DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 589 z 692
  • 1
  • 587
  • 588
  • 589
  • 590
  • 591
  • 692
 #926201  autor: Gregrin
 16 maja 2017, 15:15
gepard pisze:Jak ktoś chętny to rejestrować i oglądać :)
Działa na Solo M+ za 25PLN.
https://www.showmax.com/pol/play
Gdyby ktoś nie potrzebował to może podzieli się danymi do schowmax na PW ??
PS. Moze ktoś sprawdzić czy blokując za granica ?? Np instalując i włączając cyberghost ?
 #926265  autor: Robak85
 16 maja 2017, 20:16
Witam.

Mam pytanko. Aktualnie posiadam abo 25 zł no limit i 7 GB neta na czas nieokreślony.

Co aktualnie mogę wyciągnąć z play? Wiem, że dużo było opcji wcześniej, ale potrzebuje konkretną odpowiedź co aktualnie dają.

Z góry dziękuję za pomoc.
 #926267  autor: gepard
 16 maja 2017, 20:26
Jesteś takim leniem, że nie chce Ci się 2-3 strony wstecz spojrzeć i zobaczyć że dają to co masz i zamiast 7GB dają NG czyli 10GB a dalej lejek 1Mbps. Oczywiście za 25PLN na czas nieokreślony.
 #926286  autor: Wiola_K
 16 maja 2017, 22:10
Teraz jeszcze przez rok jest za darmo showmax. Nawet w umowie na czas nieokreślony
 #926297  autor: EnvilT
 16 maja 2017, 23:20
Mr.Pelisa pisze:
EnvilT pisze:Cześć!
Skończyła mi się 2-letnia umowa na nielimitowany internet LTE w Playu (100GB - potem lejek, który osobiście nigdy mi się nie zdarzył, nawet przy 200GB transferu).
Płaciłem 49,99zł, a teraz zaoferowali mi ponownie 2-letnią umowę o takich samych kosztach. Jak myślicie, do ilu mogę negocjować?
Dziękuję!
Złożyłeś wypowiedzenie? Jeśli nie, to złóż i na pewno coś obniżą ;)
Wypowiedziałem. I już jestem po trzeciej rozmowie, ciągle proponują 18 miesięcy i nadal 49zl. A, no i 3 pierwsze miesiące za pół ceny...
 #926332  autor: c-4
 17 maja 2017, 10:00
Hej, czy ktoś przedłużał lub zmieniał ofertę z SOLO M na DUET M?
Obecnie mam 2 numery SOLO M (7GB) za 25zł na czas nieokreślony i zastanawiam się czy przechodzić na SOLO M+ 10GB czy może próbować coś DUET M. W duecie fajne jest współdzielenie GB.
Widziałem ofertę Plush gdzie za Duet Plush jest 40zł za 2 numery (dotyczy połączenia ofert za 25zł czyli no limit rozmowy, sms, mms i w sumie 20GB i narastające z czasem)
 #926340  autor: iPlus
 17 maja 2017, 10:47
wortas pisze:U mnie niestety wypowiedzenia umów nic nie dały. Próbowałem kilkukrotnie i niestety trafiam zawsze na mało życzliwych konsultantów. Nigdy nie było problemów ze zmianą warunków na te aktualne. Uparli się na umowę na 24 miechy i tyle.

uświadomiłeś konsula, że w a2mobile bez żadnego problemu będziesz miał wszystko no limit za koło 20 zł kiedy przeniesiesz numer ? nazwy sieci nie musisz używać ale sł wa konkurencja już raczej tak,

ostatecznie oferta jest dobra, możesz się decydować na 24 miesiące, raczej szybko większego lejka po 10 GB nie wprowadzą
 #926342  autor: Mr.Pelisa
 17 maja 2017, 10:59
Mr.Pelisa pisze:
Adriano pisze:Pytanie do osób, którzy aneksowali umowę na pakiet Solo M II z TV tą z no limit całym za 25zł. Jaka Wam przyszła kolejna faktura po zmianie? Ktoś dostał do opłacenia kwotę 25zł? Bo u mnie widnieje 34zł z groszami nie wiadomo skąd... Na szczegółach TV za 10zł jakby, no rozumiem, że musi być uwzględnione, ale skąd ta kwota??
Mi przyszła na 29,99zł pomimo, że korekta była na 12,51zł, a konsultantka podczas przedłużania umowy poinformowała, że będzie zbliżona (do 25zł). Za nowy pełny okres rozliczeniowy każdy z nas ma 15zł abo + 10zł TV, a za połowę niepełnego okresu naliczyli mi 12,50zł abo + 5zł TV, a moim zdaniem powinno być 7,5zł abo + 5zł TV. Ja zrobiłem zgłoszenie i czekam na kontakt, nie zamierzam im płacić dodatkowo 10zł (2x sim), a ile Oni zarobią w skali kraju!?
Już wiem dlaczego doliczyli mi 5zł - za niepełny okres rozliczeniowy nie przysługuje rabat za e-fakturę i terminowe opłacanie faktur. Złożyłem reklamację i otrzymałem rabat po 5zł na dwa numery, na następnej fakturze ;)
 #926348  autor: Mr.Pelisa
 17 maja 2017, 11:16
EnvilT pisze:
Mr.Pelisa pisze:
EnvilT pisze:Cześć!
Skończyła mi się 2-letnia umowa na nielimitowany internet LTE w Playu (100GB - potem lejek, który osobiście nigdy mi się nie zdarzył, nawet przy 200GB transferu).
Płaciłem 49,99zł, a teraz zaoferowali mi ponownie 2-letnią umowę o takich samych kosztach. Jak myślicie, do ilu mogę negocjować?
Dziękuję!
Złożyłeś wypowiedzenie? Jeśli nie, to złóż i na pewno coś obniżą ;)
Wypowiedziałem. I już jestem po trzeciej rozmowie, ciągle proponują 18 miesięcy i nadal 49zl. A, no i 3 pierwsze miesiące za pół ceny...
Musisz ich męczyć dalej bo za 49zł bez urządzenia to oferta ze strony, dodatkowo masz tylko 50% rabatu na 3 miesiące... Ile czasu zostało Ci do końca umowy? Najlepsze propozycje są gdy zostaje poniżej 30 dni. Postrasz ich, że konkurencja daje podobne warunki, a do tego 6 miesięcy gratis.
 #926350  autor: kuczka76
 17 maja 2017, 11:29
Właśnie przed chwilą odbyłem rozmowę z bardzo miłą konsultantką ,zapytałem grzecznie czy jest dostępna oferta Replay formuła solo tylko sim + z TV II na czas nieokreślony ,po chwili sprawdzenia Pani potwierdziła że jest dostępna , więc poprosiłem o zmianę na tą taryfę na moich 3 numerach które posiadam w PLAY .
 #926362  autor: baka24
 17 maja 2017, 12:31
Wczoraj mialem rozmowe z konsultantem. Zlozone mialem wypowiedzenie, wiec od razu pytam czy jest replay solo z TV II na czas nieokreslony..... no jest. No to prosze o wycofanie wypowiedzenie i zmiane taryfy, a regulamin i warunki na maila niech wysle. Poprosilem jeszcze pania o przeczytanie nazwy taryfy, dla upewnienia sie - wszystko ok.

W play24 taryfa jest zmieniona, ale na maila nic nie dostalem :/

Patrze teraz w zakladke Pakiety na play24 i tam mam pakiet TV podstawowy i dodatkowy - wiem, ze dodatkowy jest za free przez rok, a potem moze wylaczyc, a ten podstawowy napisane jest 20zl - tak ma byc, czy cos jest nie tak i mam dzwonic do nich?
 #926453  autor: EnvilT
 17 maja 2017, 19:26
Mr.Pelisa pisze: Musisz ich męczyć dalej bo za 49zł bez urządzenia to oferta ze strony, dodatkowo masz tylko 50% rabatu na 3 miesiące... Ile czasu zostało Ci do końca umowy? Najlepsze propozycje są gdy zostaje poniżej 30 dni. Postrasz ich, że konkurencja daje podobne warunki, a do tego 6 miesięcy gratis.
Umowa skończyła się w kwietniu, co przegapiłem - przeszła na bezterminową. I oni teraz mi dają to samo, tyle że z obowiązkiem utrzymania na 18 miesięcy i tylko 3 miesiące za połowę ceny :smt005
Teraz okres rozliczeniowy kończy mi się 19 maja, więc 20 czerwca wypowiedzenie dobiegnie końca.
 #926495  autor: Wiola_K
 17 maja 2017, 21:35
Już wiem dlaczego doliczyli mi 5zł - za niepełny okres rozliczeniowy nie przysługuje rabat za e-fakturę i terminowe opłacanie faktur. Złożyłem reklamację i otrzymałem rabat po 5zł na dwa numery, na następnej fakturze
to ja też mam wyższy rachunek o 5 zł. To już wiem skąd. Ale już nie będę tego reklamować
 #926497  autor: Wiola_K
 17 maja 2017, 21:37
baka24 pisze:Wczoraj mialem rozmowe z konsultantem. Zlozone mialem wypowiedzenie, wiec od razu pytam czy jest replay solo z TV II na czas nieokreslony..... no jest. No to prosze o wycofanie wypowiedzenie i zmiane taryfy, a regulamin i warunki na maila niech wysle. Poprosilem jeszcze pania o przeczytanie nazwy taryfy, dla upewnienia sie - wszystko ok.

W play24 taryfa jest zmieniona, ale na maila nic nie dostalem :/

Patrze teraz w zakladke Pakiety na play24 i tam mam pakiet TV podstawowy i dodatkowy - wiem, ze dodatkowy jest za free przez rok, a potem moze wylaczyc, a ten podstawowy napisane jest 20zl - tak ma byc, czy cos jest nie tak i mam dzwonic do nich?
też mam zaznaczone pakiet za 20 zł.ale wszystko jest ok.
  • Strona 589 z 692
  • 1
  • 587
  • 588
  • 589
  • 590
  • 591
  • 692
  • 1
  • 587
  • 588
  • 589
  • 590
  • 591
  • 692