DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 586 z 692
  • 1
  • 584
  • 585
  • 586
  • 587
  • 588
  • 692
 #924241  autor: pawlikd
 06 maja 2017, 10:10
No w play ceny telefonów są wyjątkowo drogie. Dlatego chyba odejdę niedługo z play. W T-mobile przy przedłużeniu można zbić cenę telefonu o 200 zł i jeszcze dają 6 miesięcy za 1 zł.
 #924259  autor: jacobi75
 06 maja 2017, 11:28
Ja mam pytanie tak propo tego abo za 25 PLN i wszystko no limit.
1. Przy umowie na czas nieokreślony nadal obowiązuje 3 miesięczny okres wypowiedzenia ?
2. Zna ktoś jakieś nowe alternatywne abo w play do powyższego ? Fajna taryfa ale przyznam że nie wykorzystuje tego dobrodziejstwa (teraz mam ten abo z 7 GB netu) Wolał bym w sumie coś bardziej dopasowanego do siebie.
To trochę jak z moją Mamą. Ma stare abo w play za 19 zł. W tym jakieś 200 minut do wszystkich sieci :-) których nie wykorzystuje. I nawet gdy wlazło abo no limit za 19.50 PLN to mi się nie chciało jej zmieniać. Kasa ta sama, a i tak nie wykorzysta.

Ktoś podpowie ?
 #924265  autor: Olaolesia1
 06 maja 2017, 11:48
Cześć
Prośba o pomoc bo przejrzałam wątek ale nie znalazłam niestety odpowiedzi.
Czy ktoś z was negocjował cenę abonamentu przy iphonie SE lub 6S 32 GB w ofercie na firmę?
Na stronie za SE jest 99 zł netto miesięcznie a za 6S 149 zł netto
 #924268  autor: Cichy51
 06 maja 2017, 12:44
jacobi75 pisze:Ja mam pytanie tak propo tego abo za 25 PLN i wszystko no limit.
1. Przy umowie na czas nieokreślony nadal obowiązuje 3 miesięczny okres wypowiedzenia ?
2. Zna ktoś jakieś nowe alternatywne abo w play do powyższego ? Fajna taryfa ale przyznam że nie wykorzystuje tego dobrodziejstwa (teraz mam ten abo z 7 GB netu) Wolał bym w sumie coś bardziej dopasowanego do siebie.

Ktoś podpowie ?
Odp.1 - Tak, nadal obowiązuje termin 3 miesięcy.
Odp.2 - Ta taryfa jest obecnie jedną z najlepszych na rynku ( mowa o Replay SOLO+ z TV II za 25 PLN ) i dość świeża. Weszła 7 kwietnia. Alternatywa to tylko w innych sieciach lub redbull mobile ( ewentualnie coś na kartę ).
 #924356  autor: gepard
 06 maja 2017, 19:00
Tu jednak warto uściślić.
Odejść możesz od razu, najszybciej po miesiącu bez dodatkowych kosztów, ale kolejny aneks dopiero po 3 fakturach.
 #924362  autor: Cichy51
 06 maja 2017, 19:52
gepard pisze:Tu jednak warto uściślić.
Odejść możesz od razu, najszybciej po miesiącu bez dodatkowych kosztów, ale kolejny aneks dopiero po 3 fakturach.
No właśnie tak nie jest. Jest okres karencji 3 miesiące. Dotyczy to wszelkich zmian na koncie - w tym również rezygnacji. Nie ma tego w regulaminach ale to jest wewnętrzne zarządzenie PLAY . Kilku konsultantów już tak mówiło.

Reasumując: przez 3 miesiące nie można dokonać żadnych zmian na koncie. Natomiast jest 14 dni na odstąpienie od umowy-aneksu.
 #924420  autor: reboot
 06 maja 2017, 23:44
sql - jak wyśle wypowiedzenie, to dam znać, co jej zaproponują, ale na razie jej mąż wziął na firmę w T-M 3 telefony i jak wspomniał coś o tym, że żona wkrótce też chce w swojej firmie przedłużyć umowę w Play, to usłyszał coś o taryfie ~18,5-20zł brutto za wszystko w T-M bez telefonu, więc nie obiecuję, że jednak w Playu przedłuży i będę mógł jakoś pomóc :) bo to nie ja decyduję.

WKS
 #924440  autor: iPlus
 07 maja 2017, 09:34
Cichy51 pisze:
gepard pisze:Tu jednak warto uściślić.
Odejść możesz od razu, najszybciej po miesiącu bez dodatkowych kosztów, ale kolejny aneks dopiero po 3 fakturach.
No właśnie tak nie jest. Jest okres karencji 3 miesiące. Dotyczy to wszelkich zmian na koncie - w tym również rezygnacji. Nie ma tego w regulaminach ale to jest wewnętrzne zarządzenie PLAY . Kilku konsultantów już tak mówiło.

Reasumując: przez 3 miesiące nie można dokonać żadnych zmian na koncie. Natomiast jest 14 dni na odstąpienie od umowy-aneksu.
dlatego, że termin na odstąpienie od umowy zawartej na odległość gwarantuje prawo, któremu sieć musi się podporządkować,

te 3 miesiące to w pewnym sensie może mieć sens bo tak - najpierw przedłużasz umowę i jest rachunek wyrównawczy w pierwszym miesiącu, drugi miesiąc rachunek normalny, a trzeci miesiąc chyba tylko potwierdzenie, że jest ok,

co do odejścia to jeśli sieć może dać dobre warunki ale nie chce to wtedy najlepiej złożyć wniosek o przeniesienie numeru w innej sieci zamiast przedłużać umowę
 #924622  autor: gesiowy
 07 maja 2017, 21:08
Serwus wszystkim!

Przeczytałem wątek od informacji o nowej ofercie za 25 zł - Replay SOLO+ z TV II ale nie znalazłem info co jeśli oferują TYLKO opcję na 24mce.

Stąd moje pytanie do was, jakie dokładnie muszę spełnić warunki, żeby zdobyć tą ofertę na beztermin?
Aktualnie mam "Formuła Solo L - RePlay Formuła Solo Tylko SIM + " za 40 zł ( full no limit, 10gb z lejkiem do 1mb z bezterminową umową )

dzwoniłem dziś kilka razy: 1. babka twierdziła że takiej oferty kategorycznie dla mnie nie ma.
2.tym razem cudownie twierdzi że jest ale na 24mce 3. facet to samo - 24mce i 4. i 5. to samo mówią za 6. razem odebrała ta sama babka wiec sądzę że wykorzystałem już ilość konsultantów na zmianie.

w regulaminie znalazłem zapis: " Każda osoba która zawrze aneks do umowy w ramach oferty FORMUŁA SOLO z taryfą FORMUŁA SOLO M"

czy to znaczy że muszę mieć tą słabszą ofertę - SOLO M - a nie SOLO L żeby uzyskać tą o której jest moje zapytanie?
 #924628  autor: mariusz.dytko
 07 maja 2017, 21:35
@gesiowy, nie musisz mieć "tej słabszej" oferty. Można z innych migrować. A co do warunków do opłacona ostatnia faktura. Jak będą się upierać pisz wypowiedzenie i potem telefon i rozmowa.

Było - Nokia 1610 (1997r.), Nokia 5110, Nokia 3210, Nokia 3410, Nokia 6100, Nokia 6030, Nokia 6310i, SE K750i, SE K800i, Samsung Wave GT-S8500, Samsung Galaxy SIII, Samsung Galaxy SIII LTE, Meizu MX4. Jest Nokia 6310i, Xiaomi Redmi Note 4 (snapdragon).
 #924631  autor: gesiowy
 07 maja 2017, 21:50
@mariusz.dytko, czyli poczekać do terminu opłacenia faktury (w moim przypadku 17.05.2017) bo mam polecenie zapłaty i wtedy dzwonić.

a co do wypowiedzenia - to w chwili wysłania wypowiedzenia leci czas - miesiąc - w większości przypadków ten argument do nich trafia, ale co jeśli nie trafi? oferta pada i koniec umowy? czy dzień wcześniej anulować wypowiedzenie i tak w kółko?
 #924654  autor: Cichy51
 07 maja 2017, 23:36
gesiowy - to zależy do kiedy masz okres rozliczeniowy. Musi być opłacona ostatnia faktura i zgody marketingowe oraz e-faktura. Generalnie to loteria z tym , czy konsultant Ci ją da za pierwszym czy dziesiątym razem. Z reguły na początku zawsze proponują na 24 miesiące ( czyli wersję I + TV ).Zadzwoń jutro jeszcze raz i powiedz , że interesuje Cię tylko oferta na czas nieokreślony. Jeśli dalej będą się wzbraniać to napomknij , że już kilka razy dzwonili do Ciebie z konkurencji ( np. z pluszaka ) i chyba się skusisz. Większość osób , która już ma tą taryfę nie wysyłało wypowiedzenia ( wystarczyło słówko o ofercie konkurencji ).
 #924733  autor: mariusz.dytko
 08 maja 2017, 13:14
gesiowy pisze:@mariusz.dytko, czyli poczekać do terminu opłacenia faktury (w moim przypadku 17.05.2017) bo mam polecenie zapłaty i wtedy dzwonić.

a co do wypowiedzenia - to w chwili wysłania wypowiedzenia leci czas - miesiąc - w większości przypadków ten argument do nich trafia, ale co jeśli nie trafi? oferta pada i koniec umowy? czy dzień wcześniej anulować wypowiedzenie i tak w kółko?
Nic Ci nie przepadnie, spokojnie. Przy druku wypowiedzenia zaznaczasz o ile pamiętam pierwszą opcję i numer przechodzi na kartę. Także spokojnie. Po drugie po wypowiedzeniu dojdziesz do porozumienia. Podsumowując napisz wypowiedzenie i zadzwoń jak faktura zostanie opłacona i będzie wszystko OK!

sprintek pisze:Mnie to zastanawia skąd ta suma 39.42pln. Skoro abo wynosi 25pln za miesiąc... Obrazek
Po zmianach oferty jest taki mały zamęt. Poczekaj na drugą fakturę już będzie wszystko OK.

Było - Nokia 1610 (1997r.), Nokia 5110, Nokia 3210, Nokia 3410, Nokia 6100, Nokia 6030, Nokia 6310i, SE K750i, SE K800i, Samsung Wave GT-S8500, Samsung Galaxy SIII, Samsung Galaxy SIII LTE, Meizu MX4. Jest Nokia 6310i, Xiaomi Redmi Note 4 (snapdragon).
 #924789  autor: gepard
 08 maja 2017, 17:38
Pewnie zrobili korektę na część tych 29PLN, a w nowym okresie wytrawili 25 i różnicę od wejścia aneksu do końca tamtego okresu rozliczeniowego.
Mogło być 25 + +-15PLN za wcześniejsze dni. Raczej nie oszukają cie, wszystko się zgadza.
 #924905  autor: xprox3000
 09 maja 2017, 09:01
Witam,

Proszę o poradę. Co mogę wywalczyć przy przedłużeniu play aktualnie do 24 czerwca mam umowę na 5 numerów

"SIM FORMUŁA RODZINA UNLIMITED GB" z kartą moja rodzina

Czy zostać w rodzinie i walczyć o lepsze warunki czy lepiej wyjść i przejść na pojedyńcze abonamenty ? zależy mi na dużej ilości internetu.
 #924908  autor: chris6
 09 maja 2017, 09:18
W czwartek dostałem telefon z biura obsługi klienta Play z informacją o kończeniu się umowy w Play na numer który w ogóle nie jest w tej sieci poinformowałem pracownicę że nie jest to numer sieci play (podałem nawet sieć) że nastąpiła pomyłka .
Rozłączyłem się pomimo tego w sobotę został dostarczony mi sms o treści "Dziękujemy za złożenie zamówienia TRTASK - 1136013364 , obecnie oczekuje na weryfikację . O kolejnych etapach realizacji poinformujemy przez sms lub e-mail PLAY .Póxniej dostałem kolejne sms-y które tylko mnie denerwowały i narażały na stres bo nie zgodziłem się w żadnym momencie na jakąkolwiek zmianę tegoż numeru dzisiaj dostałem informację od kuriera o przesyłce oraz umowie do podpisania jest to rażące naruszenie mojego spokoju oraz natarczywe naciąganie na przymusowe wiązanie się z operatorem . Powyższą informację umieszczam na stronach telepolis.pl oraz mgsm.pl STOP NACIĄGACZOM !!!!!
  • Strona 586 z 692
  • 1
  • 584
  • 585
  • 586
  • 587
  • 588
  • 692
  • 1
  • 584
  • 585
  • 586
  • 587
  • 588
  • 692