DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 6 z 10
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 10
 #937235  autor: jarekt
 07 lip 2017, 12:52
Konoko pisze:
bolek2004 pisze:
jarekt pisze:UWAGA! Włączenie promocji "9naL" (9GB na Lato) w taryfach z lejkiem (rbmE, PnKLT!, PnKSurf) powoduje DODATKOWO wydłużenie o miesiąc kalendarzowy ważności zwykłego konta internetowego MB/GB (na którym lądują płatne pakiety, bonusy GB za doładowania, GB z nakrętek i innych promocji np. BigMilk) - miesiąc licząc od aktualnej jego daty ważności.
Dokładnie. Potwierdzam. Ładowałem 2 numery koło 24.06 w lubię to. Net był ważny do 24.07.
Po aktywacji 3gb na obu numerach pakiet netu wydłużył się do 24.08. Trzeci nr który również ładowałem w formule i aktywowałem 3gb jak poprzednie ma normalną datę ważności 24.07
Wygląda na to, że promocja DODATKOWEGO wydłużenia o miesiąc kalendarzowy ważności zwykłego konta internetowego *107# w SURF już się skończyła. We wtorek 4lipca aktywowałem "9naL" i data ważności pozostała bez zmian. Za kilka dni mam terminy doładowań w RIzD, ciekawe czy coś to zmieni.
Promocja dalej działa ale już na nieco gorszych warunkach :)
Data ważności konta GB wydłuża się nie o miesiąc ale o 30 dni i już nie od jego aktualnej daty, a od daty uruchomienia 9naL.

Czyli wcześniej było tak, że konto GB ważne do np. 30 lipca wydłużało swoją ważność do 30 sierpnia gdy dzisiaj odpalilibyśmy 9naL.

Od paru dni jest niestety już tak, że konto GB ważne do np. 30 lipca wydłuży swoją ważność do 6 sierpnia jeśli dzisiaj (7 lipca) odpalimy 9naL.

Ale i tak jest nieźle, aczkolwiek to też zaraz poprawią :) (działam obecnie w trybie informowania tu na forum o błędach w tej promocji aby sprawdzić czy Play reaguje na te posty :) ).

Sprawdzam obecnie jeszcze jeden prawdopodobny błąd w tej promocji ale o nim akurat nie napiszę aby Playwoi nie ułatwiać sprawy, ale napiszę czy błąd udało mi się potwierdzić i co on mniej więcej daje :)
 #937240  autor: 24bis24
 07 lip 2017, 13:07
ciekawe ile *111*735*1# obecnie przedłuży
MDataa pisze:Po aktywacji "9naL" w taryfie "FPnK" nie mogę sprawdzić historii połaczeń na Play24.
Jest komunikat "Przepraszamy. W działaniu serwisu wystąpił błąd. Informacja o błędzie została przez nas zarejestrowana. "
Tak jest od 30 czerwca i pytanie czy Wy też tak macie?
Już poprawiono, działa przynajmniej u mnie

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #937664  autor: przemo_one
 09 lip 2017, 11:47
Jemu chodzi o to, czy jak zmieni kartę, to czy też będzie działać. Powinno. Login to numer tel. w postaci np. 48790500500, a hasło przychodzi na SMS.
 #937706  autor: adacomp
 09 lip 2017, 17:40
Maniek99 pisze:Bardziej chodzi mi o to czy będzie chodzić na kompie i necie stacjonarnym, czyli na nie Playowym IP?
Nie.
 #937741  autor: reboot
 09 lip 2017, 21:35
Tak, będzie chodzić. Jedynym wymogiem jest aktywacja na telefonie z Androidem i kartą Play oraz utrzymanie ważności poł. wychodzących przez cały czas trwania promocji Tidala.
Potem można kartę wsadzić do szuflady i korzystać na komputerze i na telefonie BEZ KARTY PLAY BEZ INTERNETU PLAY.
Mam telefon w T-M i działa. Login to numer telefonu Play (z 48 na początku) a hasło wysłali smsem.

WKS
 #937939  autor: KC-KARLOS
 11 lip 2017, 00:03
Konta w TIDAL uzyskane poprzez promocje w Play (obecna na kartę i w abo), jak również te założone poza Play, działają na każdym łączu i dostawcy Internetu. Różni się tylko login, hasło do konta jak też sposób aktywacji usługi i rozliczeń w ramach Tidala.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #938345  autor: jarekt
 12 lip 2017, 17:56
Mam ważne pytanie/prośbę.

Ktoś, kto aktywował promocję 9naL w pierwszych dniach jej obowiązywania (gdy w taryfach z lejkiem dochodziła dodatkowa "promocja" opisana tutaj http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 60#p936453) i miał ważność konta internetowego (z MB/GB) przed uruchomieniem promocji powiedzmy między około 4 lipca a 11 lipca, otrzymał wydłużenie ważności tego konta do odpowiednio 4 - 11 sierpnia.

Dzisiaj mamy 12 lipca czyli osoby, które miały ważność początkową konta GB między 4 a 11 lipca (a potem między 4 a 11 sierpnia) i miały na tym koncie jakieś GB i ich nie zużyły, mogłyby sprawdzić czy te GB nadal faktycznie mają - czy te GB po prostu przepadły np. 8 lipca mimo, że ważność wydłużyła się przez tę dodatkową "promocję" niby do 8 sierpnia.

Bo to mogło być tylko takie "pozorne" wydłużenie ważności konta z GB.

Ja najwcześniej 15-16 lipca sprawdzę czy ta ważność była faktyczna czy tylko pozorna (np. 16 lipca ważność konta pozostanie dalej 15 sierpnia ale wszystkie GB pierwotnie ważne do 15 lipca przepadną 16 lipca rano i na koncie będzie 0GB ważne do 15 sierpnia - taki scenariusz jest po prostu możliwy).

I takie jest moje pytanie/prośba: czy ktoś spełniający warunki mógłby to sprawdzić i dać znać? Jeżeli oczywiście jest ktoś taki i ma czas napisać posta. Z góry dziękuję.

---edit---
W taryfie PnKSurf nie można mieć oczywiście aktywnej usługi RIzD ("Rok Internetu za Darmo") aby tę "pozorność" i przepadanie GB stwierdzić.
Ostatnio zmieniony 12 lip 2017, 20:48 przez jarekt, łącznie zmieniany 1 raz.
 #938371  autor: Konoko
 12 lip 2017, 20:14
jarekt Nie potwierdzam i nie zaprzeczam że jest "pozorne" wydłużenie ważności konta z GB.
Na dwóch numerach SURF mam jeszcze ważną usługę "Rok Internetu za Darmo "więc nie spełniam warunków by to stwierdzić.
Pierwszy numer: po aktywacji 9naL(2 lipca) wydłużyło ważność o dodatkowy miesiąc do 07 sierpnia ,
dodanie 1GB w ramach RIzD w nocy 07/08 lipca zwiększyło ilość GB a ważność bez zmian tzn 07sierpnia.
Drugi numer :aktywacja 9naL (4 lipca) nie zmieniła ważności konta GB nadal było 8 lipca,
dodanie 1GB w ramach RIzD w nocy 8/9 lipca zwiększyło ilość GB i ważność o miesiąc do 8 sierpnia.
 #938385  autor: Jestem_Janek
 12 lip 2017, 21:57
Czyli co, Play chce nas (znowu) zrobić w "bambuko"?
Ja też nie pomogę, bo kilka dni po włączeniu 9GB do 30 września,
wbiłem jeden kod z coli. Jak już pisałem wcześniej na moim numerze pakiet GB przedłużył się o 2 miesiące.
Ciekawe co wymyślą. Chyba zrzut ekranu ze stanem konta trzeba będzie zachować.
Ostatnio zmieniony 12 lip 2017, 22:23 przez Jestem_Janek, łącznie zmieniany 1 raz.
 #938390  autor: jarekt
 12 lip 2017, 22:18
Dopóki ktoś (albo ja) nie potwierdzi, że ta data ważności nie była "pozorna" to jest możliwe że:

- np. 15 lipca o północy (a w zasadzie 16 lipca o 1:00 rano) czyli w pierwotnym terminie ważności GB, cały pakiet/konto GB zostanie wyzerowane, mimo że data będzie pokazywała 15 sierpnia;
- na złożoną reklamację Play odpowie, że data 15 sierpnia to był błąd systemu (bo faktycznie jest to błąd tyle, że niekoniecznie "przypadkowy" :) ) i że ważność mieliśmy taką jaką powinniśmy mieć czyli do 15 lipca i oczywiście reklamacji nie uzna;
- darmowy pakiet 3GB i ta data z sierpnia uśpią naszą czujność - 15 lipca główny pakiet GB przepadnie ale tego nie zauważymy bo cały czas i tak będziemy mieli neta z tych 3GB z promocji 9naL.

Jeśli ktoś ma dużo GB i nie chce ryzykować, tracić nerwów i czasu i potem bawić się jeszcze w reklamacje (które i tak mogą być nieuznane) to lepiej profilaktycznie dzień przed oryginalnym terminem ważności "odebrać 1GB" z nakrętkowej promocji.

Wg mnie jeśli Play chciałby coś pokombinować ze skarbonkami GB (aby je "niechcący" ludziom opróżnić) to jest to idealny moment - ważność konta GB niby się przedłużyła ale nie ma na to nawet najmniejszych podstaw regulaminowych w jakiejkolwiek promocji w Play, nie tylko 9naL (nie ma żaden kumulacji ważności konta GB w Play w żadnej taryfie), a w razie czego (odkrycia błędu przez użytkownika) zwali się na błąd systemu i na użytkownika, który bezpodstawnie myślał, że mu się ważność konta GB wydłużyła.

Byłby to bardzo dziwnie podobny zabieg do tego, który się zaczął dziać w listopadzie 2016 roku z PromoZŁ i GB pochodzącymi z promocji "Bonus za Rejestrację".
  • Strona 6 z 10
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 10
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 10