DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 14 z 97
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 97
 #924753  autor: jarekt
 08 maja 2017, 14:47
Ale wtedy (jak nie wykonałeś aktywności, skończył się pakiet, masz 0zł i wyłączono SD) to i tak musisz wykupić kolejny pakiet więc musisz doładować więc saldo będzie 5zł więc włączasz SD i po problemie i kasa nie znikła i wszystko jest OK jak było.

Skończył się pakiet to od razu kupujesz następny (bez rozmyślania czy jest mi potrzebny w najbliższym czasie czy nie, no może 15zł na 100 minut to szkoda od razu :) ) bo pakiety nigdy NIE przepadają. Do tej taryfy trzeba troszkę zmienić myślenie :)

Pomijam już, że jest to prawie technicznie niemożliwe (ale do zrobienia) bo jak skończył się pakiet to znaczy, że była aktywność więc nie ma problemu, że wyłączy się SD (nawet jak jest 0zł).
 #924759  autor: kamail86
 08 maja 2017, 15:12
@jarekt, co do braku zasięgu to bardzo rzadko mi się to zdarza, ostatnio chyba gdzieś w górach na chwilę straciłem zasięg, ale kawałek dalej znowu był. Nawet w windach przeważnie jest jakiś tam słabszy zasięg. Co do baterii to trzyma mi 2-3 dni w dodatku widać jak powoli spada stan baterii, więc nie pamiętam kiedy ostatnio zaskoczyło mnie rozładowanie się baterii.

Ale pomysł z przepisaniem kodu do telefonu przyznam że ciekawy, w sumie to pamiętam że kilka lat temu chyba nawet raz z tego skorzystałem, ale zupełnie o tej możliwości zapomniałem. Od dobrych kilku lat doładowuję telefon wyłącznie przelewem przez internet, więc już prawie zapomniałem że istnieje takie coś jak kody z doładowaniem :)
 #924760  autor: serek5555
 08 maja 2017, 15:13
jarekt pisze:Ale wtedy (jak nie wykonałeś aktywności, skończył się pakiet, masz 0zł i wyłączono SD) to i tak musisz wykupić kolejny pakiet więc musisz doładować więc saldo będzie 5zł więc włączasz SD i po problemie i kasa nie znikła i wszystko jest OK jak było.
Miałem to na myśli.
serek5555 pisze: To kupujesz doładowanie takie po ile jest pakiet i znowu masz 0 zł na koncie.
W ten sposób 2 zł nie pobiorą, tylko szkoda SD.
Rozpatrywałem sytuację, gdy pakiet minut się skończył, więc jak wyżej, musimy doładować i kupić nowy, ale za tyle doładować, aby po jego wykupieniu mieć na koncie 0 zł.
Wtedy nawet bez aktywności w miesiącu, 2 zł Nam nie pobiorą, gdyż z czego. ;-)
 #924769  autor: aster
 08 maja 2017, 16:35
Ja się nie przejmuję ich 2zł za miesiąc bez użytkowania czy odcięciu numeru po 12 mies. bez użycia numeru.

Generalnie jak się wyjdzie z domu to telefon jakieś kilobajty zużyje a to już się liczy jako użycie telefonu w danym cyklu rozliczeniowym. Jak ktoś ma jakiś komunikator typu Whatsapp lub używa iMessage to też to idzie po necie.

Te kary 2zł lub odcięcie tel. to skrajne sytuacje, stąd nie wiem po co się w ogóle tym przejmować? :) Jeśli ktoś szuka taryfy aby trzymać kartę SIM w pudełku w szufladzie przez cały rok to najlepiej w taki temat założyć i ludzie doradzą, gdzie najkorzystniej trzymać nieużywany SIM.
 #925335  autor: as1as
 11 maja 2017, 18:31
Czy przenosząc numer do tej taryfy z Orange ONE otrzymam bonus za przeniesienie (np. taki jak w RBM7MNP 200zł na promocyjne i 20GB na 60 dni)
 #925370  autor: 24bis24
 11 maja 2017, 20:57
Czy przenosząc numer do tej taryfy z Orange ONE otrzymam bonus za przeniesienie
lądujesz w Play na Kartę

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #925707  autor: sa
 14 maja 2017, 08:51
Ja na pewno jak inni nie wiem.Mnie się opłaca ,bo tego numeru używam tylko do rozmów w sieci i do neta a przy moim używaniu neta mam na kilka m-cy.
 #925722  autor: SKompY
 14 maja 2017, 10:52
Ja też mam całą rodzinę w Play .a jak gdzieś na stacjonarne to z Virginii lub fakt nadaję.zawsze jakieś złomy po szufladach są to można z nich zadzwonić.a Play podstawowy numer.netu też nie używam bo telefon prawie że na korbę jeszcze.mnie to pasuje idealnie.a inni operatorzy? Co? Nic? Żadnej odpowiedzi?
 #926037  autor: WR841ND
 15 maja 2017, 18:45
SKompY : Ja po chwili analizy gołej oferty stwiedzilem że w Pakietach ta oferta to połowa ceny Furmuły ... przeszedłem i 4 osobom poleciłem i stwierdziły to samo że warto .

Ogólnie jak siedzisz w Freshu/Formula : nawet się nie zastanawiaj..i tak trzeba wydać i tak by dzwonić.

A ci co przeszli do A2m i łaał wszystko za 19zł to już mamy cuda z internetem ( lejek 0.2Mbit )
 #926050  autor: 24bis24
 15 maja 2017, 19:47
WR841ND pisze:Ogólnie jak siedzisz w Freshu/Formula : nawet się nie zastanawiaj..i tak trzeba wydać i tak by dzwonić.
obecnie to utrzymanie Fresha to kosztuje 0 zł na rok :D

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #926062  autor: Rebeliant
 15 maja 2017, 20:30
24bis24 pisze:obecnie to utrzymanie Fresha to kosztuje 0 zł na rok :D
Ale nie masz tam SD z nielimitowanym terminem ważności. Do tego można obniżyć koszty minuty i SMS-ów do innych sieci.

Ja na razie korzystam ze zmodyfikowanego LT, ale pewnie też przejdę.
 #926070  autor: zoltan666
 15 maja 2017, 20:55
Też zamierzam przejść na tą ofertę z dwoma numerami z Formuły Starter. Wpierw chcę jednak na jednym numerze zużyć 60 GB, które mam do wykorzystania. Tu bardzo przydatne okażą się kody z nakrętek do przedłużania tych GB, bo na kupowanie pakietów po 5 zł. raczej bym się nie zdecydował, a wtedy GB by przepadły. Myślę, że do końca promocji z nakrętkami te 60 giga się zużyje. A wtedy numer do OdNowa, a internet na drugiej karcie z Orange. Na drugim numerze natomiast jest kilkaset złotówek promocyjnych za rejestrację, więc też jeszcze parę doładowań przez facebooka, aby ta kasę zużyć, a w pewnym momencie (raczej trochę zł. promo przepadnie) też przesiadka na OdNowa i akurat kasa z doładowań będzie na pakiety minut.
 #926071  autor: 24bis24
 15 maja 2017, 20:55
:D
Rebeliant pisze:Ale nie masz tam SD z nielimitowanym terminem ważności
mogę mieć niepełny SD ale wtedy będzie brakowało ZM

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #926856  autor: WR841ND
 19 maja 2017, 19:46
24bis24 pisze:
WR841ND pisze:Ogólnie jak siedzisz w Freshu/Formula : nawet się nie zastanawiaj..i tak trzeba wydać i tak by dzwonić.
obecnie to utrzymanie Fresha to kosztuje 0 zł na rok :D
Taak ? To zadzwon do kogos w Play i koszta ponosisz ... Sam przeszedłem na Formułe by mieć SD w Play ( na poczatku niesmak że tylko 50 dni ale i tak co miesiąc te 5-10zł sie ładowało bo dzwonię do innych sieci a jak se przypomne w ERA 30zł na miech by utrzymać numer to teraz koszta są śmieszne )

Taki argument to nie argument bo FRESH był fajny z 3-4 lata temu teraz to archaiczna oferta w stosunku do Odnowa..

Zreszta nawet teraz nie masz nic na koncie to nawet tych 2zł ci nie zabiorą bo nie mają z czego ale zadzownić też nie zadzwonisz czy we Freshu czy Odnowa )
 #926858  autor: 24bis24
 19 maja 2017, 19:59
:D
WR841ND pisze:Taak ? To zadzwon do kogos w Play i koszta ponosisz ...
a od czego są ZM?

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #926998  autor: Pragmatyk
 20 maja 2017, 19:55
Jest już jakaś metoda na to, aby sprawdzić, czy wykonało się w okresie rozliczeniowym aktywność?
Oczywiście poza historią. W dodatku w historii nie widać np. zakupu pakietów, który jest zaliczany za aktywność.
  • Strona 14 z 97
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 97
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 97