DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 65 z 202
  • 1
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 202
 #923602  autor: kaspeed
 02 maja 2017, 13:14
Chodzi mi ze mialem na koncie ponad 160zł juz mam 110zł i spada codziennie-->>>zaczynam niestety legalnie płacić za coś co w koncu działa odpukać ok.Zaczynam dopłacac do tego zamiast mieć dopłacane;) :twisted: 100dni za 4,99 działa RWK też* wycofanie zgód i ponowna aktywacja promocji też.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #923606  autor: darekka
 02 maja 2017, 13:54
Ciesz się i pamiętaj, że dopłacają nam jeszcze 12x10zł. plus za doładowania z ich banku 20% więc nie jest źle(usługe mam nadzieję , że ogarną do końca).

Patent z wycofaniem zgód i ich ponownym wyrażeniem dla ponownego RWK przetestowałeś(masz pewność), bo ja swoje to dawno wycofane mam(zaraz po otrzymaniu RWK w grudniu 2016) i rozważam pod koniec czerwca skusić się na RWK za zgody.

Do 30 czerwca 2017:
RWK za zgody HEYAH https://www.heyah.pl/regulaminy/na-kart ... 30e777a2ce

RWK za zgody T-mobile https://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docu ... 013926.pdf

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #923608  autor: MaRiiiO
 02 maja 2017, 14:21
Witam,

szukajac "taniego" mobilnego internetu tarfilem tutaj i po przeczytaniu paru postow (obecnie juz wszystkie) naszla mnie mysl a raczej sobie przypomnialem ze ja taki starter musialem zamawiac rok temu :) (czesto zamawiam bezplatne) wiec szybko przeszukalem wszystkie szuflady i znalazlem 3 (max. po 2 mozna bylo zamowic z heyah i t-mobile z tego co pamietam) ucieszylem sie ale otwieram pierwszy t-mobile taryfa frii oferta 10GB co tydzien i na tydzien (moze rok temu fajna oferta) ale teraz nju za ta cene daje chyba 40GB? a pozniej jeszcze wiecej.. otwieram kolejny tym razem heyah dniowka i ta sama oferta.. no i nadszedl czas na 3 no i sie ucieszylem :) najlepsza oferta! "masz zlotowke masz no limit" (z tego co pamietam to zamowilem po 2 i na 99% wszystkie z oferta masz zlotowke masz no limit (sprawdze w mailach) ale mozliwe ze po prostu na 1 adres wysylali tylko 1 z ta najlepsza oferta.. no ale spokojnie oferta wazna do 30.04.2016 r. a mamy maj ale nie zmartwil mnie ten fakt bo bardzo czesto aktywowalem startery i 2 lata po terminie i zawsze dzialaly gorzej z oferta a raczej zaproszeniem.. (z tego co czytalem niektorym po terminie zaproszenie nie przyszlo i usluga nie chciala sie wlaczyc) wiec wlozylem karte do tel. stan konta 5.01 wychodzace 7 dni (po paru minutach zmienilo sie na 14 dni) probuje zadzwonic no ale przeciez trzeba numer zarejestrowac wiec rejestruje wszystko trwa 2 minuty (mam juz inny numer w t-mobile od 15 lat :) po 5 minutach przychodzi sms ze numer zostal zarejestrowany no i czekam na zaproszenie.. ale cisza przychodza tylko te co zawsze smsy zaraz po aktywacji nowego numeru.. witamy, witamy i witamy.. ale nic czekam dalej.. przyjdzie czy nie przyjdzie? no i po kolejnych 5 minutach od aktywacji i rejestracji karty przychodzi sms " witaj! mamy dla Ciebie oferte "masz zlotowke - masz no limit" wyslij smsa.. usluga kosztuje 1 zl dziennie i zaczekaj na aktywacje.. itd. no i super aktywowalem po minucie przyszedl sms ze usluga aktywna itd.
(sprawdzilem w historii pobralo 1 zl + za chwilke jakies 2 pozycje doladowania czytalem tu ze takie cos powinno byc) i od 2 dni wszystko dziala poprawnie zero problemow pobiera 1 zl co 24h (zawsze rowno o godzinie w ktorej aktywowalem usluge) w 1. dniu dostalem 50GB i jakos 3600 zl na rozmowy ? i w 2. dniu kolejne 50GB i kolejne chyba 3600 i wszystko sie sumuje..

dlaczego aktywowalem starter dopiero 2 dni temu? po prostu jak wiekszosc po otrzymaniu go rok temu nie uwierzylem w to ze to jest mozliwe :) a jednak jest i oferta super bo nikt za takie pieniadze nie daje no limit lte :) a glupi moglem juz od roku korzystac a nie placic duzo wiecej za internet.. no nic lepiej pozniej niz wcale..

i tu mam do was pytanie na koncie zostalo mi 2 zl co w sytuacji jak nie doladuje konta (nie potrzebuje na razie internetu) o godzinie kiedy powinna sie pobrac zlotowka a nie bedzie kasy? usluga sie zawiesi czy wylaczy? i trzeba ja ponownie aktywowac? i co w sytuacji jak dopiero po tygodniu doladuje konto od razu pobierze zlotowke z automatu i pytanie o ktorej godzinie? o tej o ktorej doladuje i od razu mam no limit? czy moze dopiero o godzinie kiedy aktywowalem usluge za pierwszym razem? czy po prostu trzeba aktywowac od nowa? i z tego co czytalem po takiej "akcji" moga zaczac sie problemy? i lepiej nie przerywac uslugi? bo na razie wszystko dziala super

dzieki za odp. :)

Pozdrawiam
 #923614  autor: darekka
 02 maja 2017, 16:16
Nolimit internetu masz we wszystkich technologiach i do tego totalny brak limitu na poł. głosowe, smsy i mms.
Co do ewentualnych problemów po wyzerowewaniu konta-mogą wystąpić ale nie muszą, usługa po 30dniach od aktywacji samoczynnie się wyłączy i da się po tym czasie reaktywować pod warunkiem posiadania kasy(choćby 1zł) i ważnych poł.wychodzących(tu pamiętaj aby wykombinować sobie RWK za np.zgody marketingowe aby starter nie uległ samozagładzie po 30dniach od blokady poł.wychodzących-szkoda by było to stracić 8) ).
W sytuacji kiedy doładujesz konto w trakcie "działania" usługi(oczywiście pod warunkiem, że kasy będziesz miał kilka dni już zero) to powinno niormalnie pobrać 1zł. i dodać 50,2GB oraz 3600zł.

Jeśli zaś planujesz użytkować non stop numer i usługę polecam NIE ODPALAĆ PONOWNIE w dniu zaproszenia do reaktywacji ponieważ bywały po tym problemy. Ja stosuję myk, iż czekam do wieczora w dniu kiedy otrzymuję zaproszenie do reaktywacji(usługa działa za darmo do końca tej doby) i rozłączam net. Z rana dnia następnego ślę sms aktywacyjny i po otrzym.potwierdzenia aktywacji łączę net i śmigam 31dni w cenie 30zł(w sumie realnie 14zł, bo łączę kilka promocji tj.12x10zł. doładowania z banku za wydanie 200zł oraz bonus +20% do doładowania z konta w TMUB). 8)

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #923617  autor: kaspeed
 02 maja 2017, 16:30
Skubany:O jeśli masz dziewiczy starter 10gb na 7dni za 7zł to też chętnie przyjmę.W sensie bez rejestracji;) Sam dla brata poszukuje 2 startera z masz złotowkę.A ty pokazujesz że i dzieiwcze da się aktywować i wsio działa. :mrgreen: Co do RWK za zgody tak testowałem temat i przedłużylo.( ale testowałem na ciut innej karcie sim niż ta bo na tej mam jeszcze 1,5 roku przez ich błędy;)

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #923620  autor: darekka
 02 maja 2017, 16:38
No to cieszę się, bo planuje pokombinować pod koniec obecnej edycji(do 30 czerwca 2017) i zrobić nowe RWK(stare za zgody mamy do końca grudnia 2017 lub koniec styczna 2018).
Ale z tymi starterami to loteria jest(na forum mamy kolegę, któremu za chiny nie zaskoczyła usługa po terminie aktywacji startera)-aktualny przypadek niczego nie przesądza ale daje szansę powodzenia jak ktoś ma gdzieś schomikowany starter.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #923621  autor: kaspeed
 02 maja 2017, 16:42
Przypadek nie przypadek.Widzę że ktoś 2mieś po promocji lutowej 250mb na roaming aktywował.I działało.PS ja po rozmowie z BOK usłyszałem że promocja nadal jest aktywna na koncie abonenta więc kiedy aktywuję kartę( tu kazano do salonu zarejestrować sim ciekawe czy 8hurtowo kart mi zarejestrują:D ) Po przekroczeniu granicy sami przyznają te 250mb per karta sim
Kazała kobieta z BOK tylko aktywować wszystkie karty jeszcze w Polsce i poczekac około 24h.Aż system przetworzy.:)Jeśli roaming spadnie do normalnej kwoty oleje te 8 sim jak nie to 2gb za darmo bedzie:D

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #923649  autor: zoltan666
 02 maja 2017, 19:43
kaspeed pisze:Co do RWK za zgody tak testowałem temat i przedłużylo.( ale testowałem na ciut innej karcie sim niż ta bo na tej mam jeszcze 1,5 roku przez ich błędy;)
Ja teoretycznie cofnąłem zgody kodem i potem ponownie kodem je wyraziłem, ale nic to nie zmieniło w ważności konta. Nie wiem, czy problemem jest to, że robiłem to kodem, czy to, ze numer rejestrowałem przez kuriera, a nie w salonie.
darekka pisze:W sytuacji kiedy doładujesz konto w trakcie "działania" usługi(oczywiście pod warunkiem, że kasy będziesz miał kilka dni już zero) to powinno niormalnie pobrać 1zł. i dodać 50,2GB oraz 3600zł.
Pobierze 1 zł. i przyzna GB i zł. o godzinie odpowiadającej pierwotnej aktywacji usługi. Warto wspomnieć, że jeśli zabraknie tej złotówki do pobrania na koncie to wcześniej skumulowane każdego dnia GB i zł. sią wyzerują.
 #923661  autor: kaspeed
 02 maja 2017, 20:46
No ja to mysle ze powinno przejść,Ale chyba bedzie trzeba dzwonić.Akurat u mnie 2x musiałem dzwonić.Raz rok temu drugi niedawno.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #923678  autor: jakubeskulap
 02 maja 2017, 22:07
@kaspeed
moim zdaniem a2mobile za 20zl((o ile infrastruktura pozwala) przebija 7zl/7dni+10gb.

"Widzę że ktoś 2mieś po promocji lutowej 250mb na roaming aktywował.I działało."

mozesz prosze dac link do tej promocji ? Ja widze tylko taka promocje.
https://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docu ... 014294.pdf
1.3. Na dany adres wskazany przez klienta jako właściwy do otrzymania startera może być zamówiony maksymalnie 1 pakiet startowy TMobile na kartę.

@darekka
ja widzialem okolo 10 postow i 1 sukces jak dotad. Aktualnie 2/11.
@MaRiiiO
idz zagrac w totka :)
 #923700  autor: kaspeed
 02 maja 2017, 23:00
No własnie o tych 250mb mowie;) ja mam 8starterów w tej promocji;) i 15 z 20gb kazdy;P

Ma sie sposob na to. A ktoś pisał w temacie o darmowych starterach ze te 250mb aktywował niedawno.Niby regulamin regulaminem....Ale sposob mam;)

Akurat do Plusa niemam wogole przekonania;) może masz rację że przebija ale i te 7zł na 7dni i 7gb tygodniowo nie jest zle.Wole pewne 10gb niż ryzykownego plusa;)


Dodatkowo i tak szukam 1 startera z masz złotowke.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #923739  autor: darekka
 03 maja 2017, 11:25
Macie chłopaki świadomość, że "dziewicze" nie dają gwarancji sukcesu, a zarejestrowane nawet jeśli ktoś by zechciał "pozbyć się problemu"(wątpię aby kogoś "problemy" zniechęciły) :lol: to trzeba by jeszcze przerejestrować, a aby to uczynić trzeba by się spotkać fizycznie z poprzednim właścicielem i pomaszerować do salonu(teoretycznie Umowa kupna-sprzedaży startera ze wszystkimi jego danymi i odręcznym podpisem może by i przeszła bez jego obecności pod warunkiem, że by je wysłał razem ze starterem, a obsługa salonu była mniej drobiazgowa, bo wg.zasad cesjii dokonuje się osobiście)...

Ja np. swoją jedną sztukę przepisałem na żonę(musieliśmy stawić się oboje z Dowodzikami, a całość po wypełnieniu papierków trwała 5 minut-inna sprawa, że musiała wojować o to doładowanie(dali w sumie 2x10zł.+10dni konta, bo system niezatrybił) aby na obu wydębić 12x10zł. doładowań w promocji.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #924442  autor: Dorotea
 07 maja 2017, 09:41
jakubeskulap pisze:@dorotea masz numer w taryfie masz zlotowke i trzymasz go jako zapasowy ?
Numer był w taryfie Frii z włączonym STRONG LTE 1 GB, ważność konta upłynęła w styczniu 2017 i wczoraj przyszedł SMS, że jak nie doładuję kwotą min. 10 zł to za 3 dni wyłączą numer. W MiBOA z kolei straszą, że minimalna kwota wymagana dla zachowania numeru to 25 zł. A naprawdę wystarczy już 5 zł.

Akurat wpadł mi w ręce starter za 5 zł z ładnym numerem więc sobie go dorejestowałam online do tego pierwotnego numeru i na nowym włączyłam bonus za rejestrację oraz "Bez limitu za 1 zł dziennie". To mi wystarczy, bo czasami potrzebuję po prostu jakiegoś aktywnego numeru w T-Mobile, do testów.

Jeszcze mam takie pytanie: czy do MiBOA zawsze hasło musi być wysyłane przez SMS? Dodałam mail do konta, powiązałam z numerami, ale nadal widzę wymóg tego SMS-a. Bardzo to niewygodne.

PS. Podziękowania za rady dla jarekt :)
 #924517  autor: reboot
 07 maja 2017, 14:42
Jeszcze mam takie pytanie: czy do MiBOA zawsze hasło musi być wysyłane przez SMS? Dodałam mail do konta, powiązałam z numerami, ale nadal widzę wymóg tego SMS-a. Bardzo to niewygodne.
Ja się loguję z głównej strony do Mój T-Mobile, potem dopiero przechodzę do konta.
Jednak jest to droga naokoło w porównaniu np. do Play24, gdzie podawało się numer i hasło.

WKS
 #924639  autor: kaspeed
 07 maja 2017, 22:22
No i u mie po 2,5 miesiacach prawidlowego działania wywaliło lejek. W dniu wczorajszym o 17.02 zabrało 1zł przyznało dwa doładowania ok ale po 18.02 pobrało 3zł potem pobrało uwaga uwaga o 23.25 6zł;) Lejek Rano. Mowie sobie popatrzę biling w dniu wczorajszym miałem skumulowane ponad 2tB i może dlatego?Limit Gb???Wywaliło całą skumulowaną ilosć.I lejek.Oczywiscie reklamacja 9zł oddano+ dano na 5dni 6gb :lol:

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #924676  autor: darekka
 08 maja 2017, 08:53
Żeby zebrać 2TB to musiałeś wydłużać usługę w dniu zaproszenia(ja tego nie praktykuję-czekam z reaktywacją do dnia nastepnego i wsio gra). W tej praktyce(aktywacja w dniu zaproszenia) widzę istotę problemu.
Niestety czeka Cię Reklamacja i oczekiwanie, aż usługę odblokują.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
  • Strona 65 z 202
  • 1
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 202
  • 1
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 202