DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 13 z 41
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 41
 #926941  autor: artsky
 20 maja 2017, 10:49
Dzisiaj tak bardziej z ciekawości zarejestrowałem numer i wbiłem jeden kod. GB z zeszłorocznej promocji przedłużyły mi się o 10 dni. Tak powinno być?
 #926945  autor: jarekt
 20 maja 2017, 11:17
No jak masz MiniMaxa (a ze szklanej kuli tak mi wychodzi :) ) to GB przedłużą się tylko do końca miesiąca i potem przepadają.

Jeśli natomiast masz inną taryfę (ale regulaminową) to jest to oczywiście błąd (a moja szklana kula nadaje się do wymiany).
 #927106  autor: TomekErek
 21 maja 2017, 14:52
a tak z nieco innej beczki - jak myslicie ile osób TAK NAPRAWDĘ wygrało/wygra jakąś wycieczkę w loterii? Bo rozumiem, ze można uzbierać z 15 czy 20 kodów i wziąć nagrodę gwarantową ale z tą loterią...

Jakoś wątpię, że ktoś wygra, tym bardziej, ze regulamin mowi tylko o tym, że do zwyciężców w ciągu 3 dni od losowania bedzie wyslany sms z informacją, ze wygrali...
 #927252  autor: as1as
 22 maja 2017, 12:57
TomekErek pisze:a tak z nieco innej beczki - jak myslicie ile osób TAK NAPRAWDĘ wygrało/wygra jakąś wycieczkę w loterii? Bo rozumiem, ze można uzbierać z 15 czy 20 kodów i wziąć nagrodę gwarantową ale z tą loterią...

Jakoś wątpię, że ktoś wygra, tym bardziej, ze regulamin mowi tylko o tym, że do zwyciężców w ciągu 3 dni od losowania bedzie wyslany sms z informacją, ze wygrali...
Do losowanych nagród trzeba mieć zakrętki z wylosowanym kodem, natomiast do nagrody rzeczowej wystarczy kod (np. zakupiony na platformie sprzedażowej)
Jak ktoś wygra może się podzielić informacją. Ja 4 vouchery do odbioru już mam.
 #927434  autor: zakopane
 23 maja 2017, 11:26
aby odebrac reczkik nalezy miec dowod przy sobie.
Ale gdzie podaje sie dane? Wiem ze podane mam imie ale nie wiem czy podalem dobre nazwisko na stronie smakwakacji. Gdzie to sprawdzic?
 #927528  autor: Konoko
 24 maja 2017, 00:39
post z 4 maja
Tompson pisze:ktoś testował może jak jest z dostępnością "nowych" opakowań z kodem w sklepach fresh i żabka w promocji VISAhttps://www.visa.pl/promocja-wiosenna/ ? kody wychodzą po 1 zł i napój do gardła lub do zlewu co kto lubi. Promo do 16.05.
Do wczoraj można było wykorzystać kupony z tej promocji i nawet wczoraj jak była dostawa napoi do żabki i freshmarketu to puszek z promocyjnymi zawleczkami jeszcze nie dali.
Czy tylko w Moim mieście tak handlowcy pogrywają czy może komuś udało się kupić za 1zł puszkę z czerwoną zawleczką z kodem?
 #927559  autor: wasylek
 24 maja 2017, 10:21
Konoko pisze:post z 4 maja
Tompson pisze:ktoś testował może jak jest z dostępnością "nowych" opakowań z kodem w sklepach fresh i żabka w promocji VISAhttps://www.visa.pl/promocja-wiosenna/ ? kody wychodzą po 1 zł i napój do gardła lub do zlewu co kto lubi. Promo do 16.05.
Do wczoraj można było wykorzystać kupony z tej promocji i nawet wczoraj jak była dostawa napoi do żabki i freshmarketu to puszek z promocyjnymi zawleczkami jeszcze nie dali.
Czy tylko w Moim mieście tak handlowcy pogrywają czy może komuś udało się kupić za 1zł puszkę z czerwoną zawleczką z kodem?
W żabce nie kupiłem, ale w moim osiedlowym sklepie były sprite po 99gr z kodami, a w tesco kupiłem coca-cola i fanta z kodami za 95gr.
  • Strona 13 z 41
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 41
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 41