DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 40 z 549
  • 1
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 549
 #935824  autor: biala1991
 01 lip 2017, 12:23
Przewidujecie zmiany w systemie w lipcu. Może ja czegoś nie ogarniam ale o tym czy bonus będzie się przedłużał decyduje chyba nie system ale regulaminy. Dopóki obowiązuje zapis, że super bonus łączy się ze standardowym bonusem to GB muszą się :) przedłużać. Nawet jeśli zmienią regulamin to:
Abonenci, którzy skorzystali z Promocji przed jej odwołaniem mogą wykorzystać Bonus zgodnie z niniejszym Regulaminem.

Moim zdaniem jedynym sposobem uniemożliwienia przedłużania super bonusu użytkownikom, którzy otrzymali go do momentu obowiązywania aktualnego regulaminu jest zablokowanie przedłużania standardowego bonusu a to już byłby ryzykowny krok, bo konsekwencje ponosiliby wszyscy, również użytkownicy, którzy z Grunwaldu nie korzystali. Takie drastyczne pogorszenie warunków standardowej promocji, która funkcjonuje od lat groziłoby masowym odpływem klientów.
 #935835  autor: garfield-
 01 lip 2017, 13:07
@biała1991: regulaminy, regulaminami, systemy, systemami, a życie życiem. polecam lekturę od zeszłego roku postów. Czasem trzeba się otrzeć o UOKiK, a cytując słowa piosenki: ... wszystko się może zdarzyć..." ;)
 #935837  autor: 24bis24
 01 lip 2017, 13:16
Rebeliant pisze:
24bis24 pisze:START na 8002 potrafi czasem skrócić nawet do 30 dni.
Pierwsze słyszę. Miałeś taki przypadek jednorazowo? Miał ktoś podobnie?
Za darmo w Orange
Numer Bez Limitu (regulaminowo)

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #935842  autor: adziu82
 01 lip 2017, 13:31
Majac pakiet za 28 pln za przenesienie numeru z innej sieci i majac 8 GB (plus 15 GB za doladowanie 30 pl ) mge dokupuc np za 12 pln jeszcze 2 GB zanim te 8 sie skonczy?

RawStyle
 #935850  autor: kaspeed
 01 lip 2017, 13:46
Pisałem że mają być zmiany regulaminu.Poza modyfikacjami systemowymi :mrgreen: Na razie cisza bo wzieli sie za chandlaży

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #935857  autor: Rebeliant
 01 lip 2017, 14:03
24bis24 pisze:
Rebeliant pisze:
24bis24 pisze:START na 8002 potrafi czasem skrócić nawet do 30 dni.
Pierwsze słyszę. Miałeś taki przypadek jednorazowo? Miał ktoś podobnie?
Za darmo w Orange
Numer Bez Limitu (regulaminowo)
Czy te usługi aktywujesz SMS-em START pod 8002? NIE, więc co to ma wspólnego z Twoim wcześniejszym wpisem?
 #935865  autor: biala1991
 01 lip 2017, 15:18
garfield- pisze:@biała1991: regulaminy, regulaminami, systemy, systemami, a życie życiem. polecam lekturę od zeszłego roku postów. Czasem trzeba się otrzeć o UOKiK, a cytując słowa piosenki: ... wszystko się może zdarzyć..." ;)
Domyślam się że nawiązujesz do Play ale tam była inna sytuacja. System wbrew regulaminowi działał na korzyść użytkownika (do czasu), w Orange byłoby odwrotnie, system wbrew regulaminowi działałby na niekorzyść użytkownika, bo zapis jest konkretny: super bonus sumuje się ze standardowym bonusem za doładowanie. Orange tak na bezczela :) łamałby regulamin?

kaspeed pisze:Pisałem że mają być zmiany regulaminu.Poza modyfikacjami systemowymi  Na razie cisza bo wzieli sie za chandlaży


No właśnie, tak się zastanawiam i nie przypominam sobie sytuacji, żeby regulamin promocji ze ściśle wyznaczonym terminem działania był modyfikowany w trakcie obowiązywania. Co innego promocja zatytułowana "do odwołania", ma prawo zmienić się z dnia na dzień ale jeśli jest "od dnia... do dnia..."? Tutaj modyfikacja regulaminu wydaje mi się małoprawdopodobna więc zmiana w systemie byłaby niezgodna z regulaminem a to podstawa do reklamacji :)
 #935875  autor: cegla73
 01 lip 2017, 15:41
kaspeed pisze:50zł miesięcznie per numer 10dni po 5zl. Ja przelewam na swoj numer głowny.Ale bylo tu tez o tym
jak to zrobić - możesz to sprecyzować? mam obecnie dwie karty OFnK - czy mogę jakoś przelewać środki z doładowania z jednej na drugą?
czy można jakoś wykorzystać te środki np na opłacenie faktury na inny numer w orange?
i ostatnie pytanie - pogrywam w WoTa - jest tam opcja płacenia z orange. ktoś może używał i zna szczegóły?
 #935877  autor: damianus
 01 lip 2017, 15:48
biala1991 pisze:No właśnie, tak się zastanawiam i nie przypominam sobie sytuacji, żeby regulamin promocji ze ściśle wyznaczonym terminem działania był modyfikowany w trakcie obowiązywania. Co innego promocja zatytułowana "do odwołania", ma prawo zmienić się z dnia na dzień ale jeśli jest "od dnia... do dnia..."? Tutaj modyfikacja regulaminu wydaje mi się małoprawdopodobna więc zmiana w systemie byłaby niezgodna z regulaminem a to podstawa do reklamacji :)
Były nie raz modyfikowane takie regulaminy. Będą chcieli to zmodyfikują, tylko pytanie czy faktycznie będą chcieli.
Na Facebooku gdy ich ktoś pyta o 6GB za 6zł to zaraz odpisują o 1410 GB i możliwości wydłużenia o rok.
 #935883  autor: biala1991
 01 lip 2017, 16:37
Osobiście nie kojarzę takiej promocji wycofanej przed ustalonym terminem, oczywiście nie wykluczam że może się tak zdarzyć. Uważam jednak że bardziej prawdopodobna byłaby zmiana regulaminu RWK, który jest właśnie "do odwołania".
Tylko jak ewentualnie mogliby go zmodyfikować? Wprowadzając zapis, że RWK wyklucza się z Grunwaldem? Jak by to działało w praktyce w świetle zapisu z Grunwaldu o łączeniu bonusów? Nieprzedłużalny super bonus łączy się z podlegającym przedłużeniu zwykłym bonusem? :)
Jedyne rozwiązanie to zlikwidować możliwość przedłużania obu bonusów ale to jak już pisałam ryzykowne posunięcie, bo gniew ludu byłby straszny :D
PS. info z Facebooka to bym się nie sugerowała
 #935927  autor: Konoko
 01 lip 2017, 20:52
cegla73 pisze:
kaspeed pisze:50zł miesięcznie per numer 10dni po 5zl. Ja przelewam na swoj numer głowny.Ale bylo tu tez o tym
jak to zrobić - możesz to sprecyzować? mam obecnie dwie karty OFnK - czy mogę jakoś przelewać środki z doładowania z jednej na drugą?
czy można jakoś wykorzystać te środki np na opłacenie faktury na inny numer w orange?
i ostatnie pytanie - pogrywam w WoTa - jest tam opcja płacenia z orange. ktoś może używał i zna szczegóły?
cegla73 przeczytaj wątek http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... ge#p896564 to tylko 9 postów. Link do regulaminu "przelew sms" w pierwszym poście.
Opłacenie faktury nie, bo to dla ofert na kartę , można poeksperymentować z mixem.
Opcja płacenia z orange jest tylko dla abonamentowców , w prepaid nie działa.
 #936230  autor: sernik92
 03 lip 2017, 13:35
Witam, kilka dni temu przeniosłem się do OFnK i mam kilka wątpliwości.

Doładowałem konto za 30zł (dostałem za to bonus 15GB), później uruchomiłem pakiet rozmowy+sms+8GB dla przenoszących za 28zł. Ważność bonusu wyrównała się z ważnością konta (na rok od przeniesienia). Przy sprawdzaniu ilości pozostałych gigabajtów przez kod *102*75*01# wyskakuje mi informacja, że pakiet odnowi się 30.07.2017 r. Może mi ktoś powiedzieć jak to w rzeczywistości wygląda? Czy pakiet odnawia się w nocy z 29 na 30 lipca, czy może w dowolnym momencie 30 lipca, a może po północy (w tym wypadku z 30 na 31 lipca)? Bo w sumie najlepiej doładowywać przed samym odnowieniem pakietów, żeby nie marnować dni ważności konta. Pytanie trochę teoretyczne, bo po przeniesieniu mam RWK, ale lubię znać takie szczegóły, a niestety nigdzie nie znalazłem informacji na ten temat.

Czy w przypadku doładowania konta 29 lub 30 lipca bonusy za doładowanie zsumują się i ich ważność zostanie przedłużona (przykładowo zostanie mi 5GB do 7.7.2018, doładowuję za 30zł i w wyniku tego mam 20GB do 7.8.2018)?

Pozdrawiam.
 #936246  autor: Przemix
 03 lip 2017, 14:30
Niewykorzystane 8GB przepada i w to miejsce wchodzi 9GB (promocja +1 więcej co miesiąc). Ten pakiet jest oddzielny od bonusa za doładowanie (15GB za 30zł) i schodzi pierwszy (czyli lepiej).
Rok ważności dotyczy i konta głównego i bonusa za doładowanie, i sugeruję nie odkładać doładowania na ostatni dzień bo jak będzie za mało kasy na odnowienie pakietu to następne włączenie nie 28zł tylko 35zł miesięcznie.
Po 3 miesiącac stażu w sieci włączenie roku ważności jest darmowe i można to robić co chwile, więc raczej nikt w orange się nie boryka z kończącą się ważnością konta i doładowywaniem co równe 30dni, gdy za 200zł jest 1410GB i spokój z doładowywaniem na dłuuugo
 #936261  autor: Konoko
 03 lip 2017, 14:53
sernik92 pisze:Witam, kilka dni temu przeniosłem się do OFnK i mam kilka wątpliwości.

Doładowałem konto za 30zł (dostałem za to bonus 15GB), później uruchomiłem pakiet rozmowy+sms+8GB dla przenoszących za 28zł. Ważność bonusu wyrównała się z ważnością konta (na rok od przeniesienia). Przy sprawdzaniu ilości pozostałych gigabajtów przez kod *102*75*01# wyskakuje mi informacja, że pakiet odnowi się 30.07.2017 r. Może mi ktoś powiedzieć jak to w rzeczywistości wygląda? Czy pakiet odnawia się w nocy z 29 na 30 lipca, czy może w dowolnym momencie 30 lipca, a może po północy (w tym wypadku z 30 na 31 lipca)? Bo w sumie najlepiej doładowywać przed samym odnowieniem pakietów, żeby nie marnować dni ważności konta. Pytanie trochę teoretyczne, bo po przeniesieniu mam RWK, ale lubię znać takie szczegóły, a niestety nigdzie nie znalazłem informacji na ten temat.

Czy w przypadku doładowania konta 29 lub 30 lipca bonusy za doładowanie zsumują się i ich ważność zostanie przedłużona (przykładowo zostanie mi 5GB do 7.7.2018, doładowuję za 30zł i w wyniku tego mam 20GB do 7.8.2018)?

Pozdrawiam.
Szczegóły masz w regulaminie http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary ... 959588.pdf w punktach 3do 7. Dokładnie o której godzinie jest odnawiany-15 minut po północy czy 2godziny po północy raczej nie ma znaczenia -bo możesz doładować do 5dni po terminie (zgodnie z punktem 7) i nic nie przepadnie.
Ważność konta i bonusów zostanie przedłużona tylko przy jednym sposobie doładowania-przez sms z 14cyfrowym kodem na numer 80400. Przy innych sposobach kumulacji ważności konta nie ma i jest ustalana na ogólnych warunkach wynikających z wartości doładowania.
 #936278  autor: chrisek
 03 lip 2017, 16:02
Przemix pisze:Niewykorzystane 8GB przepada i w to miejsce wchodzi 9GB (promocja +1 więcej co miesiąc).
Na chwilę obecną niewykorzystanie GB z pakietu sumują się z nowymi GB z pakietu.
Przemix pisze:sugeruję nie odkładać doładowania na ostatni dzień bo jak będzie za mało kasy na odnowienie pakietu to następne włączenie nie 28zł tylko 35zł miesięcznie.
Do 12 miesięcy stażu po przeniesieniu to każde uruchomienie pakietu za 35 zł to koszt 28 zł.
sernik92 pisze: Może mi ktoś powiedzieć jak to w rzeczywistości wygląda? Czy pakiet odnawia się w nocy z 29 na 30 lipca, czy może w dowolnym momencie 30 lipca, a może po północy (w tym wypadku z 30 na 31 lipca)?
Dwa dni przed końcem pakietu przychodzi SMS o konieczności zapewnienia środków (u mnie po godz. ósmej), a później ostatniego dnia ważności pakietu (u mnie po godz. dziewiątej) przychodzi SMS z informacją o odnowieniu pakietu. Termin 31 dni ważności rozpoczyna się od dnia następnego, tzn. po wygaśnięciu obecnego pakietu. Na chwilę obecną niewykorzystane GB z obecnego pakietu sumowane są z GB z nowego pakietu.
  • Strona 40 z 549
  • 1
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 549
  • 1
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 549