DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 5 z 41
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 41
 #923562  autor: bolek2004
 02 maja 2017, 07:57
Mi też play nic nie wydłużył. Miałem pakiet ważny do 1.05. Około godziny 0:55 dodali ostatni 1gb z promocji i tyle. Pakiet ważny do 01.06, promocja z usług zniknęła.
Dziś w nocy z ostatnim numerem będzie to samo.
 #923564  autor: pablo82
 02 maja 2017, 08:27
U mnie data ważności GB jak była 31.05.2017r. Tak nadal jest taka sama. Mam nadzieję, że w końcu naprawią dziś dodawanie nr z Play na ich stronie. Gdyż chcialbym sprawdzić sumowanie się GB z ubiegłorocznej promocji Fanty i Coca Coli z obecną promocją GB Coca Coli. A właśnie na drugim nr w Play Formuła na kartę do dziś 2 maja mam ważne około 6GB. Dokładnie chcę sprawdzić to, co @jarekt, czyli czy gdy dziś wbiję kod spod nakrętki Coca Coli na drugim nr z Play, to czy GB się zsumują i czy po dniu dzisiwjszym tj. 2gi maja nie przepadną te, które uzbierałem dotychczas. Póki co tak , jak i wy czekam aż Coca Cola naprawi błąd w dodawaniu numeru z Play.
 #923586  autor: serek5555
 02 maja 2017, 10:50
Dla taryf:

Oferta Play na Kartę,
Oferta Play na Kartę Rok Ważności Konta,
Oferta Play na Kartę Lubię to!,
Oferta Formuła Play na Kartę,
Oferta FORMUŁA MINI MAX na Kartę,
Oferta Play na Kartę Surf.
 #923634  autor: pablo82
 02 maja 2017, 17:29
Ja się poddałem z tym wyczekiwaniem na wpisanie drugiego nr telefonu w Play. Wiem, że innym użytkownikom nie udało się wpisać nawet pierwszego nr tel. Szkoda, że nie sprawdzę czy stare GB zsumują się z tymi nowymi z promocji Coca Coli. Może komuś innemu się uda to sprawdzić, czy Play później nie skasuje tych GB. Ja narazie przedłużyłem moje dotychczasowe GB na drugim nr telefonu poprzez pakiet 600MB za 5zł.
 #923637  autor: TomekErek
 02 maja 2017, 17:48
Wczoraj pisałem:
TomekErek pisze:przy próbie dodania numeru telefonu do konta pojawia się info:
"Przepraszamy, mamy chwilowe problemy techniczne :( Wróć do nas później."
no i niestety to nadal aktualne. Pewnie bedzie można dodawac numery dopiero po 4 maja, bo wątpie, ze teraz dzis czy jutro, 3 maja ktoś bedzie to naprawiał :/
 #923657  autor: TomekErek
 02 maja 2017, 20:29
jestem pewien, że bedzie można tylko i wylacznie ladować GB a pakietu bonusowych złotówek już nie, bo Play "sie nauczył na własnym błędzie" z zeszłego roku jak ludzie na maxa wykorzystywali dobrodziejstwa przedłużania bonusu za rejestracje właśnie kodami od coli i sprite
 #923713  autor: aster
 03 maja 2017, 00:40
albertpaly pisze:Czy ktoś widział puszki promocyjne???
Dzisiaj chciałem kupić puszki 0,2L z kodem i nie były jeszcze dostępne. To samo z 0,33...
 #923716  autor: kamerling
 03 maja 2017, 01:35
Zwróciliście uwagę ile danych tym razem od nas wymagają?

Mam na myśli : imię, nazwisko, data urodzenia, pesel, adres e-mail, nr telefonu, może coś jeszcze (nie pamiętam)

Wydaje mi się, że rok temu wymagali tylko nr telefonu + adres e-mail. To wszystko.

Nie wiem, mnie ta rejestracja na pierwszy rzut oka zniechęciła.
 #923833  autor: Marek_G
 04 maja 2017, 09:18
Udało się już komuś (kto miał wcześniej z tym problemy) dodać numer telefonu do promocji?
U mnie niestety wciąż ten sam błąd. Nie wiem nawet czy oni wiedzą, że taki błąd występuje - w regulaminie jedyną opcją jest kontaktu w przypadku reklamacji jest list pocztą tradycyjną.
 #923834  autor: jarekt
 04 maja 2017, 09:20
Nie.
Wiedzą.

---edit---
Równo o 10:00 ruszyło...

Kod od @Dorotea uruchomiony. Dziś po północy przepada 25GB na kolejnym testowym numerze, na którym właśnie "odebrałem" 1GB za jej kod.
Mniej więcej o 2 rano wszystko będzie jasne (czy 1GB z promocji przedłuży "skutecznie" te 25GB).

PS. Taka historyjka:
Marcin: - Krzysiek, już sporo się nachapaliśmy przez długi weekend z tych opłat za pakiety 600MB, może już wystarczy tego wstrzymywania i w końcu włączymy już tę promocję bo robi się coraz większy smród?
Krzysiek: - Dobra Marcin, jutro o 10:00 włączymy, ale dalej siedź cicho jakby co.
Ostatnio zmieniony 04 maja 2017, 10:31 przez jarekt, łącznie zmieniany 3 razy.
  • Strona 5 z 41
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 41
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 41