DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 5 z 10
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 10
 #936740  autor: MDataa
 05 lip 2017, 15:16
Po aktywacji "9naL" w taryfie "FPnK" nie mogę sprawdzić historii połaczeń na Play24.
Jest komunikat "Przepraszamy. W działaniu serwisu wystąpił błąd. Informacja o błędzie została przez nas zarejestrowana. "
Tak jest od 30 czerwca i pytanie czy Wy też tak macie?
 #936748  autor: ign123
 05 lip 2017, 15:37
U mnie na numerze z FPnK nie ma tego błędu - z zastrzeżeniem, że karta leży w szufladzie i przy automatycznych ustawieniach filtrowania wyników wyświetla mi się komunikat "W danym okresie nie wykonywano tego typu połączeń".

EDIT:
Sprawdziłem numer swój (Fresh) i żony (PnKLT!) i na obu występuje komunikat o błędzie - na obu uruchomiona letnia promocja, oba regularnie używane.
Ostatnio zmieniony 05 lip 2017, 16:10 przez ign123, łącznie zmieniany 4 razy.
 #936757  autor: adacomp
 05 lip 2017, 16:17
U mnie na jednym koncie Play24 mam 5 numerów : na pierwszym Play Fresh(na firmę) działa ale na drugim Fresh(indywidualne) nie działa, to samo nie działa w Play na Kartę Start i 2 x RMB na Kartę działa
Na wszystkich taryfach oprócz RBM uruchomiona letnia promocja 30 czerwca dodatkowo w Play na Kartę Start 30.06 uruchomiony Bonus za Przeniesienie.
 #936867  autor: Konoko
 06 lip 2017, 02:37
bolek2004 pisze:
jarekt pisze:UWAGA! Włączenie promocji "9naL" (9GB na Lato) w taryfach z lejkiem (rbmE, PnKLT!, PnKSurf) powoduje DODATKOWO wydłużenie o miesiąc kalendarzowy ważności zwykłego konta internetowego MB/GB (na którym lądują płatne pakiety, bonusy GB za doładowania, GB z nakrętek i innych promocji np. BigMilk) - miesiąc licząc od aktualnej jego daty ważności.
Dokładnie. Potwierdzam. Ładowałem 2 numery koło 24.06 w lubię to. Net był ważny do 24.07.
Po aktywacji 3gb na obu numerach pakiet netu wydłużył się do 24.08. Trzeci nr który również ładowałem w formule i aktywowałem 3gb jak poprzednie ma normalną datę ważności 24.07
Wygląda na to, że promocja DODATKOWEGO wydłużenia o miesiąc kalendarzowy ważności zwykłego konta internetowego *107# w SURF już się skończyła. We wtorek 4lipca aktywowałem "9naL" i data ważności pozostała bez zmian. Za kilka dni mam terminy doładowań w RIzD, ciekawe czy coś to zmieni.
 #936955  autor: armator11
 06 lip 2017, 14:25
jarekt pisze:Dodatkowo najlepsza byłaby taka, w której jest SD i w której można zrobić RWK (promocja 3 miesiące przecież trwa i darmowy pakiet jest ważny 3 miesiące i się kumuluje).

Wybór pada więc na PnKLT! - spełnia WSZYSTKIE te powyższe warunki.
1. Jak w PnKLT! można zrobić RWK? :)
2. Mnie w PnKLT! w zeszłym miesiącu po doładowaniu GB nakrętkami z Coca coli przedłużyło ważność neta o 2 miesiące ale myślałem, że to w związku z tym, że akurat wbiłem 2 kody i jakoś się skumulowało.
 #936965  autor: jarekt
 06 lip 2017, 15:09
Nie, nie ma. Po prostu trzeba to wszystko zaplanować odpowiedni wcześniej: najpierw robimy sobie kartę z RWK i SD, a potem gromadzimy na niej PromoZŁ i GB z różnych promocji i je przedłużamy ale tak aby pod koniec rocznego używania takiej karty tych środków było jak najmniej - wtedy operację z RWK powtarzamy od nowa na tym samym numerze lub ewentualnie robimy sobie kolejny numer z RWK jeśli na tamtym mamy sporo nagromadzonych PromoZŁ i GB.
 #936969  autor: ign123
 06 lip 2017, 15:35
To fatalne wieści :( Operacja "odnowienia" RWK w PnKLT! ze skarbonką promo zł czeka mnie we wrześniu - myślałem, że da się to zrobić tracąc tylko zgromadzone MB, z zachowaniem promo zł (bez przejścia przez RBM), a tu zonk :?
 #937060  autor: jarekt
 06 lip 2017, 18:36
@ign123, po roku w PnKLT!, przechodzisz - zachowując PromoZŁ - z PnKLT!:
- albo do PnKRWK, po czym włączasz 365dWK - masz kolejny rok za darmo ale bez SD;
- albo do FPnK, w której masz 50dni ważności za 5zł, czyli a'la RWK kosztuje Cię co prawda 35zł ale masz SD.
 #937069  autor: ign123
 06 lip 2017, 19:03
Dzięki @jarekt! Pierwszy wariant (nawet bez SD) byłby idealny, ale w PnKRWK - z tego co pamiętam -
nie ma lejka :? Kojarzę, że po transferze z PnKLT! do PnKRWK stracę zgromadzone GB, więc to jednak minus w moim przypadku.
A przejście z PnKLT! do Odnowy wykasuje bonusowe zł?
 #937070  autor: jarekt
 06 lip 2017, 19:09
Tak, w PnKRWK i zresztą w FPnK też, nie ma lejka. Tak - GB przepadną przy przejściu do każdej taryfy z PnKLT!.
Przy przejściu do OdN stracisz wszystko (PromoZŁ i GB) poza oczywiście złotówkami z konta głównego.
Ostatnio zmieniony 06 lip 2017, 21:17 przez jarekt, łącznie zmieniany 1 raz.
 #937084  autor: sodapro
 06 lip 2017, 19:49
Czy ktoś z Was orientuję się jak jest z tą promocją 9GB? Jeżeli aktywuję ją teraz, a mam taryfę Lubię to!, a następnie np. zmienię taryfę na RWK, to rzecz jasna przepadnie mi te przyznane 3GB, ale czy otrzymam kolejne 3GB w następnym miesiącu?
  • Strona 5 z 10
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 10
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 10