi wybrać najlepszą ofertę! :) Dla zainteresowanych, umowa kończyła się w połowie marca, wypowiedzenie złożone było na początku stycznia, więc przez dłuższy czas nikt się nie odzywał.
 #911554  autor: proxx
 17 lut 2017, 12:45
Czy na koncie Orange widać zarejestrowane wypowiedzenie? Wypowiedzenie złożyłem we wtorek, w środę wieczorem dzwoniła konsultantka z Orange, natomiast wypowiedzenia nie widziała w systemie. Maila też jeszcze nie dostałem.
 #911556  autor: Arturs
 17 lut 2017, 13:07
Jestem po kilku rozmowach z DUKiem, koniec końców prawdopodobnie wybiorę internet + połączenie dwóch numerów, przez co uda mi się wejść do OOE z jakimiś jeszcze rabatami. Proponują mi na ten moment:

Umowa na 30 mies.

Internet światłowodowy do 100mb
- 39zł 1 rok, reszta umowy 69zł

Abonament nielimitowane sms, rozmowy, 400 min w roamingu (1 strefa czy jakoś tak - ważna sprawa, ojciec wyjeżdża często za granice i tych minut sporo potrzebuję a to z nim łącze ofertę - jego umowa kończy się w sierpniu i byłaby taka możliwość) + 30gb danych na oba numery = 22 zł 70 groszy

+ telefon, między innymi do wyboru
- S7 (49 zł opłata miesięczna)
- S7 Edge (73 zł opłata miesięczna)
- A5 2017 niestety nie posiadają na ten moment, choć chyba byłem najbardziej ku niemu nastawiony
- Xperia XZ (40 zł miesięcznie)

Co o tej ofercie myślicie? Czy to jest maksimum co mogę wyciągnąć czy da radę jeszcze coś wynegocjować?

Dodam że na ten moment płacimy:
- swój abonament ok 69 zl (99 - 30% rabat)

- ojca abonament 79 zł +/- 20 zł zazwyczaj przekracza (ma ten roaming 400 min, czasami kilkanaście minut braknie dlatego przekroczenie)
(w tym ojca abonament jest do sierpnia)

- internet 39,90 - 20 mb w netia (tutaj mały problem bo jest do października i musiałbym placić oba, ale niestety po dopytywaniach nie da się włączyć internetu z orange dopiero za przynajmniej 6 mies lub dać rabat 0zł na pierwsze 6 mies a reszta normalnie 69.)

No i jak uważacie? ta oferta jest w porządku? :) Dodam, że za rok do tego abonamentu mógłbym podpiąć trzeci numer (z t-mobile, kończy się w kwietniu przyszłego roku i na ten moment płaci powyżej 35 zł).
 #911562  autor: Grzesiek1991
 17 lut 2017, 13:34
@arturs
Jeśli chodzi o opłaty to nic więcej nie zejdziesz, to największy rabat jaki oferują. Możesz zapytać o więcej minut w roamingu jeśli są dla Ciebie ważne, ale nie wiem czy da radę.
Ogólnie według mnie oferta bardzo dobra.
Warto wiedzieć, że w tej chwili jest promocja na Xperię XZ, dodają głośnik bezprzewodowy o wartości 599 zł. Wystarczy do końca marca zarejestrować zakup na stronie Sony. Jeśli chciałeś wziąć A5 2017, to sony będzie lepszy zakupem, głośnik możesz sprzedać i kwota za sprzedaż pokryje Tobie różnicę w ratach.
  • Strona 519 z 675
  • 1
  • 517
  • 518
  • 519
  • 520
  • 521
  • 675
  • 1
  • 517
  • 518
  • 519
  • 520
  • 521
  • 675