DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 80 z 202
  • 1
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 202
 #931038  autor: darekka
 12 cze 2017, 16:20
Ja jak pisałem wcześniej również tylko zwrot 3,92 i zero rekompensaty w odpowiedzi na reklamację. Wycwaniają się

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #931166  autor: darekka
 13 cze 2017, 12:38
Jest i odpowiedź na reklamację padu usługi na numerze T-mobile-chciałem zwrot po 1zł. za dni usterki plus 30zł. rekomensaty oraz 30dni konta dodatkowo, a dali 50zł. i 30dni konta 8) . Informują również, że dział techniczny pracuje nad sprawą.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #931171  autor: kaspeed
 13 cze 2017, 13:32
No to moze wzięli się za temat raz a konkretnie.U mnie 11maj dalej wisi temat.Bez konkretow bez odp.Pogoni ich instytucja odpowiednia.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #931358  autor: kaspeed
 14 cze 2017, 14:48
Sorki że tak od razu post pod postem chyba wiem ile bedziemy mieli limitu neta

http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docum ... 1_0002.pdf Patrz tabela i kwota 30zł tyle nas kosztuje miesięcznie usługa ; daje to 1.51 gb miesięcznie. Tak zrozumiałem.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #931367  autor: kaspeed
 14 cze 2017, 15:27
Wierze ze jednak rozwiażą to 30zł i przelicznik miesięczny prostrze dla ich i tak zrytych systemów.



http://www.heyah.pl/assets/pdf/rz201706 ... 9_0002.pdf tu znalazłem dla heyah i dla taryfy dniówka. Zastanawia mnie jak to bedzie rozwiazane . :roll: Pokręcili i to zdrowo.


Po 15.06 wypadało by wysłac chyba emaila z oficjalną prośbą o opisanie jak w naszej usłudze sprawa będzie wyglądała.


Na dziś chyba jedynie Orange w ofertach abonamentowych dało najlepsze zasady i wyliczyło od razu ile nam przysługuje. Dla mojego abonamentu mobilnego 4,07. I tu mam wszystko jasno czarno na białym. W Prepaidzie Tmobile lipiato.

PLAY? 5zl 256mega no tu tez w miarę logicznie rozwiązali. Przelicznik.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #931380  autor: jakubeskulap
 14 cze 2017, 16:53
Panowie byc moze bedzie trzeba im znowu wyjasniac na infolinii, ale w regulaminie jak byk stoi ze nasza usluga jest usluga 30dniowa skladajaca sie z 30 cykli rozliczeniowych. Idac tropem od slowa do slowa w regulaminie roamingu nie ma slowa cykl rozliczeniowy. Jest za to koszt uslugi lub pakietu. Tym sposobem nasza usluga podpada pod 30zl. Pozostaje ciekawostka co i jak zrobia. Moim zdaniem powinni przydzielic 1,5gb, ktore pozostaje aktywne w momencie, gdy jest 1zl i cykl sie odnawia. Z zaznaczeniem, ze pakiet nie bedzie sie odnawial jak kiedys 3000gb do tego poziomu, a jedynie bedzie udostepniany w stopniu niewykorzystanym. Np 1 dnia pakiet sie aktywuje + 1.5gb wazne 1dzien. Wykorzystujemy 300mb i nastepnego dnia jesli bedzie zlotowka to 1.2gb bedzie aktywne itd.
Jest jeszcze opcja z podzialem 1,5gb na 30pakietow 50mb z kumulacja lub superopcja tj kazdego dnia 1,5gb odnawiajace sie codziennie. Wedle regulaminu musi to byc 1,5gb. Zakladam, ze to bedzie 1,5gb podzielone na 30dni po 50mb z kumulacja lub 1,5gb na raz z udostepnianiem pakietu niewykorzystanego. ALE NA 100% TO .......
tradycyjnie zapomna o nas w ogole :smt006 :smt005
 #931412  autor: kaspeed
 14 cze 2017, 18:18
Miesięcznie jednak wydajemy te ''30zł'' wiec powinno być od tego liczone.Nie wiem jak to rozwiażą. Mialo być tak naprawdę tanio jest i będzie widać klops w ofertach prepaid. Patrząc na to co zrobił fakt mobile, teraz viking mobile = zabrano 1gb neta rocznie. Dano 4gr za megabajt dorzuca zapewne 500mb za 20zł. no ja jestem w szoku że można jeszcze pogorszyć oferte. Zamiast poprawić. W tmobile/Heyah spodziewam się jednak + jak w wypadku 25zł 10gb w Tmobile mają 1,25gb neta w UE to ja też chce podobne warunki!

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #931416  autor: kamil7777
 14 cze 2017, 18:27
Nie ważne ile będzie mieli tego neta tylko ile wam potrzebne, nawet 1,5 dziennie to czy to wykorzystacie w UE? Ile razy w miesiącu wyjeżdżacie, ta wasza super usługa to więcej problemów niż korzyści, i non stop szarpie z BOK, dzień dnia sprawdzanie doladowali czy reklamacja, sorry bez obrazy ale taka jest prawda....
 #931418  autor: kaspeed
 14 cze 2017, 18:31
A ja bym i 1,5gb wykorzystał dziennie jak jadę za granicę to 10dni minimum. Wiec im więcej tym lepiej.A to że A to że problematyczna usługa? co z tego///

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #931427  autor: kamil7777
 14 cze 2017, 18:46
Kolego gdy jedziesz na wakacje to chyba by odpocząć a nie siedzieć w necie, pewnie trzeba coś wysłać czy zobaczyć co się dzieje, ale można to też zrobić w hotelu, ja miesięcznie nie wykorzystuje 1,5 GB, w domu i w pracy mam inne połączenie... Walczcie o swoje płacie za to...
 #931440  autor: kaspeed
 14 cze 2017, 19:34
No ja mam zamiar walczyć o swoje;) i walczę. Wyznaję taka zasadę: co swoj internet swoja sieć to swoja. Nieufam siecią wifi.( nie zmusi mnie by sie połączyć.) Bardzo dużo w zwiazku z pracą danych transferuję i na urlopie.Niestety nadzór MSN i wszelki nadzór sieciowy wymaga zerkania więc te 1,5gb to chyba jedynie na komunikator i tekstową konsole nadzorowania systemów. 4,07 gb w abonamencie styknie na drobny nadzór+ trochę www + np banki itd.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #931455  autor: odkrywca1
 14 cze 2017, 20:13
Szanowny Panie

Odpowiadając na korespondencję z dnia 02.06.2017 sprawdziłem konta telefoniczne Pana numerów.

Potwierdzam, że od dnia 05.06.2017 oferta Dniówka („Masz zlotowkę ? masz no limit na wszystko i do wszystkich) jest aktywna i nie znalazłem nieprawidłowości.

Serdecznie przepraszam za wcześniejsze niedogodności dotyczące działania Dniówki. Potwierdzam, że obecnie ważność dla numerów jest ustalona do dnia 13.02.2018.

Mając jednak na uwadze opisane nieprawidłowości w ramach rekompensaty przyznałem dla każdego z numerów doładowanie 25 zł z VAT i 30 dni przedłużenia ważności.
Dzisiaj dostałem taką odpowiedz ( teoretycznie pozytywna ale podobnie jak Wy pisałem o większą kasę)

zastanawiam się tylko czy nie da się ich bardziej docisnąć bo
1. usługę wywaliło wszystkim a nie poszczególnym osobom ( operator lubi pisać że to indywidualne utrudnienia a my wiemy jak jest na prawdę)
2. każdy z nas musi mieć inny internet a to też jest koszt.
 #931457  autor: kaspeed
 14 cze 2017, 20:18
Ja dalej od 11 maja mam problem z uzyskaniem tego co oczekiwałem.Reklamacji z 2czerwca jeszcze nie tykali z tego co widzę.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #931563  autor: kaspeed
 15 cze 2017, 10:42
No i mamy 15.06 a w sprawie roamingu w naszej usłudze niema nic konkretnego.Wygląda to jak by zapomniano o nas.I to dosłownie.

W wypadku Orange POP z pakietem No limit na rozmowy smsy i paczką rosnącą neta za uwaga: 35zł miesięcznie moja kochana żona na swoim numerze dostała w roamingu : nie limitowane rozmowy,sms ,mms oraz pakiet 1,76gb internetu w roamingu.Pomniejsza krajowy pakiet internetu ale no praktycznie 2gb to jej wystarczy.Mnie w sumie na Głownej karcie jak załaduje za 35zł i aktywuje jednorazowo pakiet no limit tez styknie.W a2 mobile za20zł dostaję 1gb neta.Też nie jest źle + no limit. Orange Bardzo ładnie w regulaminach podkreśliło że 1,76gb pomniejsza ilosć pakietu gb dostepnego w kraju.( tu jest czysto prosto bez żadnej gwiazdki naprawdę czytelny cennik dla prepaida.W zyciu nie spodziewałem się takiej czystej oferty roamingowej.) Już a2 mobile ma trochę zakręconą ofertę ale też czystą.

Nasza Tmobile*Heyah nadal jestem w wielkiej niewiadomej.Wiem że tych ofert jest naprawdę dużo ale da się to idealnie opisać tak jak w Orange.Czekam na T

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #931567  autor: darekka
 15 cze 2017, 10:59
Wiadomo coś o roamingu w naszej usłudze?
Ja dziś wysłałem email z zapytaniem/wnioskiem o przedstawienie stanowiska/regulaminów/cenników/przeliczników itp. dla naszej usługi-tu ciekawie to będzie wyglądać, bo nie mamy limitów żadnych(nawet te 50GBna dzień nie jest podstawą do naliczenia GB w rozmingu, bo powinno
Jak dostane odpowiedź napiszę jak to widzą.

Cytat z Regulaminu naszej usługi dla HEYAH:
"5.6. W ramach opcji Użytkownik ma możliwość:
5.6.1. wykonywania nielimitowanej ilości połączeń na krajowe numery sieci komórkowych i stacjonarnych,
5.6.2. wysyłania nielimitowanej ilości SMS na krajowe numery sieci komórkowych,
5.6.3. wysyłania nielimitowanej ilości MMS na krajowe numery sieci komórkowych,
5.6.4. korzystania z pakietowej transmisji danych na terenie kraju bez limitu ilości danych.
i pkt.
5.9. Opcja usługowa nie dotyczy połączeń, SMS i MMS wykonywanych/wysyłanych w roamingu, międzynarodowych, na
numery usługowe, specjalne, premium oraz połączeń przekierowanych, połączeń wideo.
i pkt.
5.12. Korzystanie z niniejszej opcji usługowej możliwe jest wyłącznie na terenie kraju (w sieci Operatora)"


Patrząc na powyższe lekko mnie niepokoją zapisy, że to czy owo działa TYLKO W KRAJU.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #931572  autor: kaspeed
 15 cze 2017, 11:11
W kraju tak samo masz regualminy w innych sieciach zastrzegają pakiety no limit itd na terenie kraju.A jakoś w Orange widzę że własnie da się no limit i poza krajem.Mowie jestem w szoku że w prepaid Orange dali prostą tabele i prostą zasadę. Wydrukowałem sobie regulamin i podkresliłem żonie ile jej przysługuje. 35zł płaci za pakiet no limit i wg tabeli orange ma 1,76gb za te 35zł( w jej wypadku jest to aż nad to by wykorzystała w trakcie 5-10dni wyzyty za granicą.) W abonamencie tez prosty temat formularz na stronie wwww i zwraca nam smsem ile w naszym planie taryfowym dostajemy. Dla firmy mam 4,07gb.I tu kartę do routera wifi wrzucę i mam pewne 4gb. Mam problem jedynie z kartą heyah bo tu sami widzicie czarno czarno cięzki temat.Nie chciało mi sie jeszcze pisac bo to wszystko na gorąco i pewnie jeszcze będzie sporo zmian. Jedynie w wypadku orange jestem pewny ile jak i za co. a2 mobile też.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
  • Strona 80 z 202
  • 1
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 202
  • 1
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 202