DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 52 z 97
  • 1
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 97
 #924202  autor: adik
 05 maja 2017, 21:57
od ponad roku RWK już nie przechodzi, ile razy będzie to pytanie jeszcze się powtarzało.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #924204  autor: reboot
 05 maja 2017, 22:30
adik - ale ja nie zadaję tego pytania. Powinienem napisać "kwestią jest czy zachowany jest RWK po zmianie z Faktu na RBM5" :)
Najlepiej przejść do RBM7MNP, aktywować 20GB/200zł/RWK i zmienić na RBM5.

WKS
 #924205  autor: bolek2004
 05 maja 2017, 22:45
Odpowiedziałem tylko na to:
24bis24 pisze:
OCCASVS pisze:W salonie Play, powiedzieli, że dostanę kartę MNP z logo Playa
z takiej karty nie przejdziesz do RBM5
Mi tylko chodziło o migrację do rbm5 z taryf play.
Migracja do rbm5 jest nadal możliwa przez fakt kodami. Nie trzeba nigdzie dzwonić. Sprawdziłem właśnie to.
O rwk (pisałem tylko o taryfie pnk rwk z której można zmigrować kodem do fakt) nic nie pisałem bo już od dawna wiadomo że nie przechodzi.
 #924556  autor: as1as
 07 maja 2017, 16:37
Obrazek
Dziś przeniosłem numer z Orange do RBM i dostałem taką kartę

Wysłane z mojego Letv X501 przy użyciu Tapatalka
 #924910  autor: WybrzezeKosciSloniowej
 09 maja 2017, 09:52
Cześć,

mam numer w Play Internet na Kartę 9 zł, wg konsultanta nie mogę zmienić taryfy na "nieinternetową". Czy to prawda? Czy to oznacza, że jedyną możliwością jest przeniesienie numeru do innej sieci? (Trochę byłoby to nieopłacalne dla Play, ale się nie znam).
 #925041  autor: TomekErek
 09 maja 2017, 21:52
Mając ofertę Play internet na kartę faktycznie NIE MOŻNA przejsc na ofertę głosową czyli np. Formułą Play na kartę.

No ale można np. przejsc do takiego A2mobile, gdzie po przeniesieniu dostajesz na konto 10zł - kwota w sam raz, aby uruchomić pakiet internetu bez limitu na miesiąc (z kilkoma stopniami lejka po przekraczaniu kolejnych progów uzytego transferu) i po tym miesiącu przejsc z tym numerem do Play na kartę, gdzie za przejscie dostaniesz na 60 dni 200zł oraz 20GB.

Play wiec w sumie sam sobie strzela w stopę z tym zakazem miracji z oferty DATA na ofertę VOICE, no ale cóż...

No chyba, ze na numerze internetu na karcie masz ze 100zł na koncie głównym, to przy przejsciu do np. A2mobile te pieniądze oczywiscie niestety stracisz :/
 #925118  autor: sa
 10 maja 2017, 12:34
Nie włączaj żadnych pakietów np. no limit,a sima użyj najlepiej w modemie do jakiegoś pobierania plików zwłaszcza większych,a do tego coś oglądaj on line ,a i zdziwisz się jak szybko ci te 350zł zniknie z konta.Kolejna wada to nie da się tej kasy na smsy premium wydać, można chyba tylko jedną metodą tą skarbonkę usunąć tj pobieranie i oglądanie/słuchanie online.Taka taryfa po prostu.
 #925124  autor: WybrzezeKosciSloniowej
 10 maja 2017, 13:33
Nie no tak, zawsze to jakaś opcja, netu schodzi niewiele, bo to Rodziców, gdyby nie upływający okres ważności konta to bym nie kombinował, a kasy starczyłoby na długo. Niemniej, choćby z uwagi na aero, za dychę sprawię im net bez limitu, jak na ich warunki i możliwości :).
 #925157  autor: matisi
 10 maja 2017, 15:40
WybrzezeKosciSloniowej pisze:Cześć,

mam numer w Play Internet na Kartę 9 zł, wg konsultanta nie mogę zmienić taryfy na "nieinternetową". Czy to prawda? Czy to oznacza, że jedyną możliwością jest przeniesienie numeru do innej sieci? (Trochę byłoby to nieopłacalne dla Play, ale się nie znam).
Możesz zmienić taryfę na Internet na Kartę 50 zł (przez Play24) i uruchomić pakiet 24 GB na rok za 50 zł, który wydłuża ważność konta do 365 dni. Regulamin http://www.play.pl/resources/pdf/2016/R ... 072016.pdf
Przy zmianie taryfy zostaną zachowane środki na koncie.
 #925219  autor: BobbyPeru
 11 maja 2017, 00:27
Cześć.

Mam skarbonkę w RBM5, korzystam z LTE, ale nie jest to dla mnie najważniejsze, bo ostatnio możę z 1GB na miesiąc idzie.
Czy mogę z RBM5 przejść do Internet na kartę 50zł z zachowaniem środków na koncie?

A może jest jakiś sposób na RWK w RBM5? (oczywiście wiem, że trzeba mieć aktywny pakiet).
Niby mogę znowu doładować za 50 zł na trzy miechy, ale skarbona będzie puchnąć.

Druga sprawa - w tel. zwykłym miałem MiniMax z RWK z rejestracji, z bodajże grudnia.
Ostatnio praktycznie w ogóle nie dzwonię, ale potrzebuję ze 300 sms na tydzień.
Wymyśliłem, żeby przejść na Formułę i kupić za 7zł nolimit sms + 100MB (internetu w sumie nie używam w telefonie prawie nic, z 50MB na miesiąc, więc idealnie;)
No i zdziwienie, bo ucięło ważność konta na 14 dni.
Da się to jakoś wydłużyć wachlując taryfami?
Też mam tam skarbonę, więc jeśli będę doładowywać za 5 na 50 dni, to będzie ubywać niezwykle powoli.
Nie mam tam żadnych środków bonusowych.
Dziękuję z góry za odpowiedzi.
Pozdrawiam.
 #925239  autor: k.d
 11 maja 2017, 07:44
Jeśli potrzebujesz tak dużej ilości smsów, to najlepiej zmigruj do Faktu, wykup pakiet nielimitowanych smsów za 9 zł na miesiąc i przedłużaj go bezpłatnie poniedziałkowymi kodami z gazety.
 #925276  autor: BobbyPeru
 11 maja 2017, 12:57
Czyli przechodzę do FAKTu, (kodem?), kupuję raz za 9 zet pakiet esemesów i potem za free przedłużam do końca świata, albo zmiany regulaminów?
Rozumiem, że skumulowane środki na koncie głównym mi nie przepadną?

Ponowię jeszcze pytanie co z tym RBM5 zrobić?
 #925287  autor: Gregrin
 11 maja 2017, 13:39
BobbyPeru pisze:Czyli przechodzę do FAKTu, (kodem?), kupuję raz za 9 zet pakiet esemesów i potem za free przedłużam do końca świata, albo zmiany regulaminów?
Po przejściu do fakt musisz doładować za 5zl żeby mieć konto ważne rok (bo normalnie po przeniesieniu jest 14dni).
Pakiet chyba najlepiej włączyć w sobotę żeby pakiet sms kończył się w poniedziałek i nie było problemu z przedłużeniem (chociaż wcześniej chyba tez da się przedłużać).
BobbyPeru pisze: Mam skarbonkę w RBM5, korzystam z LTE, ale nie jest to dla mnie najważniejsze, bo ostatnio możę z 1GB na miesiąc idzie.
Czy mogę z RBM5 przejść do Internet na kartę 50zł z zachowaniem środków na koncie?
Z oferty głosowej na internetowa nie przejdziesz. Z ta karta również możesz przejść do Fakt, kupić jakiś pakiet (najkorzystniej 10GB za 25zl) i przedłużać darmowymi kodami na 50MB co tydzień.
 #925298  autor: BobbyPeru
 11 maja 2017, 14:18
Dziękuję za wyjaśnienie.

A czy do RMB7 z FAKTu można zmigrować jakoś?
Tam jest taki pakiet 333 esemesów gratis co tydzień, to by mi wystarczyło, z okładem nawet, a miałbym dodatkowo stan darmowy.
Głównie chodzi mi o nieprzepadnięcie środków z tej skarbonki, bo doczytałem, że do RBM7 można zmigować przenosząc numer z innej sieci. A jak przeniosę, choćby na chwilę gdzieś, to przecież utracę skarbonkę...
  • Strona 52 z 97
  • 1
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 97
  • 1
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 97