DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 541 z 675
  • 1
  • 539
  • 540
  • 541
  • 542
  • 543
  • 675
 #929209  autor: zielony71
 03 cze 2017, 09:29
teoatino pisze:....
Numer raczej nie przepadnie, bo wypowiedzenie jest z przeniesieniem na kartę. Nie wiem, czy to dobrze, czy źle, ale tak zaproponowali w salonie, :-)
To jest właśnie przyczyną tego, że DUK nie zadzwonił.
 #929230  autor: krzsos
 03 cze 2017, 10:29
teoatino pisze:Witam.
Jakiś czas temu zapytałem się tu, jak długo czekać na kontakt z DUK, gdyż wypowiedzenie dawno złożone, a umowa kończy się w połowie czerwca. Podpowiedziano mi, bym samemu zadzwonił. Tak też uczyniłem. I tu ciekawostka :D. Żadna oferta nie przedłużeniowa nie jest przygotowana :D. Konsultantka trochę zaskoczona próbowała namówić mnie na światłowód, ale chyba nie o to chodzi :D. Kontakt pod *220. Także, jeżeli ktoś dostał tylko 20% rabatu to i tak niech będzie w miarę zadowolony :D. Zdarza się, jak w moim przypadku, że blisko dwudziestoletnie opłacanie dwóch abonamentów nie pociąga za sobą chęci przedłużenia umowy przez pomarańczowego operatora. Bywa. Nikt nie będzie płakał.
Pozdrawiam
Ja jak zadzwoniłem do DUK w sprawie przedłużenia to też Pani nie bardzo chciała , ale powiedziałem że chce się związać aż na 36 msc. i w związku z tym prosiłbym o jakiś bonus i czy widzi że w systemie jest wypowiedzenie no i udało się .
p.s. 20% dostałem bez wypowiedzenia .

Pozdrawiam Krzysiek
 #929237  autor: mister_magister
 03 cze 2017, 11:51
Ja jak zadzwoniłem do DUK w sprawie przedłużenia to też Pani nie bardzo chciała , ale powiedziałem że chce się związać aż na 36 msc. i w związku z tym prosiłbym o jakiś bonus i czy widzi że w systemie jest wypowiedzenie no i udało się .
p.s. 20% dostałem bez wypowiedzenia .

Mi się wydaję, że wystarczy ich po prostu przycisnąć, mi bez wypowiedzenie i z umową ważną jeszcze prawie pół roku dali 30%, na początku mówi że 20% to maks, więc mówię, że wiem jak handlowcy pracują, jakaś ściema że sam też kiedyś byłem tylko w innej firmie i żeby poszła do jakiegoś team leadera bo wiem że może mi dać 30%, wrzuciła mnie na wyciszenie na 2 min i dała tą zniżke. Smart plan za 69,99zł dała mi za 45,67zł (końcówki już dokładnie nie pamiętam) i wziąłem już prawie, ale nagle okazało się, że ostatnie 6 miesięcy będe płacił 89,99zł bo odejcie znizka z DUK i za telefon na raty, więc w końcu przeniosłem ten numer...Reasumując wydaję mi się, że szkoda czasu na te wypowiedzenia, trzeba po prostu twardo, że mogą tyle dać, a jak konsultant będzie uparty to zadzwonić jeszcze raz, może następny będzie przychlniejszy ;)
 #929345  autor: teoatino
 03 cze 2017, 21:37
"Mi się wydaję, że wystarczy ich po prostu przycisnąć, mi bez wypowiedzenie i z umową ważną jeszcze prawie pół roku dali 30%, na początku mówi że 20% to maks, więc mówię, że wiem jak handlowcy pracują, jakaś ściema że sam też kiedyś byłem tylko w innej firmie i żeby poszła do jakiegoś team leadera bo wiem że może mi dać 30%, wrzuciła mnie na wyciszenie na 2 min i dała tą zniżke. Smart plan za 69,99zł dała mi za 45,67zł (końcówki już dokładnie nie pamiętam) i wziąłem już prawie, ale nagle okazało się, że ostatnie 6 miesięcy będe płacił 89,99zł bo odejcie znizka z DUK i za telefon na raty, więc w końcu przeniosłem ten numer...Reasumując wydaję mi się, że szkoda czasu na te wypowiedzenia, trzeba po prostu twardo, że mogą tyle dać, a jak konsultant będzie uparty to zadzwonić jeszcze raz, może następny będzie przychlniejszy ;)"


Jest w tym sporo racji. Jasne, zawsze można ponegocjować, powalczyć. Jeżeli operator jednak nie daje takiej szansy, ba, nie daje podstaw do negocjacji to po co sobie tym głowę zawracać? :-) Tak trochę uważam, że obecna sytuacja na rynku, mówię tu o abonamentach "No limits" za dwadzieścia kilka złotych sprawia, że operator powinien pójść po rozum do głowy i przedstawiać użytkownikowi taką ofertę, żeby nie chciało mu się ruszyć czterech liter i poszukać oferty u konkurencji. Bez względu na kolor operatora. A tak, z kolejnego kwartału wychodzą kolejne odejścia użytkowników i straty, co kończy się cięciami i oszczędnościami w firmie. Rozumiem, że moloch zakłada, że stały klient pozostanie i nadal będzie płacił, bo nie chce mu się/nie potrafi zmienić operatora. Taka polityka, jak już wspomniałem wychodzi na kwartalnych zestawieniach aktywacji. Ot, taka dywagacja :-)

Pozdrawiam
 #929349  autor: asdplaya
 03 cze 2017, 21:49
Cześć!

prywatnie: planuje światłowód zakupić do domu, da się coś ugrać niż to co na infolinii proponują? jestem konsultantem w T-Mobile z SUK i wiem, że czasem się da, ale trzeba wiedzieć jak podejść i do kogo napisac.

sluzbowo: Jakby ktoś potrzebował porady bądź chciałby się przenieść do T, na korzystniejszych dla Panstwa warunkach to zapraszam(:

kontakt przez priv bądź asdplaya@gmail. com
 #929457  autor: tom5690
 04 cze 2017, 17:00
Zgadzam się z misterem magistrem. Ja kilka stron temu pisałem, że napisałem do bok tylko o zamiarze zmiany sieci i po jakimś tygodniu zadzwonili. Dali 20% bez problemu, a myśle, że jakbym powiedział 30 to też by dali. Wcześniej wziąłem kablówkę i net. Stacjonarny net jest mi potrzebny. Z kablówka i bonem na paliwo i roczną zniżką się kalkulowało. Wcześniej placiłem internet 42 zł u innego operatora i 50 zł w orange za marne 300 minut + 0,5gb internetu. Teraz płacę jakieś 132 zł. W sumie niby dużo, ale 10 lat temu za kablówkę płaciłem 50 zł, za internet 50 zł i za telefon 60 zł. Teraz w tych 132 zł mam internet stacjonarny, kablówke, darmowe stacjonarne na europe zach., usa i kanade z ktorych korzystam dość intensywnie. Nielimitowane na komórce i 15 gb netu. 45 zł w tym to rata za tel., tak wiec za internet, kablówke, komórkę i stacjonarny płacę jakieś 87 zł. Wg mnie kwota ok.
 #929614  autor: invisible
 05 cze 2017, 15:06
Witam. Mam pytanko odnosnie oferty Orange Love 4G + Kom. Czy da rade w tej ofercie ugrac jakis upust na abo, badz sprzet? Czy cena jest juz ostateczna?
 #929673  autor: mateo648
 05 cze 2017, 20:10
Witam
posiadam 1 numer na abonament chciałbym go przedłużyć aktualnie taryfa to Smart Plan LTE za 89,98zł telefon jaki mam to Samsung galaxy s4. Jakie są możliwości przedłużenia. Konkretnie interesują mnie dwa numery i telefon porównywalny z obecnym. Jeżeli się nie da to może być każdy inny operator (oprócz PLAY) abo lub karta.
 #929826  autor: crissu90
 06 cze 2017, 15:32
konczy mi sie umowa z orange w styczniu- obecnie place 89,99zl- bez limitu rozmowy, sms,mms, pakiet minut w roamingu (wiem, wiem, zmienia sie od 15 czerwca) i pakiet danych 5gb. oplaca mi sie przedłuzyc umowe bez telefonu? czy moze polaczyc abo z internetem lte dla domu? co mi sie moze bardziej oplacac? telefon juz zakupilem poza orange, wiec bardziej interesuje mnie oferta bez tel, no chyba ze mieliby cos ciekawego do zaproponowania. moze jakos pomozecie?
 #929859  autor: mister_magister
 06 cze 2017, 18:05
obalam dziekawy mit, że przy przeniesieniu numeru nie da się negocjować, opisuje sytuacje z t-mobile, telefonicznie faktycznie się nie da, ale da sie mailowo na [email protected], opisałem oferte konkurencji dlaczego wg mnie jest korzystniejsza i czy są wstanie tą oferte przynajmniej wyrównać. Na drugi dzień dostałem telefon z t-mobile i opuścili mi 200zł z telefonu oraz 5zł miesięcznie z abonamentu! Żeby było śmieszniej to telefonicznie nawet nie chcieli o tym rozmawiać. Oczywiście oferta standardowa T3 z 1zł przez 6 miesiecy :)
 #929924  autor: patryk211088
 07 cze 2017, 07:08
Cześć. Mam pytanie odnośnie mojego przypadku.
Kończy mi się umowa (nie uwzględniłem rabatu open):
- we wrześniu na smart plan lte bez tel za 39,99 (przenosiłem się z play stąd słaba oferta). Interesuje mnie no limit mms,sms stacjonarne, komórki i około 2gb najlepiej z telefonem ale bez ciśnienia.
- w grudniu smart plan lte z tel- wtedy sony m4 za 36,68 (no limit wszystko i z tego co pamiętam 3,5gb oraz -30%)
Chciałbym coś podobnego bo z open wychodziło mi 22zł:-)

Co mogę ugrać w moim przypadku??

Posiadam jeszcze orange Love z internetem oraz kom.
Ostatnio zmieniony 07 cze 2017, 13:50 przez patryk211088, łącznie zmieniany 1 raz.
 #929929  autor: Symulant
 07 cze 2017, 08:09
crissu90 pisze:.. pakiet minut w roamingu (wiem, wiem, zmienia sie od 15 czerwca) ...
Może to mało istotne ale Orange poza pakietem Roamingu w wyższych abo daje jeszcze 100 min na rozmowy międzynarodowe. Po 15 czerwca zmienia się dużo ale połączenia z PL do UE będą wciąż płatne na dotychczasowych zasadach jako połączenia międzynarodowe. Jeśli ktoś ich potrzebuje to warto wybrać wyższy abonament.
 #930137  autor: KR2615
 07 cze 2017, 23:33
Siemanko. Mam w tej chwili Smart Plan LTE 65 za którego płacę 17,69 (-30% na 20-mc + zniżki za fakturę elektroniczną itd itp.) Po woli zaczynają do mnie dzwonić z możliwością przedłużenia umowy ale najlepsze co mi się udało wynegocjować to nolimit PL + stacjonarne, SMS (bez MMS) i 4GB internetu. Czy coś więcej dałoby się uskubać? MMSy mi nie potrzebne ale internetu przydałoby się tak z 10GB. Czy to realne w tej cenie? A jeśli nie to może to o czym mówię w lepszej cenie?
 #930200  autor: michalek1912
 08 cze 2017, 12:26
Witam,

Aktualnie posiadam 3 numery:
-Smart Plan Multi II za 89,90
-Smart Plan Multi II 59,98
-Smart Plan LTE 39,90

Oraz posiadam funpack z neostradą i stacjonarnym, więc dzięki temu mam OrangeOpenExtra(mobil+stacjonar)-abon. 45 zł mniej na wszystkie abonamenty.

za funpaka płacę ok.108zł

Posiadam również jeden numer w ofercie biznesowej i płacę za niego 68,86 brutto (10gb internetu)

Dzisiaj dzwonili do mnie z ofertą przejścia na biznes i przedstawili taką ofertę:

nazwa usługi: Orange LOVE Krajowy
2xBIZ KRAJOWY
POŁĄCZENIA GŁOSOWE BEZ LIMITU
SMS/MMS BEZ LIMITU
PAKIET DANYCH 10GB
Cena: 28,78zł netto/ 35,40 brutto

Do pakietu można dobrac do 18 dodatkowych numerów na tych samych warunkach za 19.99zł netto/24,59zł brutto

opłaty jednorazowe:
9 zł netto/ 11.07 zł brutto opłaty migracyjnej, jednorazowo pierwszym rachunku za każdy kontrakt

- dokonanie cesji na firmę usług stacjonarnych, przyznana zostanie zniżka w wysokości 41.20zł netto co miesiąc

Pytanie czy mógłbym uzyskać jakąś lepszą ofertę? Zależy mi na internecie wolałbym więcej niż 10gb, bo rozumiem, że to jest jakiś pakiet wspólny na te wszystkie 4 numery? i najlepiej żeby był też jakiś pakiet w roamingu.
 #930208  autor: Mateusz8769
 08 cze 2017, 13:32
Witam jak co 2 lata.
Kończy mi się umowa 15 września. Jestem na bieżąco z forum, wiem co mogę ugrać w jaki sposób.
Sytuacja jednak wygląda tak, że mam chrapkę na iPhona 8. Obecnie sprzedałem 6s Plus i siedzę tymczasowo na Lumii 920. Po roku użytkowania stwierdzam, że iPhone z Plusem jest dla mnie za duży do komfortowej codziennej pracy, ale wyświetlacz 5,5" to coś bez czego już ciężko żyć ;)

Co zrobić żebym mógł negocjować warunki umowy od października/listopada ? Mogę przedłużyć umowę o kilka miesięcy bez telefonu ?
  • Strona 541 z 675
  • 1
  • 539
  • 540
  • 541
  • 542
  • 543
  • 675
  • 1
  • 539
  • 540
  • 541
  • 542
  • 543
  • 675